پی توییت – پرداخت بین الملل – نقد کردن درآمد ارزی – ویزا و مستر کارت

پی توییت - پرداخت بین الملل - نقد کردن درآمد اری - ویزا کارت و مسر کارت
Search
Close this search box.
Search

خدمات نقد کردن درآمد ارزی در پی توییت

درآمد دلاری و ارزی خود را با بالاترین نرخ نقد کنید!

اگر فریلنسر هستید و یا برنامه نویس، بازرگان، گیمر، تاجر و یا در هر زمینه دیگر فعالیت میکنید و کسب درآمد ارزی و دلاری دارید، مجموعه پی توییت بهترین مکان جهت نقد کردن درامد ارزی شما با بالاترین نرخ و سریعترین زمان تسویه است.

خدمات نقدکردن درامد ارزی پی توییت برای عموم در دسترس است و هر فردی که درآمد دلاری دارد میتواند با استفاده از حساب های بین المللی پی توییت درامد ارزی خود را با تمام شبکه ها ( پی پال، حواله بانکی، اسکریل و… ) نقد کند.

تیم پشتیبانی پی توییت در تمام روزها ( حتی روزهای تعطیل ) آماده خدمات دهی به کاربران در زمینه نقد کردن درامد ارزی است.

پرطرفدارترین روش های نقد کردن درامد ارزی ارزی در پی توییت

درصورتی که درآمد ارزی شما با روش های دیگری بجز روش های ذکر شده در زیر است، با پشتیبانی پی توییت تماس بگیرید.

خدمات پی پال - شارژ حساب پی پال - نقد کردن پی پال - افتتاح حساب پی پال - افتتاح درگاه پرداخت پی پال - خرید پی پال - فروش پی پال - افتتاح حساب Paypal - فروش Paypal - خرید Paypal

پی پال PayPal

نقد کردن پی پال با تمام ارزها

خدمات وایز - شارژ حساب وایز - نقد کردن وایز - افتتاح حساب وایز - افتتاح درگاه پرداخت وایز - خرید وایز - فروش وایز

ترانسفر وایز Wise

نقد کردن درامد ارزی با ترانسفر وایز

خدمات وبمانی - شارژ حساب وبمانی - نقد کردن وبمانی - افتتاح حساب وبمانی - افتتاح درگاه پرداخت وبمانی - خرید وبمانی - فروش وبمانی

وب مانی WebMoney

نقد کردن درامد ارزی با وبمانی

پرداخت ارزی با ویزا کارت - پرداخت ارزی با مستر کارت - پرداخت ارزی با کارت

دبیت و کردیت کارت

نقد کردن درامد ارزی با کارت بانکی

خدمات پرفکت مانی - شارژ حساب پرفکت مانی - نقد کردن پرفکت مانی - افتتاح حساب پرفکت مانی - افتتاح درگاه پرداخت پرفکت مانی - خرید پرفکت مانی - فروش پرفکت مانی

پرفکت مانی PerfectMoney

نقد کردن پرفکت مانی

انتقال حواله بانکی - پرداخت در سایت های خارجی با انتقال بانکی

حواله بانکی Bank Transfer

دریافت درآمد ارزی با حساب بانکی

خدمات اسکریل - شارژ حساب اسکریل - نقد کردن اسکریل - افتتاح حساب اسکریل - افتتاح درگاه پرداخت اسکریل - خرید اسکریل - فروش اسکریل

اسکریل Skrill

نقد کردن دلار اسکریل، یورو و…

خدمات نتلر - شارژ حساب نتلر - نقد کردن نتلر - افتتاح حساب نتلر - افتتاح درگاه پرداخت نتلر - خرید نتلر - فروش نتلر

نتلر Neteller

نقد کردن درامد ارزی با نتلر

پرداخت با رمزارز - پرداخت با بیت کوین - پرداخت با تتر - پرداخت با اتریوم

رمزارزها Crypto

نقد کردن درامد ارزی با رمزارزها

نقد کردن درامد ارزی برای چه کسانی مناسب است ؟

کسب و کارهای اینترنتی در کل دنیا روز به روز در حال افزایش است و ایرانیان نیز در این زمینه بیش از پیش رو به پیشرفت هستند. آن دسته از فرشگاه ها و کسب و کارهایی که زمینه فعالیتشان در داخل ایران هست برای موارد مالی خود با هیچ مشکلی روبرو نیستند ، اما کسب و کارها و افرادی که فضای تجارت خود را گسترش داده اند و در سطح جهانی مشغول فعالیت هستند ، بزرگترین معضلی که با آن روبرو میشوند نقد کردن درآمدهای ارزی است که از کسب و کار خود بدست می آورند .

البته در ایران سایتها و صرافی های زیادی هستند که این مشکل را تا حدودی برای کسانی که کسب درامد ارزی دارند برطرف نموده اند . اما بازهم مشکلاتی در این کار وجود دارد ؛ مشکلاتی همچون : نرخ تبدیل ارز به تومان ، زمان و نحوه تسویه و سختگیریهای دیگری که برای نقد کردن درآمد ارزی آنان وجود دارد . لذا تمام افرادی که کسب دآمد ارزی دارند همواره به دنبال آسان و آسانتر کردن رویه نقد کردن درامدهای ارزی شان هستند و البته که به دنبال نرخ خوب !

از این رو شبکه پرداخت ارزی پی توییت همواره آماده همکاری با تمام افراد ، فروشگاه ها و سازمانهایی است که کسب درامد ارزی دارند و به دنبال نقد کردن رامدهای ارزی خودشان هستند. همانند تمام خدمات ما ، نقد کردن درامدهای ارزی با بهترین نرخ و زمان تسویه سریع انجام میگردد . برخی از این سازمان ها و افراد عبارتند از:

نقد کردن درامد ارزی فریلنسری، نقد کردن درامد پروژه های خارجی

نقد کردن درامد ارزی استریمرها، نقد کردن درامد G2G و دیگر سایتها

نقد کردن تمامی رمزارزها به تومان از تمام صرافی ها مانند بایننس و …

نقد کردن درامد ارزی دولوپرها، پروزه های برنامه نویسی و…

نقد کردن درامد دلاری فروشندگان Shopify، آمازون و دیگر فروشگاه ها…

نقد کردن درامد دلاری فروش فایل های گرافیکی، عکس و …

نقد کردن درآمد یوتیوب، گوگل ادسنس، توییچ افیلیت و…

خرید ابزار سئو، خرید قالب، پرداخت فاکتور هتزنر و جوکر، خرید VPS و…

پی توییت - پرداختهای بین المللی - نقد کردن درامدهای ارزی - شارژ اکانت پی پال - پرداخت ارزی - نقد کردن درامد ارزی - نقد کردن درآمد دلاری - نقد کردن درآمد ارزی - شارژ حساب پی پال - افتتاح حساب وایز - افتتاح حساب پی پال وریفای شده

چرا پی توییت را برای نقد کردن درآمد ارزی خود انتخاب کنیم؟

شبکه پرداخت پی توییت با مجوز رسمی اینماد از وزارت صنعت، معدن و تجارت با سالها سابقه آماده پذیرش و انجام سفارشات نقد کردن درآمد ارزی کاربران است.

آیا میدانید؟ با استفاده از خدمات نقد کردن درآمد ارزی پی توییت به راحتی و بدون نیاز به داشتن هیچگونه حساب ارزی می توانید اقدام به نقد کردن درآمد دلاری و ارزی با تمام شبکه ها و تمام ارز های جهان کنید؟

هیچ محدودیتی برای شما وجود ندارد! اگر فریلنسر هستید، اگر گیمر هستید، بازرگان، عکاس، بلاگر و یا در هر زمینه دیگر که فعالیت میکنید، پی توییت کسب و کار شما را پشتیبانی میکند. به نحوی که میتوانید با خود تصور کنید شما در تمام دنیا حساب های ارزی دارید و هیچ محدودیتی برای دریافت مبالغ خود ندارید.

در زیر برخی از خدمات نقد کردن درآمد ارزی پی توییت را به صورت دسته بندی شده مشاهده می نمایید و سپس توضیحاتی در مورد آن ارائه میشود.

معرفی معتبرترین سایت ها برای کسب درآمد ارزی

اگر به دنبال راهی جهت کسب درآمد ارزی میگردید ما در زیر یک لیست از معتبرترین سایت ها جهت کسب درامد ارزی را  با تفکیک نوع فعالیت برای شما فراهم کرده ایم.

توجه: کاربر گرامی، همانطور که مستحضر هستید تقریباً تمام سایت های بین المللی که از طریق فعالیت در آنها میتوانید کسب درآمد ارزی کنید از همکاری با کاربران مقیم ایران اجتناب میکنند و در ظاهر هیچ کاربر ایرانی امکان استفاده از این حساب ها را ندارد. اما جای نگرانی نیست! شبکه پرداخت پی توییت بخشی اختصاصی به نام افتتاح حساب خارجی دارد که امکان ساخت حساب در تمام سایت های خارجی را برای کاربران مقیم ایران فراهم ساخته. پس اگر قصد فعالیت در سایت هایی که در زیر معرفی میشوند و یا هر سایت و برنامه خارجی دیگر را دارید تنها کافیست به بخش افتتاح حساب خارجی در پی توییت مراجعه و سفارش افتتاح حساب خارجی خود را ثبت کنید.

کسب درآمد ارزی برای فریلنسرها: فریلنسر کسی است که بدون متعهد شدن به شخص، سازمان و یا کسب و کار مشخص، بسته به نیاز و پروژه های موجود اقدام به فعالیت تخصصی خود میکند و در هر زمان میتواند کارفرمای خود را تغییر دهد.

راه های کسب درامد ارزی برای یک فریلنسر بسیار گسترده است و محدودیتی ندارد. برنامه نویسی، طراحی سایت، طراحی گرافیک، تولید محتوا، بازاریابی دیجیتال و... چند نمونه از پرکاربردترین خدماتی است که یک فریلنسر میتواند از طرق آن کسب درامد دلاری داشته باشد.

فریلنسر ( Freelancer ): سایت Freelancer.com با بیش از 58 میلیون کاربر از 250 کشور بزرگترین و معتبرترین وبسایت برای دریافت و همکاری در پروژه های فریلنسری و دورکار است. اگر به دنبال کسب درآمد دلاری فریلنسر هستید، اولین پیشنهاد ما به شما این سایت است.

آپ ورک ( Upwork ): یکی دیگر از بزرگترین سایت هایی که در زمینه فریلنسری فعالیت میکند upwork.com است. آپ ورک با بیش از 20سال سابقه و بیش از 16 میلیون کاربر فعال بزرگترین رقیب سایت فریلنسر است. 

فیور ( Fiverr ): سومین سایتی که در زمینه کسب درآمد ارزی به شما پیشنهاد میکنیم؛ Fiverr است، فیور هم یک سرور شناخته شده در سطح جهانی برای دریافت پروژه های فریلنسری همچون طراحی وب، اپلیکیشن، برنامه نویسی و... است.

کسب درامد دلاری و ارزی برای گیمرها: شاید تا چندی پیش کسانی که علاقه شدید به بازی داشتند را به چشم فردی که وقت خود را بیهوده تلف میکند میدیدید، اما با گسترش کسب و کارهای اینترنتی علاقه مندان به بازی میتوانند درآمد های زیادی کسب کنند. بسیای از افراد در سراسر جهان و از جمله کشور عزیزمان ایران مشغول به کسب درامد ارزی از طریق بازی هستند. وبسایت هایی وجود دارد که گیمرها در آن به خرید و فروش اکانت، آفر و خرید های درون برنامه ای بازیها مشغول هستند و کسب درامد دلاری و ارزی دارند. اگر شما هم گیمر هستید و به دنبال کسب درامد دلاری با بازی هستید ما بهترین سایت هایی که در این زمینه فعالیت میکنند را به شما معرفی میکنیم.

سایت جی2جی ( G2G ): این سایت از سال 2013 شروع به فعالیت کرده است و معتبرترین وبسایت در بین گیمر های جهان شناخته شده است. G2G یک محیط امن و کاربرپسند با ماهیت Marketplace است که گیمرها به آسانی در آن به خرید و فروش و کسب درامد ارزی میپردازند.

آیجی والت ( IGvault ): سایت IGVAULT بزرگترین رقیب G2G است و با پشتیبانی از خرید و فروش اکانت، بوست، آفر و خریدهای درون برنامه ای بیش از 150 بازی یکی دیگر از محبوبترین سایت ها نزد گیمرهای جهان بشمار می آید. یکی از بزرگترین ویژگی های این سایت برای کاربران ایرانی امکان ثبت درخواست تسویه با تتر است که معضل داشتن حساب ارزی برای دریافت درامد دلاری کاربر ایرانی را حل نموده.

الدورادو ( Eldorado ): سایت الدورادو نیز بیش از 150 بازی را پشتیبانی میکند و همانند آیجی والت روش برداشت تتر نیز دارد، البته در قسمت برداشت مبلغ امکان برداشت با بیت کوین نیز در الدورادو در دسترس است. اگر بخواهیم یکی از برتری های الدورادو نسبت به دیگر رقبا را نام ببریم کاربری آسان این سایت است. پنل کاربری الدورادو بسیار ساده است و کار با آن خیلی راحت است.

کسب درامد ارزی برای فروشندگان محصول: اگر محصولی برای فروش دارید و شرایط ساخت وبسایت جهت ارائه محصولات خود به خارج از کشور را ندارید، و نیز قصد دارید که محصول شما حداکثر امکان نمایش برای کاربران خارجی را داشته باشد ما به شما ثبت نام در سایت های فروشگاه ساز را پیشنهاد میکنیم. این سایت ها به شما یک فروشگاه مجازی ارائه میدهند که میتوانید بدون داشتن دانش برنامه نویسی و طراحی سایت یک وبسایت فروشگاهی کامل داشته باشید و محصولات خود را در آن بفروشید و درامد دلاری کسب کنید.

آمازون ( Amazon ): شاید این سایت نیاز به معرفی و توضیح خاصی نداشته باشد، زیرا اکنون کمتر کسی است که اسم آمارون را نشنیده باشد. شما به آسانی با استفاده از خدمات افتتاح حساب خارجی پی توییت میتوانید اقدام به ساخت فروشگاه شخصی خود در آمازون کنید و محصولات خود را در آن به تمام جهان به فروش برسانید.

شاپیفای ( Shopify ): یکی از معروفترین و پرکاربرترین فروشگاه ساز های جهان وبسایت شاپیفای است. قالب های فروشگاهی در Shopify بسیار متنوع است و کاربر میتواند بسته به محصولی که میفروشد قالبی هماهنگ با ان پیدا و انتخاب کند. امکان پرداخت آسان خریداران یکی دیگر از قابلیت های Shopify است.

ویکس ( Wix ): یکی دیگر از فروشگاه سازهای محبوب در سطح جهان است که فعالیت خود را از سال 2006 آغاز کرده است. wix یک شرکت نرم افزاری است که خدمات توسعه وب مبتنی بر کلود را ارائه میدهد. از مهمترین ویژگی های wix میتوان به قالب های پیشرفته و جدید فروشگاهی آن اشاره کرد.

موارد بالا چندی از پرطرفدارترین روش های کسب درآمد دلاری و ارزی بود. البته که روشها و سایتهای بسیاری دیگر نیز وجود دارد که افراد متناسب با تخصص خود در آنها فعالیت میکنند.

این نکته را مجدداً یادآور میشویم که اگر قصد ورود به حیطه کسب درآمد ارزی را دارید و نیاز به افتتاح حساب در هر سایت خارجی ای را دارید میتوانید از خدمات افتتاح حساب خارجی شبکه پرداخت پی توییت اسفاده کرده تا حساب فول وریفای در سایت مورد نظر شما ایجاد گردد.

---

آموزش نقد کردن درآمد ارزی در پی توییت

شما به آسانی، با بالاترین نرخ و سریعترین زمان ممکن میتوانید اقدام به نقدکردن درامد ارزی و دلاری خود در پی توییت کنید ( بدون نیاز به چک و سفته ) برای انجام اینکار مراحل زیر را انجام دهید:

1- در هر صفحه از سایت https://paytwit.com که هستید روی دکمه ورود/ثبت نام کلیک کنید.

ثبت نام در پی توییت - نقد کردن درامد ارزی - نقدکردن درامد ارزی - نقد کردن درآمد ارزی - نقد کردن درآمد دلاری - نقد کردن پی پال

 

2- روی دکمه سبز رنگ ثبت نام کلیک کنید.

ثبت نام در پی توییت - نقد کردن درامد ارزی - نقدکردن درامد ارزی - نقد کردن درآمد ارزی - نقد کردن درآمد دلاری - نقد کردن پی پال

 

3- نوع حساب خود را از بین شخصی و تجاری انتخاب کنید ( حساب تجاری برای افرادی است که وبسایت دارند و قصد استفاده از درگاه پرداخت ارزی پی توییت روی وبسایت خود را دارند ).

ثبت نام در پی توییت - نقد کردن درامد ارزی - نقدکردن درامد ارزی - نقد کردن درآمد ارزی - نقد کردن درآمد دلاری - نقد کردن پی پال

 

4- فرم ثبت نام را تکمیل کرده و روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.

ثبت نام در پی توییت - نقد کردن درامد ارزی - نقدکردن درامد ارزی - نقد کردن درآمد ارزی - نقد کردن درآمد دلاری - نقد کردن پی پال

 

5- یک ایمیل حاوی لینک فعالسازی برای شما ارسال میشود. توجه داشته باشید که لینک را با همان مرورگری که افتتاح حساب را انجام داده اید باز کنید.

ثبت نام در پی توییت - نقد کردن درامد ارزی - نقدکردن درامد ارزی - نقد کردن درآمد ارزی - نقد کردن درآمد دلاری - نقد کردن پی پال

 

6- تبریک میگوییم! اکانت پی توییت شما ساخته شد. اکنون نوبت به احراز هویت رسیده. ( توجه داشته باشید که برای انجام فعالیت در پی توییت میبایست حتماً احراز هویت خود را تکمیل کنید. شما میتوانید احراز هویت خود را هم اکنون انجام دهید و یا بعد از ثبت سفارش، اگر قصد انجام احراز هویت را دارید، روی متن احراز هویت خود را از اینجا کامل کنید، کلیک کنید ) جهت ثبت درخواست فروش درآمد ارزی از منو به قسمت پی پال، اسکریل، پرفکت و ... مراجعه کنید.

ثبت نام در پی توییت - نقد کردن درامد ارزی - نقدکردن درامد ارزی - نقد کردن درآمد ارزی - نقد کردن درآمد دلاری - نقد کردن پی پال

 

7- پس از ورود به صفحه مورد نظر گزینه فروش ارز به پی توییت را انتخاب کنید و از لیست زیر شبکه، مقدار ارز و دیگر مشخصات را تکمیل و ارسال کنید، و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

توجه داشته باشید: اگر شبکه مورد نظر شما در لیست موجود نبود، از منو به قسمت تیکت بروید و درخواست فروش درآمد ارزی خود را از طریق تیکت ارسال کنید.

ثبت نام در پی توییت - نقد کردن درامد ارزی - نقدکردن درامد ارزی - نقد کردن درآمد ارزی - نقد کردن درآمد دلاری - نقد کردن پی پال

پس از ارسال درخواست نقد کردن درامد ارزی خود در پی توییت کارشناسان ما با شما تماس میگیرند و هماهنگی های لازم انجام میشود.

چند نکته مهم در مورد فروش درآمد ارزی در پی توییت:

  • نقد کردن درامد ارزی در پی توییت با تمام شبکه ها و ارزها انجام میشود. اگر شبکه و یا ارز مورد نظر شما در لیست موجود نبود درخواست خود را از طریق تیکت ارسال کنید.
  • نیاز نیست که شما حتماً حساب ارزی داشته باشید، اگر قصد دریافت ارز از شرکت، وبسایت و یا فردی را دارید و حساب ارزی ندارید، میتوانید از حساب های ارزی ما استفاده کنید و مستقیماً حساب پی توییت را برای واریز کننده ارسال کنید، پس از ارسال مبلغ به حساب ما، معادل ریالی آن با شما تسویه خواهد شد. نقد کردن درآمد ارزی بدون داشتن حساب بین المللی یکی از پرطرفدارترین خدمات شبکه پرداخت پی توییت است.
  • نرخ خرید ارز از کاربر به مرور و نسبت به فعالیت ایشان در پی توییت بالا میرود.

--

روش های نقد کردن درآمد ارزی در پی توییت

شبکه پرداخت پی توییت هیچ محدودیتی از لحاظ نوع شبکه و نحوه دریافت ارز از کاربران را ندارد و نقد کردن درامد ارزی با تمام روش ها و با تمام ارزها انجام میشود. در زیر چند نمونه از پرکاربردترین شبکه های مالی که کاربر میتواند با استفاده از انها اقدام به نقد کردن درامد دلاری و ارزی خود داشته باشد را مشاهده می نمایید.

نقد کردن پی پال ( Paypal ): شبکه مالی آنلاین پی پال یکی از پرکاربرترین روش های ارسال و دریافت انلاین در سراسر جهان است که اکثر سایت ها و شرکت های جهان از آن استفاده میکنند، کاربران ایرانی نیز با استفاده از خدمات پی پال در مجموعه پی توییت به راحتی میتوانند اقدام به نقد کردن پی پال کنند.

نقد کردن اسکریل ( Skrill ): یکی دیگر از شبکه های مالی وسیع در سطح جهان اسکریل است. این سایت زیر نظر پی سیف کارت است و از 40 ارز جهان پشتیبانی میکند. اگر به دنبال کسب درامد ارزی با اسکریل هستید، مطالعه مطلب خدمات اسکریل در پی توییت را به شما پیشنهاد میکنیم.

نقد کردن ترانسفر وایز ( Transferwise ): وایز به نوعی یک بانک انلاین محسوب میشود و بیش از 50 ارز جهان را پشتیبانی میکند. در وایز شما میتوانید به راحتی ارزها را به یکدیگر تبدیل کنید. مهمترین قابلیت های وایز کارمزد کم و امکان ارسال و دریافت پول از طریق حساب بانکی به سراسر جهان است. در حال حاضر بسیاری از کاربران ایرانی از خدمات ترانسفر وایز جهت نقد کردن درآمد ارزی خود استفاده میکنند. استفاده از خدمات ترانسفر وایز شدیداً توصیه می شود.

نقد کردن مستر کارت ( Master Card ): مستر کارت یک کارت جهانی است که کاربران میتوانند با انجام سفارشاتی همچون پرداخت در سایت های خارجی مانند: پرداخت هزینه آزمون های خارجی، پرداخت فاکتور هتزنر، پرداخت هزینه بلیط هواپیما و هتل خارجی و ... اقدام به نقدکردن موجودی مستر کارت خو در پی توییت کنند.

نقد کردن نتلر ( Neteller ): شبکه مالی نتلر دقیقاً مشابه به اسکریل است با این تفاوت که رنگ تم این سایت سبز است و تم اسکریل بنفش. نتلر نیز زیر مجموعه Paysafecard است و هیچ تفاوتی با اسکریل ندارد. خدمات نتلر نیز برای کاربران پی توییت در دسترس است تا اقدام به افتتاح حساب نتلر وریفای شده و نقد کردن درامد نتلر خود کنند.

نقد کردن ویزا کارت ( Visa Crad ): ویزا کارت یک کارت پرداخت بین المللی است، با داشتن ویزا کارت میتوانید در سفرهای خارجی خود در تمام کشور ها از ان استفاده کنید. اگر قصد نقد کردن موجودی ویزا کارت خود را دارید در پی توییت این خدمت قابل ارائه است.

نقد کردن وبمانی ( Webmoney ): وبمانی یک سیستم دریافت و پرداخت آنلاین پول روسی است. هیچ محدودیتی برای استفاده کاربران ایرانی از وبمانی وجود ندارد. افتتاح حساب وبمانی و استفاده از خدمات آن با پاسپورت ایرانی امکانپذیر است. حساب های وبمانی دسته بندی شده است و قابلیت های استفاده از ان لول بندی شده است. اگر قصد نقد کردن موجودی وبمانی خود را دارید پی توییت آماده همکاری با شما است.

نقد کردن پرفکت مانی ( Perfectmoney ): یکی دیگر از شبکه هایی که با کاربران ایرانی مشکل ندارد و با پاسپورت ایرانی میتوانید در این سایت ثبت نام کنید پرفکت مانی است. اگرچه این شبکه در بین کاربران جهانی مثل پی پال و اسکریل شناخته شده نیست، اما در ایران یکی از پرکاربرترین شبکه های مالی بین المللی است. شما میتوانید از خدمات نقد کردن پرفکت مانی در پی توییت استفاده کنید و موجودی پرفکت مانی خود را به ریال تبدیل کنید.

بسیاری شبکه های مالی آنلاین دیگر است که کاربران ایرانی توسط آنها اقدام به کسب درآمد ارزی میکنند و در پی توییت از آنها پشتیبانی میشود مانند:

  • نقد کردن پایر ( Payeer )
  • نقد کردن Paytm
  • نقد کردن رمزارز ( Crypto )
  • نقد کردن حواله بانکی خارجی ( Bank transfer )
  • نقد کردن UPI
  • نقد کردن وسترن یونیون ( Western Union )

اگر قصد نقد کردن درآمد ارزی با شبکه های دیگر را دارید، با پشتیبانی پی توییت تماس بگیرید.

خواندن کمتر مشاهده بیشتر

نقد کردن درآمد یوتیوب

امروزه بسیاری از فعالان حوزه ویدئو و کلیپ سازی در سراسر جهان مشغول کسب درآمد ارزی با یوتیوب هستند. کاربران ویدئو های خود را در یوتیوب آپلود و برای عموم به نمایش میگذارند و با هر بازدیدی که انجام میشود مبلغی به ذخیره پس اندازی حساب کاربری یوتیوب آنها افزوده می شود. زمانی که مبلغ به حدنساب رسید اقدام به برداشت و نقد کردن درآمد یوتیوب خود میکنند.

نقد کردن درآمد YouTube

نقد کردن درآمد YouTube

جهت نقد کردن درآمد یوتیوب خود، ابتدا وارد حساب کاربری پی توییت شوید ( اگر حساب کاربری ندارید همین حالا یکی بسازید ) از منو به قسمت ثبت تیکت رفته و درخواست خود را ارسال نمایید.

در صورتی که فعلاً تمایلی به افتتاح حساب پی توییت ندارید، میتوانید درخواست فروش موجودی یوتیوب خود را با استفاده از فرم موجود در انتهای همین صفحه ارسال نمایید.

کارشناسان ما بزودی با شما تماس خواهند گرفت.

حتماً بخوانید ! دانستنی های مهم قبل از اقدام به نقد کردن درآمد ارزی

درست انتخاب کنید!
اگر در حین نقد کردن درامد ارزی، انتقال را به حساب های غیر معتبر، وریفای نشده و مشکوک ارسال کنید باعث مسدود شدن حساب ارزی شما خواهد شد!
حساب های مجموعه پی توییت کاملاً وریفای شده است
ارائه چک و سفته ممنوع!
کاربر گرامی؛ دریافت تضمین هایی مانند چک و سفته در قبال نقد کردن موجودی ارزی شما از نظر قانونی تخلف محسوب میشود و هیچ مجموعه و شخصی اجازه این کار را ندارد. هنگام نقد کردن درآمد ارزی شما ارز را برای گیرنده ارسال و معادل ان را تومان دریافت میکنید. پس لزوم به ارائه هیچ مدرک مالی دیگر نیست. این نکته را جدی بگیرید و از دادن چک و سفته خودداری نمایید.
عدم دریافت چک و سفته بابت فروش موجودی ارزی شما
از سلامت معامله خود مطمئن شوید
قبل از اقدام به ثبت سفارش از سلامت معامله با مجموعه و یا شخص مورد نظر اطمینان حاصل نمایید. راه های زیادی وجود دارد که بتوانید سلامت طرف مقابل را بسنجید
مجموعه پی توییت دارای نماد اعتماد الکترونیکی است
نرخ ها را مقایسه کنید!
هر مجموعه و یا شخص بسته به میزان سفارشات خود نرخ خرید ارز از کاربر را اعلام میکند، در مجموعه پی توییت به دلیل حجم بالای سفارشات نرخ خرید ارز از کاربر نیز بالا است.
کاربران پی توییت تضمین نرخ دارند
Previous slide
Next slide
سؤالات متداول کاربران در زمینه نقد کردن درامد ارزی

سؤالات، نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید

پی توییت - پرداخت بین الملل - نقد کردن درآمد اری - ویزا کارت و مسر کارت - نقد کردن رولوت - فروش درامد Revolut - فروش Revalut - فروش رولوت - نقد کردن Revalut

با استفاده از مشاوره رایگان قبل از ثبت سفارش میتوانید اطلاعات تماس و پیغام خود را برای ما ارسال کنید تا موضوع در اسرع وقت بررسی و توسط کارشناسان ما با شما تماس گرفته شود. جهت ثبت درخواست مشاوره رایگان کافیست روی دکمه زیر کلیک کنید و فرم مربوطه را ارسال نمایید.

درخواست مشاوره

درخواست مشاوره رایگان

با ثبت فرم زیر درخواست مشاوره رایگان برای شما ثبت میشود و کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس میگیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

شبکه پرداخت پی توییت سالهاست که در زمینه انجام پرداخت های بین الملل و دور زدم تحریمها فعالیت میکند، و دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت، معدن و تجارت است و همواره در تلاش جهت تعاملی دوستانه و اعتمادی متقابل با کاربران خود است.

بله/خیر

بله: اگر حساب های ارزی مانند پی پال، اسکریل، نتلر، وایز و … دارید میتوانید درآمد ارزی خود را به آن حساب واریز نمایید و از حساب شخصی خود به حساب های پی توییت انتقال دهید و ارز خود را به تومان تبدیل کنید.

خیر: اگر حساب ارزی ندارید و قصد افتتاح آن را هم ندارید، میتوانید با ثبت درخواست فروش درآمد ارزی در پی توییت از حساب های ارزی مجموعه جهت دریافت درآمد ارزی خود اقدام کنید. برای این کار یک تیکت جدید تحت عنوان کسب درامد ارزی ایجاد کنید، در تیکت شبکه مورد نظر جهت واریز ارز، نوع و مقدار ارز و فرستنده را اعلام کنید. تیکت شما توسط کارشناسان ما بررسی و حساب ارزی متناسب با درخواست شما ارسال میشود. پس از اینکه مبلغ به حساب مجموعه پی توییت واریز گردید تسویه شما معادل ریالی ارز انجام خواهد شد.

همچنین: اگر حساب ارزی ندارید، و قصد افتتاح یک حساب بین المللی فول وریفای مانند افتتاح حساب پی پال وریفای شده را دارید، میتوانید به بخش افتتاح حساب خارجی پی توییت مراجعه و در کوتاهترین زمان ممکن بهترین حساب ممکن را دریافت نمایید.

تسویه های مالی در پی توییت بین 1 الی 3 روز کاری است.

هیچ محدودیتی در روش های نقد کردن درآمد ارزی در پی توییت وجود ندارد. تمام روش ها و ارز های موجود در پی توییت پشتیبانی میشود.

با تمام ارزها، محدودیتی در نوع ارز وجود ندارد.

کمترین مقدار ارز جهت فروش به پی توییت 1دلار و تا سقف بینهایت است.

تمام سایت ها توسط ما پشتیبانی میشود و ارز شما در هر سایتی که باشد از طریق پی توییت قابل خرید است.

مجموعه پی توییت این تضمین را به شما میدهد که بالاترین نرخ را در بین دیگر مجموعه ها دارد و خرید ارز شما با بهترین نرخ ممکن انجام خواهد شد.

جهت نقد کردن درامد دلاری ابتدا به حساب کاربری پی توییت خود وارد شوید ( اگر حساب کاربری ندارید همین حالا یکی بسازید ) سپس از منو به قسمت پی پال، اسکریل، پرفکت و… بروید و سفارش خود را ثبت کنید.

همچنین اگر درحال حاضر تمایلی به افتتاح حساب پی توییت ندارید، کافیست فرم موجود در انتهای همین صفحه را تکمیل و ارسال نمایید.

اگر در مورد فروش درآمد دلاری و ارزی هنوز سؤالی دارید که جواب آن را در این مطلب پیدا نکردید؛ با کارشناسان ما تماس بگیرید، همواره با گرمی پذیرای صدای گرم شما هستیم.

05191014881

تفاوت نقد کردن درآمد ارزی در پی توییت با دیگر مجموعه ها چیست ؟

طبیعتاً هر کسی برای فعالیتی که انجام میدهد تبلیغات میکند و حتی اگر ضعفهای بیشماری نیز داشته باشد آن ها را به نقاط قوت بازگو میکند، این شما هستید که میبایست با درنظر گرفتن تمام جوانب بهترین انتخاب را انجام دهید.

شبکه پرداخت پی توییت بخشی اختصاصی برای نقد کردن درامد دلاری و ارزی دارد که این بخش توسط تیمی مجرب و کاردان با سالها سابقه فعالیت در این امر اداره میشود. نرخ بالای خرید ارز از کاربران و انجام تسویه های مالی سریع از دیگر ویژه گی هایی است که پی توییت را نسبت به دیگر مجموعه ها متمایز میکند.

نکته بعدی که باید بدانید این است که شبکه پرداخت پی توییت دارای ایــنــمــاد از وزارت صنعت، معدن و تجارت است و این تضمین را به شما میدهد که سفارش فروش دلار، یورو و دیگر ارز های شما در سلامت کامل انجام خواهد شد.

با این تفاسیر این شما هستید که میبایست تمام جوانب را در نظر بگیرید و مجموعه ای امن برای فروش موجودی ارزی خود انتخاب کنید.

ثبت درخواست فروش درآمد ارزی به پی توییت

در صورتی که قصد ثبت درخواست فروش درآمد ارزی خود را دارید، و فعلاً تمایلی به افتتاح حساب در پی توییت ندارید، فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید.

شما هم به خانواده بزرگ پی توییت بپیوندید

اولین درخواست فروش درآمد ارزی خودت رو در پی توییت ثبت کن!

به آسانی و تنها در چند دقیقه در پی توییت ثبت نام کن، و درآمد دلاری و ارزی خودت رو به تومان تبدیل کن!

5/5 - (1 امتیاز)

درخواست مشاوره

با ثبت فرم زیر درخواست مشاوره رایگان ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .