English

مشهد ؛ اندیشه 9 ، پلاک 33

ساعت کاری 10:00 الی 20:00

05191014881

فروش پی پال ( نقد کردن درامد پی پال ، فروش موجودی پیپال )

با استفاده از خدمات اختصاصی پی پال در شبکه پرداخت پی توییت میتوانید نسبت به فروش پی پال ( نقد کردن درامد پی پال ، فروش موجودی پیپال ) اقدام نمایید .

از خدمات فروش پیپال در پی توییت میتوانید برای نقد کردن موجودی پی پال خود و یا دریافت پول از دیگران در کشورهای دیگر نیز استفاده کنید  .

بطور مثال اگر فردی از خانواده شما در کشور دیگری زندگی میکند و قصد دریافت پول از ایشان را دارید میتوانید با ثبت درخواست فروش پی پال ، مبلغ مورد نظر خود را دریافت و در همان لحظه تبدیل به تومان و به حساب بانک ایران خود انتقال دهید .

و یا اگر کالا یا خدماتی دارید که میتوانید آن را بصورت جهانی عرضه کنید ؛ برای دریافت مبلغ خود از طریق پی پال و با ثبت درخواست فروش پیپال در پی توییت اقدام نمایید .

نکته های مهمی که جهت ثبت سفارش فروش پی پال باید در نظر گرفت:

  • اولین و مهمترین موضوع که ذهن هر کاربر را در زمان فروش موجودی پی پال خود درگیر میکند، قابل اعتماد بودن مجموعه مورد نظر است، که میبایست اعلام کنیم، شبکه پرداخت پی توییت دارای اینماد از وزارت صنعت،معدن و تجارت است.
  • موضوع بعدی نرخ فروش Paypal است، همانطور که میدانید نرخ خرید پی پال از کاربر در مجموعه های مختلف متفاوت است و هر مجموعه نسیت به میزان سفارشات و انصاف خود، نرخ متفاوتی را برای خرید پی پال از کاربرانش تعیین میکند. با افتخار اعلام میکنیم که بالاترین نرخ خرید پی پال از کاربر را در ایران به خود اختصاص داده ایم.
  • نکته بعدی که بسیار مهم است مداوم بودن فروش Paypal به مجموعه مورد نظر است، برخی از مجموعه ها به دلیل نداشتن میزان سفارشات، خرید پی پال از کاربرانشان را بسیار سخت انجام میدهند و کاربر در فروش پی پال به مشکل میخورد، اما در شبکه پرداخت پی توییت این اطمینان را به شما میدهیم که در هرزمان، و هر مقدار موجودی پی پال یرای فروش داشته باشید، ما از شما خریداری میکنیم.
  • عدم دریافت چک و سفته برای نقد کردن پی پال از کاربران؛ این مورد نیز بسیار حائز اهمیت است؛ برخی از شکه ها برای نقد کردن موجودی پی پال از کاربران خود چک و یا سفته دریافت میکنند که این موضوع میتواند مشکلات متعددی را برای کاربر بوجود آورد، اما در شبکه پرداخت پی توییت هیچ چک و یا سفته ای برای فروش پیپال از کاربران دریافت نمیگردد.

موارد بالا تنها چند نکته از مهمترین نکاتی است که هر کاربر قبل از اقدام به فروش پی پال میبایست آنها را در نظر بگیرد.

برای درخواست فروش پی پال وارد حساب کاربری پی توییت خود شوید ( و یا حساب کاربری جدید بسازید ) و درخواست فروش پی پال را ثبت نمایید .

ثبت درخواست فروش پی پال

خدمات دیگر پی پال در شبکه پرداخت پی توییت

فروش پی پال - نقد کردن درامد پی پال

فروش دلار پی پال ، فروش یورو پی پال ، فروش پوند پی پال و تمام ارزهای دیگر به پی توییت

  بهترین نرخ فروش پیپال را در پی توییت تجربه کنید
  نقد کردن درامد پی پال در سایتهای خارجی
 بالاترین سرعت در زمان تسویهای فروش پی پال فقط در شبکه پرداخت پی توییت
 پشتیبانی ( پی توییت همواره برای پشتیبانی به کاربران خود آماده است ، اگر در روند ثبت سفارش فروش پی پل خود مشکلی دارید با ما در تماس باشید )
فروش پی پال - نقد کردن درامد پی پال

تفاوت ثبت سفارش فروش پی پال ( نقد کردن درامد پی پال ، فروش موجودی پیپال ) در پی توییت، با دیگر شبکه ها در چیست ؟

طبیعتاً هر کسی برای فعالیتی که انجام میدهد تبلیغات میکند و حتی اگر ضعفهای بیشماری نیز داشته باشد آن ها را به نقاط قوت بازگو میکند، این شما هستید که میبایست با درنظر گرفتن تمام جوانب بهترین انتخاب را بکنید.

شبکه پرداخت پی توییت بخشی اختصاصی به نام خدمات پی پال دارد که این بخش توسط تیمی مجرب و کاردان با سالها سابقه فعالیت در این امر اداره میشود.

هر خدمتی که به پی پال مربوط باشد را شما میتوانید در پی توییت دریافت نمایید. مانند؛ افتتاح حساب پی پال ( ساخت اکانت پرسنال پیپال )، افتتاح درگاه پرداخت پی پال ( ساخت اکانت بیزینس پیپال )، نقد کردن موجودی پی پال ( فروش پی پل )، شارژ حساب پی پال ( خرید پی پال )، رفع لیمیت حساب پی پال، نقد کردن موجودی پی پال لیمیت شده، پرداخت با پی پال ( پرداخت فاکتورهای پی پال و سایتهای خارجی )

نکته بعدی که باید بدانید این است که شبکه پرداخت پی توییت دارای ایــنــمــاد از وزارت صنعت، معدن و تجارت است و این تضمین را به شما میدهد که فروش پی پل ( نقد کردن درامد پی پال ، فروش موجودی پیپال ) شما بدون هیچ مشکل انجام خواهد شد و مبلغ سفارش داده شده را تمام و کمال و در کوتاهترین زمان ممکن از پی توییت در حساب بانکی خود و یا کیف پولهای سایت دریافت خواهید کرد.

با این تفاسیر این شما هستید که میبایست تمام جوانب را در نظر بگیرید و مجموعه ای امن برای پرداخت و ثبت سفارش فروش پیپال ( نقد کردن درامد پی پال ، فروش موجودی پیپال ) خود انتخاب کنید.

مراحل فروش پیپال - نقد کردن درامد پی پال

افتتاح حساب پی پال وریفای شده, افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر

ثبت نام در پی توییت

ابتدا حساب کاربری در پی توییت بسازید

افتتاح حساب پی پال وریفای شده. افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر,افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر

ثبت سفارش

ثبت سفارش برای فروش Paypal

پرداخت برای افتتاح حساب پی پال وریفای شده, افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر

پرداخت

پرداخت مبلغ به حساب پی توییت

افتتاح حساب پی پال وریفای شده, افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر

دریافت مبلغ به ریال

دریافت مبلغ ریالی در حساب ایران شما

سؤالات متداول در مورد فروش پی پال - نقد کردن درامد پی پال

شبکه پرداخت پی توییت تمام ارزهای پی پال را خریداری میکند . هر نوع ارزی را که دارید میتوانید از طریق ثبت سفارش فروش Paypal به پی توییت بفروشید .

انجام تسویه های مالی فروش پیپال به پی توییت بین ۳ ساعت تا ۳ روز کاری بعد از ثبت درخواست تسویه میباشد .

بله ، در بخش فروش پی پل شبکه پرداخت پی توییت امکان نقد کردن درامد پی پال از طریق سایتهای فریلنسری نیز موجود است . شما میتوانید درامدهای پی پال خود را به اکانتهای پی پال ما واریز نمایید و معادل ریال آن را دریافت نمایید . همچنین میتوانید درخواست افتتاح حساب پی پال شخصی خود را ثبت نمایید تا درامد پی پال را در حساب خودتان دریافت نمایید.

توجه : نقد کردن درامد پی پال از طریق سایتهای کلیکی در پی توییت امکانپذیر نیست .

بله – از تمام حسابهای پی پال وریفای شده . اگر حساب پی پال شما وریفای نباشد امکان خرید میسر نمیباشد .

هیچ سقف درخواستی در شبکه پی توییت برای فروش پیپال وجود ندارد و هر مقدار موجودی که کاربران ما داشته باشند از طریق ثبت سفارش نقد کردن درامد پی پال خرید میشود .

در صورتی که در مورد فروش پیپال ، سؤالی دارید با شماره تلفن زیر تماس بگیرید . کارشناسان ما آماده مشاوره دادن به شما در مورد نقد کردن درامد پی پال هستند .

۰۵۱۹۱۰۱۴۸۸۱

برای ثبت سفارش فروش پیپال وارد حساب کاربری خود شوید ( و یا حساب کاربری جدید بسازید ) و درخواست خود را ثبت نمایید .


در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی و یا مطرح نمودن هرگونه سؤال با کارشناسان ما در پی توییت تماس بگیرید ؛ همواره پذیرای صدای گرم شما هستیم .

تلفن تماس : ۰۵۱۹۱۰۱۴۸۸۱


پی توییت چیست ؟     ثبت سفارش فروش پیپال عضویت در پی توییت

کانال تلگرام پی توییت


 

5/5 - (1 امتیاز)

اشتراک گذاری این پروژه: