English

مشهد ؛ اندیشه 9 ، پلاک 33

ساعت کاری 10:00 الی 20:00

05191014881

افتتاح حساب پی پال، ساخت اکانت پی پال وریفای شده – افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر

پی پال بزرگترین سیستم مالی آنلاین جهان با میلیونها کاربرست که به راحتی می توان به نقل و انتقال مالی به سراسر دنیا پرداخت ( افتتاح حساب پی پال – ساخت اکانت پی پال وریفای شده – افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر )

امروزه با توجه به پیشرفت کسب و کارهای اینترنتی و ازدیاد محصولات اینترنتی ( چه محصولات فیزیکی که از طریق پست و راه های ارسالی دیگر به سراسر دنیا موجود است و چه محصولات دانلودی ) و همچنین خدمات آنلاین، بسیاری از صاحبان کسب و کار در حال ارائه خدمات و ارسال محصولات خود به سراسر دنیا هستند.

و به جرأت می توان گفت که بیش از ۸۰% از این افراد با ساخت اکانت پی پال وریفای شده و استفاده از خدمات پی پال مراودات مالی خود را انجام میدهند.

افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر ویژگیهای بسیار زیادی دارد، که در زیر چند نمونه از مهمترین ویژگیهایی که پس از ساخت اکانت پی پال وریفای شده در اختیار کاربران قرار میگیرد را مرور میکنیم:

جهانی بودن Paypal: یکی از ویژگیهای افتتاح حساب پی پال جهانی بودن این شبکه مالی است، و افرادی که از اکانت پیپال استفاده میکنند، میتوانند از هرکجای دنیا پول دریافت و یا ارسال کنند.

لحظه ای بودن تراکنشات در پی پال: با ساخت اکانت پی پال وریفای شده، میتوانید تراکنشات مالی خود را در لحظه ارسال و دریافت کنید، تراکنشات در شبکه پیپال همانند سیستم کارت به کارت در ایران است، بدان معنا که به محض انجام تراکنش، حساب پی پال مقصد مبلغ را دریافت می کند.

پشتیبانی از تمام ارزهای جهان: کاربران به محض افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر قادر هستند برای هر ارز کیف پول جدا ایجاد کنند و در هرلحظه داخل حساب Paypal خود، ارزها را به یکدیگر تبدیل کنند.

وجود ۲ روش پرداخت در تراکنشات حساب paypal : کسانی که با اکانت پی پال کار کرده اند با این موضوع آشنایی دارند، در هنگام انتقال پول با پی پال شما ۲ متود پرداخت دارید، که هرکدام از این متودها ویژگیهای خاص خود را دارند. این متودها عبارتند از:

  • انتقال وجه با پی پال با روش FRIEND AND FAMILY : در این روش انتقال پول با پی پال همانطور که از نامش پیداست شما قصد واریز پول برای دوستان و یا خانواده خود را دارید، کارمزد انجام تراکنش در این روش ثابت بوده و در کشورهای مختلف متغیر است. و نیز برای برخی کشورها مثل پی پال امارات در دسترس نیست.
  • انتقال وجه با پی پال با روش GOOD AND SERVICE : این روش انتقال با پی پال برای خدمات تجاری استفاده میشود، مانند خرید محصول و یا پرداخت پیپال برای خدمات، کارمزد انتقال پول با paypal با روش گود اند سرویس حدود ۴٫۵% از کل مبلغ تراکنش است. این روش پرداخت با پی پال برای حساب پی پال تمام کشورها در دسترس است.

تفاوتهای مهم بین متودهای Friend & Family و Good & Service در انتقال پول با پی پال:

  • کارمزد تراکنش paypal: اولین تفاوت بین این ۲ متود میزان کارمزد تراکنش است. در متود فرند فمیلی ارسال کننده وجه کارمزد ثابتی را پرداخت میکند و فرقی نمیکند که قصد ارسال ۱۰ دلار را داشته باشد و یا ۱۰۰۰ دلار، در هرصورت میزان کارمزد تراکنش ثابت است. ( برای اکثر کشورها ۵دلار است ). اما در متود گوند اند سرویس میزان کارمزد تراکنش معادل ۴٫۵% از مقدار کل تراکنش است و از حساب گیرنده کسر میشود. بطور مثال اگر شما ۱۰ دلار ارسال کنید، گیرنده ۹٫۵۵$ دریافت میکند و اگر ۱۰۰۰ دلار ارسال کنید گیرنده ۹۵۵ دلار دریافت میکند.
  • تفاوت در سختی قابل ریفاند بود تراکنش paypal: پرداختهایی که با روش فرند فمیلی ارسال میشوند، به سختی قابل ریفاند هستند، اما ریفاند کردن پرداختهای گود اند سرویس خیلی آسان است. ( در ادامه به این موضوع که ریفاند در حساب پی پال چیست میپردازیم )

نکته: اگر قصد ثبت سفارش افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر – ساخت اکانت پی پال وریفای شده را دارید، برای انتخاب کشور حساب پی پال خود، با توجه به دسترس بودن متودهای پرداخت دقت نمایید.

قابلیت ریفاند در تراکنشهای پی پال: یکی دیگر از بهترین ویژگیهایی که پس از ساخت حساب paypal در دسترس کاربران قرار میگیرد؛ قابل ریفاند بودن انتقالات آنهاست! و شاید یکی از مهمترین دلایلی که پی پال را به یک سیستم مالی جهانی معتبر و پرکاربر تبدیل کرده است همین موضوع باشد.

ریفاند مبلغ در پیپال یعنی امکان ثبت شکایت برای برگشت پول از حساب گیرنده به حساب فرستنده. این موضوع فروشندگان محصولات و خدمات را وادار به ارائه صحیح محصولات و خدمات به مشتریان خود میکند. و میدانند اگر در خدمات خود مشکلی داشته باشند خریدار میتواند برای پرداخت خود شکایت ثبت کند و با ارائه دلایل و مستندات کافی مبلغ ارسالی خود را پس بگیرد.

رسیدگی به درخواستهای ریفاند برای پرداخت با پی پال توسط خود شبکه Paypal انجام میشود.اما همانطور که در بالا گفتیم ثبت درخواست ریفاند برای تراکنش در متود فرند فمیلی بسیار سختگیرانه بوده، اما در متود سرویس آسان است.

دریافت درگاه پرداخت پی پال برای وبسایتها و برنامه ها: این موضوع نیز یکی از بزرگترین امکانات شبکه پیپال است، با ساخت اکانت پی پال بیزینس کاربر میتواند برای وبسایت و یا برنامه خود درگاه پرداخت paypal دریافت کند.

خرید و فروش و ترید رمزارزها در پی پال: این ویژگی به تازگی برای حساب پی پال برخی از کشورها مانند امریکا و انگلستان در دسترس قرار گرفته است. و کاربرانی که حساب پی پال امریکا و انگلستان دارند میتوانند به خرید و فروش رمزارز با حساب پی پال خود بپردازند. ( خرید و فروش و ترید رمز ارز با پی پال به زودی برای اکانت پیپال تمام کشورها دردسترس خواهد بود )

پشتیبانی سریع با تمام زبانها: به طور کلی پاسخ سؤالات و مشکلات کاربرانی که افتتاح حساب پی پال را انجام داده اند در چند ساعت و با تمام زبانهای دنیا ( کشورهایی که برای ساخت اکانت پی پال در دسترس است ) انجام میشود.

صورتحساب گیری پی پال: گرفتن صورتحساب تراکنشات اکانت پی پال بسیار آسان است و با انواع فیلترهای مفید قابل انجام است.

 موراد بالا مهمترین ویژگیهایی است که پس از افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر – ساخت اکانت پی پال وریفای شده در دسترس کاربران قرار میگیرد. 

حال میپردازیم به افتتاح حساب پی پال – ساخت اکانت پی پال وریفای شده برای ایرانیان

همانطور که میدانید کشور ایران جزو لیست تحریمهای امریکا است، پس کاربران مقیم ایران اجازه ساخت اکانت paypal و استفاده از خدمات پیپال راندارد.

اما این موضوع باعث نمیشود که کاربران ایرانی نتوانند از خدمات paypal استفاده کنند؛ زیرا تیم افتتاح حساب خارجی شبکه پرداخت پی توییت آماده ارائه خدمات افتتاح حساب پی پال – ساخت اکانت پی پال وریفای شده به کاربران مقیم ایران است.

افتتاح حساب paypal وریفای شده برای کاربران ایرانی: اگر کسب و کار جهانی دارید، و یا قصد جهانی کردن کسب و کار خود را دارید، و برای نقل و انتقالات مالی خود نیاز به داشتن یک حساب ارزی بین المللی معتبر هستید؛ همین حالا برای افتتاح حساب پیپال وریفای شده خود از طریق پی توییت اقدام کنید.

کارشناسان بخش افتتاح حساب خارجی ما، در کوتاهترین زمان ممکن اکانت paypal وریفای شده شما را آماده و تحویل شما میدهند.

فریلنسرها، وبمستران، بازرگانان و هر کسی که به نحوی نیاز به داشتن یک اکانت paypal دارد، میتواند از خدمات پی پال در پی توییت نهایت استفاده را ببرد، این خدمات عبارتند از:

 

ثبت درخواست افتتاح حساب پی پال

خدمات دیگر افتتاح حساب پی پال در شبکه پرداخت پی توییت

افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر - ساخت اکانت پی پال وریفای شده

افتتاح اکانت Paypal با وریفای کامل

ساخت حساب Paypal با احراز هویت کامل
اتصال شماره موبایل وریفای شده به حساب پییپال
تحویل سریع ( پس از ثبت سفارش ساخت اکانت پیپال، حساب Paypal خود را در کوتاهترین زمان ممکن از پی توییت تحویل بگیرید )
پشتیبانی ( پی توییت همواره برای پشتیبانی به کاربران خود آماده است ، اگر در روند ثبت سفارش افتتاح حساب پیپال خود مشکلی دارید با ما در تماس باشید )
افتتاح حساب پی پال، ساخت اکانت پی پال وریفای شده,افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر

تفاوت ثبت سفارش افتتاح حساب پیپال – ساخت اکانت پی پال وریفای شده در پی توییت با دیگر سایتها چیست ؟

طبیعتاً هر کسی برای فعالیتی که انجام میدهد تبلیغات میکند و حتی اگر ضعفهای بیشماری نیز داشته باشد آن ها را به نقاط قوت بازگو میکند، این شما هستید که میبایست با درنظر گرفتن تمام جوانب بهترین انتخاب را بکنید.

شبکه پرداخت پی توییت بخشی اختصاصی به نام افتتاح حساب خارجی دارد که این بخش توسط تیمی مجرب و کاردان با سالها سابقه فعالیت در این امر اداره میشود. که جالب است بدانید ثبت نام و افتتاح حساب در تمام سایتهای خارجی، از حساب بانکی ترانسفروایز گرفته تا حسابهای بایننس، فارکس، هتزنر، تم فارست، اسکریل، پی پال، Igvault, G2G, Eldorado و هر سایت خارجی دیگر که به ذهن شما برسد توسط تیم اختصاصی ساخت حساب خارجی شبکه پی توییت انجام میشود. که ساخت حساب در بسیاری از این سایتها برای دیگران غیرممکن به نظر میرسد.

نکته بعدی که باید بدانید این است که شبکه پرداخت پی توییت دارای ایــنــمــاد از وزارت صنعت، معدن و تجارت است و این تضمین را به شما میدهد که ساخت حساب پی پال شما به صورت کامل و وریفای اکانت Paypal شما نیز با موفقیت انجام خواهد شد و شما اکانت Paypal وریفای شده از پی توییت تحویل میگیرید، در غیر اینصورت مبلغ پرداختی شما تمام و کمال بازگردانده میشود.

با این تفاسیر این شما هستید که میبایست تمام جوانب را در نظر بگیرید و مجموعه ای امن برای پرداخت و ثبت سفارش افتتاح حساب Paypal – ساخت اکانت Paypal وریفای شده خود انتخاب کنید.

مراحل ثبت سفارش افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر، ساخت اکانت پی پال وریفای شده

افتتاح حساب پی پال وریفای شده, افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر

ثبت نام در پی توییت

ابتدا حساب کاربری در پی توییت بسازید

افتتاح حساب پی پال وریفای شده. افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر,افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر

ثبت سفارش

ثبت سفارش برای افتتاح حساب پیپال

پرداخت برای افتتاح حساب پی پال وریفای شده, افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر

پرداخت

پرداخت مبلغ ساخت اکانت پیپال

افتتاح حساب پی پال وریفای شده, افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر

تحویل سفارش

حساب Paypal خود را دریافت کنید

سؤالات متداول در مورد افتتاح حساب پی پال، ساخت اکانت پی پال وریفای شده

جهت ثبت سفارش افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر قبل از هر چیز میبایست در سایت پی توییت حساب کاربری بسازید.

تأیید هویت در شبکه پی توییت
در صورتی که تمایل دارید افتتاح حساب پی پال به نام شما باشد، تصویر پاسپورت، و در غیر اینصورت مدارک توسط ما آماده میشود.

یک عدد ایمیل که قبلاً روی آن ساخت اکانت پیپال انجام نشده باشد تا افتتاح حساب پیپال بر روی آن انجام شود.

مزیتهای ساخت حساب پی پال بسیار زیاد است و هر کسی به نوبه و با توجه به نیاز خود از اکانت پیپال خود استفاده میکند. اما اگر بخواهیم مهمترین و فراگیرترین مزیتهای ساخت اکانت Paypal را نام ببریم عبارتند از:

امکان دریافت و ارسال پول با تمام ارزها به سراسر جهان.

امکان پرداخت در درگاه پی پال و خرید از سایتهای خارجی.

امکان دریافت درآمدهای ارزی خود از سایتهای فرلنسری و کسب درامد.

امکان خرید بلیط، رزرو هتل، پرداخت شهریه دانشگاه و امور ویزا و سفارتخانه ها.

و بسیاری کاربردهای دیگر ….

خیر/بله! به دلیل تحریمهای امریکا علیه ایران ، کاربران مقیم ایران اجازه داشتن حساب پیپال را ندارند ، اما شبکه پی توییت برای حل این مشکل راه حل های خاص خود را دارد، پس برای دریافت و افتتاح حساب Paypal وریفای شده میتوانید با کارشناسان شبکه پرداخت پی توییت تماس بگیرید .

کاربر گرامی ؛ صداقت در کار شعار ما است ، پس در جواب این سؤال ، جواب خیر است ! حساب پی پال ساخته شده توسط ما و یا هیچ سایت دیگری که برای کاربران مقیم ایران حساب پی پال میساند کاملاً وریفای نیست !

بدلیل تحریمهای جهانی علیه ایران کاربران مقیم ایران اجازه استفاده از خدمات پی پال را ندارند و در اصل تمام حسابهای پی پال ساخته شده برای افراد ایرانی کاملاً وریفای نیست ، فقط وریفای اولیه پی پال انجام میشود و پس از رسیدن به سقف مجاز تراکنشها میبایست برای پی پال مدارک فول وریفای را ارسال نمایید . پس از ارسال مدارک حساب شما فول وریفای میشود .

اما برای این موضوع هم راه حل داریم: افتتاح حساب paypal در مجموعه پی توییت دارای ۲ نوع است، افتتاح پی پال پایه و ساخت پی پال حرفه ای.

در سفارش ساخت اکانت پی پال حرفه ای؛ مدارک فول وریفای توسط پی توییت کاملاً آماده شده و هر زمان که نیاز به وریفای اکانت بود اقدام میشود. و تا زمان احراز هویت کامل یا همان فول وریفای کارشناسان پی توییت در خدمت کاربر هستند.

در افتتاح پی پال پایه؛ مدارک احراز هویت کاملاً برای کاربر اراسل میشوند اما مدارک خام است و تمام امور مربوط به ویرایش مدارک و تغییر اطلاعات به اطلاعات اکانت پیپال بعهده کاربر بوده و پی توییت هیچ تضمینی در مورد تأیید و یا عدم تأیید مدارک ارسالی توسط پی پال ندارد.

بله، بصورت عادی هر کاربر میتواند یک حساب پی پال شخصی ( پی پال پرسنال ) و یک حساب پی پال تجاری ( پی پال بیزینس ) داشته باشد.

اما ما هیچ محدودیتی برای ساخت اکانت paypal نداریم و اینکه شما چند حساب پی پال نیاز دارید کاملاً به نحوه استفاده و میزان تراکنشات مالی شما بستگی دارد.

بطور مثال ما در مجموعه پی توییت همزمان از ۱۵ اکانت پیپال استفاده میکنیم. و تراکنشات خود را بین این حسابها تقسیم میکنیم.

سقف تراکنش در حساب پی پال ( پرسنال ) به میزان ۸۰۰ دلار در هفته می باشد ، این مبلغ شامل مجموع دریافت و واریز است ، اگر حسابی این سقف را رد کند پی پال حساب را لیمیت میکند و شما میبایست برای رفع لیمیت حساب پیپال خود مدارک مورد نیاز پی پال را ارسال نمایید .

البته این سقف بسته به کشور متفاوت است، اما اکثر کشورها تابع همان قانون ۸۰۰ دلار درهفته می باشند.

برای رفع لیمیت حساب پی پال با کارشناسان شبکه پرداخت پی توییت تماس بگیرید .

شبکه پرداخت پی توییت ساخت حساب Paypal را بسته به سفارش کاربر خود ارائه میدهد و در حال حاضر امکان افتتاح حساب Paypal از اکثر کشورها امکان پذیر است .

برای مشاوره بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید .

کاربر گرامی ؛ صداقت در کار شعار ما است ؛ بله ، دیر یا زود و یا به حداکثر رسیدن تراکنشات پی پال شما لیمیت میشود ، هیچ حساب پی پال فول وریفای برای کاربران مقیم ایران وجود ندارد ، و در شبکه پی توییت برخلاف دیگر سایتها با صداقت با کاربران خود برخورد میشود ؛ شاید در تمام سایتها به شما گفته شود که حساب شما فول وریفای میشود و بعد تحویل شما میشود ، اما این حقیقت ماجرا نیست !

اما ما برای این مشکل راه حل داریم؛ در شبکه پی توییت سفارشات ساخت اکانت پی پال به ۲ دسته تقسیم میشوند: ۱- افتتاح پی پال پایه ۲- افتتاح پی پال حرفه ای

بعد از رسیدن به سقف مجاز پی پال از شما مدارک احراز هویت را درخواست میکند:

اگر شما سفارش افتتاح پی پال حرفه ای را داده باشید، به کارشناسان ما اعلام میکنید و ما حساب را برای شما وریفای میکنیم و اکانت شما رفع لیمیت میشود.

اما اگر افتتاح پی پال پایه را سفارش داده اید، مدارکی خام به شما تحویل داده میشود که ویرایش آنها بعهده شما بوده و پی توییت تضمینی در پذیرش و یا عدم پذیرش آنها توسط پی پال ندارد.

در صورتی که در مورد افتتاح حساب پیپال ، سؤالی دارید با شماره تلفن زیر تماس بگیرید . کارشناسان ما آماده مشاوره دادن به شما در مورد افتتاح حساب پیپال هستند .

۰۵۱۹۱۰۱۴۸۸۱

برای ثبت سفارش افتتاح حساب Paypal وارد حساب کاربری خود شوید ( و یا حساب کاربری جدید بسازید ) و درخواست خود را ثبت نمایید .

اگر برای وبسایت و یا برنامه خود نیاز به درگاه پرداخت پی پال دارید، اینجا کلیک کنید !

اگر حساب پی پال دارید و لیمیت شده، برای رفع لیمیت و خارج کردن موجودی آن اینجا کلیک کنید !

در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی و یا مطرح نمودن هرگونه سؤال با کارشناسان ما در پی توییت تماس بگیرید ؛ همواره پذیرای صدای گرم شما هستیم .

تلفن تماس : ۰۵۱۹۱۰۱۴۸۸۱ 


پی توییت چیست ؟     ثبت سفارش شارژ حساب پیپال عضویت در پی توییت

 کانال تلگرام پی توییت

افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر، ساخت اکانت پی پال وریفای شده – paypal

فروش اکانت بازی به دلار - فروش اکانت کلش به دلار - کسب درآمد ارزی از طریق بازی، فروش بازی با دلار، سایتهای فروش بازی به دلار، فروش کلش به دلار, افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر

5/5 - (4 امتیاز)

اشتراک گذاری این پروژه: