English

مشهد ؛ اندیشه 9 ، پلاک 33

ساعت کاری 10:00 الی 20:00

05191014881

گیمر هستید؟ به دنبال راهی برای کسب درآمد ارزی از طریق بازی هستید ؟ ( فروش اکانت بازی به دلار – فروش اکانت کلش به دلار )

این پست را تا انتها مطالعه کنید !

با پیشرفت علم، تکنولوژی و به خصوص اینترنت و دیجیتال مارکتینگ کسب و کارها همه روز به روز به سمت اینترنت روی می آورند و البته که تعداد و تنوع آنها نیز روز به روز بیشتر میشوند ( فروش اکانت بازی به دلار – فروش اکانت کلش به دلار – کسب درآمد ارزی از طریق بازی )

یکی از آسانترین و پردرآمدترین راه های کسب و کار اینترنتی، کسب درآمد ارزی با فروش بازیهای آنلاین است که امروزه در سراسر جهان رواج پیدا کرده و کاربران بیشماری دارد. و بسیاری افراد هستند که از طریق فروش اکانت بازی به دلار درآمدهای چشمگیری را کسب میکنند.

بازیهای آنلاین بسیار زیادی هستند که امکان خرید و فروش آنها به خارج از کشور تنها با فروش ایمیل متصل به بازی و یا اکانت فیسبوک، توییتر و …. امکانپذیر است.

که در این مطلب چند نمونه از آنها را به شما معرفی میکنیم:

نقد کردن درآمد ارزی دلاری کلش آیجی ولت جی توجی الدورادو پی توییت g2g eldorado clash if clans IGvault paytwit

 

فروش اکانت کلش اف کلنز به دلار

بازی کلش آف کلنز یک بازی گروهی آنلاین است که بیش از ۱۰ سال است که توجه میلیونها کاربر را در سراسر جهان به خود جذب کرده و کاربران آن در کنار بازی کردن از آن کسب درآمد نیز میکنند.

فروش اکانت کلش اف کلنز، فروش کلن کلش اف کلنز، فروش جم و آفرهای کلش اف کلنز

فروش اکانت پابجی با دلار

پابجی موبایل یکی دیگر از بازیهای آنلاین است که در حال حاضر خرید و فروش اکانتها و یوسی آن در بین پر طرفدارهای بازیهای آنلاین است.

فروش اکانت کالاف دیوتی به دلار

کال آف دیوتی یک بازی آنلاین جنگی است که میلیونها کاربر در سراسر جهان علاوه بر بازی به خرید و فروش اکانتهای آن مشغول هستند.

فروش اکانت کلش رویال به دلار

کلش رویال نیز یکی دیگر از بازیهای شرکت سوپرسل است که فروش اکانت کلش رویال نیز هماهنند فروش اکانت کلش آف کلنز به دلار کاربران بیشماری را دارد.

اگر بخواهیم این بازیهارا نام ببریم تعدادانها بیش از ۱۰۰ بازی هستند که در حال حاضر بازار خرید و فروش گیم را به دست گرفته اند و کاربران بیشماری را دارند.

در حال حاضر و با توجه به تحریمهایی که علیه کشور ایران وضع شده، کاربران ایرانی اجازه استفاده از حسابهای بین المللی که بتوانند از حسابهای خارج از ایران پول دریافت کنند را ندارند.

و علاوه بر این سایتهایی که خرید و فروش بازیهای آنلاین در آنها نیز انجام میشود ایران را تحریم کرده و فروش اکانت بازی به دلار برای کاربران ایرانی ممنوع است.

اما با این تفاسیر راهکارهایی برای دور زدن این تحریمها وجود دارد، که کاربران ایرانی با استفاده از خدمات تخصصی افتتاح حساب خارجی در پی توییت میتوانند به کسب درآمد ارزی از طریق فروش بازی بپردازند و فروش اکانت بازی به دلار را انجام دهند.

در ابتدا میپردازیم به معروفترین و معتبرترین سایتهایی که فروش بازی به دلار در آنها امکانپذیر است و سپس راه های نقد کردن کردن درامد ارزی از طریق فروش بازی:

بهترین سایتهای فروش بازی به دلار و یورو:

سایت جی۲جی ( G2G ): وبسایت G2G  که مخفف Game to Gamer، یک محیط امن با ماهیت Marketplace؛ مصداق بارز این موضوع است. وبسایت G2G کار خود را از سال ۲۰۱۳ شروع کرد و در زمینه خرید و فروش بازیهای آنلاین؛ شامل اکانتها، آفرها و هرآنچه که مربوط به بازیهای آنلاین است فعالیت میکند. گیمرهای سراسر جهان در سایت G2G دور هم جمع شده و به خرید فروش اکانتهای بازیهای آنلاین و آفرها میپردازند.

( افتتاح حساب G2G – ساخت اکانت G2G ( وریفای اکانت G2G )

سایت آی جی والت ( IGvault ): وبسایت IGvault یکی از معتبرترین و قدیمیترین وبسایتهای خرید و فروش بازیهای آنلاین است که به دلیل فضای امن و خدمات متنوع و کارامدی که ارائه میدهد خیلی سریع به بزرگترین مرجع برای گیمرها تبدیل شد.

( افتتاح حساب IGvault, ساخت اکانت IGvault، وریفای اکانت IGvault )

سایت الدورادو ( ELDORADO ): وبسایت ELDORADO یکی از معتبرترین وبسایتهای خرید و فروش گیم های آنلاین است که اکنون در بین چند مرجع بزرگ خرید و فروش بازیهای آنلاین قرار گرفته و با خدمات متنوع و کاربران زیاد به یکی از محبوبترین وبسایتهای گیمینگ جهان تبدیل شده است.

( افتتاح حساب الدورادو – ساخت اکانت Eldorado – وریفای Eldorado )

سایت کلش مارکت ( ClashMarket ): وبسایت کلش مارکت ( https://ClashMarket.com ) یک وبسایت ایرانی است که فروش آن به خارج از کشور است و ثبت نام و ثبت آگهی در آن کاملاً رایگان است و در حال حاضر ثبت آگهی برای فروش اکانت کلش اف کلنز به دلار، فروش اکانت کلش رویال به دلار، فروش اکانت پابجی به دلار و فرو اکانت کالاف دیوتی به دلار درآن امکانپذیر است.

این ۴ وبسایتی هستند که برای فروش اکانت بازی به دلار به شما پیشنهاد میدهیم و از طریق آنها میتوانید کسب درآمد ارزی با فروش بازی را بدست آورید.

راه های نقد کردن کردن درامد ارزی از طریق فروش بازی

اما پس از ساخت اکانت در این سایتها و فروش بازی به دلار، موضوع بعدی که ذهن کاربر را به خود مشغول میکند، این است که نقد کردن درامد ارزی فروش بازی را چطور انجام دهیم و دلار/یورو و ارزی که در این سایتها داریم را چطور به تومان تبدیل کنیم ؟

برای نقد کردن درامد ارزی از سایتهای فروش بازی مانند سایتهای بالا راه های متنوعی وجود دارد که تمام این راه ها در شبکه پرداخت پی توییت امکانپذیر است و علاوه بر اینکه میتوانید از حسابهای مجموعه پی توییت برای نقد کردن درآمد ارزی فروش بازی استفاده کنید، میتوانید درخواست ساخت حساب شخصی برای هر یک از این شبکه ها را نیز ثبت کنید.

شبکه هایی که از طریق آنها میتوانید درآمد ارزی فروش بازی را نقد کنید عبارتند از:

پی پال ( PAYPAL ): شبکه پی پال یکی از معتبرترین و پرکاربرترین شبکه های مالی دنیا است که در تمام سایتهای بالا پشتیبانی میشود و شما میتوانید درامد ارزی فروش بازی خود را به حساب پی پال مجموعه پی توییت واریز کرده و معادل تومان آن را در حساب بانکی خود دریافت کنید و یا میتوانید برای خود حساب پی پال شخصی بسازید و درآمد خود را به حساب پی پال خود انتقال دهید.

افتتاح حساب پی پال وریفای شده – ساخت حساب پی پال – شارژ اکانت پی پال – خرید و فروش پیپال (paytwit.com)

اسکریل ( Skrill ): شبکه اسکریل نیز یکی دیگر از شبکه های معروف و پرکاربر جهان است که علاوه بر یک حساب اینترنتی امکان دریافت یک عدد ویزا یا مستر کارت نیز بر روی حساب را به شما میدهد. شبکه اسکریل نیز در تمام سایتهای بالا پشتیبانی میشود و همانند پی پال میتوانید درامد ارزی فروش بازی خود را به حساب اسکریل مجموعه پی توییت واریز کرده و معادل تومان آن را در حساب بانکی خود دریافت کنید و یا میتوانید برای خود حساب اسکریل شخصی بسازید و درآمد خود را به حساب پی پال خود انتقال دهید.

افتتاح اکانت اسکریل Skrill – پی توییت | انجام خدمات ارزی و پرداخت های بین الملل با بهترین قیمت (paytwit.com)

نتلر ( NETELLER ): شبکه نتلر دقیقاً همانند شبکه اسکریل است و در واقع هردو از یک شرکت هستند و هیچ تفاوتی بین این ۲ حساب وجود ندارد و نتلر هم در تمام سایتهای بالا پشتیبانی میشود و شما میتوانید درامد ارزی فروش بازی خود را به حساب نتلر مجموعه پی توییت واریز کرده و معادل تومان آن را در حساب بانکی خود دریافت کنید و یا میتوانید برای خود حساب نتلر شخصی بسازید و درآمد خود را به حساب پی پال خود انتقال دهید.

حساب بانکی وایز ( TRANSFERWISE ): حساب بانکی وایز، همانطور که از نامش پیداست یک حساب بانکی است و معتبرتر از حساب بانکی وایز برای یک کاربر ایرانی وجود ندارد، ویژگیهای حساب بانکی وایز محدود به بک حساب اینترنتی خالی نمیشود و اگر قصد کار در فضای سایتهای خارجی را دارید و درامد ارزی را به طور مستمر دریافت میکنید به شما پیشنهاد میکنیم که حتماً یک حساب بانکی ترانسفروایز برای خود تهیه کنید.

با ساخت حساب ترنسفروایز میتوانید میتوانید از بسیاری خدمات مالی جهانی بهره مند شوید، مانند :

 • ارسال و دریافت پول به سراسر دنیا
 • پرداخت در سایت های خارجی
 • رزرو هتل و بلیط هواپیما
 • خریدهای اینترنتی
 • رزرو آزمون ها
 • کسب درآمدهای ارزی
 • دریافت کیف پول برای هر ارز بصورت مجزا
 • دریافت حساب بانکی برای هر ارز
 • امکان دریافت و پرداخت حواله سوئیفت
 • دریافت مسترکارت فیزیکی
 • و بسیاری خدمات مالی بین المللی دیگر

افتتاح حساب ترنسفروایز – ساخت حساب بانکی وایز – ساخت اکانت Transferwise، حواله wise (paytwit.com)

 

در این مطلب به فروش اکانت بازی به دلار – فروش اکانت کلش به دلار – کسب درآمد ارزی از طریق بازی پرداختیم و سعی کردیم که هرآنچه مورد نیاز شماست را بازگو کنیم.

اما اگر در این مورد بازهم ابهام و یا سؤالی دارید، حتماً با ما در میان بگذارید.

در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی و یا مطرح نمودن هرگونه سؤال با کارشناسان ما در پی توییت تماس بگیرید ؛ همواره پذیرای صدای گرم شما هستیم .

تلفن تماس : ۰۵۱۹۱۰۱۴۸۸۱ 


پی توییت چیست ؟     ثبت سفارش شارژ حساب پیپال عضویت در پی توییت

 کانال تلگرام پی توییت

فروش اکانت بازی به دلار – فروش اکانت کلش به دلار – کسب درآمد ارزی از طریق بازی فروش اکانت بازی به دلار - فروش اکانت کلش به دلار - کسب درآمد ارزی از طریق بازی، فروش بازی با دلار، سایتهای فروش بازی به دلار، فروش کلش به دلار

5/5 - (3 امتیاز)

اشتراک گذاری این پروژه: