English

مشهد ؛ اندیشه 9 ، پلاک 33

ساعت کاری 10:00 الی 20:00

05191014881

خرید اکانت تلگرام پریمیوم Telegram Premium ( شارژ آنی ) – خرید گیفت تلگرام پرمیوم – شارژ اکانت پرمیوم تلگرام

تلگرام پرمیوم چیست ؟

مدتی است که شرکت تلگرام قابلیت های ویژه ای را ارائه کرده است که استفاده از این قابلیت ها بصورت عمومی نیست، این قابلیت ها فقط برای اکانت های به اصطلاح؛ اکانت پرمیوم تلگرام یا اکانت تلگرام پرمیوم ( Telegram Premium Account ) در دسترس است.

درحال حاضر اکانتهای تلگرام به 2 دسته تقسیم شده اند؛ اکانتهای معمولی که استفاده از این اکانتها برای تمام افراد به صورت کاملاً رایگان است. و اکانت پرمیوم تلگرام که غیر رایگان است و برای داشتن این نوع اکانت شما میبایست هزینه ای را به صورت ماهانه پرداخت کنید.

البته خرید اکانت تلگرام پرمیوم مزایای زیادی همچون؛ دریافت تیک آبی تلگرام، گذاشتن استوری تلگرام، استیکر و اموجی های خاص و منحصر به فرد، ریکشن های جدید و بسیاری امکانات دیگر را دارد که در ادامه توضیح خواهیم داد. همچنین شما قادر به استفاده از قابلیت های در حال تست که در حالت بتا است میشود.

یکی از مشکلاتی که پیش روی کاربران ایرانی علاقه مند به خرید اکانت تلگرام پرمیوم است، عدم پشتیبانی تلگرام پرمیوم از شماره های ایرانی است. که البته مثل همیشه شبکه پرداخت پی توییت راه های دور زدن تحریم ها را برای ارائه خدمات نوین به کاربران خود اماده دارد.

مزیت های خرید اکانت پرمیوم تلگرام:

قبل از اقدام به خرید Telegram Premium بهتر است اطلاعاتی در مورد مزیتهای اکانت تلگرام پرمیوم داشته باشید، تا بدانید که پرداخت هزینه ناچیزی که در قبال شارژ اکانت تلگرام پرمیوم انجام میدهید دسترسی شماره به چه چیزهای خاصی باز میکند ؟

استوری تلگرام: جدیدترین قابلیت اکانت تلگرام پرمیوم امکان استوری گذاشتن در تلگرام است. پس از خرید تلگرام پرمیوم شما قادر به گذاشتن استوری در اکانت تلگرام خود هستید.

افزایش حجم آپلود فایل: اکانت حداکثر حجم مجاز برای اگلود فایل در اکانت تلگرام معمولی 2گیگابایت است، اما وقتی اقدام به خرید تلگرام پرمیوم میکنید حجم قابل آپلود برای شما به 4 گیگابایت افزایش میابد.

دریافت تیک آبی تلگرام: بعد از شارژ اکانت تلگرام و ارتقاء به تلگرام پرمیوم در کنار اسم شما یک تیک ابی نمایش داده میشود که این گزینه یتواند شما را از دیگر افراد متمایز کند.

افزایش سرعت دانلود و آپلود: بخش عظیمی از درآمد تلگرام از راه تبلیغات است که نمایش این تبلیغات در اکانت تلگرام معمولی باعث کندی سرعت دانلود و اپلود میشود، با خرید تلگرام پرمیوم این تبلیغات از اکانت شما حذف میشود و باعث بالا رفتن سرعت در اکانت شما میشود.

تبدیل ویس به متن: یکی دیگر از قابلیت های بینظیر تلگرام پرمیوم اماکن تبدیل صدا به متن با پشتیبانی از زبان پارسی است.

دیگر قابلیت های تلگرام پرمیوم عبارتند از:

دیگر قابلیت های تلگرام پرمیوم عبارتند از: بازشدن ویدیو پروفایل تحت هر شرایطی امکان شخصی سازی لوگوی تلگرام زیاد شدن تعداد کل گروه ها و کانالها 2برابر شدن پوشه های چت تلگرام 2برابر شدن امکان ساخت سوپرگروه و کانال افزایش تعداد مکالمات دسته بندی شده افزایش تعداد استیکرها به همراه استیکر های خاص افزایش تعداد ریکشن ها به همراه ری اکشن های ویژه

بازشدن ویدیو پروفایل تحت هر شرایطی

امکان شخصی سازی لوگوی تلگرام

زیاد شدن تعداد کل گروه ها و کانالها

2برابر شدن پوشه های چت تلگرام

2برابر شدن امکان ساخت سوپرگروه و کانال

افزایش تعداد مکالمات دسته بندی شده

افزایش تعداد استیکرها به همراه استیکر های خاص

افزایش تعداد ریکشن ها به همراه ری اکشن های ویژه

ثبت درخواست خرید TELEGRAM PREMIUM

خدمات دیگر در شبکه پرداخت پی توییت

خرید اکانت تلگرام پرمیوم - شارژ اکانت پرمیوم تلگرام

اکانت تلگرام خود را به پرمیوم ارتقا دهید

پرداخت هزینه تلگرام پرمیوم بصورت قانونی
ارتقا اکانت تلگرام معمولی به پرمیوم در کوتاهترین زمان ممکن
عدم نیاز به ورود به اکانت تلگرام شما جهت شارژ اکانت پرمیوم
پشتیبانی ( پی توییت همواره برای پشتیبانی به کاربران خود آماده است ، اگر در روند ثبت سفارش خرید اکانت تلگرام پرمیوم مشکلی دارید با ما در تماس باشید )
خرید اکانت تلگرام پریمیوم Telegram Premium ( شارژ آنی ) - خرید گیفت تلگرام پرمیوم - شارژ اکانت پرمیوم تلگرام

تفاوت ثبت سفارش خرید اکانت تلگرام پریمیوم Telegram Premium – خرید گیفت تلگرام پرمیوم – شارژ اکانت پرمیوم تلگرام در پی توییت با دیگر سایتها چیست ؟

طبیعتاً هر کسی برای فعالیتی که انجام میدهد تبلیغات میکند و حتی اگر ضعفهای بیشماری نیز داشته باشد آن ها را به نقاط قوت بازگو میکند، این شما هستید که میبایست با درنظر گرفتن تمام جوانب بهترین انتخاب را بکنید.

شبکه پرداخت پی توییت بخشی اختصاصی بابت پرداخت های ارزی دارد که این بخش زیر نظر کارشناسان مجرب در زمینه پرداخت های بین المللی اداره میشود و به شما این تضمین را میدهد که انجام خرید اکانت تلگرام پریمیوم شما در سلامت کامل باشد.

نکته بعدی که باید بدانید این است که شبکه پرداخت پی توییت دارای ایــنــمــاد از وزارت صنعت، معدن و تجارت است و این تضمین را به شما میدهد که خرید اکانت تلگرام پریمیوم شما با موفقیت انجام خواهد شد، در غیر اینصورت مبلغ پرداختی شما تمام و کمال بازگردانده میشود.

با این تفاسیر این شما هستید که میبایست تمام جوانب را در نظر بگیرید و مجموعه ای امن برای پرداخت و ثبت سفارش خرید اکانت تلگرام پریمیوم Telegram Premium – خرید گیفت تلگرام پرمیوم – شارژ اکانت پرمیوم تلگرام انتخاب کنید.

مراحل ثبت سفارش خرید اکانت تلگرام پریمیوم  – خرید گیفت تلگرام پرمیوم

افتتاح حساب پی پال وریفای شده, افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر

ثبت نام در پی توییت

ابتدا حساب کاربری در پی توییت بسازید

افتتاح حساب پی پال وریفای شده. افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر,افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر

ثبت سفارش

ثبت سفارش خرید اکانت تلگرام پریمیوم

پرداخت برای افتتاح حساب پی پال وریفای شده, افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر

پرداخت

پرداخت مبلغ خرید اکانت تلگرام پریمیوم

افتتاح حساب پی پال وریفای شده, افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر

تحویل سفارش

تلگرام پریمیوم خود را دریافت کنید

سؤالات متداول در مورد افتتاح حساب پی پال، ساخت اکانت پی پال وریفای شده

خرید اکانت تلگرام پریمیوم – شارژ اکانت پرمیوم تلگرام در بازه های 1ماهه – سه ماهه – شش ماهه و سالانه انجام میشود.

برای اکانت یک ماهه نیاز به ورود به اکانت تلگرام شما است، اما برای دوره های بالاتر از یک ماه خیر، شارژ بصورت گیفت انجام خواهد شد.

بله، اکانت پرمیوم تلگرام روی همان شماره ایران شما فعال خواهد شد.

مدت زمان انجام سفارش خرید اکانت تلگرام پریمیوم – شارژ اکانت پرمیوم تلگرام شما بین 30دقیقا الی 6 ساعت در ساعات کاری مجموعه است.

بله، اکانت پرمیوم تلگرام شما بصورت کاملاً قانونی و روی شماره خود شما انجام میشود.

توجه داشته باشید که جدیداً افرادی سودجو با استفاده از پرداخت های فیشینگ اقدام به این کار میکنند که باعث مسدود شدن اکانت تلگرام شما میشود.

و یا در موارد خرید اکانت تلگرام پریمیوم جدید، اکانتهای کرک شده را به شما تحویل میدهند.

همانن تلگرام معمولی، اکانت تلگرام پرمیوم نیز قابلیت لود شدن در بیشمار دستگاه را دارد و شما میتوانید همزمان از این اکانت بر روی دستگاه های مختلف مانند؛ اندروید، اپل، ویندوز و … استفاده کنید.

در صورتی که در مورد خرید اکانت تلگرام پریمیوم – شارژ اکانت پرمیوم تلگرام سؤالی دارید با شماره تلفن زیر تماس بگیرید . کارشناسان ما آماده مشاوره دادن به شما هستند .

۰۵۱۹۱۰۱۴۸۸۱

برای ثبت سفارش خرید اکانت تلگرام پریمیوم وارد حساب کاربری خود شوید ( و یا حساب کاربری جدید بسازید ) و درخواست خود را ثبت نمایید .

اگر برای وبسایت و یا برنامه خود نیاز به درگاه پرداخت پی پال دارید، اینجا کلیک کنید !

اگر حساب پی پال دارید و لیمیت شده، برای رفع لیمیت و خارج کردن موجودی آن اینجا کلیک کنید !

در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی و یا مطرح نمودن هرگونه سؤال با کارشناسان ما در پی توییت تماس بگیرید ؛ همواره پذیرای صدای گرم شما هستیم .

تلفن تماس : ۰۵۱۹۱۰۱۴۸۸۱ 


پی توییت چیست ؟     ثبت سفارش خرید حساب تلگرام پرموم عضویت در پی توییت

 کانال تلگرام پی توییت

خرید اکانت تلگرام پریمیوم Telegram Premium ( شارژ آنی ) – خرید گیفت تلگرام پرمیوم – شارژ اکانت پرمیوم تلگرام

خرید اکانت تلگرام پریمیوم Telegram Premium ( شارژ آنی )

5/5 - (1 امتیاز)

اشتراک گذاری این پروژه: