پی توییت – پرداخت بین الملل – نقد کردن درآمد ارزی – ویزا و مستر کارت

پی توییت - پرداخت بین الملل - نقد کردن درآمد اری - ویزا کارت و مسر کارت

خدمات پرداخت ارزی در پی توییت

پرداخت ارزی با ویزاکارت، مستر کارت، پی پال و... در سایتهای خارجی

با استفاده از خدمات پرداخت ارزی پی توییت میتوانید به راحتی پرداخت های دلاری و دیگر ارز های خود را انجام دهید.

این پرداخت ها با استفاده از حساب های معتبر انجام میشود و نیازی نیست که به دنبال ویزا کارت، مستر کارت، حساب پی پال و یا دیگر حساب های بین المللی برای پرداخت ارزی خود باشید.

تیم پشتیبانی پی توییت در تمام روزها ( حتی روزهای تعطیل ) آماده انجام سفارشات پرداخت ارزی کاربران است.

پرطرفدارترین خدمات پرداخت ارزی و بین الملل در پی توییت

اگر قصد خرید از سایت، برنامه، فروشگاه و یا هر مرجع دیگری را دارید که در لیست زیر موجود نیست، با هر روش پرداختی، مانند؛ پرداخت ارزی با ویزا کارت و مستر کارت، پرداخت با پی پال و … تنها کافیست با پشتیبانی پی توییت تماس بگیرید تا پرداخت شما انجام شود.

پرداخت در سایت های خارجی، اعم شارژ حساب کاربری و پرداخت هزینه ها

پرداخت هزینه های سفارتخانه ها اعم از دریافت ویزا، تأیید مدارک و…

خرید بازی اورجینال PC، خرید بازی موبایل و کنسول، خرید افر بازی و…

پرداخت شهریه دانشگاه خارجی، خوابگاه، دوره آموزشی، آزمون و…

خرید و فعال کردن اکانت پرمیوم و ترایال خارجی با کارت، پی پال و …

خرید بلیط هواپیما خارجی، اتوبوس و قطار، رزرو هتل خارجی و…

خرید لایسنس اورجینال نرم افزار ها مانند Adobe, Microsoft و…

خرید ابزار سئو، خرید قالب، پرداخت فاکتور هتزنر و جوکر، خرید VPS و…

پرطرفدارترین روش های پرداخت ارزی و بین الملل در پی توییت

درصورتی که پرداخت ارزی شما با روش های دیگری بجز روش های ذکر شده در زیر است، با پشتیبانی پی توییت تماس بگیرید تا سفارش شما انجام شود.

خدمات پی پال - شارژ حساب پی پال - نقد کردن پی پال - افتتاح حساب پی پال - افتتاح درگاه پرداخت پی پال - خرید پی پال - فروش پی پال - افتتاح حساب Paypal - فروش Paypal - خرید Paypal

پرداخت ارزی پی پال

پرداخت فاکتور و خرید با پی پال

خدمات وایز - شارژ حساب وایز - نقد کردن وایز - افتتاح حساب وایز - افتتاح درگاه پرداخت وایز - خرید وایز - فروش وایز

پرداخت با وایز

پرداخت ارزی با حساب و کارت وایز

خدمات وبمانی - شارژ حساب وبمانی - نقد کردن وبمانی - افتتاح حساب وبمانی - افتتاح درگاه پرداخت وبمانی - خرید وبمانی - فروش وبمانی

پرداخت ارزی با وبمانی

پرداخت ارزی با حساب وبمانی

پرداخت ارزی با ویزا کارت - پرداخت ارزی با مستر کارت - پرداخت ارزی با کارت

پرداخت ارزی با کارت

پرداخت با ویزا کارت و مستر کارت

خدمات پرفکت مانی - شارژ حساب پرفکت مانی - نقد کردن پرفکت مانی - افتتاح حساب پرفکت مانی - افتتاح درگاه پرداخت پرفکت مانی - خرید پرفکت مانی - فروش پرفکت مانی

پرداخت ارزی پرفکت مانی

پرداخت با حساب و ووچر پرفکت مانی

انتقال حواله بانکی - پرداخت در سایت های خارجی با انتقال بانکی

پرداخت ارزی بانک ترانسفر

پرداخت بین الملل با انتقال بانکی

خدمات اسکریل - شارژ حساب اسکریل - نقد کردن اسکریل - افتتاح حساب اسکریل - افتتاح درگاه پرداخت اسکریل - خرید اسکریل - فروش اسکریل

پرداخت ارزی اسکریل

پرداخت با حساب و کارت اسکریل

خدمات نتلر - شارژ حساب نتلر - نقد کردن نتلر - افتتاح حساب نتلر - افتتاح درگاه پرداخت نتلر - خرید نتلر - فروش نتلر

پرداخت ارزی با نتلر

پرداخت با حساب و کارت نتلر

پرداخت با رمزارز - پرداخت با بیت کوین - پرداخت با تتر - پرداخت با اتریوم

پرداخت با رمزارز ها

پرداخت های بین المللی با رمزارز

پی توییت - پرداختهای بین المللی - نقد کردن درامدهای ارزی - شارژ اکانت پی پال - پرداخت ارزی - نقد کردن درامد ارزی - نقد کردن درآمد دلاری - نقد کردن درآمد ارزی - شارژ حساب پی پال - افتتاح حساب وایز - افتتاح حساب پی پال وریفای شده

چرا پی توییت را برای پرداخت ارزی خود انتخاب کنیم؟

شبکه پرداخت پی توییت با مجوز رسمی اینماد از وزارت صنعت، معدن و تجارت با سالها سابقه آماده پذیرش و انجام سفارشات پرداخت ارزی کاربران است.

آیا میدانید؟ که با استفاده از خدمات پرداخت ارزی پی توییت به راحتی و بدون نیاز به داشتن هیچگونه حساب ارزی می توانید اقدام به خرید از فروشگاه های خارجی، پرداخت در سایتهای خارجی و نیز پرداخت هزینه های دانشجویی و مسافرت و هر نوع پرداخت ارزی دیگر که به به آن نیاز دارید کنید؟

در زیر برخی از خدمات پرداخت ارزی پی توییت را با دسته بندی را مشاهده می نمایید و سپس توضیحاتی در مورد پرداخت های بین المللی ارائه میشود.

پرکاربردترین خدمات پرداخت ارزی در پی توییت

خدمات پرداخت ارزی برای وبمستران و طراحان وبسایت مانند؛ خرید از تم فارست، خرید ابزار سئو، خرید انواع قالب و افزونه های اورجینال، پرداخت فاکتور هتزنر، پرداخت در سایت جوکر، خرید VPS، پرداخت در سایت DigitalOcean و پرداخت در دیگر سایت ها و برنامه های خارجی.

پرداخت ارزی دانشجویی و تحصیل مانند؛ پرداخت شهریه دانشگاه خارجی، هزینه خوابگاه، چاپ مقاله در مجلات خارجی، پرداخت هزینه ارزشیابی مدارک (WES)، پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس های بین المللی، هزینه عضویت PMI، پرداخت هزینه اپلای کانادا، خرید دوره های آموزشی و...

پرداخت هزینه آزمون های بین المللی مانند؛ پرداخت هزینه آزمون آیلتس (IELTS), پرداخت هزینه آزمون تافل (TOEFL)، پرداخت هزینه ازمون PTE، پرداخت هزینه ازمون دولینگو (DUOLINGO)، تآییدیه کوچینگ ICF، پرداخت هزینه آزمون PMP، پرداخت هزینه ازمون GRE و هر نوع آزمون و تأییدیه دیگر...

پرداخت هزینه های مسافرت و مهاجرت شامل؛ پرداخت هزینه سفارتختانه ها، پرداخت هزینه ویزا، هرگونه پرداخت دیگر در زمینه انجام مهاجرت، خرید بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس خارجی، پرداخت هزینه رزرو هتل خارجی، و هرگونه پرداخت در سایت های مسافرتی...

خرید از فروشگاه های خارجی و خرید اکانت های خارجی مانند؛ خرید از Ebay, خرید از امازون، خرید از علی بابا، پرداخت در سایت تردینگ ویو، پرداخت در سایت زوم، خرید اکانت اسپاتیفای، Skype, MOL5.com, فری پیک، نتفلیکس و هر سایت و برنامه دیگر...

پرداخت ارزی برای گیمرها مانند؛ خرید آفر و پرداخت های درون  برنامه ای، خرید جم کلش اف کلنز، خرید pc کالاف دیوتی، خرید UC پابجی و ...

موارد بالا تنها بخش کوچکی از خدمات قابل ارائه در شبکه پرداخت پی توییت است، و اگر در یک جمله بخواهیم این خدمات را بیان کنیم؛ هر پرداخت در هر سایت و برنامه، و با هر روش در پی توییت انجام می شود.

روش های پراستفاده در پرداخت ارزی قابل ارائه توسط پی توییت

پرداخت ارزی با پی پال: پی پال یکی از بزرگترین شبکه های مالی جهان است، که از آن برای انجام پرداخهای بین المللی در بسیاری از سایت ها و برنامه های جهان استفاده میشود. کاربران پی توییت میتوانند انجام پرداخت های بین المللی که با روش پی پال است را به شبکه پرداخت پی توییت بسپارند.

پرداخت با اسکریل: یکی دیگر از روش های پرداخت بین المللی، پرداخت ارزی اسکریل است، این روش پرداخت نیز کاربرد زیادی دارد، پرداخت با اسکریل با 2روش انجام میشود، روش اول پرداخت ارزی با حساب اسکریل و روش دوم پرداخت با کارت اسکریل است.

پرداخت با نتلر: نتلر یک شبکه پرداخت ارزی دقیقاً مشابه اسکریل است، و تنها تفاوت آن با اسکریل رنگ تم این شبکه است، نتلر با رنگ سبز و اسکریل با بنفش شناخته میشوند. هر دوی این شبکه ها نیز از یک کمپانی ( پی سیف کارت ) هستند. و هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند.

پرداخت با ویزا کارت - پرداخت با مستر کارت: به جرأت میتوان گفت که پرکاربردترین روش پرداخت ارزی در سراسر جهان پرداخت ارزی با مستر کارت و پرداخت ارزی با ویزا کارت است. ویزا کارت و مستر کارت، کارت های بانکی بین المللی هستند که از آن ها برای دریافت و انتقال پول، خرید از دستگاه های POS، استفاده در دستگاه های ATM و خرید های آنلاین استفاده میشود. این کارت ها در انواع مختلف مجازی و فیزیکی صادر میشوند که هر کدام زیرشاخه ها و قابلیت های منحصر به فرد خود را دارند و ارز پایه آن ها با هرکدام از ارز های جهان میتواند باشد. اگر به دنبال توضیحات کامل در مورد ویزا کارت و مستر کارت هستید بهتر است به مطالب اختصاصی هر کدام مراجعه فرمایید. ( ویزاکارت چیست؟ - مستر کارت چیست؟ )

پرداخت با ویزاکارت و پرداخت با مسترکارت در پی توییت: برای استفاده از خدمات پرداخت با کارت در پی توییت کاربر روش های مختلفی را بنا به نیاز خود پیش رو دارد؛ امکان سفارش و خرید ویزا کارت مجازی، خرید مستر کارت مجازی، و یا پرداخت با کارت های پی توییت. کارت های مجازی قابلیت شارژ مجدد را ندارند و کاربر میتواند سفارش صدور ویزاکارت، مسترکارت مجازی با موجودی دلخواه خود را بدهد و از آن برای پرداخت خود استفاده کند و یا سفارش پرداخت ارزی با کارت را ثبت کند تا پرداخت ایشان با کارت های پی توییت انجام شود.

پرداخت ارزی با حساب بانکی: برخی از سایت ها و فروشگاه های اینترنتی از روش پرداخت از طریق حواله بانکی نیز پشتیبانی میکنند، در این روش اطلاعات حساب بانکی فروشگاه به شما ارائه میشود و شما میبایست مبلغ مورد نظر را از طریق حواله بانکی خارجی مانند: حواله سوئیفت، حواله SEPA، حواله WIRE و انواع حواله های بانکی خارجی دیگر به حساب بانکی فروشگاه ارسال کنید، این روش پرداخت بین المللی خیلی شایع و بسیار به صرفه تر از دیگر روش های پرداخت ( از لحاظ کارمزد ) است.

روشهای پرداخت ارزی که ذکر شد پراستفاده ترین روشهای پرداخت بین المللی است، اما بسیاری دیگر روش پرداخت بین المللی وجود دارد که در سایت ها و فروشگاه های خارجی  بسته به نوع فروشگاه، نوع ارز، کشور و ... متنوع است که با استفاده از خدمات پرداخت بین الملل پی توییت قادر به انجام تمام پرداخت های ارزی در سراسر جهان با هر روش پرداخت و هر نوع ارز هستید. اگر روش پرداخت مدنظر خود را در بالا نمیبینید دلیل بر عدم انجام آن نیست، تنها کافیست با ما تماس بگیرید.

خواندن کمتر مشاهده بیشتر

حتماً بخوانید ! دانستنی های مهم قبل از اقدام به ثبت سفارش پرداخت ارزی:

پرداخت ارزی خود را به هر کسی نسپارید!
زیرا اگر با حساب های فیک و جعلی و یا کارت های فیشینگ پرداخت شما انجام شود، حساب کاربری شما نیز مسدود میشود و اگر محصولی را خرید بزنید فروشگاه از ارسال ان برای شما خودداری می کند.
پرداخت های پی توییت با حساب ها و کارت های معتبر انجام میشود
از سلامت معامله خود مطمئن شوید
قبل از اقدام به ثبت سفارش از سلامت معامله با مجموعه و یا شخص مورد نظر اطمینان حاصل نمایید. راه های زیادی وجود دارد که بتوانید سلامت طرف مقابل را بسنجید
مجموعه پی توییت دارای نماد اعتماد الکترونیکی است
نرخ ها را مقایسه کنید!
اکثراً برای سفارشات پرداخت ارزی به دلیل اینکه پیچیدگی های خاص خود را دارد، نرخ های بالایی از کاربران دریافت میکنند که دور از انصاف است.
کاربران پی توییت تضمین نرخ دارند
Previous slide
Next slide
سؤالات متداول کاربران در زمینه پرداخت ارزی

سؤالات، نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید

پی توییت - پرداخت بین الملل - نقد کردن درآمد اری - ویزا کارت و مسر کارت

با استفاده از مشاوره رایگان قبل از خرید میتوانید اطلاعات تماس و پیغام خود را برای ما ارسال کنید تا موضوع شما در اسرع وقت بررسی و توسط کارشناسان ما با شما تماس گرفته شود. جهت ثبت درخواست مشاوره رایگان کافیست روی دکمه زیر کلیک کنید و فرم مربوطه را ارسال نمایید.

درخواست مشاوره

درخواست مشاوره رایگان

با ثبت فرم زیر درخواست مشاوره رایگان برای شما ثبت میشود و کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس میگیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

جهت انجام پرداخت ارزی شما، در صورتی که نیاز به پرداخت از داخل حساب کاربری باشد، کارشناسان ما حتماً میبایست وارد اکانت کاربری شما بشوند تا پرداخت را انجام دهند. از این رو دریافت اطلاعات کاربری از شما برای انجام پرداخت ارزی انجام میشود.

اگر برای انجام پرداخت شما نیازی به لاگین کردن داخل اکانتتان نداشته باشد، نیازی به ارسال اطلاعات کاربری از سمت شما هم نیست.

لازم به ذکر است که اطلاعات کاربری شما نزد پی توییت محفوظ می ماند و هیچکس به جز کارشناسان بخش پرداخت بین الملل پی توییت و افراد ذیصلاح به آن دسترسی ندارند.

همچنین بعد از انجام پرداخت توسط ما شما میتوانید اقدام به تغییر رمز و اطلاعات ورود به حساب کاربری خود کنید.

شبکه پرداخت پی توییت سالهاست که در زمینه انجام پرداخت های بین الملل و دور زدم تحریمها فعالیت میکند، و دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت، معدن و تجارت است و همواره در تلاش جهت تعاملی دوستانه و اعتمادی متقابل با کاربران خود است.

به طور میانگین انجام سفارشات پرداخت ارزی در شبکه پرداخت پی توییت بین 30دقیقه الی 6 ساعت در تایم کاری مجموعه میباشد.

در سفارشات پرداخت ارزی برای هر سفارش بین 1دلار کمترین و 5000دلار بیشترین مقدار ثبت سفارش است.

اگر پرداخت ارزی شما بیشتر از 5000دلار است، قبل از ثبت سفارش با پشتیبانی مجموعه هماهنگ کنید.

ثبت سفارش پرداختهای بین المللی در شبکه پرداخت پی توییت با تمام ارز ها امکانپذیر است.

هیچ محدودیتی در ثبت سفارش پرداخت ارزی در پی توییت وجود ندارد، و شما میتوانید سفارش پرداخت بین الملل خود را در هر سایت و برنامه ای که هست ثبت کنید.

تنها سایت هایی که امکان پرداخت در آنها از سمت پی توییت وجود ندارد؛ سایت های قمار و شرطبندی، دوستیابی و همسریابی است.

مجموعه پی توییت این تضمین را به شما میدهد که پایینترین نرخ را در ثبت سفارشات پرداخت ارزی در میان تمام همکاران دارد.

جهت ثبت سفارش ابتدا به حساب کاربری پی توییت خود وارد شوید ( اگر حساب کاربری ندارید همین حالا یکی بسازید ) سپس از منو به قسمت پرداخت در سایت های خارجی بروید و سفارش خود را ثبت کنید.

اگر در مورد پرداخت ارزی هنوز سؤالی دارید که جواب آن را در این مطلب پیدا نکردید؛ با کارشناسان ما تماس بگیرید، همواره با گرمی پذیرای صدای گرم شما هستیم.

05191014881

تفاوت ثبت سفارش پرداخت ارزی در پی توییت با دیگر مجموعه ها چیست؟

طبیعتاً هر کسی برای فعالیتی که انجام میدهد تبلیغات میکند و حتی اگر ضعفهای بیشماری نیز داشته باشد آن ها را به نقاط قوت بازگو میکند، این شما هستید که میبایست با درنظر گرفتن تمام جوانب بهترین انتخاب را انجام دهید.

شبکه پرداخت پی توییت بخشی اختصاصی برای پرداخت های بین المللی دارد که این بخش توسط تیمی مجرب و کاردان با سالها سابقه فعالیت در این امر اداره میشود. که جالب است بدانید انجام سفارشات برخی از مجموعه های دیگر نیز توسط تیم پرداخت ارزی پی توییت انجام میشود.

نکته بعدی که باید بدانید این است که شبکه پرداخت پی توییت دارای ایــنــمــاد از وزارت صنعت، معدن و تجارت است و این تضمین را به شما میدهد که انجام سفارشات پرداخت بین المللی شما با حساب های معتبر و بدون نقص انجام خواهد شد. در غیر اینصورت مبلغ پرداختی شما تمام و کمال بازگردانده میشود.

با این تفاسیر این شما هستید که میبایست تمام جوانب را در نظر بگیرید و مجموعه ای امن برای انجام سفارش خود انتخاب کنید.

شما هم به خانواده بزرگ پی توییت بپیوندید

اولین درخواست پرداخت ارزی خودت رو در پی توییت ثبت کن!

به آسانی و تنها در چند دقیقه در پی توییت ثبت نام کن، و پرداخت های بین المللی خودت رو انجام بده!

5/5 - (5 امتیاز)

درخواست مشاوره

با ثبت فرم زیر درخواست مشاوره رایگان ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .