پی توییت – پرداخت بین الملل – نقد کردن درآمد ارزی – ویزا و مستر کارت

پی توییت - پرداخت بین الملل - نقد کردن درآمد اری - ویزا کارت و مسر کارت
Search
Close this search box.
Search

خدمات رولوت ( Revolut )

خدمات رولوت در شبکه پرداخت پی توییت عبارتند از: افتتاح حساب رولوت، خرید و فروش رولوت و اجاره حساب رولوت. رولوت یک حساب بانکی آنلاین است که به کاربر تمامی خدمات بانکی را به صورت آنلاین ارائه می دهد.

در این مطلب می پردازیم به اینکه Revolut چیست، تاریخچه ایجاد آن، مزایا و معایب استفاده از ریولوت، مقایسه ریولوت با شبکه های مالی دیگر و معرفی خدماتی که در رابطه با سیستم مالی ریولوت در پی توییت ارائه می شود.

در حالت عادی استفاده از خدمات ریولوت همانند دیگر شبکه های جهانی برای کاربران مقیم ایران امکانپذیر نیست. اما هیچ دری به روی کاربران ما در زمینه پرداخت های بین الملل بسته نمانده و نمی ماند.

خدمات رولوت - افتتاح حساب رولوت - خرید و فروش رولوت - شارژ حساب رولوت - نقد کردن درامد رولوت - احراز هویت حساب رولوت - احراز هویت اکانت رولوت - وریفای حساب رولوت - افتتاح حساب ریولت - ساخت اکانت ریولت - وریفای اکانت ریولت - خدمات Revolut - افتتاح حساب Revolut - خرید و فروش Revolut - شارژ حساب Revolut - نقد کردن درامد Revolut - احراز هویت حساب Revolut - احراز هویت اکانت Revolut

محبوب ترین خدمات Revolut در پی توییت

افتتاح اکانت رولوت وریفای شده با ارسال نسخه فیزیکی مدارک، نظارت بر احراز هویت حساب رولوت.

شارژ حساب رولوت با تمام ارزها، بهترین نرخ و سریع ترین زمان ممکن. ارسال از حساب مطمئن و غیرفیک.

نقد کردن درامد ارزی رولوت از تمام سایت ها و برنامه ها با تمام ارزها و بهترین نرخ، اجاره حساب رولوت.

معرفی سیستم مالی رولوت ( Revolut )

حساب های رولوت دارای صندوق های دارای بهره، Apple Pay، معملات سهام بدون بهره، صرافی، معاملات رمزارز، کارت مجازی، کارت فیزیکی، کالا و بسیاری خدمات دیگر است. ریولوت از زمان افتتاح پیشرفت چشمگیری در زمینه خدمات مالی آنلاین داشته و به بازارهای جدیدی مانند ژاپن راه پیدا کرد. 

تاریخچه رولوت: رولوت یک سیستم مالی آنلاین است که در سال 2015 توسط نیکولای استورونسکی و ولاد یاتسنکو تأسیس شد. دفتر مرکزی Revolut در لندن است.

رولوت در اولیل سال 2018 مبلغ 250میلیون دلار را در دور سرمایه گذاری توسط DST Global در هنگ کنگ جمع آوری کرد. و سرمایه کلی خودش را به 1.8میلیارد دلار افزایش داد. و تبدیل به یک بانک انلاین معتبر در سراسر جهان شد. در اواخر همان سال مجوز بانک Challenger را از بانک مرکزی اروپا با تسهیل بانک لیتوانی تضمین کرد. و اجازه پذیرش سپرده ها و ارائه اعتبارات مصرف کنندگان را داد. بانک لیتوانی مجوز مؤسسه پول الکترونیکی را نیز برای revolut صادر کرد.

در اواسط سال 2019 برای کاربران Metal رولوت معاملات سهام بدون کمیسیون در بازار بورس نیویورک و نزدک در دسترس قرار گرفت و پس از مدتی این خدمات برای تمامی کاربران Revolut آزاد شد. در اواخر همان سال چندین شخص سرشناس در زمینه امور بانکداری سنتی به تیم رولوت پیوستند. و نیز قرارداد جهانی که با ویزا امضا شد و به دنبال آن رولوت به 24 بازار جدید جهانی راه پیدا کرد و تعداد 3500 نیرو به کارمندان آن اضاف شدند.

در اوایل سال 2020 سرمایه گذاری های رولوت تکمیل شد و ارزش آن به بیش از 3 برابر، 4.2میلیارد پوند رسید. و به ارزشمندترین استارت آپ انگلستان تبدیل شد. در اواخر همان سال با راه اندازی برنامه مالی خود در ژاپن رولوت به سودآوری رسید.

در اوایل سال 2021 درخواست رولوت برای صدور مجوز  بانکداری انگلستان ثبت شد. همچنین درخواست منشور بانکی در امریکا از طریق برنامه های کاربردی با FDIC و وزارت حفاظت مالی کالیفرنیا را ثبت کرد.

توضیحات اجمالی: رولوت ( Revolut ) یک سیستم مالی آنلایم و به عبارتی یک بانک آنلاین است. افتتاح حساب در رولوت دارای 5 پلن است که هرکدام قابلیت های خاص خود را دارد. Standard, Plus, Premium, Metal, Ultra اولین پلن ان که استاندارد نام دارد رایگان است و مابقی پلن ها با پرداخت هزینه در دسترس کاربر قرار می گیرد. با افتتاح حساب رولوت کیف پول های الکترونیک با ارز های مختلف در اختیار شما قرار میگیرد. امکان ارسال و دریافت حواله های بانکی با ارز های مختلف و از کشور های مختلف، کارت فیزیکی رولوت، کارت مجازی رولوت، از نوع ستر کارت، خرید و فروش رمز ارزها، تبدیل ارز ها به یکدیگر از جمله خدماتی است که در تمام پلن های رولوت در دسترس کاربر است. رولوت همچنین برای انجام تراکنشات خود کارمزد ناچیزی را دریافت می کند.

دسترسی به حساب رولوت از طریق اپلیکیشن و وبسایت این شبکه امکانپذیر است.

خدمات رولوت - افتتاح حساب رولوت - خرید و فروش رولوت - شارژ حساب رولوت - نقد کردن درامد رولوت - احراز هویت حساب رولوت - احراز هویت اکانت رولوت - وریفای حساب رولوت - افتتاح حساب ریولت - ساخت اکانت ریولت - وریفای اکانت ریولت - خدمات Revolut - افتتاح حساب Revolut - خرید و فروش Revolut - شارژ حساب Revolut - نقد کردن درامد Revolut - احراز هویت حساب Revolut - احراز هویت اکانت Revolut

روند بانک آنلاین رولوت

روشی که سیستم مالی رولوت برای انجام تراکنشات خود از آن استفاده می کند بسیار خلاقانه و کاربردی است. علاوه بر این کارمزدی که کاربر برای انجام تراکنشات مالی خود در Revolut می پردازد نیز بسیار اندک است. سیستم امنیتی رولوت بسیار پیشرفته است و علاوه بر امنیت انتقالات سرعت بالایی نیز دارد. در انتقالات رولوت تبدیل ارز به صورت خودکار و در کسری از ثانیه انجام می شود. پس اگر بخواهیم سیستمی را جایگزین بانک ها و روش های سنتی کنیم بدون شک رولوت بهترین انتخاب خواهد بود.

تفاوت های زیادی از لحاظ سرعت، امنیت و کارمزد بین یک انتقال سنتی با رولوت وجود دارد. بیایید این تفاوت را با شرح یک مثال بررسی کنیم:

فرض کنید کاربر قصد انتقال مقداری پوند از انگلستان به امریکا را دارد. در روش سنتی ابتدا می بایست به بانک مراجعه کرده و درخواست خود را به صورت فیزیکی ثبت کند. بانک این درخواست را به صورت دستی تأیید و پس از بررسی پوند را به دلار امریکا با انجام مراحلی زمان بر و با کارمزد بالا  تبدیل می کند. سپس درخواست انتقال کاربر را برای انجام ارسال می کند. پس از چند روز مبلغ از بانک ارسال کننده در انگلستان خارج شده و به بانک شخص گیرنده در امریکا وارد می شود. بانک امریکا نیز این تراکنش را به صورت دستی بررسی و تأیید می نماید. و پس از کسر کارمزد در حساب گیرنده آزاد می شود. حال اگر بخواهیم این انتقال را با رولوت انجام دهیم، در صفحه انتقال ارز ارسال کننده (پوند ) را انتخاب و برای شخص گیرنده دلار امریکا را انتخاب می کنیم، بلافاصله پس از ثبت درخواست انتقال، در چند ثانیه با کارمزدی اندک پوند به دلار تبدیل و به صورت سیستمی به بانک مقصد انتقال میابد. و گیرنده وجه را در حساب بانکی خود دریافت می کند. هم در زمان صرفه جویی می شود و هم کارمزد تراکنش بسیار کمتر از روش انتقال سنتی است. همچنن میتوانید انتقال را به صورت بین شبکه ای انجام دهید و تنها کافیست بجای اطلاعات بانکی گیرنده ایمیل و یا شماره تلفن متصل به حساب رولوت گیرنده را وارد نمایید. پس از چند دقیقه مبلغ در حساب رولوت گیرنده در دسترس است و می تواند پول را از حساب رولوت به حساب بانکی خود انتقال دهد. این روش بدون هیچ کارمزدی انجام می شود.

خدمات و مزایای استفاده از Revolut

درحال حاضر بیش از 400میلیون کاربر فعال و 500هزار شرکت در رولوت فعالیت می کنند. خدمات ریولوت با پشتیبانی بیش از 36 ارز در 160 کشور ارائه میشود. حساب رولوت به 2 دسته بندی کلی تقسیم میشود. حساب شخصی رولوت و حساب شرکتی رولوت.

حساب شخصی رولوت

این نوع حساب برای استفاده اشخاص است و محدودیت هایی دارد.

 • خدمات حساب شامل: حساب های مشترک، پس انداز، حساب حرفه ای برای مشاغل آزاد، حساب های والدین و سرپرستان که برای افراد زیر 18سال توسط سرپرست قانونی افتتاح می شود.
 • خدمات امور مالی: کارت فیزیکی رولوت، کارت مجازی رولوت، نقل و انتقالات بین المللی، پرداخت با کارت، اتصال به حساب های بانکی، صورتحساب با تفکیک ارز ها.
 • امکان خرید و فروش رمز ارز ها مانند بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و…
 • خدمات سرمایه گذاری شامل: معاملات سهام بدون بهره، امکان خرید کالا و خدمات.
 • خدمات اقامتی و گردشگری، مغازه ها، دریافت کمک های مالی، بیمه.
 • تبدیل تمام ارز ها به یکدیگر در کسری از ثانیه با کارمزد کم.
 • امکان درخواست پول از دیگران.

حساب شرکتی رولوت

حساب شرکتی رولوت از تمامی خدمات حساب شخصی بهره مند است. و در کنار آنها برخی خدمات منحصر به فرد دیگری نیز دارد.

 • حساب چند ارزی.
 • امکان ساخت تیم با ارائه دسترسی و محدودیت گذاشتن دسترسی روی هر یک از اعضا.
 • انتقالات بانکی و داخل شبکه ای با مبالغ بالا.
 • مدیریت هزینه ها.
 • امکان پس انداز پول.
 • امکان انتقال و امضا قرارداد های مالی.
 • دریافت درگاه برای وبسایت و برنامه.
 • امکان ساخت لینک پرداخت.
 • دریافت دستگاه POS.
 • امکان ایجاد قاکتور آنلاین.
 • تجزیه و تحلیل مالی.
 • امکان مشاهده مخارج و پاداش به کارمندان.
 • و چندین امکانات دیگر…

انواع پلن های حساب رولوت و قابلیت های آن

اکانت رولوت دارای 5پلن است که هرکدام قابلیت های خود را دارند و بجز پلن استاندارد که رایگان است. بقیه پلن ها نیازمند پرداخت هزینه نگهداری به صورت ماهیانه هستند. در ادامه به انواع این پلنها به همراه هزینه و مزایای هر کدام می پردازیم:

پلن استاندارد رولوت ( Standard Revolut ): رایگان

پلن پلاس رولوت ( Plus Revolut ): هزینه ماهانه 3.99 پوند

پلن پرمیوم رولوت ( Premium Revolut ): هزینه ماهانه 7.99 پوند

پلن متال رولوت ( Metal Revolut ): هزینه ماهانه 14.99 پوند

پلن اولترا رولوت ( Ultra Revolut ): هزینه ماهانه 45 پوند

مقایسه پلن های Revolut در یک نگاه

در تصویر زیر تمامی پلن های رولوت را به همراه هزینه نگهداری و مزایای هرکدام مشاهده می نمایید.

خدمات رولوت - افتتاح حساب رولوت - خرید و فروش رولوت - شارژ حساب رولوت - نقد کردن درامد رولوت - احراز هویت حساب رولوت - احراز هویت اکانت رولوت - وریفای حساب رولوت - افتتاح حساب ریولت - ساخت اکانت ریولت - وریفای اکانت ریولت - خدمات Revolut - افتتاح حساب Revolut - خرید و فروش Revolut - شارژ حساب Revolut - نقد کردن درامد Revolut - احراز هویت حساب Revolut - احراز هویت اکانت Revolut - تفاوت پلن های رولوت - مقایسه پلن های ریولت

کارمزد خدمات رولوت

کارمزد هایی که در بانک آنلاین ریولت اخذ می گردد نسبت به دیگر رقبا به صرفه تر است. این کارمزد ها به 2دسته کلی تقسیم می شوند. کارمزد برای حساب های انگلستان و کارمزد برای کاربران دیگر کشور ها. از آنجایی که ریولت یک شرکت انگلیسی است کارمزدی که برای کاربران کشور خودش لحاظ می گردد کمتر از دیگر کشور ها است. شایان ذکر است که این کارمزد ها به 2 دسته دیگر؛ آنلاین و حضوری نیز تقسیم میگردد.

پرداخت با کارت: برای کاربران انگلستان معادل 1% از مبلغ کل به همراه 0.20£ پوند کارمزد ثابت است. و برای دیگر کشور ها 2.8% از مبلغ کل به همراه 0.20£ پوند کارمزد ثابت است.

انتقال با ریولت: برای تمام کشور ها معادل 1% از مبلغ کل به همراه 0.20£ پوند کارمزد ثابت است.

انتقال به بانک: برای تمام کشور ها معادل 1% از مبلغ کل به همراه 0.20£ پوند کارمزد ثابت است.

خدمات رولوت - افتتاح حساب رولوت - خرید و فروش رولوت - شارژ حساب رولوت - نقد کردن درامد رولوت - احراز هویت حساب رولوت - احراز هویت اکانت رولوت - وریفای حساب رولوت - افتتاح حساب ریولت - ساخت اکانت ریولت - وریفای اکانت ریولت - خدمات Revolut - افتتاح حساب Revolut - خرید و فروش Revolut - شارژ حساب Revolut - نقد کردن درامد Revolut - احراز هویت حساب Revolut - احراز هویت اکانت Revolut - تفاوت پلن های رولوت - مقایسه پلن های ریولت - کارمزد رولوت - لیست کارمزد های ریولت

انواع کارت رولوت ( Revolut Card )

کارت استاندارد رولوت

امکان برداشت 200 پوند یا 5 تراکنش در ماه

کارت پلاس رولوت

امکان برداشت 200 پوند در ماه

کارت پرمیوم رولوت

امکان برداشت 400 پوند در ماه

کارت متال رولوت

امکان برداشت 800 پوند در ماه

کارت پلاس رولوت

امکان برداشت 2000 پوند در ماه

افتتاح حساب رولوت

در حالت عادی،به دلیل تحریم های جهانی افتتاح حساب رولوت در ایران امکانپذیر نیست. افراد مقیم ایران اجازه استفاده از خدمات رولوت را ندارند. اما ما همیشه چند قدم جلوتر از آنها ییم. ایرانیانی که قصد ساخت اکانت رولوت را دارند میتوانند از خدمات رولوت پی توییت استفاده کنند و حساب Revolut وریفای شده خود را تحویل بگیرند.

افتتاح اکانت ریولت با اطلاعات و چهره کاربر و ارسال نسخه فیزیکی مدارک احراز هویت به آدرس پستی شما به همراه یک شماره تلفن دائمی در کمتر از 5روز کاری. برای ثبت سفارش افتتاح حساب Revolut وارد حساب کاربری پی توییت خود شوید. ( اگر ندارید همین حالا یکی بسازید ) از منو به بخش افتتاح حساب خارجی بروید و از لیست کشویی افتتاح حساب رولوت را انتخاب و ثبت سفارش کنید.

خرید و فروش رولوت ( شارژ حساب رولوت - نقد کردن رولوت )

شارژ حساب رولوت: در صورتی که قصد شارژ اکانت رولوت خود را دارید و یا انتقال پول به حساب رولوت دیگران و نیز پرداخت های بین الملل که با ریولت انجام میشود، انجام این کار را با بهترین نرخ و سریع ترین زمان ممکن به ما بسپارید.

نقد کردن رولوت: نقد کردن درامد ارزی با رولوت برای تمام اشخاصی که به صورت بین المللی فعالیت می کنند. تضمین نرخ نقد کردن رولوت و نیز انجام تسویه های مالی در کوتاه ترین زمان ممکن مناسب برای فریلنسر ها، گیمر ها، وبمستران و…

نتیجه گیری:

رولوت یک سیستم مالی است که خدمات بانکی را به صورت آنلاین ارائه می دهد. استفاده از خدمات رولوت در ایران امکانپذیر نیست. اما پی توییت تمامی خدمات رولوت را در دسترس کاربران خود قرار می دهد. افتتاح حساب ریولت، شارژ اکانت رولوت، نقد کردن رولوت و اجاره حساب رولوت از جمله این خدمات است.

5/5 - (3 امتیاز)

درخواست مشاوره

با ثبت فرم زیر درخواست مشاوره رایگان ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .