پی توییت – پرداخت بین الملل – نقد کردن درآمد ارزی – ویزا و مستر کارت

پی توییت - پرداخت بین الملل - نقد کردن درآمد اری - ویزا کارت و مسر کارت
Search
Close this search box.
Search

شارژ حساب رولوت - خرید Revolut

عنوان مطلب: شارژ حساب رولوت، خرید دلار Revolut – زمان مطالعه: 3 دقیقه

رولوت یک سیستم مالی و یک بانک آنلاین است که خدمات متنوع و کارآمدی را به کاربران خود ارائه می دهد. پی توییت تمامی خدمات ریولت را پشتیبانی می کند؛ شارژ حساب رولوت (خرید دلار Revolut و تمامی ارزهای دیگر)، نقد کردن رولوت، افتتاح حساب ریولوت، اجاره حساب Revolut و تمامی خدمات دیگر که مورد استفاده کاربران است. شارژ حساب ریولوت با روش های مختلف انجام میشود: انتقال داخل شبکه ای رولوت – ارسال حواله بانکی به رولوت – ارسال پول به کارت رولوت.

اگر قصد شارژ اکانت ریولوت خود را دارید و یا هر نوع پرداخت بین المللی دیگر که با Revolut انجام میشود. در خواست خود را با بهترین نرخ در پی توییت ثبت کنید. خرید رولوت با تمام ارزها و انتقال به سراسر جهان امکانپذیر است. سفارشات شارژ ریولوت در پی توییت با اکانت های معتبر و غیر فیک با بالاترین سرعت انجام میشود.

محبوب ترین خدمات Revolut در پی توییت

خدمات رولوت

معرفی کامل سیستم ریولوت از تاریخچه تا امکانات و مزایا، کارمزد ها، کارت رولوت، روش های انتقال با رولوت و خدماتی که در پی توییت پشتیبانی میشود.

افتتاح حساب رولوت

ساخت اکانت Revolut وریفای شده با نظارت کامل شما بر تمام مراحل افتتاح حساب رولوت و نحوه احراز هویت رولت، به همراه ارسال نسخه فیزیکی مدارک.

نقد کردن رولوت

نقد کردن درامد ارزی با رولوت برای افرادی که در سطح بین الملل فعالیت می کنند. پی توییت تضمین بهترین نرخ و سریعترین زمان تسویه را به شما می دهد.

ارسال حواله رولوت یک انتخاب هوشمندانه

شارژ حساب رولوت - خرید رولوت - خرید دلار رولوت - شارژ اکانت رولوت - حواله رولوت - حواله یورو به رولوت - حواله دلار به رولوت - خرید یورو رولوت - شارژ حساب revolut - خرید revolut - خرید دلار revolut - شارژ اکانت revolut - حواله revolut - حواله یورو به revolut - حواله دلار به revolut - خرید یورو revolut - خرید و فروش revolut - شارژ حساب ریولوت - خرید ریولوت - خرید دلار ریولوت - شارژ اکانت ریولوت - حواله ریولوت - حواله یورو به ریولوت - حواله دلار به ریولوت - خرید یورو ریولوت - خرید و فروش ریولوت

امنیت در انتقال پول

امنیت مهمترین فاکتور در ارسال حواله های بین المللی است. و بدون شک اولویت اول هر فرد اطمینان خاطر از معتبر بودن سیسم مالی که تراکنش خود را با ان انجام می دهد است.

طرف قرار داد ریولوت برای انجام تراکنش های بانکی معتبرترین بانک های جهان هستند. همین امر باعث شده که ریولت به یک بانک آنلاین محبوب و البته معتبر در سراسر جهان تبدیل شود.

سرعت بالا در انتقالات

در قدیم انجام حواله های بانکی به صورت دستی انجام می شد. بنابراین اگر انتقالی به صورت تک ارزی بود؛ یعنی ارز فرستنده و گیرنده یکی بود انجام آن حواله نهایتاً یک روز زمانبر بود. اما اگر ارز مبدأ با مقصد یکی نبود زمان زیادی صرف انجام آن انتقال می شد. اما با ظهور بانک های انلاین مانند رولوت، پایونیر، وایز و… انجام این انتقالات نیز در زمانی بسار کوتاه ممکن شده است.

شایان ذکر است انتقالات بین شبکه ای بطور مثال شارژ حساب رولوت از طریق حساب رولوت دیگر در چند ثانیه انجام می شود.

روش های انتقال متعدد

با اینکه سیستم بانکی جهان رو به یکپارچه شدن پیش می رود اما هنوز هم امکان ارسال پول از کشوری به کشور دیگر با روش های سنتی وجود ندارد. هر کشور و قاره و ارز برای خود روش انتقال مختص خود را دارد، برای مثال انتقال از یک حساب یورویی به حساب یورویی دیگر با روش SEPA انجام میشود. و انتقال از حساب دلاری به حساب دیگر از روش های ACH, Wire, Swift امکانپذیر است. و بانک های سنتی تمام این روش های انتقال را پشتیبانی نمیکنند. در اینجا بانک های آنلاین مانند رولوت دست به کار می شوند. انجام حواله رولوت به تمام کشور ها با تمام ارز ها امکان پذیر است.

تبدیل ارزها به یکدیگر

پس از افتتاح حساب رولوت به ازای هر ارز یک کیف پول الکترونیک دریافت می کنید. که با استفاده از آنها قادر خواهید بود به تمام تراکنشات مربوط به همان ارز به صورت مجزا دسترسی داشته باشید.

اما یکی دیگر از قابلیت های اکانت رولوت امکان تبدیل ارز ها به یکدیگر است. انجام تبدیل ارز شما در رولوت چند ثانیه بیشتر طول نمی کشد و بلافاصله ارز تبدیل شده را در کیف پول مخصوص آن دریافت می کنید.

مقرون به صرفه

گذشته از تمام مزیت های انجام حواله رولوت که در بالا به انها اشاره شد، ارسال پول با ریولوت از لحاظ کارمزد نیز بسایر مقرون به صرفه تر نسبت به روش های سنتی و برخی از سیستم های مالی آنلاین دیگر است. کارمزد ارسال حواله رولوت به سراسر جهان با تمام ارزها معادل 2.6% از مبلغ کل تا سقفی مشخص شده است.

همچنین اگر تراکنش شما شارژ حساب رولوت باشد، یعنی انتقال از حساب رولوت به حساب رولوت دیگر هیچ کارمزدی پرداخت نمی کنید.

مزایای شارژ حساب رولوت در پی توییت

شبکه پرداخت پی توییت با سالها سابقه فعالیت در زمینه پرداخت های بین الملل و صدور ویزا کارت و مستر کارت دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت. همواره در حال تلاش برای تعاملی دوستانه و دوطرفه با کاربران خود است. پی توییت برای هر شبکه مالی بخشی مجزا در نظر گرفته است که توسط کارشناسان در همان زمینه اداره می شود. از این رو برای خدمات رولوت هم بخشی اختصاصی به نام خدمات رولوت وجود دارد که سفارشات کاربران را پیگیری و انجام می دهند. تضمین بهترین نرخ خرید دلار Revolut و ارز های دیگر شامل حال تمامی کاربران پی توییت می شود.

شارژ حساب رولوت - خرید رولوت - خرید دلار رولوت - شارژ اکانت رولوت - حواله رولوت - حواله یورو به رولوت - حواله دلار به رولوت - خرید یورو رولوت - شارژ حساب revolut - خرید revolut - خرید دلار revolut - شارژ اکانت revolut - حواله revolut - حواله یورو به revolut - حواله دلار به revolut - خرید یورو revolut - خرید و فروش revolut - شارژ حساب ریولوت - خرید ریولوت - خرید دلار ریولوت - شارژ اکانت ریولوت - حواله ریولوت - حواله یورو به ریولوت - حواله دلار به ریولوت - خرید یورو ریولوت - خرید و فروش ریولوت

خرید دلار Revolut و دیگر ارزها از پی توییت یک تجربه شیرین

امکان انتقال حواله یورو رولوت، حواله دلار رولوت و دیگر ارزها به حساب بانکی.

مراحل شارژ حساب رولوت در پی توییت

برای ثبت سفارش شارژ حساب رولوت و ارسال حواله رولوت طبق راهنمای زیر عمل کنید.

  • وارد اکانت کاربری خود در پی توییت شوید. ( اگر ندارید همین حالا یکی بسازید )
  • از منو به قسمت حواله بانکی/وایز بروید.
  • روی خرید ارز از پی توییت کلیک کنید.
  • فیلد نوع حساب را روی پایونیر – ریولت قرار داده و فرم را تکمیل کنید.
  • در انتهای صفحه ابتدا قوانین را مطالعه، سپس روش پرداخت را انتخاب و ثبت سفارش را انجام دهید.
  • شارژ حساب رولوت شما در سریعترین زمان ممکن انجام می شود.

به این نکته توجه داشته باشید که اگر سفارش شما شارژ حساب رولوت است ( انتقال پول به حساب رولوت دیگر ) تنها کافیست ایمیل یا شماره تلفن متصل به حساب ریولت مقصد را در فیلد شماره حساب وارد کنید. و اگر سفارش شما حواله رولوت است، حتماً اطلاعات بانکی گیرنده را در قسمت توضیحات وارد نمایید. به طور مثال برای حواله یورو رولوت باید Account Holder Name و IBAN گیرنده را وارد نمایید. برای حواله دلار رولوت نیز بسته به نوع انتقال اطلاعات متغیر است. و ارز های دیگر هم به همین شکل. همچنین اگر نیاز به داشتن حساب رولوت شخصی دارید میتوانید درخواست ساخت اکانت ریولت وریفای شده را ثبت کنید.

سؤالات متداول کاربران در زمینه شارژ حساب رولوت

سؤالات، نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید!

پی توییت - پرداخت بین الملل - نقد کردن درآمد اری - ویزا کارت و مسر کارت - نقد کردن رولوت - فروش درامد Revolut - فروش Revalut - فروش رولوت - نقد کردن Revalut

با استفاده از مشاوره رایگان قبل از خرید می‌توانید اطلاعات تماس و پیغام خود را برای ما ارسال کنید، تا موضوع شما در اسرع وقت بررسی و کارشناسان ما با شما تماس بگیرند. جهت ثبت درخواست مشاوره رایگان کافیست روی دکمه زیر کلیک کرده و فرم مربوطه را ارسال نمایید.

درخواست مشاوره

درخواست مشاوره رایگان

با ثبت فرم زیر درخواست مشاوره رایگان برای شما ثبت میشود و کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس میگیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

شبکه پرداخت پی توییت سالهاست که در زمینه انجام پرداخت های بین الملل و دور زدن تحریم‌ها فعالیت می‌کند، و دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت، معدن و تجارت است و همواره در تلاش جهت تعاملی دوستانه و اعتمادی متقابل با کاربران خود است.

به طور میانگین انجام سفارشات شارژ حساب رولوت در پی توییت بین 30 دقیقه الی 6 ساعت در ساعات کاری مجموعه است.

سفارشات انتقال رولوت به 2صورت امکانپذیر است:

شارژ حساب رولوت ( انتقال از حساب ریولوت به حساب ریولوت دیگر): برای این نوع انتقال تنها ایمیل و یا شماره تلفن متصل به حساب رولوت گیرنده مورد نیاز است.

حواله رولوت ( انتقال به حساب بانکی دیگر از طریق رولوت ): برای این نوع انتقال بسته به نوع ارز و روش انتقال اطلاعات حساب بانکی گیرنده مورد نیاز است.

انجام انتقالات رولوت با تمام ارز ها امکانپذیر است. در فرم ثبت سفارش شارژ حساب رولوت می توانید ارز دلخواه خود را انتخاب کنید. البته محاسبات مبلغ پرداختی در پی توییت بر اساس دلار امریکا و یورو است. و شما در قسمت توضیحات در فرم سفارش نوع ارز گیرنده را مشخص می کنید و معادل مبلغ پرداختی ارز انتخاب شده شما به حساب گیرنده انتقل میابد.

برای ارسال پول با رولوت هیچ سقف مبلغی وجود ندارد، اما جهت کسب اطمینان و به تأخیر نخوردن واریزی شما ، برای مبالغ بالای 3000 دلار بهتر است قبل از ثبت سفارش با پشتیبانی پی توییت تماس بگیرید. ( حد اقل مقدار انتقال 10 دلار است )

به تمام کشور ها، در حال حاضر امکان ارسال پول با رولوت به بیش از 140کشور امکانپذیر است.

بله ، هر پرداختی که با حساب رولوت و یا کارت ریولوت قابل انجام باشد توسط مجموعه پی توییت انجام میشود ( به جز پرداخت در سایتهای غیر قانونی نظیر: قمار و شرط بندی، فروش VPN، همسریابی و امثال این )

اگر در مورد شارژ حساب رولوت هنوز سؤالی دارید که جواب آن را در این مطلب پیدا نکردید؛ با کارشناسان ما تماس بگیرید، همواره با گرمی پذیرای صدای گرم شما هستیم.

05191014881

شما هم به خانواده بزرگ پی توییت بپیوندید

اولین درخواست شارژ حساب رولوت خودت رو در پی توییت ثبت کن!

به آسانی و تنها در چند دقیقه در پی توییت ثبت نام کن و خرید دلار Revolut و ارزهای دیگر رو انجام بده.

5/5 - (1 امتیاز)

درخواست مشاوره

با ثبت فرم زیر درخواست مشاوره رایگان ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .