پی توییت – پرداخت بین الملل – نقد کردن درآمد ارزی – ویزا و مستر کارت

پی توییت - پرداخت بین الملل - نقد کردن درآمد اری - ویزا کارت و مسر کارت
Search
Close this search box.
Search

سؤالات متداول پی توییت

برای شارژ کیف پول پی توییت با پی پال ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید و از قسمت تیکتها یک تیکت جدید به بخش مالی ارسال بفرمایید . در متن تیکت بنویسید ؛ درخواست ارائه خدمات پی پال را دارم . بزودی تیکت شما پاسخ داده میشود و فرم تعهدنامه خدمات پی پال برای شما ارسال خواهد شد . پس از تکمیل و ارسال تعهدنامه ، تمامی خدمات پی پال شبکه پی توییت برای شما در دسترس است .

بعد از انجام وریفای خدمات پی پال ؛ برای شارژ کیف پول پی توییت با پی پال ، برای هر تراکنش یک تیکت جدید به بخش شارژ حساب ارسال کنید و در تیکت مقدار و نوع ارز مورد نظر خودتون رو وارد کنید، بطور مثال : من قصد شارژ کیف پولم رو به مقدار ۱۰۰ دلار دارم . بعد از ارسال تیکت همکاران ما ایمیل حساب پی پال متناس با درخواست شمارو توی همون تیکت ارسال میکنند و شما مبلغ رو به حساب معرفی شده ارسال میکنید . بعد از ارسال مبلغ وارد کیف پول مربوط به ارز ارسالی میشید ( همون ارزی که از طرق پی پال پول ارسال کردید ) و به قسمت شارژ حساب میرید، انتهای صفحه فرم شارژ دستی رو تکمیل و ارسال میکنید ، پس از بررسی درخواست شما تأیید و کیف پول شما شارژ میشه .

  • نکته ۱ : برای هر تراکنش حتماً یک تیکت جدید ثبت کنید و پی پال جدید دریافت کنید .
  • نکته ۲ : حتماً توی تیکت درخواست حساب مقدار و نوع ارز رو مشخص کنید .
  • نکته ۳ : هر حساب پی پال که برای واریز مبلغ به شما ارائه میشه فقط و فقط ۶ ساعت اعتبار داره ، اگر از ۶ ساعت گذشت مجدد تیکت رو بروزرسانی کنید تا حساب جدید به شما ارائه بشه.

  در صورت رعایت نکردن هر کدام از موارد بالا این امکان که پرداخت شما پذیرفته نشه وجود دارد

برای نقد کردن پی پال ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید و از قسمت تیکتها یک تیکت جدید به بخش مالی ارسال بفرمایید. در متن تیکت بنویسید؛ درخواست ارائه خدمات پی پال را دارم. بزودی تیکت شما پاسخ داده میشود و فرم تعهدنامه خدمات پی پال برای شما ارسال خواهد شد. پس از تکمیل و ارسال تعهدنامه، تمامی خدمات پی پال شبکه پی توییت برای شما در دسترس است و میتوانید به مقدار نامحدود اقدام به نقد کردن پی پال نمایید.

اگر پاسخ خود را در مطالب بالا پیدا نکردید و یا سؤالی دارید فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید.

در صورتی که تمایل دارید پاسخ به شما اطلاعرسانی شود فیلدهای ایمیل و تلفن را پر کنید، در غیر این صورت میتوانید آنها را خالی بگذارید.
این مطلب مفید بود؟

درخواست مشاوره

با ثبت فرم زیر درخواست مشاوره رایگان ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .