پی توییت – پرداخت بین الملل – نقد کردن درآمد ارزی – ویزا و مستر کارت

پی توییت - پرداخت بین الملل - نقد کردن درآمد اری - ویزا کارت و مسر کارت
Search
Close this search box.
Search

افتتاح حساب در صرافی بیسکیو

صرافی بیسکیو یک بستر غیرمتمرکز و آنلاین برای معاملات ارز دیجیتال است که افتتاح حساب در آن نیاز به احراز هویت ندارد. به همین منظور کاربران از سراسر دنیا می‌توانند از خدمات این صرافی استفاده کرده و بر بستر آن ترید کنند. صرافی بیسکیو مبتنی بر شبکه بیت کوین طراحی شده و شرایط مبادله این ارز را با کمترین میزان کارمزد و سرعت بالا فراهم می‌آورد.

برای افتتاح حساب در صرافی بیسکیو و کار با آن باید کیف پول خود را به حساب متصل کنید. البته ممکن است شروع کار در این صرافی غیرمتمرکز برای کاربران ایرانی با کمی مشکل مواجه باشد. پی توییت با اشراف بر تمام مراحل افتتاح حساب در بیسکیو و شرایط کار با آن، در این مسیر همراه شما خواهد بود.

برای افتتاح حساب در صرافی بیسکیو درخواست خود را ثبت کنید.

معرفی صرافی بیسکیو

صرافی بیسکیو (Bisq Exchange)، یک صرافی غیرمتمرکز برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال در بستری امن و خصوصی است. این صرافی در یک شبکه همتا به همتا عمل می‌کند! به این معنی که معاملات به طور مستقیم بین کاربران بدون نیاز به یک مرجع مرکزی انجام می‌شود. Bisq طیف گسترده ای از ارزهای دیجیتال را برای معامله پشتیبانی می‌کند. علاوه بر این بستری را برای کاربران فراهم آورده تا دارایی‌های دیجیتال را با کنترل کامل بر وجوه خود مبادله کنند. افتتاح حساب در صرافی بیسکیو به معنای دستیابی به فضایی مطمئن برای معاملات رمزارزها، با تمرکز بر حریم خصوصی و امنیت است.  به همین دلیل بیسکیو انتخاب ایده‌آلی برای تریدرهایی است که در پی راهی غیرمتمرکز و مقاوم در برابر سانسور برای تجارت ارزهای دیجیتال هستند.

تاریخچه صرافی بیسکیو

Bisq که قبلا با نام Bitsquare شناخته می‌شد، در سال 2014 توسط Manfred Karrer تاسیس شد. این پلتفرم رسماً در آوریل 2016 به عنوان یک صرافی غیرمتمرکز ارزهای رمزنگاری شده منبع باز راه اندازی شد. هدف بیسکیو ارائه بستری امن و خصوصی برای کاربران در معاملات ارزهای دیجیتال بدون اتکا به یک مرجع مرکزی است.

فعالیت صرافی بیسکیو روی یک شبکه همتا به همتا و به صورت غیرمتمرکز، تضمین می‌کند که کاربران کنترل کاملی بر وجوه و تراکنش‌های خود دارند. همچنین حریم خصوصی و امنیت را در معاملات افزایش می‌دهد. همچنین این صرافی از یک سیستم داوری غیرمتمرکز برای حل و فصل اختلافات بین معامله گران در صورت نیاز استفاده می‌کند.

در طول سال‌ها، Bisq، پلتفرم خود را بهبود داده و ویژگی‌های جدید و ارزهای دیجیتال بیشتری را به عرصه معاملات آورده است. این صرافی به دلیل تعهد خود به حفظ حریم خصوصی، امنیت و تمرکززدایی در میان کاربران سراسر دنیا شهرت پیدا کرده است.

مزایای افتتاح حساب در صرافی بیسکیو

افتتاح حساب در صرافی بیسکیو دارای چندین مزیت است، از جمله:

 • تمرکززدایی: Bisq یک صرافی غیرمتمرکز است، به این معنی که هیچ مرجع مرکزی برای کنترل معاملات پلتفرم وجود ندارد. این تمرکززدایی، امنیت و حریم خصوصی کاربران را افزایش می‌دهد زیرا آن‌ها کنترل کاملی بر دارایی و تراکنش‌های خود دارند.
 • حریم خصوصی: افتتاح حساب در صرافی بیسکیو به هیچ یک از اطلاعات شخصی فرد نیاز نداشته و حریم خصوصی کاربر در اولویت قرار دارد. کاربران می‌توانند بدون نیاز به ارائه مدارک شناسایی، ارزهای دیجیتال را به صورت ناشناس معامله کنند.
 • امنیت: با استفاده از سیستم سپرده غیرمتمرکز Bisq و کیف پول‌های چندامضایی، کاربران می‌توانند بدون خطر نگهداری دارایی توسط یک مقام مرکزی، به تجارت امن بپردازند. علاوه بر این، صرافی بیسکیو از یک سیستم داوری غیرمتمرکز برای حل و فصل اختلافات بین معامله‌گران در صورت لزوم استفاده می‌کند.
 • پشتیبانی از طیف گسترده‌ای از ارزهای دیجیتال: صرافی بیسکیو از انواع ارزهای رمزنگاری شده پشتیبانی می‌کند. طوری که به کاربران اجازه می‌دهد تا ارزهای محبوب و همچنین توکن‌های کمتر شناخته شده را معامله کنند.
 • کارمزد پایین: Bisq در مقایسه با صرافی‌های متمرکز، کارمزدهای معاملاتی پایینی را دریافت می‌کند. که آن را به گزینه‌ای جذاب برای کاربرانی تبدیل می‌کند که به دنبال به حداقل رساندن هزینه‌ها هنگام معامله ارزهای دیجیتال هستند.
 • جامعه محور: صرافی بیسکیو، منبع باز و جامعه محور است که از توسعه‌دهندگان به طور مداوم برای بهبود پلتفرم کمک می‌گیرد.

به طور کلی، افتتاح حساب در صرافی بیسکیو می‌تواند تجربه‌ای خاص را به کاربران ارائه دهد. تجربه‌ای از تجارت امن، خصوصی و غیرمتمرکز با دسترسی به طیف گسترده‌ای از ارزهای دیجیتال و کارمزدهای پایین!

معایب افتتاح حساب در صرافی بیسکیو

در حالی که افتتاح حساب در صرافی بیسکیو مزایای متعددی دارد، معایبی نیز به هنگام کار با آن وجود دارد که عبارتند از:

 • نقدینگی محدود: به دلیل ماهیت غیرمتمرکز بیسکیو ممکن است نقدینگی کمتری در مقایسه با صرافی‌های متمرکز داشته باشد. این می‌تواند منجر به محدودیت در گزینه‌های معاملاتی و کندی زمان اجرای سفارشات شود؛ به خصوص برای ارزهای رمزپایه کمتر شناخته شده!
 • منحنی یادگیری: Bisq متفاوت از صرافی‌های متمرکز سنتی عمل می‌کند. بنابراین کاربران کاربران ملزم به یادگیری ویژگی‌ها و فرآیندهای منحصر به فرد پلتفرم بیسکیو هستند.
 • فرآیند داوری: در صورت بروز اختلاف بین معامله‌گران، فرآیند داوری در صرافی بیسکیو می‌تواند زمان‌بر و پیچیده باشد.
 • تغییر قیمت در بازار: از آنجایی که معاملات در Bisq مستقیماً بین کاربران انجام می‌شود، قیمت رمزارزهای پایه می‌تواند بر اساس پیشنهادات و تقاضاهای فردی متفاوت باشد.
 • محدودیت در گزینه‌های پرداخت: بیسکیو در درجه اول از روش‌های پرداخت همتا به همتا، مانند نقل و انتقالات بانکی و سیستم‌های مختلف پرداخت آنلاین پشتیبانی می‌کند. در واقع روش‌های پرداخت در این صرافی نسبت به صرافی‌های متمرکز محدود‌تر بوده و تنوع کمتری دارد.
 • خطر تقلب: صرافی Bisq از تدابیر امنیتی برای محافظت از کاربران استفاده می‌کند. با این حال، ماهیت غیرمتمرکز پلتفرم امکان مواجهه کاربران با طرف مقابل متقلب در طول معاملات وجود دارد.

به طور کلی، افتتاح حساب در صرافی بیسکیو در کنار مزایای متعدد، با معایبی نیز همراه است. معایبی که ناشی از محدودیت‌ها و خطرات در صرافی‌های غیرمتمرکز هستند. بنابراین کاربران باید در زمان انجام معاملات دقت کافی داشته و این نکات را در نظر بگیرند.

افتتاح حساب در صرافی بیسکیو برای ایرانیان

صرافی بیسکیو هیچ محدودیت خاصی برای کاربران بر اساس ملیت یا کشور محل سکونت آن‌ها ندارد. با این حال، توجه به این نکته ضروری است که به دلیل ملاحظات نظارتی و شرایط بازار کشورها، ممکن است با محدودیت‌هایی روبرو شوید. محدودیت‌هایی اعم از دسترسی به روش‌های پرداخت و یا طرف‌های معاملاتی امن و قابل اعتماد! به همین منظور توصیه می‌شود قبل از افتتاح حساب در صرافی بیسکیو و انجام معاملات، به طور کامل درباره روش فعالیت صرافی اطلاعات کسب کنید. تا نسبت به ویژگی‌ها، محدودیت‌ها و خطرات پلتفرم غیرمتمرکز بیسکیو آگاه بوده و یک معامله امن را تجربه کنید. لازم به ذکر است، مجموعه پی توییت در تمام این لحظات کنار شما بوده و در افتتاح حساب در صرافی بیسکیو یاریتان می‌کند.

سؤالات متداول کاربران در زمینه افتتاح حساب در صرافی بیسکیو

سؤالات، نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید!

پی توییت - پرداخت بین الملل - نقد کردن درآمد اری - ویزا کارت و مسر کارت

با استفاده از مشاوره رایگان قبل از خرید می‌توانید اطلاعات تماس و پیغام خود را برای ما ارسال کنید، تا موضوع شما در اسرع وقت بررسی و کارشناسان ما با شما تماس بگیرند. جهت ثبت درخواست مشاوره رایگان کافیست روی دکمه زیر کلیک کرده و فرم مربوطه را ارسال نمایید.

درخواست مشاوره

درخواست مشاوره رایگان

با ثبت فرم زیر درخواست مشاوره رایگان برای شما ثبت میشود و کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس میگیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

شبکه پرداخت پی توییت سالهاست که در زمینه انجام پرداخت های بین الملل و دور زدم تحریمها فعالیت میکند، و دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت، معدن و تجارت است و همواره در تلاش جهت تعاملی دوستانه و اعتمادی متقابل با کاربران خود است.

به طور میانگین افتتاح حساب در صرافی بیسکیو در شبکه پرداخت پی توییت بین 1 تا 3 روز کاری می‌باشد.

مجموعه پی توییت این تضمین را به شما می‌دهد که پایینترین نرخ را در ثبت سفارشات و افتتاح حساب در صرافی بیسکیو در میان تمام همکاران دارد.

جهت ثبت سفارش افتتاح حساب در صرافی بیسکیو در پی توییت ابتدا به حساب کاربری خود وارد شوید. ( اگر حساب کاربری ندارید همین حالا یکی بسازید ) سپس از منو به قسمت افتتاح حساب خارجی رفته و سفارش خود را ثبت کنید.

اگر در مورد افتتاح حساب در صرافی بیسکیو سؤالی دارید که جواب آن را در این مطلب پیدا نکردید؛ با کارشناسان ما تماس بگیرید. همواره با گرمی پذیرای صدای شما هستیم.

05191014881

این مطلب مفید بود؟

درخواست مشاوره

با ثبت فرم زیر درخواست مشاوره رایگان ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .