English

مشهد ؛ اندیشه 9 ، پلاک 33

ساعت کاری 10:00 الی 20:00

05191014881

افتتاح حساب ترنسفر وایز ( Transfer Wise ) – ساخت حساب بانکی وایز

شبکه انتقال ترنسفروایز در سال ۲۰۱۱ و توسط ۲ دوست به نامهای کریستو کارمن و تاوت هینریکس اهل استونی راه اندازی شد. ( افتتاح حساب ترنسفروایز – ساخت حساب بانکی وایز )

این سیستم انتقال پول تاکنون پیشرفت چشمگیری در صنعت انتقال پول داشته است و با به کارگیری یک رویکرد هوشمند این امکان را به کاربران خود داده است تا انتقالات مالی خود را با استفاده از مستر کارت و سایر کارت ها با امنیت بسیار بالایی انجام دهند و نقل و انتقالات مالی خود را با کارمزدی بسیار کم و با استفاده از بانکهای مطرح در سطح جهانی انجام دهند.

زمان؛ فاکتور زمان در دنیای تجارت امروز یکی از مهمترین گزینه های انتخاب افراد برای استفاده از یک سیستم مالی آنلان است و دریافت و ارسال پول در زمانی کم افراد را بیشتر از خیلی گزینه های دیگر به سمت یک سیستم مالی میکشاند که در شبکه ترنسفروایز به خوبی این مورد مدیریت شده و کاربران میتوانند نقل و انتقالات خود را در کوتاهترین زمان ممکن با استفاده از حساب ترنسفروایز خود انجام دهند. البته این مورد را نباید نادیده گرفت که ترنسفر وایز جزء سریع ترین روش ها محسوب نمیشود. کم شدن پول از حساب بانکی شما، تایید ترنسفر وایز و ارسال آن به حساب مقصد ممکن است کمی طولانی شده و حتی تا ۴ روز کاری زمان ببرد. میزان زمان ارسال و دریافت از این طریق بستگی بسیار زیادی به حساب بانکی و کارت بانکی شما و ارز مورد نظر و کشور مبدا و مقصد دارد. در بیشتر موارد یک انتقال مالی بیش از ۱ روز کاری به طول نخواهد انجامید. ( افتتاح حساب ترنسفروایز – ساخت حساب بانکی وایز )

اکسچینج: یکی دیگر از مهمترین فاکتورهای انتخاب یک سیستم مالی برای نقل و انتقال پول اکسچینج ( تبدیل ارزه به یکدیگر است )، فرض کنید شما پوند انگلیس دارید و میبایست برای طرف خودتان دلار امریکا پرداخت کنید، در این شرایط شما میبایست ابتدا پوند را به دلار تبدیل کنید و سپس برای گیرنده انتقال دهید، تا به اینجای کار موضوع ساده به نظر میرسد، در واقع اکثر سیستم های مالی جهان این گزینه را دارند، اما برای اینکار کارمزد بالایی دریافت میکنند، اما اگر شما حساب ترنسفروایز داشته باشید این کار را با پرداخت کارمزدی ناچیز انجام میدهید و در واقع میتوان اینگونه گفت که ترنسفروایز بهترین سیستم اکسچینج جهان را دارا میباشد.

سهولت در انجام تراکنش؛ ارسال و دریافت پول با حساب ترنسفروایز بسیار آسان است، شما به راحتی و با فشردن چند دکمه در حساب ترنسفروایز خود میتوانید ارز مورد نظر خود را به حساب دیگر انتقال دهید و فرد مقابل آن را در کوتاهترین زمان ممکن در هر کجای دنیا که باشد دریافت میکند.

کیف پول؛ در حساب ترنسفروایز شما میتوانید برای هر ارز یک کیف پول مجزا ایجاد کنید و آن را مدیریت کنید، ارسال و دریافت هر ارز در کیف پول مخصوص همان ارز انجام میشود و این مورد کمک شایانی به گزارش گیری مالی شما میکند .

کارمزد؛ کارمزدهای شبکه ترنسفروایز نسبت به سایر رقبای این سیستم بسیار کم است.

دریافت مسترکارت؛ با ایجاد حساب ترنسفروایز شما میتوانید مسترکارت فیزیکی این شبکه را نیز دریافت کنید که البته این کارت به آدرس پستی حساب کاربری ترنسفروایز شما پست خواهد شد. همچنین تا روزانه ۳ عدد کارت مجازی نیز میتوانید دریافت کنید که این کارتها قابلیت سوزاندن را نیز دارند .

مزایای استفاده از ترنسفروایز: ( افتتاح حساب ترنسفروایز – ساخت حساب بانکی وایز )

انتقال پول با ترنسفروایز چندبرابر نسبت به بانکهای سطح بالا ارزانتر است

انتقال پول در ترنسفروایز با آدرس ایمیل، شماره تلفن و یا مشخصات حساب بانکی انجام میشود

شفاف بودن هزینه های انتقال در ترنسفروایز بر خلف بسیاری از شبکه های مالی دیگر

در پرداختهای بین المللی با مبدا انگلستان و کشورهای اروپایی در مسیرهای اصلی در کمتر از ۲۴  ساعت انجام خواهد شد

آنلاین بودن انتقالات

نظارت مستقیم سازمان نظارت بر فعالیتهای مالی روی شبکه ترنسفروایز و داشتن بیش از ۳ میلیون کاربر در سطح جهان.

انتقال مستقیم مبلغ ارسال شده به حساب بانکی گیرنده

دارا بودن اکانتهای شخصی و تجاری در شبکه ترنسفروایز

دریافت حساب بانکی معتبر برای هر ارز و امکان انتقال حواله سوئیفت ترنسفروایز

ثبت درخواست افتتاح حساب ترنسفر وایز

خدمات دیگر ترنسفروایز در شبکه پرداخت پی توییت

افتتاح حساب ترنسفروایز

ساخت حساب بانکی وایز

افتتاح درگاه پرداخت پی پال ، ساخت درگاه پیپال ، اکانت شرکتی پی پال، ساخت حساب بیزینس پی پال، درگاه پی پال برای وبسایت، درگاه پی پال،درگاه ارزی  تحویل یک عدد شماره موبایل از کشور حساب ترنسفروایز
افتتاح درگاه پرداخت پی پال ، ساخت درگاه پیپال ، اکانت شرکتی پی پال، ساخت حساب بیزینس پی پال، درگاه پی پال برای وبسایت، درگاه پی پال،درگاه ارزی  تحویل مدارک احراز هویت شخصی ( به همراه ارسال مدارک بصورت فیزیکی به آدرس پستی شما )
افتتاح درگاه پرداخت پی پال ، ساخت درگاه پیپال ، اکانت شرکتی پی پال، ساخت حساب بیزینس پی پال، درگاه پی پال برای وبسایت، درگاه پی پال،درگاه ارزی تحویل سریع ( پس از ثبت سفارش ساخت حساب ترنسفروایز ، اکانت وایز خود را در کوتاهترین زمان ممکن از پی توییت تحویل بگیرید )
افتتاح درگاه پرداخت پی پال ، ساخت درگاه پیپال ، اکانت شرکتی پی پال، ساخت حساب بیزینس پی پال، درگاه پی پال برای وبسایت، درگاه پی پال،درگاه ارزی  پشتیبانی ( پی توییت همواره برای پشتیبانی به کاربران خود آماده است ، اگر در روند ثبت سفارش افتتاح حساب ترنسفروایز خود مشکلی دارید با ما در تماس باشید )
افتتاح حساب ترنسفروایز - ساخت حساب بانکی وایز

مراحل ثبت سفارش افتتاح حساب ترنسفروایز

افتتاح حساب پی پال وریفای شده, افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر

ثبت نام در پی توییت

ابتدا حساب کاربری در پی توییت بسازید

افتتاح حساب پی پال وریفای شده. افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر,افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر

ثبت سفارش

ثبت سفارش برای افتتاح حساب ترنسفروایز

پرداخت برای افتتاح حساب پی پال وریفای شده, افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر

پرداخت

پرداخت مبلغ ساخت حساب بانکی وایز

افتتاح حساب پی پال وریفای شده, افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر

تحویل سفارش

حساب ترنسفروایز خود را دریافت کنید

سؤالات متداول در مورد افتتاح حساب ترنسفروایز

 1. تأیید هویت در شبکه پی توییت
 2. تصویر پرسنلی از خودتان
 3. ایمیل برای ساخت حساب بانکی وایز ( هیچ حساب ترنسفروایز دیگری روی ایمیل نباید باشد )

با ساخت حساب ترنسفروایز میتوانید میتوانید از بسیاری خدمات مالی جهانی بهره مند شوید، مانند :

 • ارسال و دریافت پول به سراسر دنیا
 • پرداخت در سایت های خارجی
 • رزرو هتل و بلیط هواپیما
 • خریدهای اینترنتی
 • رزرو آزمون ها
 • کسب درآمدهای ارزی
 • دریافت کیف پول برای هر ارز بصورت مجزا
 • دریافت حساب بانکی برای هر ارز
 • امکان دریافت و پرداخت حواله سوئیفت
 • دریافت مسترکارت فیزیکی
 • و بسیاری خدمات مالی بین المللی دیگر

به دلیل تحریمهای امریکا علیه ایران ، کاربران مقیم ایران اجازه داشتن حساب بانکی وایز را ندارند ، اما برای دریافت و افتتاح حساب ترنسفروایز میتوانید با کارشناسان شبکه پرداخت پی توییت تماس بگیرید .

میزان کارمزد در ترنسفروایز بسته به نوع و مبلغ هر تراکنش متغیر است، اما کارمزدهای شبکه ترنسفروایز نسبت به دیگر شبکه های مشابه به صرفه تر است

سقف تراکنش در حساب ترنسفروایز نامحدود می باشد .

شبکه پرداخت پی توییت حساب بانکی وایز را بسته به سفارش کاربر خود ارائه میدهد و در حال حاضر امکان افتتاح حساب ترنسفروایز از اکثر کشورها امکان پذیر است .

برای مشاوره بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید .

بله ، برای فعالیت در شبکه ترنسفروایز؛ همان ابتدا میبایست احراز هویت را بصورت کامل انجام دهید و تا زمانی که احراز هویت کامل نشود اجازه فعالیت ندارید، پس حسابی که به شما تحویل میشود کاملا وریفای شده است .

اما پس از تحویل حساب ترنسفروایز به شما، مسئولیت نگهداری از آن کاملاً بعهده کاربر است و در صورت بروز هرگونه مشکل شبکه پرداخت پی توییت مسئولیتی ندارد .

در صورتی که در مورد افتتاح حساب ترنسفروایز ، سؤالی دارید با شماره تلفن زیر تماس بگیرید . کارشناسان ما آماده مشاوره دادن به شما در مورد ساخت حساب بانکی وایز هستند .

۰۵۱۹۱۰۱۴۸۸۱

برای ثبت سفارش افتتاح حساب ترنسفروایز وارد حساب کاربری خود شوید ( و یا حساب کاربری جدید بسازید ) و درخواست خود را ثبت نمایید .


در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی و یا مطرح نمودن هرگونه سؤال با کارشناسان ما در پی توییت تماس بگیرید ؛ همواره پذیرای صدای گرم شما هستیم .

تلفن تماس : ۰۵۱۹۱۰۱۴۸۸۱


پی توییت چیست ؟     ثبت سفارش ساخت حساب بانکی وایز عضویت در پی توییت

کانال تلگرام پی توییت


 

افتتاح حساب ترنسفروایز – ساخت حساب بانکی وایز

4.8/5 - (17 امتیاز)

اشتراک گذاری این پروژه: