پی توییت – پرداخت بین الملل – نقد کردن درآمد ارزی – ویزا و مستر کارت

پی توییت - پرداخت بین الملل - نقد کردن درآمد اری - ویزا کارت و مسر کارت
Search
Close this search box.
Search

افتتاح حساب ترانسفر وایز

پی توییت به کاربران ایرانی کمک می‌کند تا مراحل افتتاح حساب ترانسفر وایز را به راحتی انجام دهند. ساخت حساب بانکی وایز توسط کارشناسان ما در زمانی بسیار کوتاه و با بکارگیری مطمئنترین روش احراز هویت در وایز انجام می‌شود.

شبکه انتقال مالی ترانسفر وایز (Transfer Wise) با بکارگیری رویکردی هوشمندانه، امکان انتقالات مالی با مسترکارت و سایر کارت‌های اعتباری بین‌المللی را فراهم آورده است. نقل و انتقالات مالی در این شبکه با کارمزدی بسیار پایین و با استفاده از بانک‌های مطرح در سطح جهانی صورت می‌گیرد.

لازم به ذکر است که نسخه فیزیکی مدارک احراز هویت نیز برای کاربر ارسال می گردد.

هدف ما، بهبود شرایط ایرانیان در انجام امور مالی بین‌المللی است.

محبوب ترین خدمات TransferWise در پی توییت

توضیحات کامل در مورد شبکه ترنسفر وایز و نیز لیست خدمات تخصصی Wise که در پی توییت ارائه میشود را در لینک زیر مشاهده و مطالعه نمایید.

برای فعال کردن حساب وایز خود و یا همان اکتیو کردن حساب ترانسفروایز به حساب کاربری پی توییت خود وارد شده و سفارش خود را ثبت نمایید.

هیچ محدودیتی در مقدار و نوع ارز وجود ندارد و شما میتوانید درامد ارزی وایز خود را بدون داشتن حساب Transferwise شخصی نقد کنید.

انتقال پول با وایز به حساب وایز و یا حساب بانکی دیگران و یا شارژ حساب وایز خود را با بهترین نرخ و سریع ترین زمان ممکن به پی توییت بسپارید.

معرفی حساب ترانسفر وایز

شبکه انتقال ترانسفر وایز، یک سیستم انتقال پول بین المللی است که اولین بار در سال 2011 تاسیس شد. این شبکه توسط دو دوست اهل استونی به نام‌های کریستو کارمن و تاوت هینریکس برای انتقال پول در سطح جهانی ایجاد گردید. این سیستم مالی، نوعی حساب بانکی جهانی است که با استفاده از آن می‌توان به راحتی وجوه مدنظر را به سراسر دنیا انتقال داد.

کارمزد استفاده از خدمات شبکه مالی وایز بسیار کم بوده و همین مسئله آن را به انتخابی ایده‌آل در سطح جهان تبدیل کرده است. البته برای استفاده از این خدمات باید ابتدا به افتتاح حساب ترانسفر وایز پرداخته و سپس از طریق اکانت خود امور مالیتان را انجام دهید.

افتتاح حساب ترانسفر وایز

نحوه عملکرد سیستم مالی وایز

بهتر است پیش از باز کردن حساب وایز ، اطلاعات کامل و جامعی درباره نحوه عملکرد این سیستم مالی داشته باشیم:

جذاب‌ترین بخش در سیستم مالی ترانسفر وایز، نحوه انتقال پول با کمترین میزان کارمزد ممکن است. در این شبکه هنگام ارسال پول با هر نوع ارزی نیاز به پرداخت هزینه مجزا برای تبدیل به ارز کشور مقصد وجود ندارد. بلکه شما مقدار پول مدنظر را با ارز کشور مبدا به اکانت وایز خود واریز می‌کنید. سپس شبکه Wise، معادل آن را با ارز کشور مقصد به حساب گیرنده انتقال می‌دهد. در این روش هیچ پولی از کشور مبدا خارج نشده و نیاز به پرداخت کارمزد تبدیل ارز و حتی حواله انتقال پول نخواهید داشت.

با افتتاح حساب ترانسفر وایز می‌دانید که کمترین کارمزد را در میان شبکه‌های انتقال پول مشابه پرداخت می‌کنید. این کارمزد حتی از بانک‌های جهانی نیز کمتر بوده و انتخابی مقرون به صرفه است. به خصوص برای عزیزانی که در حوزه فریلنسری فعال بوده و درآمدشان را از کشورهای مختلف کسب می‌کنند.

مزایای افتتاح حساب ترانسفر وایز

افتتاح حساب ترانسفر وایز و استفاده از خدمات این شبکه مالی مزایای متعددی برای کاربران به همراه دارد که برخی از آن‌ها عبارتند از:

 • کارمزد بسیار پایین برای انتقال پول در سطح جهانی
 • ارائه اطلاعات شفاف درباره هزینه‌های انتقال پول در وایز
 • انجام تمام کارهای انتقال وجه به صورت آنلاین
 • تضمین امنیت وایز توسط سازمان نظارت بر فعالیت‌های مالی جهانی
 • انتقال و واریز پول مستقیم به حساب گیرنده
 • امکان انتقال پول ظرف حداکثر 24 ساعت در مسیرهای اصلی با مبدا انگلستان و اروپا
 • امکان برداشت و انتقال موجودی حساب پی پال به ترانسفر وایز
 • مناسب برای انتقال ارزی شخصی و تجاری به خصوص فعالیت‌های فریلنسری
 • امکان خرید و پرداخت هزینه در سایت‌های خارجی مختلف

چرا شبکه مالی ترانسفر وایز قابل اعتماد است؟

اعتبارسنجی کاربران در شبکه مالی ترانسفر وایز کاملا مشابه به روش‌های احراز هویت در بانک‌های بین المللی  و جهانی است. بر همین اساس می‌دانیم تمام کاربران قابل اعتماد بوده و انتقال پول در این شبکه کاملا امن است. علاوه بر این‌ها، وایز تمام تلاش خود را به کار گرفته تا از پولشویی و دزدی در بستر اکانت‌های کاربران جلوگیری نماید. از این رو اعتبار آن را می‌توان هم‌راستا با سایر بانک‌های جهانی دانست.

افتتاح حساب ترانسفر وایز در ایران

برای افتتاح حساب ترانسفر وایز ابتدا باید مشخص کنید که چه نوع حسابی مدنظر دارید؟ یک حساب شخصی موردنیازتان است یا یک حساب بیزنسی؟ بدیهی است اکانت وایز بیزنس امکانات بیشتری نظیر امکان لاگین چندین کاربر، ارائه API برای شرکت ثالث و سرعت 6 برابری انتقال وجه را ارائه می‌دهد.

اما برای افتتاح حساب وایز از ایران باید بدانید کشور عزیزمان توسط این شرکت تحریم است. به همین دلیل امکان باز کردن حساب وایز برای عزیزان مقیم ایران فراهم نمی‌باشد. اما ما در پی توییت راهی مطمئن برای افتتاح حساب Wise یافتیم که کاربران ایرانی هم بتوانند از خدمات آن بهره ببرند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

چند نکته بسیار مهم در مورد افتتاح حساب وایز:

اخیراً تماس های بسیاری از کاربران با ما برقرار می شود مبنی بر مسدود شدن حساب وایز بعد از چند تراکنش اول و عدم امکان برداشت موجودی در حساب Wise مسدود شده. و بعضاً عدم امکان ورود به حساب ترانسفر وایز با موجودی قابل توجه!

کارشناسان ما در بخش های تخصصی افتتاح حساب خارجی و خدمات Transferwise  این 2 مشکل فوق را بررسی کردند. و به نتیجه های جالبی دست پیدا کردیم که دانستن آن برای کاربرانی که قصد افتتاح حساب وایز را دارند الزامی است:

دلیل مشکل اول ( مسدود شدن وایز پس از انجام چند تراکنش و عدم امکان برداشت موجودی ):

متأسفانه برخی از افراد و مجموعه ها به جای استفاده از مدرک و انجام احراز هویت ترانسفر وایز با روش قانونی، با استفاده از هوش مصنوعی سیستم احراز هویت وایز را دور زده، و بدون ارسال هیچ مدرکی افتتاح حساب وایز را انجام می دهند. پس از چند تراکنش اول وایز متوجه این موضوع می شود و حساب را برای همیشه مسدود می کند. و نیز اجازه برداشت موجودی داخل حساب را نیز به کاربر نمی دهد.

بنابراین کاربر هم مبلغی که برای ساخت اکانت وایزپرداخت کرده است را از دست می دهد. هم خود اکانت مسدود می شود و هم موجودی داخل حساب بلوکه می شود.

دلیل مشکل دوم ( عدم امکان ورود به حساب وایز ):

برخی دیگر نیز اقدام به فروش اکانت وایز به صورت اماده می کنند، کاربر ثبت سفارش می کند و پس از چند روز اطلاعات ورود به اکانت وایز برای وی ارسال می شود. بدون هیچ مشکلی با حساب کار می کند. و پس از مدتی که موجودی قابل توجهی در حساب وی انباشته شد دیگر قادر به ورود به حساب Wise خود نیست. نکته اینجاست که افتتاح کننده حساب با مدارک شخص دیگری اقدام به ساخت اکانت وایز می کند. وقتی که موجودی داخل حساب کاربر بالا رفت، شخصی که مدارک احراز هویت از اوست با وایز تماس گرفته و ادعا می کند که اطلاعات ورود به حساب خود را گم کرده است. وایز یک تماس تصویری با او برقرار می کند و پس از تطبیق چهره و مدارک تمامی اطلاعات اکانت مانند: ایمیل، پسورد و شماره تلفن را تغییر و دسترسی کاربر به حساب قطع می شود.

بنابراین علاوه بر مبلغی که بابت افتتاح حساب ترانسفر وایز پرداخت کرده اید، حساب و موجودی داخل آن را نیز از دست می دهید.

توصیه ما به شما جهت ثبت سفارش افتتاح حساب ترانسفر وایز انتخاب یک مجموعه امن و مطمئن برای انجام این کار است. ( مجموعه پی توییت دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت، معدن و تجارت است.

نحوه افتتاح حساب Wise در پی توییت

در مجموعه پی توییت بر خلاف دیگران شما به طور کامل و مستقیماً روی تمام مراحل افتتاح حساب ترانسفر وایز و احراز هویت آن نظارت دارید.

 • مراحل انجام این کار به طور مختصر به شرح زیر است:
 • اطلاعات شخصی مانند نام، نام خانوادگی و تاریخ تولد که قصد افتتاح حساب وایز با آنها را دارید برای ما ارسال می کنید.
 • عکس پرسنلی شخصی که قصد ساخت اکانت وایز با آن چهره را دارید ارسال می کنید.
 • مدرک شناسایی با اطلاعات و چهره ارسالی شما توسط ما آماده و نسخه فیزیکی آن از طریق پست برای شما ارسال می شود.
 • کارشناس ما به صورت تلفنی با شما در ارتباط است و شما با گوشی خودتان اقدام به افتتاح حساب ترانسفر وایز می کنید و احراز هویت توسط شما انجام می شود.

این مطمئنترین روش ممکن برای انجام این کار است و همانطور که متوجه شدید جای هیچ شک و شبهه ای وجود ندارد، و بعد از افتتاح حساب WISE با خیالی راحت به فعالیت می پردازید.

افتتاح حساب ترانسفر وایز - ساخت اکانت ترانسفر وایز - افتتاح حساب وایز - افتتاح حساب Transferwise - ساخت اکانت Transferwise - افتتاح اکانت ترانسفر وایز
سؤالات متداول کاربران در زمینه افتتاح حساب ترانسفر وایز

سؤالات، نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید!

پی توییت - پرداخت بین الملل - نقد کردن درآمد اری - ویزا کارت و مسر کارت

با استفاده از مشاوره رایگان قبل از خرید می‌توانید اطلاعات تماس و پیغام خود را برای ما ارسال کنید، تا موضوع شما در اسرع وقت بررسی و کارشناسان ما با شما تماس بگیرند. جهت ثبت درخواست مشاوره رایگان کافیست روی دکمه زیر کلیک کرده و فرم مربوطه را ارسال نمایید.

درخواست مشاوره

درخواست مشاوره رایگان

با ثبت فرم زیر درخواست مشاوره رایگان برای شما ثبت میشود و کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس میگیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

شبکه پرداخت پی توییت سالهاست که در زمینه انجام پرداخت های بین الملل و دور زدن تحریم‌ها فعالیت می‌کند، و دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت، معدن و تجارت است و همواره در تلاش جهت تعاملی دوستانه و اعتمادی متقابل با کاربران خود است.

به طور میانگین انجام سفارشات افتتاح حساب ترانسفر وایز در شبکه پرداخت پی توییت بین 1 تا 3 روز کاری می‌باشد.

جهت افتتاح حساب ترانسفر وایز در پی توییت ابتدا به حساب کاربری خود وارد شوید. ( اگر حساب کاربری ندارید همین حالا یکی بسازید ) سپس از منو به قسمت موردنظر رفته و سفارش خود را ثبت کنید.

سیستم مالی وایز از 21 ارز مختلف برای انتقال پول پشتیبانی می‌کند که برخی از آن‌ها عبارتند از:

AUD، BGN، BRL، CAD، CHF، CZK، DKK، EUR، GBP، HRK، HUF، JPY، MYR، NOK، NZD، PLN، RON، SEK، SGD، و USD.

البته برای نگهداری پول در اکانت وایز می‌توانید 50 ارز مختلف را سیو کنید.

تمام افرادی که نیاز به انتقالات مالی بین‌المللی دارند، می‌توانند از خدمات ترانسفر وایز استفاده کنند. این انتقالات شامل واریز پول به حساب‌های دیگران در کشورهای مختلف، کسب درآمد دلاری، خرید از سایت‌های خارجی و … می‎باشد.

تنها مدارک موردنیاز برای استفاده از خدمات ترانسفر وایز یک شماره موبایل و یک ایمیل است. در این شبکه زمانی که برای فردی پول ارسال کنید، وی ایمیلی مبنی بر دریافت وجه می‌گیرد. حال با اتصال شماره حساب خود به شبکه می‌تواند پول ارسالی را در حسابش دریافت کند.

بله، تمام اکانت‌های وایز ساخته شده توسط پی توییت به صورت وریفای شده به کاربران ارائه می‌گردد.

برای استفاده از حساب وایز خود باید از IPهایی غیر از ایران استفاده کنید. که البته آموزش این موارد پس از ساخت اکانت Wise به شما داده می‌شود.

اگر در مورد خدمات ترانسفر وایز هنوز سؤالی دارید که جواب آن را در این مطلب پیدا نکردید؛ با کارشناسان ما تماس بگیرید، همواره با گرمی پذیرای صدای گرم شما هستیم.

05191014881

5/5 - (4 امتیاز)

درخواست مشاوره

با ثبت فرم زیر درخواست مشاوره رایگان ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .