English

مشهد ؛ اندیشه 9 ، پلاک 33

ساعت کاری 10:00 الی 20:00

05191014881

افتتاح حساب الدورادو – ساخت اکانت Eldorado – وریفای Eldorado

در این روزها تمام بازار معاملاتی دنیا رو به دیجیتال مارکتینگ و کسب درامدهای اینترنتی آورده اند ( افتتاح حساب الدورادو – ساخت اکانت Eldorado – وریفای Eldorado )

یکی از آسانترین و پردرآمدترین کسب و کارهای آنلاین در حال حاضر خرید و فروش گیم های آنلاین است.

شاید به نظر برخی افراد کسب درامد ارزی از بازیهای اینترنتی غیرقابل باور باشد، اما اگر کمی تحقیق کنید بدون شک نظر شما تغییر خواهد کرد.

ELDORADO یکی از معتبرترین وبسایتهای خرید و فروش گیم های آنلاین است که اکنون در بین چند مرجع بزرگ خرید و فروش بازیهای آنلاین قرار گرفته و با خدمات متنوع و کاربران زیاد به یکی از محبوبترین وبسایتهای گیمینگ جهان تبدیل شده است.

البته سایهای دیگری نیز در این زمینه فعالیت میکنند؛ که اگر بخواهیم بزرگترین رقیبهای الدورادو را نام ببریم بدون شک سایت G2G و IGvault این عنوان را به خود اختصاص میدهد.

درحال حاضر و در سطح جهان کاربران بیشماری از راه خرید و فروش بازیهای آنلاین مانند؛ کلش اف کلنز، کلش رویال، پابجی، کال اف دیوتی و …. درآمدهای باورنکردنی ای به دست می آورند.

در بین این افراد؛ هموطنان ما نیز سهم چشمگیری دارند که البته به دلیل تحریمهای جهانی علیه کشور عزیزمان ایران اکثراً خرید و فروش بازیهای آنلاین را در وبسایتها و فروشگاه های ایرانی انجام میدهند و درامد خود را با تومان کسب میکنند.

امروز خبر خوبی برای این دسته از افراد داریم، و نیز اگر شما در این زمینه اطلاعاتی ندارید، پیشنهاد میکنیم که تحقیقی درباره کسب درآمد از طریق خرید و فروش بازیهای آنلاین بکنید، تا متوجه منظور ما بشوید.

شبکه پرداخت پی توییت مانند همیشه راه کارهایی برای دور زدن تحریم ها دارد تا شما بتوانید کسب و کار خود را جهانی کنید، در این سایتها خرید و فروش کنید و درآمد ارزی کسب کنید ( افتتاح حساب الدورادو – ساخت اکانت Eldorado – وریفای Eldorado )

با توجه به تورم ارز در ایران و با یک حساب سرانگشتی ساده میتوانید متوجه این بشوید که اگر شما با تومان محصولی را خرید کنید و با دلار، یورو، پوند و…. بفروشید؛ چه اتفاقی خواهد افتاد!

برای اینکار لازم است بعنوان مثال به یکی از فروشگاه های خرید و فروش کلش اف کلنز در ایران بروید، یکی از اکانتها را انتخاب کنید، سپس در وبسایت الدورادو اکانتی مشابه همان را نیز پیدا کنید، و تفاوت قیمت را با هم مقایسه کنید.

با افتتاح حساب الدورادو شما میتوانید تمام اکانتها، آفرها و آیتمهای بیش از ۵۰ بازی آنلاین را در این سایت برای فروش ثبت آگهی کنید.

چند نمونه از مهمترین مزایای فعالیت در سایت ELDORADO عبارتند از:

  • نداشتن محدودیت سنی برای فعالیت و افتتاح حساب الدورادو
  • ثبت آگهی برای بیش از ۵۰ بازی پس از وریفای ELDORADO
  • ارتباط مستقیم خریدار و فروشنده با یکدیگر در چت آنلاین پس از وریفای حساب ELDORADO
  • کاربری آسان و ساده و نیز پشتیبانی سریع پس از ساخت اکانت ELDORADO
  • امکان برداشت وجه با روشهای متنوع پس از وریفای اکانت ELDORADO

افتتاح حساب الدورادو – ساخت اکانت Eldorado – وریفای Eldorado

متأسفانه بدلیل تحریمهای موجود بر علیه کشور عزیزمان ایــران؛ افتتاح حساب ELDORADO و فعالیت در این سایت برای کاربران ایرانی امکانپذیر نیست.

اما مثل همیشه پی توییت راهی برای دور زدن تحریمها دارد و ساخت حساب الدورادو را انجام میدهد.

اگر قصد ساخت اکانت ELDORADO را دارید، و یا وریفای حساب الدورادو، میتوانید این کار را به ما بسپارید، بخش افتتاح حساب خارجی ما در کوتاهترین زمان ممکن ساخت حساب ELDORADO را انجام داده و اکانت الدورادو وریفای شده شما را تحویل میدهد.

اگر شما هم گیمر هستید و مشغول بازیهای آنلاین هستید؛ چرا همزمان با بازی کردن، درآمد ارزی کسب نمیکنید؟

روی صحبت ما از درآمدی بالغ بر چندین میلیون تومان بصورت ماهیانه است…

نقد کردن درآمد از سایت ELDORADO:

پس از ساخت حساب ELDORADO و وریفای اکانت الدورادو، یک موضوع مهم دیگر ذهن هر کاربر ایرانی را مشغول میکند و آن نقد کردن درآمد از سایت الدورادو است !

در جواب این سؤال میتوانیم شعار همیشگی شبکه پرداخت پی توییت را بکار ببریم: قدم به قدم تا بینهایت با شمائیم !

نگران این موضع نباشید؛ با استفاده از خدمات نقدکردن درآمدهای ارزی شبکه پرداخت پی توییت؛ شما میتوانید نقد کردن درآمد حساب ELDORADO وریفای شده خود را نیز به ما بسپارید و در هر زمان و هر مقدار که در اکانت ELDORADO وریفای شده خود داشتید، نقد کردن آن را به ما بسپارید،

مبلغ را به حسابهای مجموعه پی توییت انتقال میدهید و معادل تومان آن را در حساب بانکی خود دریافت کنید.

ثبت درخواست افتتاح حساب ELDORADO

خدمات دیگر افتتاح حساب ELDORADO در شبکه پرداخت پی توییت

افتتاح حساب ELDORADO - وریفای اکانت ELDORADO

ساخت اکانت ELDORADO وریفای شده

ساخت اکانت ELDORADO با احراز هویت کامل
اتصال شماره موبایل وریفای شده به حساب ELDORADO
تحویل سریع ( پس از ثبت سفارش ساخت اکانت ELDORADO ، حساب ELDORADO خود را در کوتاهترین زمان ممکن از پی توییت تحویل بگیرید )
پشتیبانی ( پی توییت همواره برای پشتیبانی به کاربران خود آماده است ، اگر در روند ثبت سفارش افتتاح حساب ELDORADO خود مشکلی دارید با ما در تماس باشید )

افتتاح حساب الدورادو - ساخت اکانت Eldorado - وریفای Eldorado

تفاوت ثبت سفارش افتتاح اکانت ELDORADO در پی توییت با دیگر سایتها چیست ؟

طبیعتاً هر کسی برای فعالیتی که انجام میدهد تبلیغات میکند و حتی اگر ضعفهای بیشماری نیز داشته باشد آن ها را به نقاط قوت بازگو میکند، این شما هستید که میبایست با درنظر گرفتن تمام جوانب بهترین انتخاب را بکنید.

شبکه پرداخت پی توییت بخشی اختصاصی به نام افتتاح حساب خارجی دارد که این بخش توسط تیمی مجرب و کاردان با سالها سابقه فعالیت در این امر اداره میشود. که جالب است بدانید ثبت نام و افتتاح حساب در تمام سایتهای خارجی، از حساب بانکی ترانسفروایز گرفته تا حسابهای بایننس، فارکس، هتزنر، تم فارست، اسکریل، پی پال، و هر سایت خارجی دیگر که به ذهن شما برسد توسط تیم اختصاصی ساخت حساب خارجی شبکه پی توییت انجام میشود. که ساخت حساب در بسیاری از این سایتها برای دیگران غیرممکن به نظر میرسد.

نکته بعدی که باید بدانید این است که شبکه پرداخت پی توییت دارای ایــنــمــاد از وزارت صنعت، معدن و تجارت است و این تضمین را به شما میدهد که ساخت اکانت ELDORADO شما به صورت کامل و وریفای اکانت ELDORADO شما نیز با موفقیت انجام خواهد شد و شما اکانت ELDORADO وریفای شده از پی توییت تحویل میگیرید، در غیر اینصورت مبلغ پرداختی شما تمام و کمال بازگردانده میشود.

با این تفاسیر این شما هستید که میبایست تمام جوانب را در نظر بگیرید و مجموعه ای امن برای پرداخت و ثبت سفارش ساخت حساب ELDORADO خود انتخاب کنید.

مراحل ثبت سفارش افتتاح حساب ELDORADO - وریفای اکانت ELDORADO

افتتاح حساب پی پال وریفای شده, افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر

ثبت نام در پی توییت

ابتدا حساب کاربری در پی توییت بسازید

افتتاح حساب پی پال وریفای شده. افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر,افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر

ثبت سفارش

ثبت سفارش برای افتتاح حساب ELDORADO

پرداخت برای افتتاح حساب پی پال وریفای شده, افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر

پرداخت

پرداخت مبلغ ساخت اکانت ELDORADO

افتتاح حساب پی پال وریفای شده, افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر

تحویل سفارش

حساب ELDORADO خود را دریافت کنید

سؤالات متداول در مورد ساخت اکانت Eldorado - وریفای Eldorado

تأیید هویت در شبکه پی توییت
تصویر پرسنلی از خودتان
ایمیل برای افتتاح حساب ELDORADO ( هیچ حساب ELDORADO دیگری روی ایمیل نباید باشد )

با ساخت حساب الدورادو میتوانید از بازی کردن درآمد ارزی با میزان قابل توجهی کسب کنید.

اگر گیمر هستید، و یا حتی اگر گیمر نیستید و به دنبال راهی برای کسب درآمد ارزی هستید، ما افتتاح حساب الدورادو و فعالیت در این سایت را به شما پیشنهاد میدهیم، با داشتن اکانت ELDORADO شما میتوانید تمام بازیهای آنلاین، آفرها و آیتمهای بازیهای آنلاین را با مبالغی دلچسب و قابل توجه در سایت ELDORADO به فروش برسانید.

اکانتها را با تومان خرید کنید و در سایت ELDORADO با ارزهای دلار، یورو، پوند و … به فروش برسانید!

به دلیل تحریمهای امریکا علیه ایران ، کاربران مقیم ایران اجازه داشتن حساب ELDORADO را ندارند ، اما برای دریافت و افتتاح حساب الدورادو میتوانید با کارشناسان شبکه پرداخت پی توییت تماس بگیرید .

در وبسایت ELDORADO هیچ محدودیت سنی وجود ندارد و نیز شما با ساخت اکانت ELDORADO و وریفای اکانت ELDORADO میتوانید تمام بازیهای آنلاین و آیتمهای این بازیها را برای فروش آگهی کنید.

تحویل سفارشات افتتاح حساب ELDORADO بین ۳ الی ۷ روز کاری است

شبکه پرداخت پی توییت ساخت حساب ELDORADO را بسته به سفارش کاربر خود ارائه میدهد و در حال حاضر امکان افتتاح حساب الدورادو از اکثر کشورها امکان پذیر است .

برای مشاوره بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید .

بله ، برای فعالیت در سایت ELDORADO؛ همان ابتدا میبایست احراز هویت را بصورت کامل انجام دهید و تا زمانی که وریفای اکانت ELDORADO انجام نشود اجازه فعالیت ندارید، پس حسابی که به شما تحویل میشود کاملا وریفای شده است .

اما پس از تحویل حساب ELDORADO به شما، مسئولیت نگهداری از آن کاملاً بعهده کاربر است و در صورت بروز هرگونه مشکل شبکه پرداخت پی توییت مسئولیتی ندارد .

در صورتی که در مورد افتتاح حساب ELDORADO ، سؤالی دارید با شماره تلفن زیر تماس بگیرید . کارشناسان ما آماده مشاوره دادن به شما در مورد ساخت اکانت ELDORADO هستند .

۰۵۱۹۱۰۱۴۸۸۱

برای ثبت سفارش افتتاح حساب ELDORADO وارد حساب کاربری خود شوید ( و یا حساب کاربری جدید بسازید ) و درخواست خود را ثبت نمایید .

در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی و یا مطرح نمودن هرگونه سؤال با کارشناسان ما در پی توییت تماس بگیرید ؛ همواره پذیرای صدای گرم شما هستیم .

تلفن تماس : ۰۵۱۹۱۰۱۴۸۸۱

پی توییت چیست ؟     ثبت سفارش ساخت حساب بانکی وایز عضویت در پی توییت

کانال تلگرام پی توییت

افتتاح حساب الدورادو – ساخت اکانت Eldorado – وریفای Eldorado

5/5 - (3 امتیاز)

اشتراک گذاری این پروژه: