پی توییت – پرداخت بین الملل – نقد کردن درآمد ارزی – ویزا و مستر کارت

پی توییت - پرداخت بین الملل - نقد کردن درآمد اری - ویزا کارت و مسر کارت
Search
Close this search box.
Search

خدمات افتتاح حساب خارجی در پی توییت

ساخت حساب کاربری در تمام سایت های خارجی

شبکه پرداخت پی توییت با داشتن بخشی اختصاصی به نام افتتاح حساب خارجی امکان ثبت نام و احراز هویت در تمام سایت های خارجی را برای شما مقدور میسازد.

اگر به دنبال راه اندازی کسب و کار جهانی خود هستید، اگر قصد ورود به دنیای فریلنسری را دارید، اگر گیمر هستید و یا در هر زمینه دیگر قصد کسب درآمد ارزی دارید؛ میتوانید از خدمات افتتاح حساب خارجی در پی توییت استفاده کنید.

ساخت اکانت وریفای شده در سایت های خارجی در زمینه های مختلف مانند؛ فریلنسری، گیمینگ، خدمات مالی و… و نیز رفع لیمیت و مسدودی حساب

تیم پشتیبانی پی توییت در تمام روزها ( حتی روزهای تعطیل ) آماده خدمات دهی به کاربران در زمینه افتتاح حساب خارجی است.

پرکاربردترین سایت ها در زمینه افتتاح حساب خارجی

کسب و کارهای اینترنتی روز به روز در حال افزایش است و افرادی که به کسب درآمد اینترنتی مشغول هستند نیز رو به فزونی هستند. هر شخصی بنا به تخصص خود در سطح نت فعالیت و کسب درآمد می‌کند که در این بین کاربران ایرانی نیز جایگاه ویژه‌ای دارند. برای آن دسته از کاربران ایرانی که فعالیتشان درون مرزی است و دریافت و پرداخت های خود را با ریال انجام می‌دهند، هیچ مشکلی وجود ندارد. اما برای افرادی که کسب و کار خود را گسترش داده‌اند و وارد حیطه کسب درآمد ارزی شده‌اند، هر روز مشکلات جدیدی پدیدار می‌گردد. متأسفانه به دلیل تحریم‌های وارده توسط امریکا علیه ایران، افتتاح حساب و فعالیت در اکثر (تقریباً 99%) سایت های خارجی که می‌توان از راه فعالیت در آن کسب درآمد ارزی داشت، برای کاربران ایرانی امکان‌پذیر نیست. این موضوع مهمترین و بزرگترین معمای پیش روی هر کاربر ایرانی است که قصد فعالیت برون مرزی و کسب درآمد دلاری را دارد.

شاید موضوع افتتاح حساب در سایت های خارجی برای کاربر ایرانی به ظاهر غیرممکن باشد، اما همیشه راهی برای انجام غیرممکن وجود دارد. شبکه پرداخت پی توییت با ایجاد بخشی اختصاصی روی این موضوع تمرکز نموده و امکان ثبت نام و احراز هویت در تمام سایت های خارجی را برای کاربران ایرانی فراهم آورده است. شایان ذکر است پس از افتتاح حساب نسخه فیزیکی مدارک احراز هویت که با چهره و مشخصات شما آماده می‌شود، از طریق پست برای کاربر ارسال می‌گردد.

در زیر تعدادی از پرکاربردترین سایت ها در زمینه کسب درآمد ارزی که افتتاح حساب در آنها توسط پی توییت پشتیبانی می‌شود را مشاهده می‌نمایید.

اگر قصد افتتاح حساب در هر سایت و برنامه خارجی دارید، با ما تماس بگیرید.

افتتاح حساب خارجی برای چه کسانی مناسب است؟

درحال حاضر سایت ها و برنامه های زیادی هستند که با ثبت نام و احراز هویت در آنها میتوان در زمینه های مختلف و به صورت آنلاین به کسب درآمد ارزی پرداخت. سایت های فریلنسری در زمینه هایی مانند؛ برنامه نویسی، گرافیک، طراحی سایت، سئو و… ، سایت های گیمینگ در زمینه خرید و فروش اکانت بازیهای آنلاین و آفر و خریدهای درون برنامه ای بازیها، سایت های تولید محتوای ویدئویی مانند یوتیوب و بسیارزی سایت های دیگر که هر فردی نسبت به تخصص و زمینه فعالیت خود میتواند از آن استفاده کند. همچنین برخی افراد که خود فروشگاه و سایت شخصی دارند و به دنبال راهی برای دریافت مبالغ خود از خریداران خارجی هستند. تمام این افراد میتوانند از خدمات افتتاح حساب خارجی در شبکه پرداخت پی توییت استفاده کنند و اقدام به افتتاح حساب وریفای شده در سایت های خارجی کنند.

افتتاح حساب خارجی - افتتاح اکانت در سایت های خارجی - افتتاح حساب در سایت خارجی - افتتاح حساب پی پال - افتتاح حساب وایز - افتتاح Skrill - افتتاح حساب Paypal وریفای شده
پی توییت - پرداختهای بین المللی - نقد کردن درامدهای ارزی - شارژ اکانت پی پال - پرداخت ارزی - نقد کردن درامد ارزی - نقد کردن درآمد دلاری - نقد کردن درآمد ارزی - شارژ حساب پی پال - افتتاح حساب وایز - افتتاح حساب پی پال وریفای شده

چرا پی توییت را برای افتتاح حساب خارجی خود انتخاب کنیم ؟

شبکه پرداخت پی توییت با مجوز رسمی اینماد از وزارت صنعت، معدن و تجارت با سالها سابقه آماده پذیرش و انجام سفارشات افتتاح حساب خارجی کاربران است.

آیا میدانید؟ به آسانی میتوانید کسب و کار خود را درسطح جهانی گسترش دهید بدون اینکه نگران ثبت نام و احراز هویت در سایت ها و برنامه هایی که به ایرانیان خدمات نمیدهند باشید. تنها کافیست با کارشناسان پی توییت در بخش افتتاح حساب خارجی بصورت کاملاً رایگان مشاوره کنید.

هیچ محدودیتی برای شما وجود ندارد! حتی با اینکه یک فرد مقیم ایران هستید به آسانی میتوانید حساب های ارزی داشته باشید و درآمد دلاری خود را دریافت کنید.

اگر تا به حال به کسب درامد دلاری و ارزی فکر کرده اید اما افتتاح حساب و احراز هویت در سایت های خارجی و نحوه دریافت و نقد کردن درامد ارزی شمارا از این تصمیم بازداشته است، دیگر نگران این موضوع نباشید.

توجه: کاربر گرامی، همانطور که مستحضر هستید تقریباً تمام سایت های بین المللی که از طریق فعالیت در آنها میتوانید کسب درآمد ارزی کنید از همکاری با کاربران مقیم ایران اجتناب میکنند و در ظاهر هیچ کاربر ایرانی امکان استفاده از این حساب ها را ندارد. اما جای نگرانی نیست! شبکه پرداخت پی توییت بخشی اختصاصی به نام افتتاح حساب خارجی دارد که امکان ساخت حساب در تمام سایت های خارجی را برای کاربران مقیم ایران فراهم ساخته. پس اگر قصد فعالیت در هر سایت و برنامه خارجی را دارید تنها کافیست به بخش افتتاح حساب خارجی در پی توییت مراجعه و سفارش افتتاح حساب خارجی خود را ثبت کنید.

افتتاح حساب پی پال (PAYPAL)

پی پال یکی از بزرگترین شبکه های مالی جهان با بیش از 250میلیون کاربر است که امکان دریافت و ارسال پول در کسری از ثانیه به تمام کشورها را فراهم نموده است. ایجاد کیف پول برای هر ارز و تبدیل ارزها به یکدیگر، اتصال حساب بانکی به پیپال و اتصال کارت به پی پال از دیگر امکانات محبوب Paypal است. افتتاح پی پال پرسنال و بیزینس با امکان دریافت درگاه پرداخت در پی توییت انجام میشود.

افتتاح حساب وایز (WISE)

ترانسفر وایز به نوعی یک بانک آنلاین محسوب میشود، در واقع هر خدماتی که شما از یک بانک خارجی دریافت میکنید در حساب های وایز بصورت آنلاین ارائه میشود. پشتیبانی بیش از 40 ارز، امکان ساخت کیف پول و دریافت حساب بانکی با اطلاعات بانکی (IBAN. Swift Code, Acount Number) به صورت مجزا برای هر ارز، تبدیل ارز و دریافت کارت فیزیکی و مجازی از مهمترین قابلیت های وایز است.

حتماً بخوانید ! دانستنی های مهم قبل از اقدام به افتتاح حساب خارجی

درست انتخاب کنید!
اگر افتتاح حساب خارجی با مدارکی ساخته شود که به صورت صحیح طراحی نشده باشد و یا توسط هوش مصنوعی و یا ربات ها ساخته شود، و یا در حین افتتاح جزئیات رعایت نشود، حساب خارجی شما مسدود میشود و ممکن است علاوه بر هزینه ای که بابت سفارش افتتاح حساب خارجی به فرد یا مجموعه دیگر پرداخته اید، دارایی شما در آن حساب نیز از بین برود.
افتتاح حساب خارجی در پی توییت با مدارک معتبر انجام میشود
نسخه فیزیکی مدارک احراز هویت لازم است
در هر مجموعه ای که اقدام به افتتاح حساب خارجی در هر سایت و یا برنامه ای بکنید، برای افتتاح حساب شما از مدارکی استفاده میشود و با توجه به اینکه افتتاح حساب شما با مدارک دیگری انجام میشود، در هر لحظه ممکن است که سایت مورد نظر از شما درخواست مجدد مدارک بکند؛ لذا نسخه فیزیکی مدارک احراز هویت را حتماً دریافت کنید.
افتتاح حساب خارجی در پی توییت به همراه ارسال نسخه فیزیکی مدارک است
از سلامت معامله خود مطمئن شوید
قبل از اقدام به ثبت سفارش ساخت اکانت در سایت های خارجی از سلامت معامله با مجموعه و یا شخص مورد نظر اطمینان حاصل نمایید. راه های زیادی وجود دارد که سلامت طرف مقابل را بسنجید
مجموعه پی توییت دارای نماد اعتماد الکترونیکی است
نرخ ها را مقایسه کنید!
افتتاح حساب خارجی یک کار تخصصی است و نیاز به فراهم کردن تیمی جهت انجام این کار دارد که هر شخص دستمزد خود را میگیرد، همین امر باعث بالا رفتن نرخ میشود، در مجموعه پی توییت بهترین نرخ ها برای انجام سفارشات ساخت اکانت خارجی در نظر گرفته شده است.
کاربران پی توییت تضمین نرخ دارند
Previous slide
Next slide
سؤالات متداول کاربران در زمینه افتتاح حساب خارجی

سؤالات، نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید

پی توییت - پرداخت بین الملل - نقد کردن درآمد اری - ویزا کارت و مسر کارت - نقد کردن رولوت - فروش درامد Revolut - فروش Revalut - فروش رولوت - نقد کردن Revalut

با استفاده از مشاوره رایگان قبل از ثبت سفارش میتوانید اطلاعات تماس و پیغام خود را برای ما ارسال کنید تا موضوع در اسرع وقت بررسی و توسط کارشناسان ما با شما تماس گرفته شود. جهت ثبت درخواست مشاوره رایگان کافیست روی دکمه زیر کلیک کنید و فرم مربوطه را ارسال نمایید.

درخواست مشاوره

درخواست مشاوره رایگان

با ثبت فرم زیر درخواست مشاوره رایگان برای شما ثبت میشود و کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس میگیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

شبکه پرداخت پی توییت سالهاست که در زمینه انجام پرداخت های بین الملل و دور زدم تحریمها فعالیت میکند، و دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت، معدن و تجارت است و همواره در تلاش جهت تعاملی دوستانه و اعتمادی متقابل با کاربران خود است.

هیچ محدودیتی در ساخت اکانت خارجی وجود ندارد و افتتاح حساب در تمام سایت های خارجی که احراز هویت آنها بصورت آنلاین انجام میشود امکانپذیر است.

موارد مورد نیاز جهت ساخت اکانت به نوع حساب مورد نظر شما بستگی دارد، اما بصورت کلی تنها یک ایمیل از سمت سفارش دهنده کافی است.

مدت زمان مورد نیاز برای انجام سفارشات ساخت اکانت خارجی بسته به نوع حساب متفاوت است. بعنوان مثال برای افتتاح حساب پی پال 24 الی 48 ساعت و برای افتتاح حساب وایز 5 الی 7 روز زمان مورد نیاز است.

محدودیتی در کشور وجود ندارد و ساخت اکانت در سایت های خارجی از کشور دلخواه کاربر انجام میشود.

مشخصات حساب نظیر؛ نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد، آدرس و حتی تصویر فرد احراز کننده کاملاً به انتخاب کاربر است و حساب با مشخصات دلخواه شما افتتاح میشود.

بله، بسته به نوع حساب که در توضیحات هر محصول قید شده است، مدارک احراز هویت برای کاربر ارسال میشود. مدارک یا بصورت ارسال نسخه فیزیکی مدارک به آدرس پستی شما و یا ارسال تصویر مدارک انجام میشود.

جهت ثبت سفارش ابتدا به حساب کاربری پی توییت خود وارد شوید ( اگر حساب کاربری ندارید همین حالا یکی بسازید ) سپس از منو به قسمت افتتاح حساب خارجی بروید، از لیست موجود حساب مورد نظر خود را انتخاب و سفارش خود را ثبت کنید.

همچنین اگر درحال حاضر تمایلی به ساخت اکانت پی توییت ندارید، کافیست فرم موجود در انتهای همین صفحه را تکمیل و ارسال نمایید.

کارشناسان ما به زودی با شما تماس میگیرند.

اگر در مورد ساخت اکانت در سایت های خارجی هنوز سؤالی دارید که جواب آن را در این مطلب پیدا نکردید؛ با کارشناسان ما تماس بگیرید، همواره با گرمی پذیرای صدای گرم شما هستیم.

05191014881

تفاوت افتتاح حساب خارجی در پی توییت با دیگر مجموعه ها چیست ؟

طبیعتاً هر کسی برای فعالیتی که انجام میدهد تبلیغات میکند و حتی اگر ضعفهای بیشماری نیز داشته باشد آن ها را به نقاط قوت بازگو میکند، این شما هستید که میبایست با درنظر گرفتن تمام جوانب بهترین انتخاب را انجام دهید.

شبکه پرداخت پی توییت بخشی اختصاصی به نام افتتاح حساب خارجی دارد که این بخش توسط تیمی مجرب و کاردان با سالها سابقه فعالیت در این امر اداره میشود. جالب است بدانید که انجام سفارشات بسیاری از مجموعه های دیگر نیز توسط تیم افتتاح حساب خارجی پی توییت انجام میشود.

نکته بعدی که باید بدانید این است که شبکه پرداخت پی توییت دارای ایــنــمــاد از وزارت صنعت، معدن و تجارت است و این تضمین را به شما میدهد که ساخت اکانت خارجی شما با وریفای کامل به همراه ارسال نسخه فیزیکی و یا تصویر مدارک احراز هویت انجام خواهد شد.

با این تفاسیر این شما هستید که میبایست تمام جوانب را در نظر بگیرید و مجموعه ای امن برای ساخت اکانت خارجی خود انتخاب کنید.

ثبت درخواست افتتاح حساب خارجی

در صورتی که قصد ثبت درخواست افتتاح حساب خارجی دارید، و فعلاً تمایلی به ساخت اکانت در پی توییت ندارید، فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید.

شما هم به خانواده بزرگ پی توییت بپیوندید

اولین درخواست ساخت اکانت خارجی خودت رو در پی توییت ثبت کن!

به آسانی و تنها در چند دقیقه در پی توییت ثبت نام کن، و درآمد دلاری و ارزی خودت رو به تومان تبدیل کن!

5/5 - (2 امتیاز)

درخواست مشاوره

با ثبت فرم زیر درخواست مشاوره رایگان ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .