پی توییت – پرداخت بین الملل – نقد کردن درآمد ارزی – ویزا و مستر کارت

پی توییت - پرداخت بین الملل - نقد کردن درآمد اری - ویزا کارت و مسر کارت
Search
Close this search box.
Search

اجاره حساب وایز - نقد کردن ترانسفر وایز

امروز با یک خبر خوب آمده ایم! از این پس اجاره حساب وایز برای اشخاصی که کسب درامد ارزی دارند در پی توییت امکانپذیر است. بزرگترین چالشی که افراد مقیم ایران که کسب درامد ارزی دارند با آن مواجه هستند. داشتن یک حساب بین المللی معتبر برای دریافت مبالغ خود از سایت های خارجی است. از آنجایی که ترانسفر وایز دارای روش های مختلف برای دریافت وجه است. استفاده از آن در تمام سایت های خارجی امکانپذیر است. و نقد کردن ترانسفر وایز سرپوشی بر تمام مشکلات یک فریلنسر و یا هر شخصی که در زمینه بین الملل فعالیت می کند است.

اما افتتاح حساب Wise هزینه بالایی دارد و هر کسی قادر به انجام این کار نیست. در چند ماه گذشته درخواست های فراوانی جهت اجاره حساب وایز در پی توییت ثبت شده. و از امروز این خدمت نیز در دسترس کاربران قرار گرفته است. اگر قصد دریافت مبلغی را با هر روشی که وایز پشتیبانی میکند دارید، ولی حساب وایز شخصی ندارید تنها کافیست با پشتیبانی پی توییت تماس بگیرید. حساب Wise ما در اختیار شما قرار می گیرد و میتوانید مبلغ خود را به آن انتقال دهید. پس از دریافت مبلغ تسویه ریالی شما صادر و معادل ریال ارزی که به حساب ما ارسال کرده اید به حساب بانکی شما در ایران واریز می گردد.

ارتباط با پشتیبانی پی توییت از طریق تماس تلفنی، چت آنلاین سایت و ثبت تیکت امکانپذیر است.

محبوب ترین خدمات وایز در پی توییت

توضیحات کامل در مورد شبکه ترنسفر وایز و نیز لیست خدمات تخصصی Wise که در پی توییت ارائه میشود را در لینک زیر مشاهده و مطالعه نمایید.

برای فعال کردن حساب وایز خود و یا همان اکتیو کردن حساب ترانسفروایز به حساب کاربری پی توییت خود وارد شده و سفارش خود را ثبت نمایید.

ساخت اکانت ترانسفر وایز در پی توییت با احراز هویت کامل و ارسال نسخه فیزیکی مدارک احراز هویت به آدرس پستی شما انجام می شود.

انتقال پول با وایز به حساب وایز و یا حساب بانکی دیگران و یا شارژ حساب وایز خود را با بهترین نرخ و سریع ترین زمان ممکن به پی توییت بسپارید.

روش های نقد کردن ترانسفر وایز با اجاره حساب وایز

شبکه مالی ترانسفر وایز از تمام روش های موجود در سیستم بانکی و انتقالات بین الملل پشتیبانی می کند. و به همین دلیل هیچ سایتی در جهان وجود ندارد که امکان نقد کردن درامد ارزی با Transferwise در آن وجود نداشته باشد. پس از اکتیو شدن یک حساب ترانسفر وایز، بیش از 50نوع ارز در دسترس کاربر است که به ازای هر کدام از آنها یک کیف پول الکترونیک نیز در اختیار وی قرار می گیرد. برخی از این کیف پول ها مانند: دلار امریکا، دلار کانادا، یورو و پوند انگلستان اطلاعات بانکی جهت دریافت مبلغ از حساب های بانکی دیگر را نیز دارند. اطلاعاتی همچون IBAN, SWIFT CODE, ACCOUNT NUMBER که این اطلاعات آن کیف پول الکترونیک را قادر می سازد دریافت از طریق حواله های بین بانکی بین المللی را بپذیرند. علاوه بر این کیف پول ها 2 نوع کارت از سیستم ویزا کارت نیز در اختیار کاربر قرار می گیرد. 1 عدد ویزا کارت فیزیکی وایز و روزانه تا 3 عدد ویزا کارت مجازی وایز با قابلیت سوزاندن و صدور مجدد آن به صورت رایگان. حال که توضیحاتی در مورد وایز ارائه شد بپردازیم به روش های دریافت پول با وایز.

 • امکان دریافت پول از طریق B2B. ( انتقال داخل شبکه ای وایز، ارسال از حساب وایز دیگر با استفاده از ایمیل یا شماره تلفن متصل به حساب )
 • انتقال به حساب بانکی به صورت دلاری ( امکان دریافت از تمام کشور ها با روش های ACH, SWIFT,WIRE )
 • انتقال به حساب بانکی به صورت یورو ( امکان دریافت حواله بانکی SEPA از سراسر جهان )
 • انتقال به حساب بانکی پوند ( امکان دریافت حواله بانکی با ارز پوند GBP با تمامی روش های موجود )
 • انتقال به حساب بانکی دلار کانادا ( امکان دریافت حواله بانکی با ارز دلار کانادا CAD با تمامی روش های موجود )
 • امکان دریافت مبلغ با تمامی ارز ها با استفاده از ویزا کارت فیزیکی وایز.
 • امکان دریافت مبلغ با تمامی ارز ها با استفاده از ویزا کارت مجازی وایز. ( 3 کارت )

نحوه اجاره حساب وایز در پی توییت

ثبت نام در پی توییت

عضویت در پی توییت

اگر حساب کاربری پی توییت ندارید اینجا کلیک کنید و افتتاح حساب خود را انجام دهید.

ثبت سفارش در پی توییت

ثبت درخواست

وارد اکانت کاربری خود شوید، و یک تیکت جدید با عنوان نقد کردن ترانسفر وایز ثبت کنید.

پرداخت هزینه سفارش پی توییت

انتقال وجه

حساب مجموعه برای شما ارسال میشود، مبلغ مورد نظر جهت فروش Wise را انتقال دهید.

تحویل سفارش در پی توییت

تسویه ریالی

پس از انجام انتقال وایز، تسویه ریالی شما به حساب بانکی طی 1 الی 3 روز کاری انجام می شود.

مزایای نقد کردن درامد ارزی با ترانسفر وایز

راه های زیادی برای نقد کردن درامد ارزی وجود دارد، استفاده از شبکه های مالی آنلاین مانند پی پال، اسکریل، پرفکت مانی، وب مانی، نتلر و… اما نقد کردن ترانسفر وایز برتری های زیادی نسبت به دیگر رقبای خود دارد. چند نمونه از این موارد عبارتند از:

 • امکان دریافت درامد ارزی با بیش از 50 نوع ارز.
 • امکان دریافت از بیش از 140 کشور جهان.
 • پشتیبانی از ترانسفر وایز در تمام سایت های خارجی.
 • نرخ بالاتر ارز ترانسفر وایز نسبت به دیگر شبکه ها.
 • فروش راحت تر ترانسفر وایز نسبت به دیگر شبکه ها.

نتیجه گیری:

اگر فریلنسر هستید، گیمر و یا به هر طریقی کسب درامد ارزی دارید، نقد کردن درامد ارزی با Transferwise از همه جهات به نفع شما است. به دلیل پشتیبانی وایز از روش های مختلف دریافت پول، امکان نقد کردن درامد ارزی با ترانسفر وایز در همه سایت های جهان امکانپذیر است. نرخ دلار ترانسفر وایز نسبت به دیگر رقبا بالاتر است و همچنین امکان فروش ارز با این شبکه خیلی راحت تر است.

در صورتی که حساب وایز شخصی ندارید، در پی توییت این امکان وجود دارد که درخواست اجاره حساب وایز را ثبت کنید. و بدون نیاز به داشتن حساب وایز شخصی درامد ارزی خود را با وایز نقد کنید.

این مطلب مفید بود؟

درخواست مشاوره

با ثبت فرم زیر درخواست مشاوره رایگان ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .