پی توییت – پرداخت بین الملل – نقد کردن درآمد ارزی – ویزا و مستر کارت

پی توییت - پرداخت بین الملل - نقد کردن درآمد اری - ویزا کارت و مسر کارت
Search
Close this search box.
Search

قوانین پی توئیت

تاریخ آخرین بروزرسانی ۱۴۰۰/۰۱/۲۱

۱-۱ : برای استفاده از خدمات پی توییت میبایست در سایت حساب کاربری ایجاد و آن را تأیید نمایید .

۱-۲ : ایجاد حساب کاربری و تأیید حساب بمنزله خواندن دقیق و پذیرفتن تمام قوانین پی توییت است .

۱-۳ : مسئولیت تمام تراکنشها و فعالیت هایی که در پی توییت انجام میشود به عهده دارنده حساب میباشد و پی توییت هیچ مسئولیتی در این مورد نمیپذیرد .

۱-۴ : پی توییت از کاربران خود می‌خواهد، حتماً شناسه کاربری و کلمه عبور خود را در صفحاتی که دارای آدرس https://paytwit.com است، وارد کنند. اطلاعات این صفحات، توسط گواهینامه ssl محافظت می‌شوند و بنابراین برای امنیت بیشتر صفحات با پیشوند https در دسترس کاربران قرار می‌گیرند. بدیهی است در صورت واردکردن اطلاعات در آدرس‌هایی به‌جز آدرس https://paytwit.com مسئولیت و عواقب از دست رفتن اطلاعات و یا سرقت اطلاعات با کاربر موردنظر است.

۱-۵ : هنگام خرید محصولات یا خدمات گزینه پذیرش قوانین آن بخش قابل مشاهده است که کلیک کردن بر روی آن به معنای پذیرش قوانین سایت پیش از استفاده از خدمات آن بوده و در صورت کلیک نکردن بر روی گزینه‌ی مذکور و عدم پذیرش قوانین، نمیتوانید از خدمات وبسایت پی توییت بهره‌مند شوید. بدیهی است با توجه به تعدد خدمات و قوانین مربوط به هر بخش، امکان توضیح شفاهی تمامی قوانین به کاربران امکان پذیر نمی‌باشد لذا برای جلوگیری از هرگونه سوتفاهم بهتر است کاربر قبل از درخواست، قوانین بخش مربوطه را به دقت مطالعه کند.

۱-۶ : پی توییت عودت وجه را در مدت ۱ الی ۳ روز کاری انجام می‌دهد. در شرایط ویژه و فورس ماژور ممکن است در مدت زمان بیشتری انجام شود.

۱-۷ : در صورتی که سرویس درخواستی کاربر انجام نشده باشد، عودت وجه بدون کارمزد انجام می‌شود. اگر سرویس انجام شده باشد و بعد از آن وجه به حساب پی توییت برگشت شود، فقط وجه برگشت شده به نرخ روز برگشت با کاربر تسویه‌ی ریالی می‌شود.

۱-۸ : در مواردی که کاربر برای دریافت خدماتی وجه ریالی به پی توییت پرداخت می‌کند اما خدمات را دریافت نکند؛ وجه پرداختی کاربر به صورت ریال و امانت نزد پی توییت است. تغییرات نرخ ارز تاثیری در مقدار وجهی که به کاربر بازپرداخت می‌شود، نخواهد داشت.

۱-۹ : وجهی که از سوی کاربر در سیستم پی توییت پرداخت می‌شود به صورت امانت نزد پی توییت است. با این وجه کاری انجام نمی‌شود و مشمول هیچ سودی نمی‌شود.

۱-۱۰ : با وجهی که کاربر در سیستم پرداخت می‌کند، ارز خریده نمی‌شود. بنابراین اگر کاربر وجهی نزد پی توییت داشته باشد، تغییرات نرخ ارز تاثیر در مقدار وجه نخواهد داشت.

۱-۱۱ : در صورتی که ثبت نام در سیستم پی توییت به نام شرکت انجام شود، پی توییت می‌تواند نام شرکت را در بخش مشتریان نشان دهد.

۱-۱۲ : بدیهی است آگاهی از اطلاعات لازم مربوط به هر سرویس بر عهده‌ی کاربر می‌باشد.

۱-۱۳ : برگشت وجه به حساب‌های پی توییت حتماً باید با هماهنگی قبلی انجام شود. کاربر به هیچ عنوان نباید مبلغ ارزی را بدون هماهنگی با پی توییت به حساب‌های مجموعه برگشت بزند.

۱-۱۴ : تمامی پرداختهای کاربر به پی توییت میبایست از حسابهای بانکی به نام خود شخص باشد و نیز تمامی واریزهای پی توییت به کاربر فقط به حسابهای بانکی به نام شخص کاربر انجام میشود.

۱-۱۵ : با توجه به قوانین کشور، پی توییت از ارائه هر گونه خدمات به افراد زیر ۱۸ سال معذور است.

احراز هویت بخش مهمی از ارائه‌ی خدمات در پی توییت می‌باشد. شبکه پرداخت پی توییت همواره در تلاش است تا هویت کاربران را از هر جهت سنجیده و احراز کند. احراز هویت از پرداخت‌های ناخواسته و نامتعارف جلوگیری می‌کند. استفاده‌ی کاربر از خدمات پی توییت به این معنی است که از قوانین احراز هویت آگاهی داشته و پذیرفته است. لذا با توجه به قوانین کشور، پی توییت موظف است که پیش از ارائه‌ی خدمات آنلاین، مدارک لازم برای احراز هویت را دریافت نماید. و نیز برای ارائه برخی از خدمات ممکن است نیاز به برقراری تماس تصویری نیز باشد.

۲-۱ : حساب کاربری ساخته شده به هیچ عنوان قابل حذف نیست و اکانت ساخته شده برای همیشه در پی توییت باقی میماند . ( امکان افتتاح مجدد حساب برای شخص غیر ممکن است و هر فرد فقط یک حساب کاربری میتواند داشته باشد )

۲-۲ : پس از تکمیل و ارسال فرم عضویت مدارک تأیید تماس ، آدرس و هویت درخواست میشود ، مدارک ارسالی توسط کاربر میبایست خوانا و برای خود شخص افتتاح کننده حساب باشد ، هرگونه جعل ، دستکاری و سواستفاده از مدارک ارسالی بعهده کاربر میباشد و پیگیریهای قضایی نیز در پی دارد .

۲-۳ : در صورت عدم تأیید و تناقض در مدارک ارسالی حساب کاربری فرد مسدود نوع۱ میشود .

۲-۴ : استفاده از چند حساب کاربری توسط یک نفر یا یک مجموعه ( مالتی اکانت ) ممنوع می باشد و در صورت مشاهده تمامی حساب های مرتبط مسدود نوع ۱ میشود .

۲-۵ : هیچ شخص حقیقی یا حقوقی اجازه واگذاری مشخصات حساب کاربری خود را به غیرندارد. سازمان ها برای دپارتمان های مختلف می توانند نام کاربری جدید و دسترسی های مجزا برای کارمندان خود تعریف نمایند. بدیهیست در صورت تخلف یا سو استفاده، مسئولیت و عواقب واگذاری مشخصات اطلاعات حساب بر عهده شخص واگذار کننده و صاحب حساب می باشد و حسابها مسدود نوع ۱ میشود .

۲-۶ : پی توییت می تواند هر زمان که به فعالیت کاربر یا پذیرنده ای مشکوک باشد، حساب کاربری وی را غیرفعال و مدارک و اطلاعات بیشتری از ایشان درخواست نماید. بعد از ارسال اطلاعات و احراز سلامت فعالیت، حساب کاربری مجدد فعال می کردد.

۲-۷ : طبق سیاست امنیت اطلاعات، پی توییت متعهد است که از اطلاعات کاربران خود محافظت کند و این اطلاعات را مخفیانه نزد خود نگهدارد به غیر از مواردی که به موجب قانون یا دستور مرجع قضایی مجور به انجام اینکار باشد. اطلاعات کاربران توسط پیشرفته ترین روش های امنیتی در دیتاسنتر پی توییت نگهداری و محافظت میگردد.

۳-۱ : انواع مسدودی حسابها بر ۵ نوع است ؛

  • مسدودی نوع ۱ ؛ حساب کاربری بصورت دائم مسدود میشود و کاربر اجازه استفاده از هیچ یک از خدمات پی توییت را ندارد و مبلغ موجودی پس از گذشت ۶۰ الی ۱۸۰ روز ( بنا به نوع تراکنشات کاربر و صلاحدید بخش مالی مجموعه ) به حساب بانکی کاربر واریز میشود .
  • مسدودی نوع ۲ ؛ مبلغی مشخص بنا به دلیل ارائه شده تا زمان حل مشکل در حساب کاربر مسدود میشود . در این نوع مسدودی کاربر اجازه استفاده از تمامی خدمات پی توییت را دارد و فقط مبلغ مورد نظر قابل برداشت نیست.
  • مسدودی نوع ۳ ؛ مبلغی مشخص که در تراکنشهای مدت دار و خدماتی توسط واریز کننده و یا دریافت کننده تعیین شده است تا انتهای مدت زمان مقرر مسدود میشود . در این نوع مسدودی کاربر اجازه استفاده از تمامی خدمات پی توییت را دارد و فقط مبلغ مورد نظر قابل برداشت نیست.
  • مسدودی نوع ۴ ؛ در صورتی که مدارک نیاز به تأیید کاربر تغییر کند حساب کاربری تا زمان تأیید مدارک مسدود دائم است و  کاربر اجازه استفاده از خدمات پی توییت را ندارد .
  • مسدودی نوع ۵ ؛ در صورتی که واریز کننده ۳ درخواست بازگشت وجه ناموفق و دریافت کننده ۳ درخواست بازگشت وجه موفق داشته باشد حساب کاربری تا زمان بررسی دقیق و تصمیم گیری بخش حقوقی پی توییت مسدود میشود و کاربر امکان استفاده از خدمات را ندارد ، تصمیم نهایی در این مورد با بخش حقوقی پی توییت است که در نهایت باعث مسدودی نوع ۱ و یا تذکر جدی و رفع انسداد میشود .

۳-۲ ؛ هر کاربر همیشه میبایست موارد و مدارک تماس ، آدرس و هویت تأیید شده داشته باشد ، در صورت تغییر هریک از موارد نیاز به تأیید ، تا زمان تأیید آن حساب کاربری مسدود نوع ۴ میشود .

۳-۳ ؛ استفاده از خدمات پی توییت با نام ، مشخصات و اکانت دیگران بر خلاف قوانین است و حساب مورد نظر مسدود نوع ۱  میشود .

۳-۴ ؛ استفاده از خدمات پی توییت در چهارچوب قوانین کشور ایران است، لذا کاربر پی توییت متعهد میشود که در انجام تمام تراکنشات خود این نکته را در نظر داشته باشد که تراکنشات ایشان با اشخاص، سایتها، سازمانها و شرکتهای حقیقی و قانونی انجام میشود و از هرگونه تعامل با طرف مقابل غیر قانونی ( مانند: افراد ناشناس، سایتهای قمار و شرط بندی، سایتهای همسریابی، فروش VPN و تمام مواردی که در قوانین کشور ایران ممنوع اعلام شده) خودداری نماید. بدیهیست که عواقب عمل نکردن به این قانون تماماً بعهده کاربر بوده و علاوه بر اینکه حساب کاربری فرد مسدود نوع ۱ میشود، کاربر میبایست تمام خسارات وارده مانند؛ مسدودی حسابها، ریفاند مبلغ، پیگیریهای قانونی، هزینه های جاری و هر نوع هزینه دیگر که از سمت کاربر به پی توییت متحمل شده را بنا به صلاحدید پی توییت، جبران و پرداخت خسارت کند.

۳-۵ ؛ درصورت مسدود شدن حساب کاربر؛ با توجه به اینکه تمام مکاتبات و گفتگوی بین کاربر و پی توییت میبایست بصورت مکتوب و محکمه پسند باشد، امکان پشتیبانی به صورت تلفنی و یا چت آنلاین سایت و یا در فضای مجازی میسر نیست و پیگیری موضوع مسدودی حساب تنها از طریق تیکت در سایت انجام میشود.

۴-۱ : شارژ حساب فقط از طریق درگاه های بانکی داخل سایت و یا پرداخت به شماره حسابهای معرفی شده انجام میشود ، زمان تأیید شارژهای دستی ۶ ساعت در روزها و ساعات کاری مجموعه میباشد .

۴-۲ : هیچ تراکنش شارژ حساب ، نه به‌ صورت آنلاین و نه به‌ صورت دستی از حساب‌ها و کارت‌های دارای نام متفاوت با نام کاربر عضو مورد پذیرش نیست و پی توییت وجه ورودی را (در صورت انتقال از کارت یا حساب با نام شخصی به‌ جز شخص مالک حساب) به‌ حساب مبدأ برگشت خواهد زد. به‌ طور مثال اگر کاربری با نام X در پی توییت عضو شده و با کارت فرد دیگری به نام Yحساب خود را شارژ کند، پی توییت وجه را با کسر کارمزد بانکی احتمالی به‌حساب Y برگشت خواهد زد.

۴-۳ : در انتقال لحظه ای کارمزد دریافت میگردد و مبلغ مورد نظر در همان لحظه به حساب دریافت کننده واریز میشود و به هیچ عنوان امکان بازگشت وجه امکانپذیر نیست .

۴-۴ : در انتفال مدت دار کارمزد دریافت میگردد و در زمان تعیین شده توسط فرستنده ، مبلغ قابل برگشت بوده و تا قبل از به پایان رسیدن تایم مشخص شده فرستنده میتواند برای مبلغ خود درخواست بازگشت ثبت نماید ، پس از ثبت درخواست ، دریافت کننده پیغامی را جهت ارائه توضیحات دریافت مینماید که میبایست حداکثر تا ۳ روز کاری به آن پاسخ بدهد و دلیلی برای رد و یا پذیرش درخواست بازگشت وجه ارائه دهد ، . پس از ثبت پاسخ دریافت کننده ، نهایتاً تا ۳ روز کاری تصمیم گیری در بخش حقوقی پی توییت انجام شده و مبلغ طبق صلاحدید مدیریت به حساب فرستنده و یا دریافت کننده واریز میگردد .

  • تذکر ۱ ؛ تصمیم گیری نهایی برای پذیرش و یا رد درخواست بازگشت وجه با مدیریت پی توییت است و کاربر طبق قوانین آن را پذیرفته است .
  • تذکر ۲ ؛ در صورتی که دریافت کننده در زمان تعیین شده برای درخواست بازگشت وجه پاسخی ارسال نکند تیم حقوقی پی توییت این اجازه را دارد که با درخواست فرستنده موافقت نموده و مبلغ را به ایشان برگشت بزند.

۴-۵ : در انتقال خدماتی کارمزد دریافت میگردد و فرستنده تا ۶۰ روز پس از پرداخت میتواند برای این تراکنش درخواست بازگشت وجه ارسال کند . نکته ؛ در واریز خدماتی و در صورتی که حساب دریافت کننده موجودی نداشته باشد امکان ثبت درخواست بازگشت وجه وجود ندارد .پس از ثبت درخواست ، مبلغ مورد نظر در حساب دریافت کننده مسدود و پیغامی را جهت ارائه توضیحات دریافت مینماید که میبایست حداکثر تا ۳ روز کاری به آن پاسخ بدهد ( اگر موجودی کیف پول کاربر گیرنده وجه کافی نباشد و درخواست برداشت وجه درحال انجا داشته باشد شبکه پی توییت این اختیار را دارد که آن درخواست را تا انتهای پیگیری به شکایت ارسال کننده نگه داشته و در صورتی که شکایت به نفع ارسال کننده تمام شود مبلغ را از درخواست برداشت گیرنده برداشت و به ارسال کننده برگشت دهد). پس از ثبت پاسخ دریافت کننده ، نهایتاً تا ۳ روز کاری تصمیم گیری در بخش حقوقی پی توییت انجام شده و مبلغ طبق صلاحدید مدیریت به حساب فرستنده و یا دریافت کننده واریز میگردد .

  • تذکر ۱ ؛ تصمیم گیری نهایی برای پذیرش و یا رد درخواست بازگشت وجه با مدیریت پی توییت است و کاربر طبق قوانین آن را پذیرفته است .
  • تذکر ۲ ؛ در صورتی که دریافت کننده در زمان تعیین شده برای درخواست بازگشت وجه پاسخی ارسال نکند تیم حقوقی پی توییت این اجازه را دارد که با درخواست فرستنده موافقت نموده و مبلغ را به ایشان برگشت بزند.

۴-۶ : در صورتی که کاربر درخواست پول از دوستان را دریافت نماید و آن را تأیید کند وجه بلافاصله به حساب درخواست کننده واریز میشود و امکان بازگشت آن به هیچ عنوان امکانپذیر نیست .

۴-۷ : برای برداشت نقدی و انتقال موجودی از پی توییت به حسابهای بانکی نیاز به ثبت حساب بانکی در پی توییت است ، هر ارز حسابهای مختص خود را دارد که در قسمت ثبت حساب بانکی مشخص شده است ؛ حسابها پس از بررسی از سمت مدیریت تأیید و پس از تأیید امکان برداشت میسر میشود .

۴-۸ : هر کاربرفقط می تواند شماره حساب خود را ثبت نماید و امکان ثبت و استفاده از حساب بانکی افراد دیگر وجود ندارد و در صورت مشاهده حساب کاربری مسدود خواهد شد.

۴-۹ : ثبت برداشت از حساب فقط برای حسابهایی امکانپذیر است که در قسمت حسابهای بانکی ثبت و تأیید شده است و اگر حساب بانکی معرفی نکرده باشید امکان برداشت نقدی ازحساب میسر نمیباشد .

۴-۱۰ : انجام واریزیها به حسابهای بانکی ۲۴ الی ۷۲ ساعت در روزهای کاری زمانبر است .

۴-۱۱ : تبدیل ارز به یکدیگر دارای کامزد میباشد و به محض ثبت درخواست حساب مورد نظر شارژ میشود .

تبصره ۱  – مربوط به خدمات واریز : در صورتی که تراکنشی مشمول سوء استفاده از قوانین واریز باشد و امنیت تراکنشهای شبکه را زیر سؤال ببرد ، شبکه پی توییت این اختیار را دارد که به موضوع ورود کند و تراکنش را پیگیری کند. همچنین در صورت اثبات این موضوع پی توییت این اختیار را دارد که طبق صلاحدید بخش مالی مبلغ را به طرف متضرر برگرداند و نیز حساب خاطی را مسدود کند این تبصره در تمام تراکنشهای ارسال پول ( لحظه ای ، مدت دار و خدماتی ) صدق میکند .

تبصره ۲ – مربوط به خدمات مالی : در صورتی که طی هرگونه از تراکنشات مالی ، کاربر به مجموعه بدهکار شود نهایتاً ظرف ۳ روز مهلت بازپرداخت مبلغ بدهی خود را دارد و در مواردی که کاربر بدهی خود را پرداخت نکند طبق قوانین شبکه پی توییت که صراحتاً ذکر شده است این اختیار را به پی توییت میدهد که مبلغ را از حسابهای دارای موجودی در شبکه کسر نماید و در صورتی که موجودی حسابها پاسخگو نبود پس از ارسال ۳ تذکر به کاربر ، از طریق تیکت یا پیامک و یا تماس تلفنی ؛ برای تراکنشات و پرداختهای مالی که در گذشته به حسابهای بانکی کاربر ارسال شده است ، پیگیریهای قضایی در مراجع ذیصلاح را انجام داده و اقامه دعوی نماید.

۵-۱ : برای هر دامنه فقط یک وبسرویس ارائه میشود .

۵-۲ : در صورت استفاده از وبسرویس  بر روی سایتی که دامنه آن ثبت نشده باشد حساب متصل به وبسرویس مسدود نوع ۱ میشود .

۵-۳ : هرگونه سوءاستفاده از درگاه های پی توییت بعهده کاربر مالک وبسرویس است و پی توییت مسئولیتی ندارد .

۵-۴ : پرداختهایی که از طریق درگاه های پی توییت انجام میشود غیر قابل باگشت است .

۵-۵ : در صورت مشاهده هرگونه تخلف مانند دریافت درگاه برای وب سایتی مجاز و ریدایرکت تراکنش ها از دامنه غیرمجاز به وب سایت واسط ( دور زدن روال انجام تراکنش )، و مشاهده هرگونه سو استفاده، حساب فرد خاطی مسدود نوع ۱ میشود .

۵-۶ : وب سایت های پذیرنده خدمات پرداخت اینترنتی ممکن است دارای سیاست امنیت اطلاعات و قوانین و مقررات خاص خود باشند. لذا قبل از هرگونه خرید از وب سایت مورد نظر، قوانین و مقررات آنها را مطالعه نموده و بر اساس قوانین وب سایت مدنظر خرید خود را انجام دهید. در صورت بروز مشکل، پی توییت حق دخالت در این موضوع را ندارد .

۵-۷ : سیاست های موجود در پی توییت در راستای پیشگیری از کلاه برداری و سواستفاده کاربران تدوین شده و پی توییت هیچ مسئولیتی در قبال کلاه برداری های انجام شده توسط کاربران متخلف را برعهده ندارد. در صورت بروز اختلاف و ایجاد ضرر و زیان، پی توییت با ایجاد محیط گفتگو بین خریدارو فروشنده و نظارت بر این گفتگوها تلاش میکند تا موضوع را حل و فصل نماید. چنانچه اختلاف فی مابین حل و فصل نگردد تیم حقوقی پی توییت با توجه به مستندات طرفین و موجودی حساب کاربری پذیرنده، میتواند وجه پرداختی خریدار را به حساب ایشان برگشت دهد اما در صورتی که وجهی در حساب کاربری پذیرنده نباشد، پی توییت مسئولیتی در قبال برگشت وجه تراکنش ندارد .

۵-۸ : کارشناس حقوقی پی توییت می تواند در پایان گفتگوی طرفین مورد اختلاف، بنا به مدارک و شواهد موجود و صلاح دید خود، وجه تراکنش را آزاد، مسدود یا به حساب شاکی عودت نماید.

۵-۹ : پذیرندگان، موظفند در خصوص ارسال کالا و یا ارائه خدمات فروخته شده به خریدار رسید اخذ نموده و یا اطلاعاتی که اثبات میکند کالا یا خدمات به مشتری تحویل داده شده را در بانک اطلاعاتی خود نگهداری کنند. بدیهیست که مسئولیت عدم نگهداری اطلاعات تحویل کالا و خدمات به خریدار، بر عهده پذیرنده می باشد و در صورت اعلام مشتری مبنی بر عدم دریافت کالا، فروشنده موظف به ارائه اطلاعات ارسال مرسوله یا رسید دریافت کالا از طرف خریدار می باشد .

۵-۱۰ : پذیرنده خدمات پرداخت موظف است شماره تراکنش و اطلاعات لازم برای پیگیری پرداخت کننده وجه را به نحوی واضح و آشکار روی سایت خود به ایشان نمایش دهد و این اطلاعات را در بانک اطلاعاتی خود ذخیره نماید.

۵-۱۱ : پذیرندگان موظف هستند قبل از ارائه هرگونه محصول و یا خدمات به مشتریان خود، آنها را طبق استانداردهای موجود احراز هویت کنند و از صحت پرداخت ایشان مطمئن شوند، بدیهیست که عدم رعایت این مورد شخصاً بعهده پذیرنده بوده و با توجه به اینکه درگاه پی توییت یک پرداخت یار است و وظیفه آن فقط دریافت مبلغ از خریدار است، بنابراین هیچ مسئولیتی بعهده پی توییت نیست.

۵-۱۲ : پی توییت از کاربران خود میخواهد اطلاعات کاربری خود را در صفحاتی که دارای آدرس https://my.aytwit.com است وارد کنند. این صفحات توسط SSL محافظت می شوند و کاربران می بایست توجه لازم در وارد کردن اطلاعات خود در پی توییت را داشته باشند. مسئولیت و عواقب سرقت اطلاعات حساب کاربری در صورت عدم توجه به این نکته بر عهده کاربر است.

۶-۱ : کارمزد درگاه های پرداخت که بین 500تومان الی 10.000تومان است بعهده کاربر است که در زمان پرداخت به مبلغ نهایی اضاف میشود.

۶-2 : برای انجام هر تراکنش در شبکه پی توییت کارمزدی در نظر گرفته شده است که این کارمزد غیر قابل برگشت میباشد.

جهت مشاهده مقدار کارمزدها به صفحه کارمزدهای شبکه پرداخت پی توییت ( لینک زیر ) مراجعه نمایید .

https://paytwit.com/fees

۷-۱ : هرگونه خرید و ثبت سفارش که در سایت انجام می‌شود باید با مشخصات کاربری مشتری در سایت مطابقت داشته باشد و کاربر اجازه ندارد از حساب‌های بانکی افراد دیگر برای انجام تراکنش‌های مالی خود در سایت پی توییت استفاده کند و در صورت مشاهده، مبلغ واریزی به کارت بانکی که با آن پرداخت انجام شده است، عودت داده خواهد شد

۷-۲ : ارسال ارزها به حسابهای ارزی کاربر و نیز تسویه های ریالی به حسابهای بانکی کاربر فقط در صورتی انجام میشود که کاربر تمامی مراحل احراز هویت را کامل کرده باشد و نیز قوانین بخش مربوطه را نیز مطالعه کند و بپذیرد.

۷-۳ : قبل از ریفاند کردن ( باز پرداخت ارزها به حسابهای پی توییت ) ضروری است کاربر با پشتیبانی پی توییت هماهنگی‌های لازم را انجام دهد. کاربر به هیچ عنوان نباید ارزی را بدون هماهنگی به حساب‌های پی توییت برگشت بزند. مدت زمان پیگیری ریفاند ۳ ماه می‌باشد. در صورتی که کاربر تراکنش را بدون هماهنگی ریفاند کند؛ پی توییت مسئولیت آن نمی‌پذیرد.

۷-۴ : در صورتی که به هر دلیلی مبلغ سفارش کاربر از سوی فروشنده بازگشت داده شود؛ پی توییت بعد از انجام هماهنگی‌های لازم، با کسر ۵ درصد از میزان ارزی که برای انجام سفارش دریافت کرده است، معادل ریالی مابقی آن را به کاربر پرداخت می‌کند. پرداخت معادل ریالی مطابق با نرخ خرید روز انجام می‌شود.

۷-۵ : در کلیه موارد شارژ حساب‌های ارزی همچون پی پال، وبمانی ، پرفکت‌مانی ، اسکریل و … کاربر می‌بایست از صحیح بودن حساب مقصد خود اطمینان خاطر داشته باشد، در غیر این صورت مسئولیت کلیه مشکلات احتمالی همچون واریز نشدن مبلغ به حساب مقصد و بلوکه شدن وجه پرداختی بر عهده کاربر بوده و پی توییت هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.

۷-۶ : در شرایطی که در زمان ثبت سفارش مدارک و اطلاعات هویتی کاربر کامل نباشد؛ در صورتی که در زمان انجام سفارش (بعد از تکمیل مدارک) نرخ ارز افزایش یابد؛ اگر کاربر همچنان تمایل داشته باشد درخواست انجام شود باید مبلغ مابه التفاوت پرداختی با قیمت لحظه‌ای ارز مورد نظر را پرداخت کند.

۷-۷ : در صورتی که سفارش به صورت اشتباه ثبت شده و یا مشکلی در انجام آن سفارش وجود داشته باشد، موضوع از طریق تماس تلفنی و یا تیکت به کاربر اطلاع داده می‌شود. کاربر موظف است در مدت ۲۴ ساعت مشکل را بررسی کند و پاسخ دهد. در صورت عدم پاسخگویی کاربر عواقب احتمالی این موضوع بر عهده کاربر می‌باشد.

۷-۸ : با توجه به مشکلات موجود در شبکه، سفارش‌ها ممکن است با تاخیر چند ساعته یا در برخی مواقع تا بیش از یک روز انجام شود. در چنین مواقعی جزئیات کامل از طریق تیکت یا تماس تلفنی به کاربر اطلاع داده می‌شود.

۷-۹ : واریز به حسابهای ارزی پی توییت فقط در صورتی که از سایت‌های معتبر و شناخته شده باشد انجام می‌شود. اگر واریز از سوی شخص باشد امکان ارسال حساب ارزی پی توییت وجود ندارد و در صورت واریز مبلغ از سوی کاربر، مبلغ برگشت زده خواهد شد

۷-۱۰ : اعتبار اکانت‌ها جهت واریز کاربر ۶ ساعت می‌باشد. در صورتی‌که واریز بدون هماهنگی انجام گیرد و مبلغ بعد از این مدت واریز شود، به دلیل مشکلاتی همچون مسدود شدن حساب و بلوکه شدن وجه پرداختی،؛ مسئولیت آن بر عهده فرد متقاضی می‌باشد و پی توییت مسئولیتی ندارد.

۷-۱۱ : مسئولیت کامل واریزیهایی که از سمت کاربر به حسابهای تومانی و ارزی شبکه پرداخت پی توییت انجام میشود ( به خصوص حسابهای ارزی مانند پی پال، اسکریل، نتلر، پرفکت مانی، وبمانی، پایر و … ) که قوانین سخت گیرانه ای در مورد تراکنشات دارند و هر لحظه ممکن است حسابهای شبکه را مسدود نمایند؛ تماماً بعهده کاربر است و کاربر پی توییت متعهد میشود که در صورتی که پرداخت ایشان در حساب شبکه اختلالی ایجاد کند ( این اختلالات شامل مسدودی حساب ، ریفاند مبلغ ارسال شده و هرگونه مشکلات احتمالی دیگر است ) آن را کامل بعهده گرفته و جبران خسارت نماید ( خسارت وارده شامل مبلغ موجود در حساب شبکه ، مبلغ مسدود شده، مبلغ ریفاند شده ، خسارت وارد شده برای از دست دادن حساب و … است که توسط مجموعه پی توییت اعلام میشود ).

۷-۱۲ : کاربر پی توییت متعهد میشود حساب ریالی و ارزی که برای پرداخت به آن به پی توییت معرفی میکند سالم و بدون مشکل باشد، اگر حساب معرفی شده به مجموعه پی توییت برای ارسال وجه مشکل دار باشد و باعث ایجاد مشکل در حساب های مجموعه پی توییت شود، کاربر موظف است که جبران خسارت کند. این جبران خسارت شامل مبلغ موجودی داخل اکانت و مبلغ خود اکانت که از طرف مجموعه پی توییت اعلام میشود است.

۷-۱3 : کاربر پی توییت متعهد میشود که تنها از افراد و مجموعه های حقیقی و قانونی مبالغ را به حسابهای مجموعه پی توییت واریز کند و از ارسال هر نوع ارز به حسابهای شبکه پی توییت از سمت اشخاص ، وبسایتها و مجموعه های غیرقانونی و ناشناس ( مانند سایتهای قمار و شرط بندی، همسریابی، فروش VPN و … ) جداً خودداری کند، در صورت مشاهده شبکه پی توییت این اختیار را دارد که این مبالغ را نپذیرد و بنا به شرایط موجود مبلغ را مسدود کند و یا به همان حساب پرداخت کننده بازگرداند، و در صورتی که این چنین پرداختها برای حسابهای مجموعه پی توییت ایجاد مشکل کند کاربر میبایست تمام خسارات وارد شده به پی توییت را اعم از مسدودی مبلغ و مسدودی حساب و … بنا به تشخیص پی توییت جبران کند و جساب وی مسدود نوع ۱ میشود.

۸-۱: قوانین اختصاصی هر بخش در هنگام ثبت سفارش کاربر نمایش داده میشود و کاربر موظف است آن را با دقت مطالعه کند و بپذیرد، در صورتی که قوانین اختصاصی آن بخش را نپذیرد امکان ارائه خدمات وجود ندارد.

این مطلب مفید بود؟

درخواست مشاوره

با ثبت فرم زیر درخواست مشاوره رایگان ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .