English

مشهد ؛ اندیشه 9 ، پلاک 33

ساعت کاری 10:00 الی 20:00

05191014881

شما هم وبسایتی دارید که خدمات خود را در سطح جهانی ارائه میدهید و به دنبال افتتاح درگاه پرداخت بین المللی ( درگاه پرداخت ارزی ) هستید؟

شبکه پرداخت پی توییت این کار را برای شما انجام میدهد. به آسانی و تنها با ثبت سفارش افتتاح درگاه پرداخت بین المللی خدمات خود را بصورت جهانی عرضه کنید.

قبل از هر چیز بیایید توضیحی مختصر و مفید در مورد درگاه ارزی بدهیم.

درگاه پرداخت بین المللی چیست ؟

امروزه با فراگیر شدن اینترنت در سطح جهان بسیاری از شرکتها و فروشگاه ها محصولات و خدمات خود را در سطح بین الملل ارائه میدهند و برای دریافت مبلغ از کاربران خود از درگاه ارزی مانند درگاه پرداخت پی پال و درگاه پرداخت ویزا کارت و مستر کارت و… استفاده میکنند.

همانطور که در مطلب معرفی ویزا کارت و مستر کارت توضیح دادیم، این کارتها همانند کارت های بانکی خودمان است با این تفاوت که گسترش شبکه این کارت ها در سطح بین المللی است.

با استفاده از این درگاه پرداخت بین المللی، کاربران به راحتی اقدام به خرید محصولات و خدمات مورد نظر خود بدون محدودیت منطقه جغرافیایی خود میکنند.

افتتاح درگاه پرداخت بین المللی - افتتاح درگاه پرداخت ارزی

درگاه پرداخت ارزی در ایران

متأسفانه به دلیل تحریمهای حمل شده بر کشور عزیزمان ایران، هیچکدام از ارائه دهندگان درگاه پرداخت ارزی به کاربران مقیم ایران خدمات ارائه نمیدهند و عملاً افتتاح درگاه پرداخت بین المللی برای سایتهای ایرانی غیرممکن به نظر میرسد.

اما مفتخریم که اعلام کنیم شبکه پرداخت پی توییت با انجام ترفندی قادر به افتتاح درگاه پرداخت ارزی یا همان درگاه پرداخت بین المللی برای وبسایت شما است.

افرادی که قصد فروش محصولات و خدمات خود به خارج از کشور را دارند، بسته به نیاز خود و تراکم مشتریان از نظر جغرافیایی، میتوانند از خدمات افتتاح درگاه پرداخت بین المللی پی توییت استفاده کنند که شامل موارد زیر است:

افتتاح درگاه پرداخت ارزی ویزا و مستر

درگاه پرداخت ویزا و مستر برای استفاده در سراسر جهان مناسب است و پرطرفدارترین و بهترین درگاه پرداخت ارزی جهان است.

کاربران برای انجام پرداخت در درگاه پرداخت ویزا و مستر تنها اقدام به وارد کردن اطلاعات کارت خود میکنند و خرید آنها انجام میشود.

افتتاح درگاه پرداخت پی پال

دومین جایگاه متعلق به درگاه پرداخت ارزی پی پال است، درگاه پی پال نیز همانند درگاه ویزا و مستر برای استفاده در سراسر جهان و به ویژه امریکا و اروپا مناسب است.

کاربران برای انجام خرید از درگاه پرداخت پی پال تنها کاری که نیاز است انجام دهند وارد کردن اطلاعات ورود به اکانت پی پالشان است که شامل ایمیل یا شماره و پسورد است.

افتتاح درگاه پرداخت پرفکت مانی

درگاه پرداخت پرفکت مانی نیز جایگاه ویژه ای در بین کاربران آسیایی و افریقایی دارد، بنابراین اگر مشتریان شما در افریقا و آسیا هستند، درگاه پرداخت پرفکت مانی گزینه مناسبی است.

روش پرداخت دراین درگاه همانند پی پال است.

افتتاح درگاه پرداخت وبمانی

وبمانی، یک درگاه پرداخت محبوب روسی ! اگر تراکم مشتریان شما در منطقه آسیا و بخشی از اروپا است، وبمانی یکی از بهترین گزینه های شماست.

روش پرداخت در درگاه پرداخت وبمانی نیز همانند پی پال است.

افتتاح درگاه پرداخت پایر

یک درگاه پرداخت بین المللی روسی دیگر ! پایر با پشتیبانی از رمز ارزها و روش های خاص و متفاوت خود در پذیرش پرداخت کاربران امروزه به یکی از محبوبترین درگاه های پرداخت در منطقه آسیا و اروپا تبدیل شده.

برای انجام پرداخت در درگاه ارزی پایر نیاز به وارد کردن اکانت نامبر و پسورد خود دارید.

افتتاح درگاه پرداخت رمزارز

درگاه پرداخت رمزارز که امروزه در هر سایت و برنامه ای دیده میشود از بزرگترین دستاوردهای دهه اخیر در نت بوده.

سرعت و دقت در انجام تراکنشات و غیرقابل ردیابی بودن پرداختها در این درگاه پرداخت از مهمترین ویژگیهای درگاه پرداخت رمزارز است.

اگر مشتریان شما در سراسر جهان پراکنده هستند و قصد دارید که بدون وجود هیچ مشکل و محدودیتی امکان پرداخت به شما را داشته باشند؛ درگاه پرداخت رمزارز بهترین گزینه است.

افتتاح درگاه پرداخت پی توییت

شبکه پرداخت پی توییت نیز درگاه ارزی اختصاصی خود را به کاربران دارای شرایط خاص ارائه میدهد.

با نصب و فعالسازی درگاه پرداخت پی  توییت شما همزمان از درگاه های شاپرک، وبمانی، پرفکت مانی، پایر و رمز ارز با پشتیبانی از ارزهای دلار، تومان، یورو و رمزارزها بهره مند میشوید.

در بالا انواع خدماتی که پی توییت در زمینه افتتاح درگاه پرداخت بین المللی ارائه می دهد را نام بردیم.

اما اگر کاربران شما از سراسر جهان هستند، پیشنهاد ما به شما درگاه پرداخت ارزی ویزا و مستر، درگاه ارزی پی پال و درگاه پرداخت رمزارز است.

چکیده مطلب:

اگر برای وبسایت خود به دنبال افتتاح درگاه پرداخت بین المللی هستید، پی توییت این خدمت را برای شما انجام می دهد.

ما اماده افتتاح درگاه پرداخت ارزی برای وبسایت شما از 7 درگاه معتبر جهانی هستیم.

این شما هستید که میبایست بسته به نوع محصولات و منطقه جغرافیایی کاربران خود درگاه ارزی متناسب با سایت خود را انتخاب کنید.

در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی و یا مطرح نمودن هرگونه سؤال با کارشناسان ما در پی توییت تماس بگیرید ؛ همواره پذیرای صدای گرم شما هستیم .

تلفن تماس : ۰۵۱۹۱۰۱۴۸۸۱ 


پی توییت چیست ؟  عضویت در پی توییت

 کانال تلگرام پی توییت

5/5 - (1 امتیاز)

اشتراک گذاری این پروژه: