پی توییت – پرداخت بین الملل – نقد کردن درآمد ارزی – ویزا و مستر کارت

پی توییت - پرداخت بین الملل - نقد کردن درآمد اری - ویزا کارت و مسر کارت
Search
Close this search box.
Search

صدور ویزا کارت و مستر کارت و کارت های جهانی

ویزا کارت مجازی و فیزیکی - مستر کارت فیزیکی و مجازی و کارتهای دیگر

نگران پرداخت های ارزی خود نباشید! به آسانی و با چند کلیک ساده در شبکه پرداخت پی توییت ثبت نام و اقدام به خرید ویزا کارت فیزیکی و مجازی، خرید مستر کارت مجازی و فیزیکی، خرید امریکن اکسپرس کارت، گوگل پی کارت و دیگر کارت های پرداخت جهانی کنید. صدور ویزا کارت، مستر کارت و دیگر کارت ها تنها در 30 دقیقه الی 6 ساعت انجام خواهد شد.

صدور ویزا کارت و مستر کارت با ارزهای دلار امریکا، دلار کانادا، یورو، پوند، ین ژاپن و لیر ترکیه با موجودی دلخواه، امکان پرداخت ارزی آنلاین، فعال کردن اکانت ترایال و لینک کارت به پی پال از دیگر قابلیت های کارت های جهانی پی توییت است.

تیم پشتیبانی پی توییت در تمام روزها ( حتی روزهای تعطیل ) آماده خدمات دهی به کاربران در زمینه صدور ویزا کارت و مسترکارت و کارتهای جهانی  است.

انواع کارت های پرداخت جهانی

کسانی که در سایت ها و برنامه های خارجی فعالیت و جستجو می کنند قطعاً با صفحه ای که پرداخت به وسیله کارت انجام میشود مواجه شده اند. اغلباً این صحفه زمان خرید یک محصول و یا حق عضویت در سایت و برنامه پدیدار میشود، در این صفحه از شما شماره کارت 16 رقمی، تاریخ انقضا و CVV درخواست می شود که به نوعی دقیقاً مشابه درگاه های پرداخت داخل کشور خودمان است با این تفاوت که کارت هایی که در این درگاه استفاده میشود کارت اعتباری بین المللی مانند؛ ویزا کارت ( Visa Card )، مستر کارت ( Master Card )،  امریکن اکسپرس ( American Express )، دیسکاور ( Discover ) و … است. این کارت ها در انواع مختلف صادر میشوند.

کارت های پرداخت جهانی از لحاظ اعتبار به چهار دسته تقسیم میشوند:

کارت اعتباری ( Credit Card ): برای دریافت کردیت کارت فرد می بایست حساب بانکی تأیید شده داشته باشد و احراز هویت خود را با ارائه مدارک شناسایی و مدارک تأیید آدرس انجام دهد، یکی از مهمترین مدارکی که برای دریافت کردیت کارت از فرد درخواست میشود کارت اقامت کشوری است که قصد افتتاح حساب بانکی را دارد. مشتری با مواردی مانند گردش حساب، معدل حساب، واریز حقوق از مراکز دولتی معیارسنجی و اعتباری به آن تخصیص میابد که میتواند از کردیت کارت خود بیشتر از موجودی داخل حساب تا سقف اعتبار تخصیص یافته برداشت کند و سپس آن اعتبار را بصورت قسطی و یا در تاریخ مشخصی به بانک برگرداند.

کارت نقدی ( Debit Card ): همانند کارت های اعتباری و یا همان کردیت کارت، جهت دریافت کارت نقدی ( دبیت کارت ) نیاز به ارائه مدارک شناسایی و تأیید آدرس است، اما کارت اقامت در این نوع کارت ها ( البته در برخی کشور ها ) نیاز نیست. کارت نقدی به حساب بانکی متصل است. از دبیت کارت میتوانید در هر کجا که کارت مورد استفاده قرار میگیرد استفاده کنید اما اعتبار اضافی شامل حال این نوع کارت ها نمیشود و فرد مجاز به برداشت از حساب تا سقف موجودی حساب است. Debit Card دارای سوئیفت کد ( Swift Code ) و دیگر اطلاعات حساب بانکی است که به فرد امکان دریافت پول از کشور های دیگر را میدهد. در طی چند سال اخیر امکان دریافت حساب بانکی به همراه کارت نقدی ( Debit Card ) از کشور های همسایه امارات، آذربایجان، گرجستان، ترکیه و…  برای افراد مقیم ایران فراهم شده است. البته حتماً میبایست یک سفر به کشور مورد نظر داشته باشید و با ارائه پاسپورت در بانک آن کشور افتتاح حساب را انجام داده و کارت خود را دریافت کنید.

کارت پیش پرداخت ( Prepaid Card ): پریپید کارت ها یک نوع Debit Card اما به صورت مجازی هستند که به هیچ حساب بانکی متصل نیستند و فقط برای پرداخت های آنلاین به وسیله شماره 16رقمی کارت، تاریخ انقضا و CVV مورد استفاده قرار میگیرند. این کارت ها امکان شارژ مجدد را ندارند ( دقیقاً مشابه کارت هدیه داخل کشور خودمان ) از این رو بعضاً به کارت های پیش پرداخت ( Prepaid Card ) کارت نقدی ( Cash Card ) و یا کارت سفر ( Travel Card ) میگویند. البته اخیراً بعضی از پریپید کارت ها امکان شارژ مجدد را نیز دارند که به آنها Reloadable Cards گفته میشود.

کارت مجازی یا ویرچوال کارت ( Virtual Card ): کارت های مجازی Virtual دقیقاً مشابه پریپید کارت ها هستند، به هیچ حساب بانکی متصل نیستند و برای پرداخت های آنلاین از آنها استفاده میشود. Virtual Card فقط در نوع یکبار مصرف صادر میشود و امکان شارژ مجدد را ندارند.

پی توییت - پرداختهای بین المللی - نقد کردن درامدهای ارزی - شارژ اکانت پی پال - پرداخت ارزی - نقد کردن درامد ارزی - نقد کردن درآمد دلاری - نقد کردن درآمد ارزی - شارژ حساب پی پال - افتتاح حساب وایز - افتتاح حساب پی پال وریفای شده

چرا پی توییت بهترین انتخاب برای خرید کارت پرداخت جهانی است؟

شبکه پرداخت پی توییت با مجوز رسمی اینماد از وزارت صنعت، معدن و تجارت با سالها سابقه آماده صدور ویزا کارت، مستر کارت و کارت های پرداخت جهانی برای کاربران است.

شرکت های صادر کننده کارت ارزی بین المللی

کارت های بین المللی توسط کمپانی های مختلف صادر میشوند و هر کدام قابلیت هایی را دارند. در حال حاضر بزرگترین کمپانی های صادر کننده کارت های بین المللی ویزا کارت و مستر کارت هستند. این کارت ها محدود به بانک خاصی نیستند و شبکه مختص خود را دارند و به همین دلیل بانک های سراسر جهان برای مشتریان خود صدور ویزا کارت و مستر کارت را انجام می دهند و به یک سیستم مالی یکارچه متصل شوند. از این رو فرد با داشتن ویزا کارت و یا مستر کارت قادر به استفاده از آن در تمام کشور ها با دستگاه های POS, ATM و دیگر روش های موجود در سیستم ویزا و مستر است. به جز ویزا و مستر کمپانی های دیگری نیز هستند که اقدام به صدور کارت های پرداخت بین المللی میکنند، مانند امریکن اکسپرس ( American Express ) و دیسکاور ( Discover ) که تمرکز اصلی انها امریکا هست و هنوز به عرصه بین المللی پا نگذاشته اند.

ویزا کارت ( Visa Card )

ویزا کارت یک شرکت چند ملیتی خدمات مالی امریکایی است که وظیه ان تسهیلات مبادلات مالی الکترونیکی در سطح جهان است که اکثراً به وسیله کارت های اعتباری و نقدی با نام تجاری ویزا انجام میشود. ویزا کارت در تمام کشور ها در دسترس است و پس از اعلام همکاری ویزا با پی پال، مشتریان پی پال در هنگام استفاده از خدمات با ویزا کارت کارمزد کمتری پرداخت میکنند. صدور انواع ویزا کارت مجازی و فیزیکی با موجودی دلخواه و با ارزهای مختلف در پی توییت امکانپذیر است.

مستر کارت ( Master Card )

مسترکارت یک شرکت چند ملیتی است که دفتر اصلی آن در نیویورک امریکا واقع شده، کمپانی مستر کارت از راه پردازش پرداختهای بین بانکی  بازرگانان و صدور کارت های اعتباری به بانک ها و اتحادیه های اعتباری که از خریداران و کسانی که از نام تجاری مستر کارت برای خرید کالا و خدمت خود به صورت دبیت و یا کردیت کارت استفاده میکنند. امکان خرید مستر کارت گلوبال با ارزهای مختلف و امریکایی با موجودی دلخواه در پی توییت امکانپذیر است.

امریکن اکسپرس ( American Express )

امریکن اکسپرس یکی از شناخته شده ترین کمپانی های صادر کننده کارت های اعتباری در امریکاست که دفتر اصلی این شرکت در منهتن نیویورک واقع شده است. فعالیت این کمپانی در زمینه صدور کارت های اعتباری، کارت شارژ و چک های مسافرتی است که با اختصاص 24% از کارت های اعتباری فعال در امریکا جزو چهار کمپانی برتر صادر کننده کارت اعتباری است. امکان خرید امریکن اکسپرس کارت در پی توییت وجود دارد.

دیسکاور ( Discover )

دیسکاور یک شرکت خدمات مالی آمریکایی است که زمینه فعالیت آن صدور کارت های اعتباری، مدیریت سیستم های پرداخت بانکی، ارائه قرض های بدون ضامن و وام های مسکن است. Discover فعالیت خود را در سال 1985 و در زمینه شبکه کارت های اعتباری فروشگاه سیرز آغاز کرد و اکنون به عنوان یک شرکت عمومی مستقل در شیکاگو فعالیت دارد و جزو چهار کمپانی ارائه کارت های اعتباری در امریکا است. 

سؤالات متداول کاربران در زمینه افتتاح حساب خارجی

سؤالات، نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید

پی توییت - پرداخت بین الملل - نقد کردن درآمد اری - ویزا کارت و مسر کارت - نقد کردن رولوت - فروش درامد Revolut - فروش Revalut - فروش رولوت - نقد کردن Revalut

با استفاده از مشاوره رایگان قبل از ثبت سفارش میتوانید اطلاعات تماس و پیغام خود را برای ما ارسال کنید تا موضوع در اسرع وقت بررسی و توسط کارشناسان ما با شما تماس گرفته شود. جهت ثبت درخواست مشاوره رایگان کافیست روی دکمه زیر کلیک کنید و فرم مربوطه را ارسال نمایید.

درخواست مشاوره

درخواست مشاوره رایگان

با ثبت فرم زیر درخواست مشاوره رایگان برای شما ثبت میشود و کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس میگیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

شبکه پرداخت پی توییت سالهاست که در زمینه انجام پرداخت های بین الملل و دور زدم تحریمها فعالیت میکند، و دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت، معدن و تجارت است و همواره در تلاش جهت تعاملی دوستانه و اعتمادی متقابل با کاربران خود است.

بسته به نوع کارت شما قادر به پرداخت در سایت ها و برنامه های مختلف هستید. هر درگاه نوعی کارت را میپذیرد، اما به طور کلی کردیت کارت برای پرداخت در تمام درگاه ها استفاده میشود.

با توجه به تحریم های موجود برای کاربران مقیم ایران امکان دریافت کردیت کارت وجود ندارد. مگر اینکه به کشوری دیگر سفر کرده و در آنجا اقدام به افتتاح حساب و دریافت کردیت کارت کنید.

میتوانید از کارت های مجازی VIRTUAL و PREPAID برای پرداخت ها انلاین خود استفاده کنید. این کارت ها در اکثر درگاه هایی که ویزا و مستر را میپذیرند مورد استفاده قرار میگیرد.

هیچ تفاوتی در کاربرد کارت های فیزیکی و مجازی وجود ندارد، مگر اینکه نوع کارت متفاوت باشد و قابلیت بندی شده باشد. و اینکه از کارت فیزیکی میتوانید در دستگاه های POS و ATM استفاده کنید.

از لحاظ ساختاری این 2شبکه ارزی دقیقاً همانند هم هستند و هیچ مزیت و برتری نسبت به یکدیگر ندارند. اما در برخی درگاه های اینترنتی امکان استفاده با یک نوع کارت وجود دارد. که البته این درگاه ها بسیار کم هستند.

کارت های امریکایی همانطور که از نامش پیداست فقط برای پرداخت در سایت ها و برنامه های امریکایی مورد استفاده قرار میگیرد و قابلیت پرداخت در دیگر سایت ها توسط این کارت وجود ندارد.

اما کارت های گلوبال ( جهانی ) علاوه بر امریکا در سایت های دیگر نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

هر کارت در زمان صدور با یک ارز پایه صادر میشود یعنی موجودی کارت بر مبنای ان ارز محاسبه میگردد ( دلار امریکا، یورو، پوند و … ) زمانی که شما از کارت پرداختی را انجام میدهید اگر با ارز کارت یکی نباشد، عملیات تبدیل روی ارز انجام میشود و مقداری کارمزد روی آن لحاظ میگردد.

جهت ثبت سفارش ابتدا به حساب کاربری پی توییت خود وارد شوید ( اگر حساب کاربری ندارید همین حالا یکی بسازید ) سپس از منو به قسمت ویزا، مستر کارت بروید، از لیست موجود کارت مورد نظر خود را انتخاب و سفارش خود را ثبت کنید.

اگر در مورد ساخت اکانت در سایت های خارجی هنوز سؤالی دارید که جواب آن را در این مطلب پیدا نکردید؛ با کارشناسان ما تماس بگیرید، همواره با گرمی پذیرای صدای گرم شما هستیم.

05191014881

شما هم به خانواده بزرگ پی توییت بپیوندید

اولین درخواست صدور کارت پرداخت جهانی خودت رو در پی توییت ثبت کن!

به آسانی و تنها در چند دقیقه در پی توییت ثبت نام کن، و کارت اعتباری جهانی خودت رو دریافت کن!

5/5 - (1 امتیاز)

درخواست مشاوره

با ثبت فرم زیر درخواست مشاوره رایگان ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .