English

مشهد ؛ اندیشه 9 ، پلاک 33

ساعت کاری 10:00 الی 20:00

05191014881

احراز هویت بایننس برای ایرانیان – وریفای کردن اکانت بایننس

بایننس ؛ بزرگترین صرافی رمزارزها در جهان است که به دلیل داشتن قابلیتهای بیشمار در رابطه با ترید مورد استقبال اکثر مردم جهان قرار گرفته ( احراز هویت بایننس برای ایرانیان – وریفای کردن اکانت بایننس )

همانطور که میدانید ایرانیان نیز سهم زیادی از بازار کریپتو جهان را تشکیل میدهند و با وجود اینکه خطرات بسیاری در استفاده از حساب بایننس برای آنها وجود دارد، بازهم نمیتوانند از قابلیتهای منحصر به فرد شبکه بایننس بگذرند و تمام آن خطرات را به جان خریده و در این شبکه فعالیت میکنند .

در شبکه بایننس هر فردی میتواند با ارائه یک آدرس ایمیل و یا شماره تلفن فعالیت خود را بدون هیچ گونه نیاز به احراز هویت در بایننس شروع و تا سقف ۲ بیت کوین در روز برداشت داشته باشد .

اگر قصد برادشت از حساب خود با مبلغ بیشتر از ۲ بیت کوین را داشته باشد میبایست به بخش احراز هویت در بایننس مراجعه کند و اکانت بایننس خود را وریفای کند .

شاید این مسئله در ذهن بسیاری از افراد این موضوع را بیان کند که با توجه به این شرایط نیازی به احراز هویت بایننس برای ایرانیان نیست و میتوانند برای همیشه و بدون مشکل با این شبکه کار کنند .

بله ، در ظاهر این موضوع درست است ! اما فراموش نکنید که بایننس نیز مانند بسیاری از شبکه های مالی معتبر دنیا به کشورهای تحریم شده ، مانند ایران خدمات نمیدهد و استفاده ایرانیان از بایننس غیرمجاز است .

بروزرسانی شد ( ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ )؛ طبق آخرین اخبار بایننس که اخیراً منتشر شده است تمام کاربران بایننس میبایست وریفای خود را تا مرحله INTERMEDIATE پیش ببرند ، در غیر اینصورت امکان خروج ارز از حساب را نخواهند داشت !

در صورتی که بایننس به حساب فردی مشکوک شود بلافاصله آن حساب را مسدود میکند و فرد اجازه برداشت از حساب خود را تا زمان احراز هویت در بایینس ندارد .

این در حالی است که بایینس از تیم و برنامه های حفاظتی بسیار دقیق و پیشرفته ای برخوردار است که درصد ریسک استفاده از این شبکه را برای ایرانیان بسیار بالا میبرد و در حالت عادی احراز هویت بایننس برای ایرانیان امکانپذیر نیست .

یکی دیگر از مواردی که باید بدانید این است که اخیراً بایینس با شبکه سایفرتریس نیز شروع به همکاری کرده ، و این همکاری در خصوص رهگیری معلاملات است !

این زنگ خطر بزرگی برای کاربران ایرانی است و ریسک استفاده از حساب بایننس را بیش از پیش بالا برده است .

با توجه به این موارد و ده ها دلیل دیگر استفاده از حساب بایننس بدون احراز هویت بسیار خطرناک است و میتواند صدمات جبران ناپذیری را به افراد وارد کند !

چگونه با خیال راحت و مطمئن از بایننس استفاده کنیم؟

برای استفاده بدون خطر و مطمئن از بایننس حتماً میبایست احراز هویت کنید ، ما این کار را برای شما انجام میدهیم !

یکی از پرطرفدارترین خدمات شکه پرداخت پی توییت احراز هویت در بایننس برای کاربران ایرانی است !

اگر قصد وریفای کردن اکانت بایننس خود را دارید ، و یا قصد ساخت حساب جدید با احراز هویت در بایننس را دارید با ما همراه باشید و این پست را تا انتها مطالعه کنید .

احراز هویت بایننس برای ایرانیان – وریفای کردن اکانت بایننس

درخواست احراز هویت بایننس برای ایرانیان

ثبت نام در پی توییت برای ثبت سفارش احراز هویت بایننس اجباری نیست ! درصورتی که بدون ثبت نام در پی توییت قصد احراز هویت در بایننس را دارید با ما تماس بگیرید ( ۰۵۱۹۱۰۱۴۸۸۱ ) داخلی ۱

خدمات دیگر شبکه پرداخت پی توییت

احراز هویت بایننس برای ایرانیان

احراز هویت اکانت بایننس فعال ، ساخت اکانت بایننس وریفای شده

 اگر اکانت بایننس فعال دارید و در حال حاضر مسدود شده، و یا مسدود نیست و برای جلوگیری از مشکلات پیش رو قصد وریفای کردن آن را دارید ، ما برای احراز هویت اکانت بایننس شما آماده ایم !
 اگر قصد ساخت حساب بایننس وریفای شده را دارید میتوانید این کار را به ما بسپارید ( ساخت حساب بایننس احراز هویت شده )
 احراز هویت بایننس با چهره شما و توسط خود شما انجام میشود و نیاز به ارسال اطلاعات ورود به اکانت بایننس برای ما نیست .
 پشتیبانی ( پی توییت همواره برای پشتیبانی به کاربران خود آماده است ، اگر در روند ثبت سفارش وریفای کردن اکانت بایننس خود مشکلی دارید با ما در تماس باشید )
احراز هویت بایننس برای ایرانیان - وریفای کردن اکانت بایننس

مراحل احراز هویت بایننس برای ایرانیان

ثبت نام در پی توییت برای ثبت سفارش احراز هویت بایننس اجباری نیست ! درصورتی که بدون ثبت نام در پی توییت قصد احراز هویت در بایننس را دارید با ما تماس بگیرید ( ۰۵۱۹۱۰۱۴۸۸۱ ) داخلی ۱

افتتاح حساب پی پال وریفای شده

ثبت نام در پی توییت

ابتدا حساب کاربری در پی توییت بسازید

افتتاح حساب پی پال وریفای شده

ثبت سفارش

ثبت سفارش برای احراز هویت در بایننس

پرداخت برای افتتاح حساب پی پال وریفای شده

پرداخت

پرداخت مبلغ احراز هویت بایننس

افتتاح حساب پی پال وریفای شده

تحویل سفارش

انجام سفارش احراز هویت بایننس شما

سؤالات متداول در مورد احراز هویت اکانت بایننس

ثبت نام در پی توییت برای ثبت سفارش احراز هویت بایننس اجباری نیست ! درصورتی که بدون ثبت نام در پی توییت قصد احراز هویت در بایننس را دارید با ما تماس بگیرید ( ۰۵۱۹۱۰۱۴۸۸۱ ) داخلی ۱

تنها مدرک مورد نیاز برای احراز هویت در بایننس برای ایرانیان یک قطعه عکس پرسنلی با کیفیت بالا و تاریخ تولد شما است .

اگر در شبکه بایننس مشغول فعالیت هستید و یا قصد شروع فعالیت را دارید ؛ احراز هویت اکانت بایننس یکی از مهمترین گزینه های پیش روی شما است !

  • مهمترین موضوع جلوگیری از مسدودی حساب و بلوکه شدن پول شما است
  • حذف لیمیت برداشت از حساب بایننس
  • دریافت لول کاربری و سطح اعتماد بایننس به شما

به دلیل تحریمهای جهانی علیه ایران ، کاربران مقیم ایران اجازه داشتن حساب بایننس را ندارند ، پس امکان احراز هویت اکانت بایننس برای ایرانیان نیز وجود ندارد .

اما ما در شبکه پرداخت پی توییت راهکاری داریم که امکان احراز هویت در بایننس را برای کاربران ایرانی فراهم میکند . برای وریفای کردن حساب بایننس خود و یا ساخت حساب بایننس با احراز هویت؛ با کارشناسان شبکه پرداخت پی توییت تماس بگیرید .

بله ، همانطور که گفتیم ما راهکاری داریم که امکان احراز هویت اکانت بایننس برای ایرانیان را فراهم میکند ، پس میتوانید حساب بایننس خود را وریفای و پول خود را آزاد کنید ، و نیز با آن اکانت فعالیت خود را ادامه دهید .

کاربر گرامی؛ باید به شما این موضوع را بگوییم که منطقی ترین راه را انتخاب کرده اید ! برای جلوگیری از هرگونه مشکلات احتمالی این بهترین کار است و ما میتوانیم احراز هویت اکانت بایننس شما را انجام دهیم .

بله ، این امکان وجود دارد ، ساخت حساب بایننس وریفای شده ، شما با استفاده از خدمات شبکه پرداخت پی توییت میتوانید حساب بایینس خود را بسازید و از همان ابتدا به صورت وریفای شده ( احراز هویت شده ) فعالیت نمایید .

بسته به آی پی کشورهایی که شما تا کنون به اکانت بایننس خود وارد شده اید ، کشوری که احراز هویت حساب بایننس برای شما انجام میشود انتخاب میشود .

کاربر گرامی؛ توجه داشته باشید که مراحل احراز هویت در سراسر دنیا یکی از مهمترین موضوعاتی است که سایتهای مختلف و بخصوص شبکه های مالی به آن حساسیت نشان میدهند و روز به روز در حال ارتقا آن هستند و احراز هویت در سایتها سخت تر و سخت تر میشود .

پیشنهاد ما به شما این است که اکنون که راهکاری برای رد شدن از این موضوع وجود دارد آن را از دست ندهید ! شاید در اینده هیچ راهکاری وجود نداشته باشد !

خیر ، نیازی به ارسال اطلاعات ورود به حساب بایننس شما نیست ، در واقع با استفاده از راه کارهای ما احراز هویت اکانت بایننس شما، با چهره خود شما و توسط شخص شما انجام میشود !

این مطمئنترین و بهترین راه است !

در صورتی که در مورد احراز هویت بایننس برای ایرانیان ، سؤالی دارید با شماره تلفن زیر تماس بگیرید . کارشناسان ما آماده مشاوره دادن به شما در مورد ساخت حساب بایننس وریفای شده هستند .

۰۵۱۹۱۰۱۴۸۸۱

برای ثبت سفارش افتتاح حساب بایننس وریفای شده وارد حساب کاربری خود شوید ( و یا حساب کاربری جدید بسازید ) و درخواست خود را ثبت نمایید . ( احراز هویت بایننس بدون ساخت حسا کاربری در پی توییت نیز امکانپذیر است ، با ما تماس بگیرید


در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی و یا مطرح نمودن هرگونه سؤال با کارشناسان ما در پی توییت تماس بگیرید ؛ همواره پذیرای صدای گرم شما هستیم .

تلفن تماس : ۰۵۱۹۱۰۱۴۸۸۱


پی توییت چیست ؟  ساخت حساب بایننس وریفای شده عضویت در پی توییت

کانال تلگرام پی توییت


احراز هویت بایننس برای ایرانیان – وریفای کردن اکانت بایننس

اشتراک گذاری این پروژه: