پی توییت – پرداخت بین الملل – نقد کردن درآمد ارزی – ویزا و مستر کارت

پی توییت - پرداخت بین الملل - نقد کردن درآمد اری - ویزا کارت و مسر کارت
Search
Close this search box.
Search

احراز هویت ترنسفر وایز و اکتیو کردن حساب وایز

پس از افتتاح حساب وایز 2 مرحله اصلی پیش روی شماست؛ اول احراز هویت ترنسفر وایز و سپس یک مرحله دیگر تا استفاده از خدمات آن باقی می ماند و آن اکتیو کردن حساب وایز است که خود این مرحله به نوعی یکی دیگر از مهمترین مراحل احراز هویت وایز است.

بسیاری از اکانت های ترنسفر وایز در این مرحله و به دلیل عدم توجه و نداشتن اطلاعات کافی و در نهایت فعالسازی نادرست اکانت وایز مسدود میشوند.

اگر شما هم جزو آن دسته از افراد هستید که اقدام به افتتاح حساب ترنسفر وایز کرده اید و اکنون برای فعال کردن حساب Wise خود دچار مشکل شده اید شبکه پرداخت پی توییت بهترین انتخاب برای عبور از این مرحله است.

تیم پشتیبانی پی توییت همواره در دسترس کاربران جهت ارائه مشاوره است.

محبوب ترین خدمات TransferWise در پی توییت

توضیحات کامل در مورد شبکه ترنسفر وایز و نیز لیست خدمات تخصصی Wise که در پی توییت ارائه میشود را در لینک زیر مشاهده و مطالعه نمایید.

هیچ محدودیتی در مقدار و نوع ارز وجود ندارد و شما میتوانید درامد ارزی وایز خود را بدون داشتن حساب Transferwise شخصی نقد کنید.

ساخت اکانت ترانسفر وایز در پی توییت با احراز هویت کامل و ارسال نسخه فیزیکی مدارک احراز هویت به آدرس پستی شما انجام می شود.

انتقال پول با وایز به حساب وایز و یا حساب بانکی دیگران و یا شارژ حساب وایز خود را با بهترین نرخ و سریع ترین زمان ممکن به پی توییت بسپارید.

مراحل اکتیو کردن حساب وایز

  • وارد سایت ترانسفر وایز شوید.
  • در سایت ثبت نام کنید و افتتاح حساب Wise را انجام دهید.
  • مراحل احراز هویت را انجام دهید.
  • با استفاده از یک حساب بانکی دیگر و یا کارت بین المللی که به نام صاحب حساب Wise است، اقدام به اکتیو کردن حساب وایز کنید.

با انجام مراحل بالا تمام خدمات در دسترس قرار میگیرد و اکانت ترنسفر وایز شما آماده فعالیت است.

احراز هویت ترنسفر وایز و اکتیو کردن حساب وایز- اکتیو کردن حساب وایز - فعال کردن حساب ترانسفر وایز - اکتیو کردن Transferwise

مراحل ثبت سفارش اکتیو کردن حساب وایز در پی توییت

ثبت نام در پی توییت

عضویت در پی توییت

اگر حساب کاربری پی توییت ندارید اینجا کلیک کنید و افتتاح حساب خود را انجام دهید.

ثبت سفارش در پی توییت

ثبت درخواست

در حساب کاربری پی توییت پرداخت در سایت های خارجی را انتخاب و ثبت درخواست کنید.

پرداخت هزینه سفارش پی توییت

پرداخت مبلغ

مبلغ سفارش را با استفاده از موجودی کیف پول پی توییت و یا درگاه بانکی پرداخت کنید.

تحویل سفارش در پی توییت

انجام سفارش

پس از ثبت درخواست توسط شما مراحل اکتیو کردن حساب وایز توسط ما انجام می شود.

افتتاح حساب و احراز هویت ترانسفر وایز

اگر حساب ترنسفر وایز ندارید، می توانید از خدمات پی توییت جهت احراز هویت ترنسفر وایز استفاده کنید.

افتتاح حساب Transferwise در پی توییت در سلامت کامل انجام می شود و شما در تمام مراحل بر روی کار نظارت کامل دارید.

اخیراً گزارشات زیادی دریافت شده است که کاربر پس از ثبت سفارش ساخت وایز به اشخاص و یا برخی مجموعه ها اکانت خود را دریافت کرده و پس از مدت کوتاهی ( اکثراً در همان تراکنشات اول ) حساب برای همیشه مسدود می شود و حتی قادر به برداشت موجودی خود نیستند. و یا پس از مدتی فعالیت، در حالی که موجودی چشمگیری نیز داخل حساب کاربر است دیگر امکان ورود به حساب خود را ندارد.

دلیل مشکل اول استفاده از هوش مصنوعی برای احراز هویت حساب وایز است! شخصی که حساب وایز را می سازد با استفاده از هوش مصنوعی احراز هویت وایز را دور میزند و عملاً هیچ مدرکی برای وایز ارسال نمیشود، بنابراین در همان اوایل استفاده شما از حساب، وایز متوجه این مورد می شود و علاوه بر مسدود سازی حساب شما، اجازه برداشت موجودی را هم به شما نمی دهد.

و دلیل مشکل دوم تحویل حساب های اماده به کاربر است! پس از ثبت سفارش افتتاح وایز اطلاعات ورود به یک اکانت آماده برای شما ارسال می شود و شما مشغول به فعالیت با ان حساب می شوید. پس از مدتی که موجودی حساب شما به حد چشمگیری رسید، شخصی که با مدارک ایشان اقدام به افتتاح حساب برای شما کرده اند با وایز تماس میگیرد و ادعا می کند که تمام اطاعات ورود به حساب خود را از دست داده است در اینجا وایز تنها با برقراری یک تماس تصویری با وی و تطابق دادن چهره و مدارک شناسایی تمام اطلاعات اکانت شامل شماره، ایمیل، پسورد و … را تغییر داده و عملاً اکانت از دسترس شما خارج می شود و  شما هم مبلغی که بابت ساخت اکانت وایز پرداخت کرده اید را از دست می دهید، هم خود اکانت و هم موجودی ای که داخل حساب دارید!

بنابر این جداً به شما پیشنهاد می کنیم که از کنار این موضوع به راحتی نگذرید و قبل از ثبت سفارش افتتاح حساب وایز نکات امنیتی را بررسی کنید.

احراز هویت ترنسفر وایز - ساخت اکانت وایز - افتتاح ترانسفر وایز - احراز هویت ترنسفر وایز

نحوه افتتاح حساب و احراز هویت ترنسفر وایز در پی توییت 

  1. اطلاعات دلخواه مثل نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد و … را برای ما ارسال می کنید.
  2. یک عدد تصویر پرسنلی از شخصی که قصد افتتاح حساب Wise با چهره ایشان را دارید ارسال می کنید.
  3. مدارکی که برای احراز هویت ترنسفر وایز نیاز است توسط پی توییت با اطلاعات و چهره شما آماده و نسخه فیزیکی آن به آدرس پستی شما ارسال می شود.
  4. کارشناسان ما همزمان با یک تلفن دیگر با شما در تماس هستند و شما با گوشی تلفن خودتان و با راهنمایی ما افتتاح حساب و احراز هویت وایز را انجام می دهید.

این مطمئنترین روش برای ساخت اکانت Wise است و همانطور که متوجه شدید هیچ ابهامی در نحوه احراز هویت ترنسفر وایز شما وجود ندارد، چراکه خود شما این کار را با گوشی و چهره خودتان انجام می دهید.

سؤالات متداول در زمینه احراز هویت و اکتیو کردن وایز

سؤالات، نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید

پی توییت - پرداخت بین الملل - نقد کردن درآمد اری - ویزا کارت و مسر کارت

با استفاده از مشاوره رایگان قبل از ثبت سفارش میتوانید اطلاعات تماس و پیغام خود را برای ما ارسال کنید تا موضوع در اسرع وقت بررسی و توسط کارشناسان ما با شما تماس گرفته شود. جهت ثبت درخواست مشاوره رایگان کافیست روی دکمه زیر کلیک کنید و فرم مربوطه را ارسال نمایید.

درخواست مشاوره

درخواست مشاوره رایگان

با ثبت فرم زیر درخواست مشاوره رایگان برای شما ثبت میشود و کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس میگیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

شبکه پرداخت پی توییت سالهاست که در زمینه انجام پرداخت های بین الملل و دور زدن تحریمها فعالیت میکند، و دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت، معدن و تجارت است و همواره در تلاش جهت تعاملی دوستانه و اعتمادی متقابل با کاربران خود است.

بین 3 الی 24 ساعت مراحل اکتیو شدن حساب Wise انجام خواهد شد.

خیر، این عملیات توسط مجموعه پی توییت انجام می شود.

بین 1 الی 3 روز کاری زمان می برد تا مدارک با چهره و اطلاعات شما ساخته شود، برای شما ارسال شود و احراز هویت حساب وایز شما انجام شود.

هیچ محدودیتی از لحاظ کشور وجود ندارد و کشور به انتخاب شما بستگی دارد.

ابتدا به حساب کاربری پی توییت خود وارد شوید ( اگر حساب کاربری ندارید همین حالا یکی بسازید ) سپس طبق راهنمای زیر عمل کنید:

ثبت سفارش اکتیو کردن حساب وایز: از منو وارد قسمت پرداخت در سایت های خارجی بشوید، گزینه اکتیو کردن حساب وایز را انتخاب کنید و سفارش خود را ثبت کنید.

ثبت سفارش احراز هویت ترنسفر وایز: از منو وارد قسمت افتتاح حساب خارجی بشوید، از لیست کشویی افتتاح حساب ترانسفر وایز را انتخاب و سفارش خود را ثبت کنید.

اگر در مورد احراز هویت ترنسفر وایز و یا اکتیو کردن حساب وایز هنوز سؤالی دارید که جواب آن را در این مطلب پیدا نکردید؛ با کارشناسان ما تماس بگیرید، همواره با گرمی پذیرای صدای گرم شما هستیم.

05191014881

شما هم به خانواده بزرگ پی توییت بپیوندید

اولین درخواست احراز هویت / اکتیو کردن وایز رو در پی توییت ثبت کن!

به آسانی و تنها در چند دقیقه در پی توییت ثبت نام کن، و احراز هویت حساب وایز یا اکتیو کردنش رو انجام بده!

5/5 - (1 امتیاز)

درخواست مشاوره

با ثبت فرم زیر درخواست مشاوره رایگان ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .