English

مشهد ؛ اندیشه 9 ، پلاک 33

ساعت کاری 10:00 الی 20:00

05191014881

شما هم حساب پی پال لیمیت شده دارید؟ آیا به دنبال راهی برای رفع لیمیت حساب پی پال، باز کردن حساب پی پال لیمیت شده و نقد کردن موجودی پی پال لیمیت شده خود هستید ؟

این پست را تا انتها مطالعه کنید !

پی پال یک سیستم پرداخت مالی آنلاین است که دارای بیشت از ۲۵۰ میلیون کاربر در سراسر جهان است ( رفع لیمیت حساب پی پال، باز کردن حساب پی پال لیمیت شده )

پی پال یک شرکت آمریکایی است و به همین دلیل طابع قوانین ایالات متحده امریکا است، از این رو استفاده از خدمات پی پال برای تمام کشورهای دنیا به جز کشورهای تحت تحریم بلامانع است.

که کشور ایران نیز در بین کشورهای تحت تحریم امریکاست و افراد مقیم ایران اجازه استفاده از خدمات پی پال را ندارند، حال با این تفاسیر افراد زیادی هستند که به واسطه شغل و مراودات مالی خود اقدام به ساخت حساب پی پال فیک میکنند.

اما بعضی از این اکانتها بعد از گذشت مدتی به مشکل برخورده و حساب پی پال آنها لیمیت میشود. و برای رفع لیمیت حساب پی پال خود و آزاد کردن موجودی پی پال لیمیت شده خود راهی ندارند.

چرا که برای باز کردن حساب پی پال لیمیت شده و خارج کردن موجودی پی پال لیمیت شده در درجه اول مدارک احراز هویت برای پی پال خود نیاز دارند و پس از آن برای برداشت موجودی پی پال لیمیت شده خود نیاز به حساب بانکی معتبر دارند.

در این پست به موارد دلایل لیمیت شدن حساب پی پال، چه کنیم که حساب پی پال لیمیت نشود ؟، اگر حساب پی پال لیمیت شد چه کنیم؟، رفع لیمیت حساب پی پال، نقد کردن موجودی پی پال لیمیت شده میپردازیم و سعی میکنیم که در هر مورد تمام جزئیات را بازگو کنیم:

دلایل لیمیت شدن حساب پی پال

شاید این مهمترین سؤالی باشد که ذهن افرادی که حساب پی پال دارند را مشغول خود میکند؛ دلایل لیمیت شدن حساب پی پال چیست؟

در جواب این سؤال جالب است بدانید که بیش از صدها دلیل وجود دارد که حساب پی پال لیمیت میشود، دلایلی که شاید به نظر برخی افراد غیر منطقی برسد، اما سیاستهای پی پال در لیمیت کردن حسابها اینگونه است.

یکی از این موارد این است که هرگاه پی پال ادامه فعایت با شما را برای خود سودمند نبیند حساب پی پال شمارا لیمیت میکند، یکی از این دلایل استفاده زیاد از روش ارسال و دریافت به صورت فرند فمیلی است.

و اما مهمترین دلایلی که باعت لیمیت شدن حساب پی پال میشوند عبارتند از:

 1. استفاده از آیپی ایران و یا تغییر آیپی زیاد: فرض کنید شما از vpn برای ورد به حساب پی پال خود استفاده میکنید، اگر vpn شما آیپی ثابت داشته باشد و نهایتاً هر ۳ ماه یک مرتبه آی پی شما تغییر کند مشکل خاصی بوجود نمیاید ( به شرط اینکه تمام آی پی ها از یک کشور باشد ) اما اگر با هر بار لاگین شدن به حساب با یک آی پی جدید وارد شوید بدون شک حساب پی پال شما بزودی لیمیت میشود. ( پیشنهاد ما برای گذر از این مشکل استفاده از VPS است، اگر VPS ندارید برای خرید ایــــنـــجــــا کلیک کنید. زیادمهم نیست که اکانت پی پال شما از کدام کشور است و VPS شما از کدام کشور، اما طبیعتاً اگر بتوانید کشور حساب پی پال را با VPS تطابق بدهید بهتر است.
 2. نوشتن نت ( توضیح ) به زبان پارسی؛ در بالا گفتیم که ایران در لیست کشورهای تحت تحریم ایالات متحده امریکاست و کاربران مقیم ایران اجازه استفاده از حساب پی پال را ندارند، لذا اگر در نتهای پی پال از متون پارسی استفاده کنید پی پال حساب شما را لیمیت میکند.
 3. استفاده از اپلیکیشن پی پال در گوشی ( برای کاربران مقیک ایران ): اگر در ایران زندگی میکنید هرگز اپلیکیشن پی پال را روی گوشی خود نصب نکنید، چون هرچند شما آی پی خود را تغییر دهید با استفاده از VPN ، اما اپلیکیشن پی پال قادر به شناسایی لوکیشن شماست و باعث لیمیت شدن حساب پی پال شما میشود.
 4. استفاده از پی پال برای مواردی که قوانین کپی رایت را نقض میکند و یا محصولاتی که در پی پال ممنوع اعلام شده: نقض قوانین کپی رایت مانند خرید نسخه های غیر اورجینال ویندوز، خرید و فروش بازیهایی که کپی رایت دارند مانند کلش اف کلنز و … و در مورد محصولات غیر قانونی از نظر پی پال مانند سایتهای قمار و شرط بندی، خرید VPN ها و ….
 5. تراکنشات اولیه حساب؛ سعی کنید ۵ تراکنش اول ( دریافتی و ارسالی ) را با مبالغ کمتر از ۱۰۰ دلار انجام دهید.
 6. عدم اتصال حساب به دبیت کارت یا حساب بانکی
 7. استفاده از شماره های غیر معتبر

و …. همانطور که گفتیم دلایل بیشماری وجود دارد که موجب لیمیت شدن حساب پی پال شما میشود.

در زیر ترجمه بخشی از قوانین پی پال در مورد مسدود شدن حساب پی پال را آورده ایم.

به‌عنوان یک مالک کسب‌وکار کوچک، بسیار مهم است که بتوانید به پردازش پرداخت‌ها ادامه دهید، به فروشندگان بپردازید و برای سایر نیازهای تجاری به پول خود دسترسی داشته باشید. همچنین مهم است که بدانید محدودیت‌های حساب چیست، چرا ممکن است در حساب شما قرار داده شوند و برای شما به عنوان دارنده حساب چه معنایی دارند. درک این محدودیت ها و نحوه رسیدگی به آنها می تواند به از بین بردن سردردهای احتمالی در مسیر کمک کند.

محدودیت های حساب پی پال چیست؟
محدودیت‌های حساب پی پال، محدودیت‌های موقتی هستند که بر روی یک حساب خاص اعمال می‌شوند و می‌توانند از برداشت، ارسال یا دریافت پول جلوگیری کنند. داشتن محدودیت در حساب کاربری لزوماً به این معنی نیست که شما کار اشتباهی انجام داده اید. در عوض، آنها برای کمک به محافظت از خریدار و فروشنده استفاده می شوند.

چرا محدودیت هایی برای یک حساب پی پال اعمال می شود؟
چندین دلیل برای محدودیت حساب پی پال وجود دارد:
ممکن است یک شخص غیرمجاز از حساب شما استفاده کند. اگر پی پال تشخیص دهد شخصی بدون اطلاع شما از حساب شما استفاده می کند، در حالی که پی پال تراکنش های مشکوک را بررسی می کند، حساب ممکن است برای محافظت از شما در برابر هزینه های جعلی محدود شود. اگر صادرکننده کارت بدهی یا اعتباری یا بانک شما به PayPal اطلاع دهد که شخصی بدون اجازه از کارت یا حساب بانکی شما استفاده کرده است، اقدامات مشابهی ممکن است انجام شود.
حساب با الزامات نظارتی مطابقت ندارد. همچنین می‌توان برای حسابی که مطابق با الزامات قانونی تشخیص داده شد، محدودیت‌هایی اعمال کرد. به عنوان مثال، اگر کمک های مالی دریافت می کنید، باید اسنادی را ارائه دهید که تأیید می کند یک سازمان غیرانتفاعی ثبت شده هستید. پی پال ممکن است حساب شما را در زمانی که آن اسناد را جمع آوری می کنید یا زمانی که ما در حال کار با شما برای برآورده کردن سایر الزامات قانونی هستیم، محدود کند. اگر از خط مشی استفاده قابل قبول PayPal پیروی نکنید – برای مثال، فروش اقلام ممنوعه، مانند داروهای تجویزی یا اسلحه، همین امر صادق است.
حساب پی پال شما دارای تعداد زیادی ادعا و بازپرداخت است. وقتی تعداد زیادی ادعای خریدار و استرداد هزینه در حساب پی پال شما وجود دارد، ممکن است حساب شما را بررسی کنیم. در حالی که ما در حال بررسی هستیم، ممکن است با محدودیت حساب مواجه شوید.
تغییرات ناگهانی و سریع در میزان فروش. اگر شروع به فروش یک نوع کاملاً جدید از محصول کنید، به‌ویژه اقلام گران‌قیمت مانند جواهرات؛ یا افزایش سریعی در حجم فروش وجود دارد، ممکن است در زمانی که PayPal آن را بررسی می‌کند، حساب شما محدود شود.

اگر حساب پی پال شما محدود است، ما یک ایمیل با دلیل این محدودیت برای شما ارسال می کنیم. برای راحتی شما، ما همیشه مراحل حذف محدودیت را در مرکز حل و فصل در قسمت مراحل حذف محدودیت فهرست می کنیم.

ملزومات قانونی
ممکن است حساب پی پال شما برای مطابقت با الزامات قانونی محدود شود. به عنوان مثال، درخواست برخی محصولات، مانند کارت نقدی، می‌تواند قوانین فدرال و ایالتی را فعال کند، و ممکن است در حین کار با یکدیگر برای برآورده کردن این شرایط، حساب شما را محدود کنیم.
خط مشی استفاده قابل قبول
به همین ترتیب، اگر با خط مشی استفاده قابل قبول ما مطابقت نداشته باشید، متوجه می شوید که حساب شما محدود شده است. فروش اقلام ممنوعه مانند داروهای تجویزی یا اسلحه نمونه ای از نقض خط مشی استفاده قابل قبول است.
استفاده غیر مجاز از حساب پی پال
ما ممکن است حساب PayPal شما را محدود کنیم تا از شما در برابر ضررهای احتمالی محافظت کنیم و هرگونه فعالیت متقلبانه را بررسی کنیم اگر:
ما معتقدیم شخصی بدون مجوز شما به حساب PayPal شما دسترسی داشته است
بانک شما به ما اطلاع می دهد که بین حساب PayPal و حساب بانکی شما نقل و انتقالات غیرمجاز صورت گرفته است
صادرکننده کارت بدهی یا اعتباری شما به ما هشدار می دهد که ممکن است شخصی بدون اجازه شما از کارت شما استفاده کرده باشد

فعالیت پرخطر
یکی دیگر از دلایلی که ممکن است حساب شما محدود باشد، عملکرد فروشنده است که نشان می دهد حساب شما ریسک بالایی دارد. مثالها عبارتند از:
تعداد غیرمعمول بالایی از ادعاها و بازپرداخت وجه از خریداران خود دریافت کرده اید که نشان دهنده عملکرد ضعیف فروشنده است.

حساب غیر فعال
همچنین اگر از زمان ثبت نام زیاد از آن استفاده نکرده باشید، ممکن است حساب پی پال شما را محدود کنیم. برای بازگرداندن دسترسی کامل به حساب خود، وارد شوید و یک مدرک هویتی (مانند کپی گواهینامه رانندگی، کپی شناسه ایالتی و غیره) ارائه دهید. برای آپلود اسناد به مرکز اعلانات خود بروید.

اگر حساب پی پال لیمیت شد چه کنیم؟

لیمیت شدن حساب پی پال ۲ نوع است:

 • لیمیت شدن موقت ( محدود شدن اکانت پی پال ): اگر حساب پی پال شما محدود شد، بدین معناست که پی پال از شما مدارکی را درخواست کرده که میبایست آنها را برای پی پال ارسال کنید، اگر مدارک را در زمان اعلام شده ارسال کنید و پی پال آنها را بپذیرد رفع محدودیت حساب پی پال شما را انجام میدهد و اگر نپذیرد حساب پی پال شما برای همیشه مسدود میشود.

  اگر حساب پی پال شما محدود شده است و نیاز به رفع محدودیت اکانت پی پال خود دارید؛ پی توییت این کار را برای شما انجام میدهد، با کارشناسان ما از طریق ثبت تیکت، چت آنلاین سایت، تلگرام ( Paytwit_Support@ ) و یا شماره ۰۵۱۹۱۰۱۴۸۸۱ تماس بگیرید  

 • لیمیت شدن دائم ( مسدود شدن اکانت پی پال ): بین کلمه های محدود و مسدود تفاوت بسیار زیادی وجود دارد، که مسدود شدن حساب پی پال به این معناست که شما امکان استفاده از خدمات پی پال را برای همیشه ندارید. در این نوع لیمیت حساب پی پال شما میبایست به مدت ۶ ماه صبر کنید تا پی پال مطمئن شود که هیچ بازپرداختی برای تراکنشات دریافتی شما ثبت نمی شود، و پس از گذشت این مدت شما میتوانید موجودی اکانت پی پال خود را تحت شرایطی خاص برداشت کنید.

رفع لیمیت حساب پی پال:

اگر شما هم جزو آن دسته از افراد هستید که مشکل لیمیت شدن حساب پی پال را دارید و داخل حساب پی پال خود موجودی دارید، ( به هر میزان و هر نوع ارز )، مهم نیست که کشور پی پال شما از کجاست و حساب شما در چه مرحله ای است، شبکه پرداخت پی توییت به کمک شما می آید و شما با خیالی آسوده میتوانید باز کردن حساب پی پال لیمیت شده و نقد کردن موجودی پی پال لیمیت شده خود را به ما بسپارید.

نقد کردن موجودی پی پال لیمیت شده

همانطور که در بالا گفتیم؛ برای نقد کردن موجودی پی پال لیمیت شده، قبل از هرچیز میبایست مدت ۱۸۰ روز ( ۶ ماه ) صبر کرد، تا پی پال اجازه خارج کردن موجودی پی پال مسدود شده را صادر کند، بعد از گذشت این زمان شما میتوانید جهت برداشت موجودی پی پال لیمیت شده خود با پی توییت تماس بگیرید.

  جهت رفع لیمیت حساب پی پال، باز کردن حساب پی پال لیمیت شده و نقد کردن موجودی پی پال لیمیت شده با کارشناسان ما از طریق ثبت تیکت، چت آنلاین سایت، تلگرام ( Paytwit_Support@ ) و یا شماره ۰۵۱۹۱۰۱۴۸۸۱ تماس بگیرید.  

ثبت سفارش رفع لیمیت حساب پی پال، باز کردن حساب پی پال لیمیت شده و نقد کردن موجودی پی پال لیمیت شده

خدمات دیگر پی پال در شبکه پرداخت پی توییت

رفع لیمیت حساب پی پال، باز کردن حساب پی پال لیمیت شده

نقد کردن موجودی پی پال لیمیت شده

 رفع لیمیت حساب پی پال بصورت تضمیی
 نقد کردن موجودی پی پال لیمیت شده با کمترین کارمزد ممکن
 باز کردن حساب پی پال لیمیت شده و نقد کردن موجودی پی پال لیمیت شده در کوتاهترین زمان ممکن
 پشتیبانی ( پی توییت همواره برای پشتیبانی به کاربران خود آماده است ، اگر در روند ثبت سفارش رفع لیمیت حساب پی پال خود مشکلی دارید با ما در تماس باشید )
رفع لیمیت حساب پی پال، باز کردن حساب پی پال لیمیت شده و نقد کردن موجودی پی پال لیمیت شده

تفاوت ثبت سفارش رفع لیمیت حساب پی پال، باز کردن حساب پی پال لیمیت شده و نقد کردن موجودی پی پال لیمیت شده در پی توییت با دیگر سایتها چیست ؟

طبیعتاً هر کسی برای فعالیتی که انجام میدهد تبلیغات میکند و حتی اگر ضعفهای بیشماری نیز داشته باشد آن ها را به نقاط قوت بازگو میکند، این شما هستید که میبایست با درنظر گرفتن تمام جوانب بهترین انتخاب را بکنید.

شبکه پرداخت پی توییت بخشی اختصاصی برای خدمات پی پال دارد که این بخش توسط تیمی مجرب و کاردان با سالها سابقه فعالیت در این امر اداره میشود. که جالب است بدانید اکثر خدماتی که در دیگر مجموعه های همکاران ارائه میشود توسط تیم پی پال ما انجام میشود.

نکته بعدی که باید بدانید این است که شبکه پرداخت پی توییت دارای ایــنــمــاد از وزارت صنعت، معدن و تجارت است و این تضمین را به شما میدهد که رفع لیمیت حساب پی پال، باز کردن حساب پی پال لیمیت شده و نقد کردن موجودی پی پال لیمیت شده شما بدون نقص و مطمئن انجام خواهد شد.

با این تفاسیر این شما هستید که میبایست تمام جوانب را در نظر بگیرید و مجموعه ای امن برای پرداخت و ثبت سفارش رفع لیمیت اکانت Paypal و نقد کردن موجودی حساب پی پال لیمیت شده خود انتخاب کنید.

مراحل ثبت سفارش رفع لیمیت حساب پی پال، باز کردن حساب پی پال لیمیت شده و نقد کردن موجودی پی پال لیمیت شده

افتتاح حساب پی پال وریفای شده, افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر

ثبت نام در پی توییت

ابتدا حساب کاربری در پی توییت بسازید

افتتاح حساب پی پال وریفای شده. افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر,افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر

ثبت سفارش

ثبت سفارش برای رفع لیمیت حساب پی پال

پرداخت برای افتتاح حساب پی پال وریفای شده, افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر

پرداخت

پرداخت مبلغ باز کردن حساب پی پال لیمیت شده

افتتاح حساب پی پال وریفای شده, افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر

تحویل سفارش

انجام سفارش نقد کردن موجودی پی پال لیمیت شده

سؤالات متداول در مورد رفع لیمیت حساب پی پال، باز کردن حساب پی پال لیمیت شده و نقد کردن موجودی پی پال لیمیت شده

جهت باز کردن حساب پی پال لیمیت شده شما تنها اطلاعات ورود به اکانت مورد نیاز است که کارشناسان ما وارد اکانت پی پال لیمیت شده شما بشوند و مراحل نقد کردن موجودی اکانت پی پال لیمیت شده شما را شروع کنند .

زمان مورد نیاز بسته به نوع سفارش شما متغیر است؛

 • اگر اکانت پی پال دچار محدودیت شده باشد، یعنی برای رفع لیمیت حساب پی پال شما مدارک هویتی، آدرس و … مورد نیاز باشد، بین ۱ الی ۳ روز کاری آماده شدن مدارک احراز هویت برای پی پال زمانبر است و پس از ارسال مدارک این پروسه از دست ما خارج شده و میبایست منتظر پاسخ و رفع لیمیت اکانت پی پال از سمت سایت پی پال باشیم.
 • اگر اکانت پی پال شما مسدود شده باشد و قصد نقد کردن موجودی اکانت پی پال لیمیت شده را دارید؛ این کار معمولاً بین ۵ الی ۷ روز کاری انجام میشود و برخاً ممکن است که تا ۱۰ روز کاری نیز به زمان نیاز داشته باشد.

هزینه رفع لیمیت اکانت پی پال بسته به نوع درخواست و میزان دشواری کار متفاوت است، از این رو نمیتوانیم هزینه دقیقی برای این کار اعلام کنیم، برای اطلاع از هزینه دقیق رفع لیمیت حساب پی پال خود میبایست با کارشناسان پی توییت در بخش پی پال مشورت کنید تا میزان دشواری کار را سنجیده و نرخ را به شما اعلام کنند.

اگر حساب پی پال شما محدود شده و نیاز به مدارک جهت رفع محدودیت اکانت پی پال دارید، در هر زمان میتوانید برای اینکار اقدام کنید.

اگر حساب پی پال شما مسدود شده و برای برداشت موجودی اکانت پی پال لیمیت شده نیاز به اقدام دارید، در هر صورت میبایست ۶ماه از لیمیت شدن اکانت پی پال شما گذشته باشد، اما در این مدت نیز نکاتی را میبایست رعایت کنید که در زمان نقد کردن موجودی پی پال لیمیت شده خود به مشکل برنخورید.

میتوانید در هر صورت با کارشناسان بخش پی پال ما مشورت کنید.

در صورتی که در مورد رفع لیمیت حساب پی پال، باز کردن حساب پی پال لیمیت شده و نقد کردن موجودی پی پال لیمیت شده، سؤالی دارید با شماره تلفن زیر تماس بگیرید . کارشناسان ما آماده مشاوره دادن به شما در مورد شارژ paypal هستند .

۰۵۱۹۱۰۱۴۸۸۱

برای ثبت سفارش رفع لیمیت حساب پی پال، باز کردن حساب پی پال لیمیت شده و نقد کردن موجودی پی پال لیمیت شده وارد حساب کاربری خود شوید ( و یا حساب کاربری جدید بسازید ) و درخواست خود را ثبت نمایید .

در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی و یا مطرح نمودن هرگونه سؤال با کارشناسان ما در پی توییت تماس بگیرید ؛ همواره پذیرای صدای گرم شما هستیم .

تلفن تماس : ۰۵۱۹۱۰۱۴۸۸۱ 


پی توییت چیست ؟     ثبت سفارش شارژ حساب پیپال عضویت در پی توییت

 کانال تلگرام پی توییت

رفع لیمیت حساب پی پال، باز کردن حساب پی پال لیمیت شده و نقد کردن موجودی پی پال لیمیت شده

4.8/5 - (11 امتیاز)

اشتراک گذاری این پروژه: