English

مشهد ؛ اندیشه 9 ، پلاک 33

ساعت کاری 10:00 الی 20:00

05191014881

افتتاح حساب IGvault, ساخت اکانت IGvault، وریفای اکانت IGvault

با پیشرفت تکنولوژی و اینترنت کسب و کارهای آنلاین در دسته بندیهای مختلف روز به روز بیشتر و بیشتر میشوند ( افتتاح حساب IGvault, ساخت اکانت IGvault، وریفای اکانت IGvault )

یکی از ساده ترین و پردرامدترین کسب و کارهای اینترنتی در حال حاضر خرید و فروش بازیهای آنلاین است.

شاید در یک نگاه گذری کسب درامد ارزی از بازیهای اینترنتی موضوعی غیرقابل باور باشد، اما اگر وارد جزئیات شوید و در این مورد تحقیق کنید بدون شک نظر شما تغییر خواهد کرد.

IGvault یکی از معتبرترین و قدیمیترین وبسایتهای خرید و فروش بازیهای آنلاین است که به دلیل فضای امن و خدمات متنوع و کارامدی که ارائه میدهد خیلی سریع به بزرگترین مرجع برای گیمرها تبدیل شد.

البته سایهای دیگری نیز در این زمینه فعالیت میکنند؛ که اگر بخواهیم بزرگترین رقیب IGvault را نام ببریم بدون شک سایت G2G این عنوان را به خود اختصاص میدهد.

اما در مقایسه با خدمات و به خصوص نحوه برداشت وجه از سایت، بدون شک IGvault برتری بیشتری از G2G دارد.

امروزه افراد بیشماری در سراسر جهان به این کار مشغول هستند و از خرید و فروش بازیهای آنلاین درامدهای قابل توجهی کسب میکنند.

در بین این افراد؛ هموطنان ما نیز سهم چشمگیری دارند که البته به دلیل تحریمهای جهانی علیه کشور عزیزمان ایران اکثراً خرید و فروش بازیهای آنلاین را در وبسایتها و فروشگاه های ایرانی انجام میدهند و درامد کسب میکنند.

اما امروز خبر خوبی که برای این دسته از افراد داریم این است که میتوانند با ثبت سفارش افتتاح حساب IGvault در شبکه پرداخت پی توییت، اکانت IGvault خود را از ما دریافت و کسب و کار خود را جهانی کنند.

با توجه به تورم ارز در ایران و با یک حساب ساده میتوانید متوجه این موضوع بشوید که اگر خرید خود را با تومان انجام دهید و فروش آن اکانت را با دلار، یورو و دیگر ارزها؛ چه اتفاقی خواهد افتاد!

شما پس از ساخت اکانت IGvault میتوانید تمام بازیهای آنلاین خود را در این سایت با ارزهای مختلف به فروش برسانید.

چند نمونه از مهمترین مزایای فعالیت در سایت IGvault عبارتند از:

  • عدم محدودیت سنی برای فعالیت و ساخت اکانت IGvault
  • امکان ثبت آگهی فروش برای تمامی بازیهای آنلاین پس از وریفای اکانت IGvault
  • امکان چت و تعامل آنلاین بین کاربران سایت با افتتاح اکانت IGvault
  • ارائه خدمات سریع، آسان و متنوع و نیز پشتیبانی سریع برای کاربران سایت پس از وریفای اکانت IGvault
  • وجود روش های مختلف برای برداشت وجه پس از افتتاح اکانت IGvault

افتتاح حساب IGvault ، ساخت اکانت IGvault ، وریفای اکانت IGvault

متأسفانه بدلیل تحریمهای موجود بر علیه کشور عزیزمان ایــران؛ افتتاح حساب IGvault و فعالیت در این سایت برای کاربران ایرانی امکانپذیر نیست.

اما همانند همیشه؛ شبکه پرداخت پی توییت راهی برای دور زدن تحریمها برای این مورد نیز دارد، و شما با استفاده از خدمات تخصصی پی توییت میتوانید ساخت اکانت IGvault و همچنین وریفای اکانت IGvault خود را به ما بسپارید و در کوتاهترین زمان ممکن اکانت IGvault وریفای شده خود را از ما تحویل بگیرید.

اگر شما هم گیمر هستید و مشغول بازیهای آنلاین هستید؛ چرا همزمان با بازی کردن، درآمد ارزی کسب نمیکنید؟

روی صحبت ما از درآمدی بالغ بر چندین میلیون تومان بصورت ماهیانه است…

نقد کردن درآمد از IGvault:

بعد از افتتاح حساب IGVAULT و وریفای اکانت IGVAULT ، مسئله مهم دیگری که ذهن یک کاربر ایرانی این سایت را مشغول میکند؛ نحوه نقدکردن درآمد و تبدیل درآمد IGVAULT به تومان است ؟

در جواب این سؤال میتوانیم شعار همیشگی شبکه پرداخت پی توییت را بکار ببریم: قدم به قدم تا بینهایت با شمائیم !

جای هیچ نگرانی نیست؛ با استفاده از خدمات نقدکردن درآمدهای ارزی در شبکه پرداخت پی توییت؛ شما میتوانید نقد کردن درآمد حساب IGVAULT وریفای شده خود را نیز به ما بسپارید و در هر زمان و هر مقدار که در اکانت IGVAULT وریفای شده خود داشتید، نقد کردن آن را به ما بسپارید،

مبلغ را به حسابهای مجموعه پی توییت انتقال میدهید و معادل تومان آن را در حساب بانکی خود دریافت کنید.

ثبت درخواست افتتاح حساب IGVAULT

خدمات دیگر افتتاح حساب IGvault در شبکه پرداخت پی توییت

افتتاح حساب IGvault - وریفای اکانت IGvault

ساخت اکانت IGvault با احراز هویت کامل

ساخت اکانت IGvault با احراز هویت کامل
اتصال شماره موبایل وریفای شده به حساب IGvault
تحویل سریع ( پس از ثبت سفارش ساخت اکانت IGvault ، حساب IGvault خود را در کوتاهترین زمان ممکن از پی توییت تحویل بگیرید )
پشتیبانی ( پی توییت همواره برای پشتیبانی به کاربران خود آماده است ، اگر در روند ثبت سفارش افتتاح حساب IGvault خود مشکلی دارید با ما در تماس باشید )
افتتاح-حساب-IGvault-ساخت-اکانت-IGvault-وریفای-اکانت-IGvault-.jpg

تفاوت ثبت سفارش افتتاح اکانت IGvault در پی توییت با دیگر سایتها چیست ؟

طبیعتاً هر کسی برای فعالیتی که انجام میدهد تبلیغات میکند و حتی اگر ضعفهای بیشماری نیز داشته باشد آن ها را به نقاط قوت بازگو میکند، این شما هستید که میبایست با درنظر گرفتن تمام جوانب بهترین انتخاب را بکنید.

شبکه پرداخت پی توییت بخشی اختصاصی به نام افتتاح حساب خارجی دارد که این بخش توسط تیمی مجرب و کاردان با سالها سابقه فعالیت در این امر اداره میشود. که جالب است بدانید ثبت نام و افتتاح حساب در تمام سایتهای خارجی، از حساب بانکی ترانسفروایز گرفته تا حسابهای بایننس، فارکس، هتزنر، تم فارست، اسکریل، پی پال، و هر سایت خارجی دیگر که به ذهن شما برسد توسط تیم اختصاصی ساخت حساب خارجی شبکه پی توییت انجام میشود. که ساخت حساب در بسیاری از این سایتها برای دیگران غیرممکن به نظر میرسد.

نکته بعدی که باید بدانید این است که شبکه پرداخت پی توییت دارای ایــنــمــاد از وزارت صنعت، معدن و تجارت است و این تضمین را به شما میدهد که ساخت اکانت IGvault شما به صورت کامل و وریفای اکانت IGvault شما نیز با موفقیت انجام خواهد شد و شما اکانت IGvault وریفای شده از پی توییت تحویل میگیرید، در غیر اینصورت مبلغ پرداختی شما تمام و کمال بازگردانده میشود.

با این تفاسیر این شما هستید که میبایست تمام جوانب را در نظر بگیرید و مجموعه ای امن برای پرداخت و ثبت سفارش ساخت حساب IGvault خود انتخاب کنید.

مراحل ثبت سفارش افتتاح حساب IGvault - وریفای اکانت IGvault

افتتاح حساب پی پال وریفای شده, افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر

ثبت نام در پی توییت

ابتدا حساب کاربری در پی توییت بسازید

افتتاح حساب پی پال وریفای شده. افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر,افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر

ثبت سفارش

ثبت سفارش برای افتتاح حساب IGvault

پرداخت برای افتتاح حساب پی پال وریفای شده, افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر

پرداخت

پرداخت مبلغ ساخت اکانت IGvault

افتتاح حساب پی پال وریفای شده, افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر

تحویل سفارش

حساب IGvault خود را دریافت کنید

سؤالات متداول در مورد افتتاح حساب IGvault - وریفای اکانت IGvault

تأیید هویت در شبکه پی توییت
تصویر پرسنلی از خودتان
ایمیل برای افتتاح حساب IGvault ( هیچ حساب IGvault دیگری روی ایمیل نباید باشد )

با ساخت حساب IGvault میتوانید از بازی کردن درآمد ارزی با میزان قابل توجهی کسب کنید.

اگر گیمر هستید، و یا حتی اگر گیمر نیستید و به دنبال راهی برای کسب درآمد ارزی هستید، ما افتتاح حساب IGvault و فعالیت در این سایت را به شما پیشنهاد میدهیم، با داشتن اکانت IGvault شما میتوانید تمام بازیهای آنلاین، آفرها و آیتمهای بازیهای آنلاین را با مبالغی دلچسب و قابل توجه در سایت IGvault به فروش برسانید.

اکانتها را با تومان خرید کنید و در سایت IGvault با ارزهای دلار، یورو، پوند و … به فروش برسانید!

به دلیل تحریمهای امریکا علیه ایران ، کاربران مقیم ایران اجازه داشتن حساب IGvault را ندارند ، اما برای دریافت و افتتاح حساب IGvault میتوانید با کارشناسان شبکه پرداخت پی توییت تماس بگیرید .

در وبسایت IGvault هیچ محدودیت سنی وجود ندارد و نیز شما با ساخت اکانت IGvault و وریفای اکانت IGvault میتوانید تمام بازیهای آنلاین و آیتمهای این بازیها را برای فروش آگهی کنید.

تحویل سفارشات افتتاح حساب IGvault بین ۳ الی ۷ روز کاری است

شبکه پرداخت پی توییت ساخت حساب IGvault را بسته به سفارش کاربر خود ارائه میدهد و در حال حاضر امکان افتتاح حساب IGvault از اکثر کشورها امکان پذیر است .

برای مشاوره بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید .

بله ، برای فعالیت در سایت IGvault؛ همان ابتدا میبایست احراز هویت را بصورت کامل انجام دهید و تا زمانی که وریفای اکانت IGvault انجام نشود اجازه فعالیت ندارید، پس حسابی که به شما تحویل میشود کاملا وریفای شده است .

اما پس از تحویل حساب IGvault به شما، مسئولیت نگهداری از آن کاملاً بعهده کاربر است و در صورت بروز هرگونه مشکل شبکه پرداخت پی توییت مسئولیتی ندارد .

در صورتی که در مورد افتتاح حساب IGvault ، سؤالی دارید با شماره تلفن زیر تماس بگیرید . کارشناسان ما آماده مشاوره دادن به شما در مورد ساخت اکانت IGvault هستند .

۰۵۱۹۱۰۱۴۸۸۱

برای ثبت سفارش افتتاح حساب IGvault وارد حساب کاربری خود شوید ( و یا حساب کاربری جدید بسازید ) و درخواست خود را ثبت نمایید .

در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی و یا مطرح نمودن هرگونه سؤال با کارشناسان ما در پی توییت تماس بگیرید ؛ همواره پذیرای صدای گرم شما هستیم .

تلفن تماس : ۰۵۱۹۱۰۱۴۸۸۱ 


پی توییت چیست ؟     ثبت سفارش شارژ حساب پیپال عضویت در پی توییت

 کانال تلگرام پی توییت

افتتاح حساب IGvault – ساخت اکانت IGvault ( وریفای اکانت IGvault )

5/5 - (2 امتیاز)

اشتراک گذاری این پروژه: