English

مشهد ؛ اندیشه 9 ، پلاک 33

ساعت کاری 10:00 الی 20:00

05191014881

موجودی پی پال شمارا با بالاترین نرخ خریداریم !

کاربر گرامی؛ اگر درآمد ارزی شما از طریق پی پال است و قصد فروش موجودی پی پال خود را دارید ، پی توییت خرید موجودی پی پال شما را با بالاترین نرخ انجام میدهد .

خرید موجودی پی پال از کاربران با ارزهای دلار و یورو انجام میشود ، لازم بذکر است که اگر ارز پی پال شما خارج از این دو مورد است؛ مثلاً اگر دلار کانادا دارید، یا پوند انگلیس و یا هر ارز دیگر پی پال ، میتوانید موجودی خود را برای ما ارسال کنید و معادل دلار یا یورو آن با شما تسویه میگردد .

نحوه فروش موجودی پی پال به پی توییت ؟

مشخصات حساب پی پال از سمت ما برای کاربر ارسال میشود ، کاربر مبلغ را به حساب ارسال میکند و معادل مبلغ ارسالی با کاربر تسویه میگردد.

نکته : مشخصات حساب ارسالی برای کاربر میتواند هرکدام از گزینه های زیر باشد : ؛ ایمیل پی پال ، لینک پرداخت شخصی و یا اینویس پی پال و در برخی موارد نیز لینک خرید و یا شارژ موجودی حساب در سایتهای جهانی که پرداخت آنها با پی پال انجام میشود .

مزیت فروش موجودی پی پال به پی توییت چیست ؟

  • نرخ خرید بالا، مهترین موضوع در فروش موجودی پی پال برای تمام کاربران ، نرخ خرید است ، که در پی توییت موجودی پی پال کاربران با بالاترین نرخ خریداری میشود ، برای اطلاع از نرخ ها با ما تماس بگیرید .
  • عدم پرداخت کارمزد ۵% پی پال برای کاربران؛ این موضوع هم مزیت بسیار مثبتی است برای کاربرانی که قصد فروش موجودی پی پال خود را دارند ، همانطور که میدانید در سایتهای همکار، کاربر میبایست مبلغ را به حساب صرافی و با متود گود اند سرویس ارسال کند ، که پس از پرداخت پی پال ۵% کارمزد دریافت میکند و صرافی معادل مبلغ خالصی دریافتی را با کاربر خود تسویه میکند ، اما در پی توییت تسویه مبلغ با کاربر معادل مبلغ خروجی از حساب کاربر است ، یعنی پی توییت ۵% کارمزد پی پال را نیز با کاربر تسویه میکند .
  • تسویه سریع؛ تسویه های مالی پی توییت با کاربرانی که موجودی دلار خود را میفروشند ۲۴ ساعته است ، اگر پرداخت تا قبل از ساعت ۲۱ انجام شود، تسویه کاربر ۲۴ ساعت بعد انجام میشود و اگر پرداخت بعد از ساعت ۲۱ انجام شود ، تسویه کاربر ۴۸ ساعته میباشد .

برای فروش موجودی پی پال خود چه کنیم ؟

اگر قصد فروش موجودی پی پال خود به پی توییت را دارید؛ فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید، کارشناسان ما در بخش نقدکردن درآمدهای ارزی با شما تماس میگیرند ( توجه داشته باشید که محدویتی در تعداد دفعات ارسال این فرم ندارید و هر زمان که موجودی دارید و یا موجودی شما بروز شده میتوانید فرم را ارسال نمایید )

همچنین برای تسریع در روند فروش موجودی پی پال خود بهتر است که اگر در پی توییت حساب کاربری ندارید بعد از ثبت درخواست فروش در سایت عضو شوید و احراز هویت خود را تکمیل نمایید . ایجاد حساب کاربری جدید در پی توییت  

لطفاً به این مطلب امتیاز بدهید

اشتراک گذاری این پروژه: