English

مشهد ؛ اندیشه 9 ، پلاک 33

ساعت کاری 10:00 الی 20:00

05191014881

قوانین پی توییت

تاریخ آخرین بروزرسانی ۱۳۹۹/۱۱/۱۰

توجه !
تمام کاربران پی توییت میبایست هر ۳۰ روز یک مرتبه قوانین پی توییت را در همین صفحه به آدرس ( https://paytwit.com/ourrole ) مطالعه نمایند ، بدیهیست عدم توجه به این موضوع بعهده کاربر میباشد و تمام قوانین مندرج در این صفحه برای تمام کاربران پی توییت لازم الاجرا است

۱ : قوانین عمومی ؛

۱-۱ : برای استفاده از خدمات پی توییت میبایست در سایت حساب کاربری ایجاد و آن را تأیید نمایید .

۱-۲ : ایجاد حساب کاربری و تأیید حساب بمنزله خواندن دقیق و پذیرفتن تمام قوانین پی توییت است .

۱-۳ : مسئولیت تمام تراکنشها و فعالیت هایی که در پی توییت انجام میشود به عهده دارنده حساب میباشد و پی توییت هیچ مسئولیتی در این مورد نمیپذیرد .

۱-۴ : پی توییت از کاربران خود می‌خواهد، حتماً شناسه کاربری و کلمه عبور خود را در صفحاتی که دارای آدرس https://paytwit.com است، وارد کنند. اطلاعات این صفحات، توسط گواهینامه ssl محافظت می‌شوند و بنابراین برای امنیت بیشتر صفحات با پیشوند https در دسترس کاربران قرار می‌گیرند. بدیهی است در صورت واردکردن اطلاعات در آدرس‌هایی به‌جز آدرس https://paytwit.com مسئولیت و عواقب از دست رفتن اطلاعات و یا سرقت اطلاعات با کاربر موردنظر است.

۲: قوانین ثبت نام و حساب کاربری ؛

۲-۱ : حساب کاربری ساخته شده به هیچ عنوان قابل حذف نیست و اکانت ساخته شده برای همیشه در پی توییت باقی میماند . ( امکان افتتاح مجدد حساب برای شخص غیر ممکن است و هر فرد فقط یک حساب کاربری میتواند داشته باشد )

۲-۲ : پس از تکمیل و ارسال فرم عضویت مدارک تأیید تماس ، آدرس و هویت درخواست میشود ، مدارک ارسالی توسط کاربر میبایست خوانا و برای خود شخص افتتاح کننده حساب باشد ، هرگونه جعل ، دستکاری و سواستفاده از مدارک ارسالی بعهده کاربر میباشد و پیگیریهای قضایی نیز در پی دارد .

۲-۳ : در صورت عدم تأیید و تناقض در مدارک ارسالی حساب کاربری فرد مسدود نوع۱ میشود .

۲-۴ : استفاده از چند حساب کاربری توسط یک نفر یا یک مجموعه ( مالتی اکانت ) ممنوع می باشد و در صورت مشاهده تمامی حساب های مرتبط مسدود نوع ۱ میشود .

۲-۵ : هیچ شخص حقیقی یا حقوقی اجازه واگذاری مشخصات حساب کاربری خود را به غیرندارد. سازمان ها برای دپارتمان های مختلف می توانند نام کاربری جدید و دسترسی های مجزا برای کارمندان خود تعریف نمایند. بدیهیست در صورت تخلف یا سو استفاده، مسئولیت و عواقب واگذاری مشخصات اطلاعات حساب بر عهده شخص واگذار کننده و صاحب حساب می باشد و حسابها مسدود نوع ۱ میشود .

۲-۶ : پی توییت می تواند هر زمان که به فعالیت کاربر یا پذیرنده ای مشکوک باشد، حساب کاربری وی را غیرفعال و مدارک و اطلاعات بیشتری از ایشان درخواست نماید. بعد از ارسال اطلاعات و احراز سلامت فعالیت، حساب کاربری مجدد فعال می کردد.

۲-۷ : طبق سیاست امنیت اطلاعات، پی توییت متعهد است که از اطلاعات کاربران خود محافظت کند و این اطلاعات را مخفیانه نزد خود نگهدارد به غیر از مواردی که به موجب قانون یا دستور مرجع قضایی مجور به انجام اینکار باشد. اطلاعات کاربران توسط پیشرفته ترین روش های امنیتی در دیتاسنتر پی توییت نگهداری و محافظت میگردد.

۳: قوانین مسدودی ؛

۳-۱ : انواع مسدودی حسابها بر ۵ نوع است ؛

 • مسدودی نوع ۱ ؛ حساب کاربری بصورت دائم مسدود میشود و کاربر اجازه استفاده از هیچ یک از خدمات پی توییت را ندارد و مبلغ موجودی پس از گذشت ۶ ماه به حساب بانکی کاربر واریز میشود .
 • مسدودی نوع ۲ ؛ مبلغی مشخص بنا به دلیل ارائه شده تا زمان حل مشکل در حساب کاربر مسدود میشود . در این نوع مسدودی کاربر اجازه استفاده از تمامی خدمات پی توییت را دارد و فقط مبلغ مورد نظر قابل برداشت نیست.
 • مسدودی نوع ۳ ؛ مبلغی مشخص که در تراکنشهای مدت دار و خدماتی توسط واریز کننده و یا دریافت کننده تعیین شده است تا انتهای مدت زمان مقرر مسدود میشود . در این نوع مسدودی کاربر اجازه استفاده از تمامی خدمات پی توییت را دارد و فقط مبلغ مورد نظر قابل برداشت نیست.
 • مسدودی نوع ۴ ؛ در صورتی که مدارک نیاز به تأیید کاربر تغییر کند حساب کاربری تا زمان تأیید مدارک مسدود دائم است و  کاربر اجازه استفاده از خدمات پی توییت را ندارد .
 • مسدودی نوع ۵ ؛ در صورتی که واریز کننده ۳ درخواست بازگشت وجه ناموفق و دریافت کننده ۳ درخواست بازگشت وجه موفق داشته باشد حساب کاربری تا زمان بررسی دقیق و تصمیم گیری بخش حقوقی پی توییت مسدود میشود و کاربر امکان استفاده از خدمات را ندارد ، تصمیم نهایی در این مورد با بخش حقوقی پی توییت است که در نهایت باعث مسدودی نوع ۱ و یا تذکر جدی و رفع انسداد میشود .

۳-۲ ؛ هر کاربر همیشه میبایست موارد و مدارک تماس ، آدرس و هویت تأیید شده داشته باشد ، در صورت تغییر هریک از موارد نیاز به تأیید ، تا زمان تأیید آن حساب کاربری مسدود نوع ۴ میشود .

۳-۳ ؛ استفاده از خدمات پی توییت با نام ، مشخصات و اکانت دیگران بر خلاف قوانین است و حساب مورد نظر مسدود نوع ۱  میشود .

۴ : قوانین خدماتی ؛

۴-۱ : شارژ حساب فقط از طریق درگاه های بانکی داخل سایت و یا پرداخت به شماره حسابهای معرفی شده انجام میشود ، زمان تأیید شارژهای دستی ۶ ساعت در روزها و ساعات کاری مجموعه میباشد .

۴-۲ : هیچ تراکنش شارژ حساب ، نه به‌ صورت آنلاین و نه به‌ صورت دستی از حساب‌ها و کارت‌های دارای نام متفاوت با نام کاربر عضو مورد پذیرش نیست و پی توییت وجه ورودی را (در صورت انتقال از کارت یا حساب با نام شخصی به‌ جز شخص مالک حساب) به‌ حساب مبدأ برگشت خواهد زد. به‌ طور مثال اگر کاربری با نام X در پی توییت عضو شده و با کارت فرد دیگری به نام Yحساب خود را شارژ کند، پی توییت وجه را با کسر کارمزد بانکی احتمالی به‌حساب Y برگشت خواهد زد.

۴-۳ : در انتقال لحظه ای کارمزد دریافت میگردد و مبلغ مورد نظر در همان لحظه به حساب دریافت کننده واریز میشود و به هیچ عنوان امکان بازگشت وجه امکانپذیر نیست .

۴-۴ : در انتفال مدت دار کارمزد دریافت میگردد و در زمان تعیین شده توسط فرستنده ، مبلغ قابل برگشت بوده و تا قبل از به پایان رسیدن تایم مشخص شده فرستنده میتواند برای مبلغ خود درخواست بازگشت ثبت نماید ، پس از ثبت درخواست ، دریافت کننده پیغامی را جهت ارائه توضیحات دریافت مینماید که میبایست حداکثر تا ۳ روز کاری به آن پاسخ بدهد و دلیلی برای رد و یا پذیرش درخواست بازگشت وجه ارائه دهد ، . پس از ثبت پاسخ دریافت کننده ، نهایتاً تا ۳ روز کاری تصمیم گیری در بخش حقوقی پی توییت انجام شده و مبلغ طبق صلاحدید مدیریت به حساب فرستنده و یا دریافت کننده واریز میگردد .

 • تذکر ۱ ؛ تصمیم گیری نهایی برای پذیرش و یا رد درخواست بازگشت وجه با مدیریت پی توییت است و کاربر طبق قوانین آن را پذیرفته است .
 • تذکر ۲ ؛ در صورتی که دریافت کننده در زمان تعیین شده برای درخواست بازگشت وجه پاسخی ارسال نکند تیم حقوقی پی توییت این اجازه را دارد که با درخواست فرستنده موافقت نموده و مبلغ را به ایشان برگشت بزند.

۴-۵ : در انتقال خدماتی کارمزد دریافت میگردد و فرستنده تا ۶۰ روز پس از پرداخت میتواند برای این تراکنش درخواست بازگشت وجه ارسال کند . نکته ؛ در واریز خدماتی و در صورتی که حساب دریافت کننده موجودی نداشته باشد امکان ثبت درخواست بازگشت وجه وجود ندارد .پس از ثبت درخواست ، مبلغ مورد نظر در حساب دریافت کننده مسدود و پیغامی را جهت ارائه توضیحات دریافت مینماید که میبایست حداکثر تا ۳ روز کاری به آن پاسخ بدهد . پس از ثبت پاسخ دریافت کننده ، نهایتاً تا ۳ روز کاری تصمیم گیری در بخش حقوقی پی توییت انجام شده و مبلغ طبق صلاحدید مدیریت به حساب فرستنده و یا دریافت کننده واریز میگردد .

 • تذکر ۱ ؛ تصمیم گیری نهایی برای پذیرش و یا رد درخواست بازگشت وجه با مدیریت پی توییت است و کاربر طبق قوانین آن را پذیرفته است .
 • تذکر ۲ ؛ در صورتی که دریافت کننده در زمان تعیین شده برای درخواست بازگشت وجه پاسخی ارسال نکند تیم حقوقی پی توییت این اجازه را دارد که با درخواست فرستنده موافقت نموده و مبلغ را به ایشان برگشت بزند.

۴-۶ : در صورتی که کاربر درخواست پول از دوستان را دریافت نماید و آن را تأیید کند وجه بلافاصله به حساب درخواست کننده واریز میشود و امکان بازگشت آن به هیچ عنوان امکانپذیر نیست .

۴-۷ : برای برداشت نقدی و انتقال موجودی از پی توییت به حسابهای بانکی نیاز به ثبت حساب بانکی در پی توییت است ، هر ارز حسابهای مختص خود را دارد که در قسمت ثبت حساب بانکی مشخص شده است ؛ حسابها پس از بررسی از سمت مدیریت تأیید و پس از تأیید امکان برداشت میسر میشود .

۴-۸ : هر کاربرفقط می تواند شماره حساب خود را ثبت نماید و امکان ثبت و استفاده از حساب بانکی افراد دیگر وجود ندارد و در صورت مشاهده حساب کاربری مسدود خواهد شد.

۴-۹ : ثبت برداشت از حساب فقط برای حسابهایی امکانپذیر است که در قسمت حسابهای بانکی ثبت و تأیید شده است و اگر حساب بانکی معرفی نکرده باشید امکان برداشت نقدی ازحساب میسر نمیباشد .

۴-۱۰ : انجام واریزیها به حسابهای بانکی ۲۴ الی ۷۲ ساعت در روزهای کاری زمانبر است .

۴-۱۱ : تبدیل ارز به یکدیگر دارای کامزد میباشد و به محض ثبت درخواست حساب مورد نظر شارژ میشود .

تبصره ۱  – مربوط به خدمات واریز : در صورتی که تراکنشی مشمول سوء استفاده از قوانین واریز باشد و امنیت تراکنشهای شبکه را زیر سؤال ببرد ، شبکه پی توییت این اختیار را دارد که به موضوع ورود کند و تراکنش را پیگیری کند. همچنین در صورت اثبات این موضوع پی توییت این اختیار را دارد که طبق صلاحدید بخش مالی مبلغ را به طرف متضرر برگرداند و نیز حساب خاطی را مسدود کند این تبصره در تمام تراکنشهای ارسال پول ( لحظه ای ، مدت دار و خدماتی ) صدق میکند .

تبصره ۲ – مربوط به خدمات مالی : در صورتی که طی هرگونه از تراکنشات مالی ، کاربر به مجموعه بدهکار شود نهایتاً ظرف ۳ روز مهلت بازپرداخت مبلغ بدهی خود را دارد و در مواردی که کاربر بدهی خود را پرداخت نکند طبق قوانین شبکه پی توییت که صراحتاً ذکر شده است این اختیار را به پی توییت میدهد که مبلغ را از حسابهای دارای موجودی در شبکه کسر نماید و در صورتی که موجودی حسابها پاسخگو نبود پس از ارسال ۳ تذکر به کاربر ، از طریق تیکت یا پیامک و یا تماس تلفنی ؛ برای تراکنشات و پرداختهای مالی که در گذشته به حسابهای بانکی کاربر ارسال شده است ، پیگیریهای قضایی در مراجع ذیصلاح را انجام داده و اقامه دعوی نماید .

۵ : وبسرویس

۵-۱ : برای هر دامنه فقط یک وبسرویس ارائه میشود .

۵-۲ : در صورت استفاده از وبسرویس  بر روی سایتی که دامنه آن ثبت نشده باشد حساب متصل به وبسرویس مسدود نوع ۱ میشود .

۵-۳ : هرگونه سوءاستفاده از درگاه های پی توییت بعهده کاربر مالک وبسرویس است و پی توییت مسئولیتی ندارد .

۵-۴ : پرداختهایی که از طریق درگاه های پی توییت انجام میشود غیر قابل باگشت است .

۵-۵ : در صورت مشاهده هرگونه تخلف مانند دریافت درگاه برای وب سایتی مجاز و ریدایرکت تراکنش ها از دامنه غیرمجاز به وب سایت واسط ( دور زدن روال انجام تراکنش )، و مشاهده هرگونه سو استفاده، حساب فرد خاطی مسدود نوع ۱ میشود .

۵-۶ : وب سایت های پذیرنده خدمات پرداخت اینترنتی ممکن است دارای سیاست امنیت اطلاعات و قوانین و مقررات خاص خود باشند. لذا قبل از هرگونه خرید از وب سایت مورد نظر، قوانین و مقررات آنها را مطالعه نموده و بر اساس قوانین وب سایت مدنظر خرید خود را انجام دهید. در صورت بروز مشکل، پی توییت حق دخالت در این موضوع را ندارد .

۵-۷ : سیاست های موجود در پی توییت در راستای پیشگیری از کلاه برداری و سواستفاده کاربران تدوین شده و پی توییت هیچ مسئولیتی در قبال کلاه برداری های انجام شده توسط کاربران متخلف را برعهده ندارد. در صورت بروز اختلاف و ایجاد ضرر و زیان، پی توییت با ایجاد محیط گفتگو بین خریدارو فروشنده و نظارت بر این گفتگوها تلاش میکند تا موضوع را حل و فصل نماید. چنانچه اختلاف فی مابین حل و فصل نگردد تیم حقوقی پی توییت با توجه به مستندات طرفین و موجودی حساب کاربری پذیرنده، میتواند وجه پرداختی خریدار را به حساب ایشان برگشت دهد اما در صورتی که وجهی در حساب کاربری پذیرنده نباشد، پی توییت مسئولیتی در قبال برگشت وجه تراکنش ندارد .

۵-۸ : کارشناس حقوقی پی توییت می تواند در پایان گفتگوی طرفین مورد اختلاف، بنا به مدارک و شواهد موجود و صلاح دید خود، وجه تراکنش را آزاد، مسدود یا به حساب شاکی عودت نماید.

۵-۹ : پذیرندگان، موظفند در خصوص ارسال کالا و یا ارائه خدمات فروخته شده به خریدار رسید اخذ نموده و یا اطلاعاتی که اثبات میکند کالا یا خدمات به مشتری تحویل داده شده را در بانک اطلاعاتی خود نگهداری کنند. بدیهیست که مسئولیت عدم نگهداری اطلاعات تحویل کالا و خدمات به خریدار، بر عهده پذیرنده می باشد و در صورت اعلام مشتری مبنی بر عدم دریافت کالا، فروشنده موظف به ارائه اطلاعات ارسال مرسوله یا رسید دریافت کالا از طرف خریدار می باشد .

۵-۱۰ : پذیرنده خدمات پرداخت موظف است شماره تراکنش و اطلاعات لازم برای پیگیری پرداخت کننده وجه را به نحوی واضح و آشکار روی سایت خود به ایشان نمایش دهد و این اطلاعات را در بانک اطلاعاتی خود ذخیره نماید.

۵-۱۱ : پی توییت از کاربران خود میخواهد اطلاعات کاربری خود را در صفحاتی که دارای آدرس https://Paytwit.com است وارد کنند. این صفحات توسط SSL محافظت می شوند و کاربران می بایست توجه لازم در وارد کردن اطلاعات خود در پی توییت را داشته باشند. مسئولیت و عواقب سرقت اطلاعات حساب کاربری در صورت عدم توجه به این نکته بر عهده کاربر است.

۶ : کارمزدها

۶-۱ : برای انجام هر تراکنش در شبکه پی توییت کارمزدی در نظر گرفته شده است که این کارمزد غیر قابل برگشت میباشد.

۶-۲ : تمام کارمزدهای شبکه توسط فرستنده پرداخت میشود .

تبصره : پرداخت کننده کارمزد وبسرویس؛ توسط پذیرنده تعیین میشود .

۶-۳ : کارمزد انتقال وجه :

 • انتقال از کیف تومان : ۵۰۰۰ تومان
 • انتقال از کیف دلار : ۱٫۵ دلار
 • انتقال از کیف یورو : ۱٫۵ یورو
 • انتقال از کیف بیت کوین : ۰٫۰۰۰۵ بیت کوین

۶-۴ : کارمزد تبدیل ارز :

 • تبدیل از کیف تومان : ۱۰۰۰۰ تومان
 • تبدیل از کیف دلار : ۱ دلار
 • تبدیل از کیف یورو : ۱ یورو
 • تبدیل از کیف بیت کوین : ۰٫۰۰۰۲ بیت کوین

۶-۵ : کارمزد برداشت از حساب

 • برداشت از کیف تومان : ۲۰۰۰ تومان
 • برداشت از کیف دلار : ۵ دلار
 • برداشت از کیف یورو : ۵ یورو
 • برداشت از کیف بیت کوین : ۰٫۰۰۰۵ بیت کوین

۱ : قوانین عمومی ؛

۱-۱ : برای استفاده از خدمات پی توییت میبایست در سایت حساب کاربری ایجاد و آن را تأیید نمایید .

۱-۲ : ایجاد حساب کاربری و تأیید حساب بمنزله خواندن دقیق و پذیرفتن تمام قوانین پی توییت است .

۱-۳ : مسئولیت تمام تراکنشها و فعالیت هایی که در پی توییت انجام میشود به عهده دارنده حساب میباشد و پی توییت هیچ مسئولیتی در این مورد نمیپذیرد .

۱-۴ : پی توییت از کاربران خود می‌خواهد، حتماً شناسه کاربری و کلمه عبور خود را در صفحاتی که دارای آدرس https://paytwit.com است، وارد کنند. اطلاعات این صفحات، توسط گواهینامه ssl محافظت می‌شوند و بنابراین برای امنیت بیشتر صفحات با پیشوند https در دسترس کاربران قرار می‌گیرند. بدیهی است در صورت واردکردن اطلاعات در آدرس‌هایی به‌جز آدرس https://paytwit.com مسئولیت و عواقب از دست رفتن اطلاعات و یا سرقت اطلاعات با کاربر موردنظر است.

۲: قوانین ثبت نام و حساب کاربری ؛

۲-۱ : حساب کاربری ساخته شده به هیچ عنوان قابل حذف نیست و اکانت ساخته شده برای همیشه در پی توییت باقی میماند . ( امکان افتتاح مجدد حساب برای شخص غیر ممکن است و هر فرد فقط یک حساب کاربری میتواند داشته باشد )

۲-۲ : پس از تکمیل و ارسال فرم عضویت مدارک تأیید تماس ، آدرس و هویت درخواست میشود ، مدارک ارسالی توسط کاربر میبایست خوانا و برای خود شخص افتتاح کننده حساب باشد ، هرگونه جعل ، دستکاری و سواستفاده از مدارک ارسالی بعهده کاربر میباشد و پیگیریهای قضایی نیز در پی دارد .

۲-۳ : در صورت عدم تأیید و تناقض در مدارک ارسالی حساب کاربری فرد مسدود نوع۱ میشود .

۲-۴ : استفاده از چند حساب کاربری توسط یک نفر یا یک مجموعه ( مالتی اکانت ) ممنوع می باشد و در صورت مشاهده تمامی حساب های مرتبط مسدود نوع ۱ میشود .

۲-۵ : هیچ شخص حقیقی یا حقوقی اجازه واگذاری مشخصات حساب کاربری خود را به غیرندارد. سازمان ها برای دپارتمان های مختلف می توانند نام کاربری جدید و دسترسی های مجزا برای کارمندان خود تعریف نمایند. بدیهیست در صورت تخلف یا سو استفاده، مسئولیت و عواقب واگذاری مشخصات اطلاعات حساب بر عهده شخص واگذار کننده و صاحب حساب می باشد و حسابها مسدود نوع ۱ میشود .

۲-۶ : پی توییت می تواند هر زمان که به فعالیت کاربر یا پذیرنده ای مشکوک باشد، حساب کاربری وی را غیرفعال و مدارک و اطلاعات بیشتری از ایشان درخواست نماید. بعد از ارسال اطلاعات و احراز سلامت فعالیت، حساب کاربری مجدد فعال می کردد.

۲-۷ : طبق سیاست امنیت اطلاعات، پی توییت متعهد است که از اطلاعات کاربران خود محافظت کند و این اطلاعات را مخفیانه نزد خود نگهدارد به غیر از مواردی که به موجب قانون یا دستور مرجع قضایی مجور به انجام اینکار باشد. اطلاعات کاربران توسط پیشرفته ترین روش های امنیتی در دیتاسنتر پی توییت نگهداری و محافظت میگردد.

۳: قوانین مسدودی ؛

۳-۱ : انواع مسدودی حسابها بر ۵ نوع است ؛

 • مسدودی نوع ۱ ؛ حساب کاربری بصورت دائم مسدود میشود و کاربر اجازه استفاده از هیچ یک از خدمات پی توییت را ندارد و مبلغ موجودی پس از گذشت ۶ ماه به حساب بانکی کاربر واریز میشود .
 • مسدودی نوع ۲ ؛ مبلغی مشخص بنا به دلیل ارائه شده تا زمان حل مشکل در حساب کاربر مسدود میشود . در این نوع مسدودی کاربر اجازه استفاده از تمامی خدمات پی توییت را دارد و فقط مبلغ مورد نظر قابل برداشت نیست.
 • مسدودی نوع ۳ ؛ مبلغی مشخص که در تراکنشهای مدت دار و خدماتی توسط واریز کننده و یا دریافت کننده تعیین شده است تا انتهای مدت زمان مقرر مسدود میشود . در این نوع مسدودی کاربر اجازه استفاده از تمامی خدمات پی توییت را دارد و فقط مبلغ مورد نظر قابل برداشت نیست.
 • مسدودی نوع ۴ ؛ در صورتی که مدارک نیاز به تأیید کاربر تغییر کند حساب کاربری تا زمان تأیید مدارک مسدود دائم است و  کاربر اجازه استفاده از خدمات پی توییت را ندارد .
 • مسدودی نوع ۵ ؛ در صورتی که واریز کننده ۳ درخواست بازگشت وجه ناموفق و دریافت کننده ۳ درخواست بازگشت وجه موفق داشته باشد حساب کاربری تا زمان بررسی دقیق و تصمیم گیری بخش حقوقی پی توییت مسدود میشود و کاربر امکان استفاده از خدمات را ندارد ، تصمیم نهایی در این مورد با بخش حقوقی پی توییت است که در نهایت باعث مسدودی نوع ۱ و یا تذکر جدی و رفع انسداد میشود .

۳-۲ ؛ هر کاربر همیشه میبایست موارد و مدارک تماس ، آدرس و هویت تأیید شده داشته باشد ، در صورت تغییر هریک از موارد نیاز به تأیید ، تا زمان تأیید آن حساب کاربری مسدود نوع ۴ میشود .

۳-۳ ؛ استفاده از خدمات پی توییت با نام ، مشخصات و اکانت دیگران بر خلاف قوانین است و حساب مورد نظر مسدود نوع ۱  میشود .

۴ : قوانین خدماتی ؛

۴-۱ : شارژ حساب فقط از طریق درگاه های بانکی داخل سایت و یا پرداخت به شماره حسابهای معرفی شده انجام میشود ، زمان تأیید شارژهای دستی ۶ ساعت در روزها و ساعات کاری مجموعه میباشد .

۴-۲ : هیچ تراکنش شارژ حساب ، نه به‌ صورت آنلاین و نه به‌ صورت دستی از حساب‌ها و کارت‌های دارای نام متفاوت با نام کاربر عضو مورد پذیرش نیست و پی توییت وجه ورودی را (در صورت انتقال از کارت یا حساب با نام شخصی به‌ جز شخص مالک حساب) به‌ حساب مبدأ برگشت خواهد زد. به‌ طور مثال اگر کاربری با نام X در پی توییت عضو شده و با کارت فرد دیگری به نام Yحساب خود را شارژ کند، پی توییت وجه را با کسر کارمزد بانکی احتمالی به‌حساب Y برگشت خواهد زد.

۴-۳ : در انتقال لحظه ای کارمزد دریافت میگردد و مبلغ مورد نظر در همان لحظه به حساب دریافت کننده واریز میشود و به هیچ عنوان امکان بازگشت وجه امکانپذیر نیست .

تبصره : در صورتی که تراکنشی مشمول سوء استفاده از قوانین واریز باشد و امنیت تراکنشهای شبکه را زیر سؤال ببرد ، شبکه پی توییت این اختیار را دارد که به موضوع ورود کند .

۴-۴ : در انتفال مدت دار کارمزد دریافت میگردد و در زمان تعیین شده توسط فرستنده ، مبلغ قابل برگشت بوده و تا قبل از به پایان رسیدن تایم مشخص شده فرستنده میتواند برای مبلغ خود درخواست بازگشت ثبت نماید ، پس از ثبت درخواست ، دریافت کننده پیغامی را جهت ارائه توضیحات دریافت مینماید که میبایست حداکثر تا ۳ روز کاری به آن پاسخ بدهد و دلیلی برای رد و یا پذیرش درخواست بازگشت وجه ارائه دهد ، . پس از ثبت پاسخ دریافت کننده ، نهایتاً تا ۳ روز کاری تصمیم گیری در بخش حقوقی پی توییت انجام شده و مبلغ طبق صلاحدید مدیریت به حساب فرستنده و یا دریافت کننده واریز میگردد .

 • تذکر ۱ ؛ تصمیم گیری نهایی برای پذیرش و یا رد درخواست بازگشت وجه با مدیریت پی توییت است و کاربر طبق قوانین آن را پذیرفته است .
 • تذکر ۲ ؛ در صورتی که دریافت کننده در زمان تعیین شده برای درخواست بازگشت وجه پاسخی ارسال نکند تیم حقوقی پی توییت این اجازه را دارد که با درخواست فرستنده موافقت نموده و مبلغ را به ایشان برگشت بزند.

۴-۵ : در انتقال خدماتی کارمزد دریافت میگردد و فرستنده تا ۶۰ روز پس از پرداخت میتواند برای این تراکنش درخواست بازگشت وجه ارسال کند . نکته ؛ در واریز خدماتی و در صورتی که حساب دریافت کننده موجودی نداشته باشد امکان ثبت درخواست بازگشت وجه وجود ندارد .پس از ثبت درخواست ، مبلغ مورد نظر در حساب دریافت کننده مسدود و پیغامی را جهت ارائه توضیحات دریافت مینماید که میبایست حداکثر تا ۳ روز کاری به آن پاسخ بدهد . پس از ثبت پاسخ دریافت کننده ، نهایتاً تا ۳ روز کاری تصمیم گیری در بخش حقوقی پی توییت انجام شده و مبلغ طبق صلاحدید مدیریت به حساب فرستنده و یا دریافت کننده واریز میگردد .

 • تذکر ۱ ؛ تصمیم گیری نهایی برای پذیرش و یا رد درخواست بازگشت وجه با مدیریت پی توییت است و کاربر طبق قوانین آن را پذیرفته است .
 • تذکر ۲ ؛ در صورتی که دریافت کننده در زمان تعیین شده برای درخواست بازگشت وجه پاسخی ارسال نکند تیم حقوقی پی توییت این اجازه را دارد که با درخواست فرستنده موافقت نموده و مبلغ را به ایشان برگشت بزند.

۴-۶ : در صورتی که کاربر درخواست پول از دوستان را دریافت نماید و آن را تأیید کند وجه بلافاصله به حساب درخواست کننده واریز میشود و امکان بازگشت آن به هیچ عنوان امکانپذیر نیست .

۴-۷ : برای برداشت نقدی و انتقال موجودی از پی توییت به حسابهای بانکی نیاز به ثبت حساب بانکی در پی توییت است ، هر ارز حسابهای مختص خود را دارد که در قسمت ثبت حساب بانکی مشخص شده است ؛ حسابها پس از بررسی از سمت مدیریت تأیید و پس از تأیید امکان برداشت میسر میشود .

۴-۸ : هر کاربرفقط می تواند شماره حساب خود را ثبت نماید و امکان ثبت و استفاده از حساب بانکی افراد دیگر وجود ندارد و در صورت مشاهده حساب کاربری مسدود خواهد شد.

۴-۹ : ثبت برداشت از حساب فقط برای حسابهایی امکانپذیر است که در قسمت حسابهای بانکی ثبت و تأیید شده است و اگر حساب بانکی معرفی نکرده باشید امکان برداشت نقدی ازحساب میسر نمیباشد .

۴-۱۰ : انجام واریزیها به حسابهای بانکی ۲۴ الی ۷۲ ساعت در روزهای کاری زمانبر است .

۴-۱۱ : تبدیل ارز به یکدیگر دارای کامزد میباشد و به محض ثبت درخواست حساب مورد نظر شارژ میشود .

۵ : وبسرویس

۵-۱ : برای هر دامنه فقط یک وبسرویس ارائه میشود .

۵-۲ : در صورت استفاده از وبسرویس  بر روی سایتی که دامنه آن ثبت نشده باشد حساب متصل به وبسرویس مسدود نوع ۱ میشود .

۵-۳ : هرگونه سوءاستفاده از درگاه های پی توییت بعهده کاربر مالک وبسرویس است و پی توییت مسئولیتی ندارد .

۵-۴ : پرداختهایی که از طریق درگاه های پی توییت انجام میشود غیر قابل باگشت است .

۵-۵ : در صورت مشاهده هرگونه تخلف مانند دریافت درگاه برای وب سایتی مجاز و ریدایرکت تراکنش ها از دامنه غیرمجاز به وب سایت واسط ( دور زدن روال انجام تراکنش )، و مشاهده هرگونه سو استفاده، حساب فرد خاطی مسدود نوع ۱ میشود .

۵-۶ : وب سایت های پذیرنده خدمات پرداخت اینترنتی ممکن است دارای سیاست امنیت اطلاعات و قوانین و مقررات خاص خود باشند. لذا قبل از هرگونه خرید از وب سایت مورد نظر، قوانین و مقررات آنها را مطالعه نموده و بر اساس قوانین وب سایت مدنظر خرید خود را انجام دهید. در صورت بروز مشکل، پی توییت حق دخالت در این موضوع را ندارد .

۵-۷ : سیاست های موجود در پی توییت در راستای پیشگیری از کلاه برداری و سواستفاده کاربران تدوین شده و پی توییت هیچ مسئولیتی در قبال کلاه برداری های انجام شده توسط کاربران متخلف را برعهده ندارد. در صورت بروز اختلاف و ایجاد ضرر و زیان، پی توییت با ایجاد محیط گفتگو بین خریدارو فروشنده و نظارت بر این گفتگوها تلاش میکند تا موضوع را حل و فصل نماید. چنانچه اختلاف فی مابین حل و فصل نگردد تیم حقوقی پی توییت با توجه به مستندات طرفین و موجودی حساب کاربری پذیرنده، میتواند وجه پرداختی خریدار را به حساب ایشان برگشت دهد اما در صورتی که وجهی در حساب کاربری پذیرنده نباشد، پی توییت مسئولیتی در قبال برگشت وجه تراکنش ندارد .

۵-۸ : کارشناس حقوقی پی توییت می تواند در پایان گفتگوی طرفین مورد اختلاف، بنا به مدارک و شواهد موجود و صلاح دید خود، وجه تراکنش را آزاد، مسدود یا به حساب شاکی عودت نماید.

۵-۹ : پذیرندگان، موظفند در خصوص ارسال کالا و یا ارائه خدمات فروخته شده به خریدار رسید اخذ نموده و یا اطلاعاتی که اثبات میکند کالا یا خدمات به مشتری تحویل داده شده را در بانک اطلاعاتی خود نگهداری کنند. بدیهیست که مسئولیت عدم نگهداری اطلاعات تحویل کالا و خدمات به خریدار، بر عهده پذیرنده می باشد و در صورت اعلام مشتری مبنی بر عدم دریافت کالا، فروشنده موظف به ارائه اطلاعات ارسال مرسوله یا رسید دریافت کالا از طرف خریدار می باشد .

۵-۱۰ : پذیرنده خدمات پرداخت موظف است شماره تراکنش و اطلاعات لازم برای پیگیری پرداخت کننده وجه را به نحوی واضح و آشکار روی سایت خود به ایشان نمایش دهد و این اطلاعات را در بانک اطلاعاتی خود ذخیره نماید.

۵-۱۱ : پی توییت از کاربران خود میخواهد اطلاعات کاربری خود را در صفحاتی که دارای آدرس https://Paytwit.com است وارد کنند. این صفحات توسط SSL محافظت می شوند و کاربران می بایست توجه لازم در وارد کردن اطلاعات خود در پی توییت را داشته باشند. مسئولیت و عواقب سرقت اطلاعات حساب کاربری در صورت عدم توجه به این نکته بر عهده کاربر است.

۶ : کارمزدها

۶-۱ : برای انجام هر تراکنش در شبکه پی توییت کارمزدی در نظر گرفته شده است که این کارمزد غیر قابل برگشت میباشد.

۶-۲ : تمام کارمزدهای شبکه توسط فرستنده پرداخت میشود .

تبصره : پرداخت کننده کارمزد وبسرویس؛ توسط پذیرنده تعیین میشود .

۶-۳ : کارمزد انتقال وجه :

 • انتقال از کیف تومان : ۵۰۰۰ تومان
 • انتقال از کیف دلار : ۱٫۵ دلار
 • انتقال از کیف یورو : ۱٫۵ یورو
 • انتقال از کیف بیت کوین : ۰٫۰۰۰۵ بیت کوین

۶-۴ : کارمزد تبدیل ارز :

 • تبدیل از کیف تومان : ۱۰۰۰۰ تومان
 • تبدیل از کیف دلار : ۱ دلار
 • تبدیل از کیف یورو : ۱ یورو
 • تبدیل از کیف بیت کوین : ۰٫۰۰۰۲ بیت کوین

۶-۵ : کارمزد برداشت از حساب

 • برداشت از کیف تومان : ۲۰۰۰ تومان
 • برداشت از کیف دلار : ۵ دلار
 • برداشت از کیف یورو : ۵ یورو
 • برداشت از کیف بیت کوین : ۰٫۰۰۰۵ بیت کوین
تلفن تماس : ۰۵۱۹۱۰۱۴۸۸۱