English

مشهد ؛ اندیشه 9 ، پلاک 33

ساعت کاری 10:00 الی 20:00

05191014881

افتتاح حساب G2G – ساخت اکانت G2G ( وریفای اکانت G2G )

این موضوع ممکن است برای خیلی افراد عجیب و غیر ممکن به نظر برسد که با بازی کردن بتوان درآمد، آن هم درآمد ارزی کسب کرد ( افتتاح حساب G2G – ساخت اکانت G2G ( وریفای اکانت G2G )

اما با پیشرفت تکنولوژی و خدمات بر بستر اینترنت کسب درآمد از بازی های آنلاین مثل کلش آف کلنز و دیگر بازیهای مشابه، کسب درآمد از طریق بازی یکی از پردرآمدترین کارهای این دوران است.

وبسایت G2G  که مخفف Game to Gamer، یک محیط امن با ماهیت Marketplace؛ مصداق بارز این موضوع است ( افتتاح حساب G2G – ساخت اکانت G2G ( وریفای اکانت G2G )

وبسایت G2G کار خود را از سال ۲۰۱۳ شروع کرد و در زمینه خرید و فروش بازیهای آنلاین؛ شامل اکانتها، آفرها و هرآنچه که مربوط به بازیهای آنلاین است فعالیت میکند.

گیمرهای سراسر جهان در سایت G2G دور هم جمع شده و به خرید فروش اکانتهای بازیهای آنلاین و آفرها میپردازند.

آنچه که مسلم است این است که درآمد این کار با احتساب تومان مبلالغ غیرقابل باوری را به همراه دارد.

چند نمونه از مهمترین مزایای فعالیت در سایت G2G عبارتند از:

  • عدم محدودیت سنی برای فعالیت و ساخت اکانت G2G
  • امکان ثبت آگهی فروش برای تمامی بازیهای آنلاین پس از وریفای اکانت G2G
  • امکان چت و تعامل آنلاین بین کاربران سایت با افتتاح اکانت G2G
  • ارائه خدمات سریع، آسان و متنوع و نیز پشتیبانی سریع برای کاربران سایت پس از وریفای اکانت G2G
  • وجود روش های مختلف برای برداشت وجه پس از افتتاح اکانت G2G

افتتاح حساب G2G – ساخت اکانت G2G – وریفای اکانت G2G :

متأسفانه بدلیل تحریمهای موجود بر علیه کشور عزیزمان ایــران؛ افتتاح حساب G2G و فعالیت در این سایت برای کاربران ایرانی امکانپذیر نیست.

اما همانند همیشه؛ شبکه پرداخت پی توییت راهی برای دور زدن تحریمها برای این مورد نیز دارد، و شما با استفاده از خدمات تخصصی پی توییت میتوانید ساخت اکانت G2G و همچنین وریفای اکانت G2G خود را به ما بسپارید و در کوتاهترین زمان ممکن اکانت G2G وریفای شده خود را از ما تحویل بگیرید.

لازم بذکر است که با ثبت سفارش افتتاح حساب G2G مدارک احراز هویت با چهره شما نیز تحویل میگردد.

اگر شما هم گیمر هستید و مشغول بازیهای آنلاین هستید؛ چرا همزمان با بازی کردن، درآمد ارزی کسب نمیکنید؟

روی صحبت ما از درآمدی بالغ بر چندین میلیون تومان بصورت ماهیانه است…

نقد کردن درآمد از G2G:

بعد از افتتاح حساب G2G و وریفای اکانت G2G، مسئله مهم دیگری که ذهن یک کاربر ایرانی این سایت را مشغول میکند؛ نحوه نقدکردن درآمد و تبدیل درآمد G2G به تومان است ؟

در جواب این سؤال میتوانیم شعار همیشگی شبکه پرداخت پی توییت را بکار ببریم: قدم به قدم تا بینهایت با شمائیم !

جای هیچ نگرانی نیست؛ با استفاده از خدمات نقدکردن درآمدهای ارزی در شبکه پرداخت پی توییت؛ شما میتوانید نقد کردن درآمد حساب G2G وریفای شده خود را نیز به ما بسپارید و در هر زمان و هر مقدار که در اکانت G2G وریفای شده خود داشتید، نقد کردن آن را به ما بسپارید،

مبلغ را به حسابهای مجموعه پی توییت انتقال میدهید و معادل تومان آن را در حساب بانکی خود دریافت کنید.

ثبت درخواست افتتاح حساب G2G

خدمات دیگر افتتاح حساب G2G در شبکه پرداخت پی توییت

افتتاح حساب G2G - وریفای اکانت G2G

ساخت اکانت G2G با احراز هویت کامل

افتتاح درگاه پرداخت پی پال ، ساخت درگاه پیپال ، اکانت شرکتی پی پال، ساخت حساب بیزینس پی پال، درگاه پی پال برای وبسایت، درگاه پی پال،درگاه ارزی  ساخت اکانت G2G با احراز هویت کامل به همراه مدارک احراز هویت با چهره کاربر
افتتاح درگاه پرداخت پی پال ، ساخت درگاه پیپال ، اکانت شرکتی پی پال، ساخت حساب بیزینس پی پال، درگاه پی پال برای وبسایت، درگاه پی پال،درگاه ارزی  اتصال شماره موبایل وریفای شده به حساب G2G
افتتاح درگاه پرداخت پی پال ، ساخت درگاه پیپال ، اکانت شرکتی پی پال، ساخت حساب بیزینس پی پال، درگاه پی پال برای وبسایت، درگاه پی پال،درگاه ارزی تحویل سریع ( پس از ثبت سفارش ساخت اکانت G2G ، حساب G2G خود را در کوتاهترین زمان ممکن از پی توییت تحویل بگیرید )
افتتاح درگاه پرداخت پی پال ، ساخت درگاه پیپال ، اکانت شرکتی پی پال، ساخت حساب بیزینس پی پال، درگاه پی پال برای وبسایت، درگاه پی پال،درگاه ارزی  پشتیبانی ( پی توییت همواره برای پشتیبانی به کاربران خود آماده است ، اگر در روند ثبت سفارش افتتاح حساب G2G خود مشکلی دارید با ما در تماس باشید )
افتتاح حساب G2G - ساخت اکانت G2G ( وریفای اکانت G2G )

تفاوت ثبت سفارش افتتاح اکانت G2G در پی توییت با دیگر سایتها چیست ؟

طبیعتاً هر کسی برای فعالیتی که انجام میدهد تبلیغات میکند و حتی اگر ضعفهای بیشماری نیز داشته باشد آن ها را به نقاط قوت بازگو میکند، این شما هستید که میبایست با درنظر گرفتن تمام جوانب بهترین انتخاب را بکنید.

شبکه پرداخت پی توییت بخشی اختصاصی به نام افتتاح حساب خارجی دارد که این بخش توسط تیمی مجرب و کاردان با سالها سابقه فعالیت در این امر اداره میشود. که جالب است بدانید ثبت نام و افتتاح حساب در تمام سایتهای خارجی، از حساب بانکی ترانسفروایز گرفته تا حسابهای بایننس، فارکس، هتزنر، تم فارست، اسکریل، پی پال، و هر سایت خارجی دیگر که به ذهن شما برسد توسط تیم اختصاصی ساخت حساب خارجی شبکه پی توییت انجام میشود. که ساخت حساب در بسیاری از این سایتها برای دیگران غیرممکن به نظر میرسد.

نکته بعدی که باید بدانید این است که شبکه پرداخت پی توییت دارای ایــنــمــاد از وزارت صنعت، معدن و تجارت است و این تضمین را به شما میدهد که ساخت اکانت G2G شما به صورت کامل و وریفای اکانت G2G شما نیز با موفقیت انجام خواهد شد و شما اکانت G2G وریفای شده از پی توییت تحویل میگیرید، در غیر اینصورت مبلغ پرداختی شما تمام و کمال بازگردانده میشود.

با این تفاسیر این شما هستید که میبایست تمام جوانب را در نظر بگیرید و مجموعه ای امن برای پرداخت و ثبت سفارش ساخت حساب G2G خود انتخاب کنید.

مراحل ثبت سفارش افتتاح حساب G2G - وریفای اکانت G2G

افتتاح حساب پی پال وریفای شده, افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر

ثبت نام در پی توییت

ابتدا حساب کاربری در پی توییت بسازید

افتتاح حساب پی پال وریفای شده. افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر,افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر

ثبت سفارش

ثبت سفارش برای افتتاح حساب G2G

پرداخت برای افتتاح حساب پی پال وریفای شده, افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر

پرداخت

پرداخت مبلغ ساخت اکانت G2G

افتتاح حساب پی پال وریفای شده, افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر

تحویل سفارش

حساب G2G خود را دریافت کنید

سؤالات متداول در مورد افتتاح حساب G2G - وریفای اکانت G2G

  1. تأیید هویت در شبکه پی توییت
  2. تصویر پرسنلی از خودتان
  3. ایمیل برای افتتاح حساب G2G ( هیچ حساب G2G دیگری روی ایمیل نباید باشد )

با ساخت حساب G2G میتوانید از بازی کردن درآمد ارزی با میزان قابل توجهی کسب کنید.

اگر گیمر هستید، و یا حتی اگر گیمر نیستید و به دنبال راهی برای کسب درآمد ارزی هستید، ما افتتاح حساب G2G و فعالیت در این سایت را به شما پیشنهاد میدهیم، با داشتن اکانت G2G شما میتوانید تمام بازیهای آنلاین، آفرها و آیتمهای بازیهای آنلاین را با مبالغی دلچسب و قابل توجه در سایت G2G به فروش برسانید.

اکانتها را با تومان خرید کنید و در سایت G2G با ارزهای دلار، یورو، پوند و … به فروش برسانید!

به دلیل تحریمهای امریکا علیه ایران ، کاربران مقیم ایران اجازه داشتن حساب G2G را ندارند ، اما برای دریافت و افتتاح حساب G2G میتوانید با کارشناسان شبکه پرداخت پی توییت تماس بگیرید .

در وبسایت G2G هیچ محدودیت سنی وجود ندارد و نیز شما با ساخت اکانت G2G و وریفای اکانت G2G میتوانید تمام بازیهای آنلاین و آیتمهای این بازیها را برای فروش آگهی کنید.

تحویل سفارشات افتتاح حساب G2G بین ۳ الی ۷ روز کاری است

شبکه پرداخت پی توییت ساخت حساب G2G را بسته به سفارش کاربر خود ارائه میدهد و در حال حاضر امکان افتتاح حساب G2G از اکثر کشورها امکان پذیر است .

برای مشاوره بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید .

بله ، برای فعالیت در سایت G2G؛ همان ابتدا میبایست احراز هویت را بصورت کامل انجام دهید و تا زمانی که وریفای اکانت G2G انجام نشود اجازه فعالیت ندارید، پس حسابی که به شما تحویل میشود کاملا وریفای شده است .

اما پس از تحویل حساب G2G به شما، مسئولیت نگهداری از آن کاملاً بعهده کاربر است و در صورت بروز هرگونه مشکل شبکه پرداخت پی توییت مسئولیتی ندارد .

در صورتی که در مورد افتتاح حساب G2G ، سؤالی دارید با شماره تلفن زیر تماس بگیرید . کارشناسان ما آماده مشاوره دادن به شما در مورد ساخت اکانت G2G هستند .

۰۵۱۹۱۰۱۴۸۸۱

برای ثبت سفارش افتتاح حساب G2G وارد حساب کاربری خود شوید ( و یا حساب کاربری جدید بسازید ) و درخواست خود را ثبت نمایید .


در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی و یا مطرح نمودن هرگونه سؤال با کارشناسان ما در پی توییت تماس بگیرید ؛ همواره پذیرای صدای گرم شما هستیم .

تلفن تماس : ۰۵۱۹۱۰۱۴۸۸۱


پی توییت چیست ؟     ثبت سفارش ساخت حساب بانکی وایز عضویت در پی توییت

کانال تلگرام پی توییت


 

افتتاح حساب G2G – ساخت اکانت G2G ( وریفای اکانت G2G )

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری این پروژه: