English

مشهد ؛ اندیشه 9 ، پلاک 33

ساعت کاری 10:00 الی 20:00

05191014881

شارژ حساب ترانسفر وایز – ارسال پول با ترانسفروایز ( ارسال حواله سوئیفت )

شبکه ترانسفر وایز یکی از بزرگترین و معتبرترین شبکه های مالی در سراسر جهان است که کاربران بسیار زیادی را مجذوب خود کرده است.

انتقال وجه در شبکه ترانسفر وایز به آسانی، با کارمزد کم و به سراسر دنیا امکان پذیر است. لازم است بندانید که این انتقالات بین بانکی توسط نامدارترین بانکهای جهان انجام میشود و این یکی از بزرگترین دلایلی است که کسانی که مشغول تجارت آنلاین هستند به سمت انتقالات ترانسفر وایز روی می آورند.

یکی از منحصر به فردترین خدمات شبکه پرداخت پی توییت شارژ حساب ترانسفر وایز – ارسال پول با ترانسفروایز ( ارسال حواله سوئیفت ) است که شمارا قادر میسازد بدون داشتن هیچگونه حساب ارزی به هر بانکی در سراسر دنیا حواله سوئیفت وایز ( ارسال پول با ترانسفروایز ) ارسال و یا دریافت نمایید.

اگر قصد ارسال پول با ترانسفروایز را دارید؛ وارد اکانت کاربری پی توییت خود شوید، به بخش خدمات ترانسفروایز مراجعه و درخواست ارسال پول با ترانسفروایز را ثبت کنید.

درخواست شما در کوتاهترین زمان ممکن بررسی و انجام خواهد شد ( شارژ حساب ترانسفر وایز – ارسال پول با ترانسفروایز ( ارسال حواله سوئیفت )

شارژ حساب ترانسفر وایز - ارسال پول با ترانسفروایز ( ارسال حواله سوئیفت )

خدمات دیگر ترانسفروایز در شبکه پرداخت پی توییت

شارژ حساب ترانسفر وایز

ارسال پول با ترانسفروایز ( ارسال حواله سوئیفت )

افتتاح درگاه پرداخت پی پال ، ساخت درگاه پیپال ، اکانت شرکتی پی پال، ساخت حساب بیزینس پی پال، درگاه پی پال برای وبسایت، درگاه پی پال،درگاه ارزی  بهترین نرخ ارسال پول با ترانسفروایز را در پی توییت تجربه کنید
افتتاح درگاه پرداخت پی پال ، ساخت درگاه پیپال ، اکانت شرکتی پی پال، ساخت حساب بیزینس پی پال، درگاه پی پال برای وبسایت، درگاه پی پال،درگاه ارزی  ارسال حواله ترانسفر وایز در کوتاهترین زمان ممکن
افتتاح درگاه پرداخت پی پال ، ساخت درگاه پیپال ، اکانت شرکتی پی پال، ساخت حساب بیزینس پی پال، درگاه پی پال برای وبسایت، درگاه پی پال،درگاه ارزی پشتیبانی از تمام ارزهای دنیا
افتتاح درگاه پرداخت پی پال ، ساخت درگاه پیپال ، اکانت شرکتی پی پال، ساخت حساب بیزینس پی پال، درگاه پی پال برای وبسایت، درگاه پی پال،درگاه ارزی  پشتیبانی ( پی توییت همواره برای پشتیبانی به کاربران خود آماده است ، اگر در روند ثبت سفارش شارژ حساب ترانسفر وایز خود مشکلی دارید با ما در تماس باشید )
شارژ حساب ترانسفر وایز - ارسال پول با ترانسفروایز ( ارسال حواله سوئیفت )

مراحل ثبت سفارش ارسال پول با ترانسفروایز

افتتاح حساب پی پال وریفای شده, افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر

ثبت نام در پی توییت

ابتدا حساب کاربری در پی توییت بسازید

افتتاح حساب پی پال وریفای شده. افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر,افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر

ثبت سفارش

ثبت سفارش برای شارژ حساب ترانسفر وایز

پرداخت برای افتتاح حساب پی پال وریفای شده, افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر

پرداخت

پرداخت مبلغ ریالی

افتتاح حساب پی پال وریفای شده, افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر

تحویل سفارش

ارسال پول به حساب ترانسفروایز مقصد

سؤالات متداول در مورد شارژ حساب ترانسفر وایز ( ارسال پول با ترانسفروایز )

برای ارسال پول به حساب ترانسفروایز ایمیل یا شماره تلفن متصل به حساب و یا اطلاعات بانکی گیرنده مورد نیاز است .

شارژ حساب ترانسفر وایز با تمام ارزهای دنیا امکانپذیر است و این شما هستید که انتخاب میکنید که گیرنده چه ارزی را در حساب خود دریافت کند ، اما محاسبه پرداخت ریالی آن بر اساس دلار امریکا است.

انجام درخواستهای ارسال پول با ترانسفروایز در ساعات کاری شبکه پی توییت بین ۳۰ دقیقه تا ۳ ساعت بعد از ثبت سفارش است . ( البته این موضوع بستگی به مقدار مبلغ سفارش شما دارد )

برای ارسال پول با ترانسفروایز هیچ سقف مبلغی وجود ندارد، اما جهت کسب اطمینان و به تأخیر نخوردن واریزی شما ، برای مبالغ بالای ۵۰۰ دلار بهتر است قبل از ثبت سفارش با پشتیبانی پی توییت هماهنگ کنید.

میزان کارمزد در ترنسفروایز بسته به نوع و مبلغ هر تراکنش متغیر است، اما کارمزدهای شبکه ترنسفروایز نسبت به دیگر شبکه های مشابه به صرفه تر است که این کارمزد توسط کاربر پرداخت میشود

بله ، هر پرداختی که با ترنسفروایز قابل انجام باشد توسط مجموعه پی توییت انجام میشود ( به جز پرداخت در سایتهای غیر قانونی نظیر: قمار و شرط بندی، فروش VPN، همسریابی و امثال این )

در صورتی که در مورد شارژ حساب ترانسفر وایز ، سؤالی دارید با شماره تلفن زیر تماس بگیرید . کارشناسان ما آماده مشاوره دادن به شما در مورد ارسال پول با ترانسفروایز هستند .

۰۵۱۹۱۰۱۴۸۸۱

برای ثبت سفارش شارژ حساب ترانسفر وایز وارد حساب کاربری خود شوید ( و یا حساب کاربری جدید بسازید ) و درخواست خود را ثبت نمایید .


در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی و یا مطرح نمودن هرگونه سؤال با کارشناسان ما در پی توییت تماس بگیرید ؛ همواره پذیرای صدای گرم شما هستیم .

تلفن تماس : ۰۵۱۹۱۰۱۴۸۸۱


پی توییت چیست ؟     ثبت سفارش ارسال پول با ترانسفروایز عضویت در پی توییت

کانال تلگرام پی توییت


 

شارژ حساب ترانسفر وایز – ارسال پول با ترانسفروایز ( ارسال حواله سوئیفت )

4.4/5 - (5 امتیاز)

اشتراک گذاری این پروژه: