English

مشهد ؛ اندیشه 9 ، پلاک 33

ساعت کاری 10:00 الی 20:00

05191014881

معتبرترین درگاه های پرداخت ارزی و تومانی در قالب یک درگاه !

با نصب درگاه پرداخت ارزی پی توییت درگاه های پرداخت تومان، پرفکت مانی، وبمانی و پایر را با پشتیبانی از ارزهای دلار، یورو، بیت کوین و تومان را در سایت خود دارید.

ثبت درخواست درگاه پرداخت ارزی پی توییت
درگاه پرداخت ارزی پی توییت

درگاه پرداخت ارزی پی توییت چیست؟

برای اولین بار در ایران شبکه پرداخت پی توییت درگاه پرداخت ارزی ای را بصورت کاملاً رایگان ارائه میدهد که پس از نصب بروی وبسایت همزمان بیش از ۸ درگاه پرداخت و ۴ ارز را پشتیبانی میکند.

پذیرندگان میتوانند این درگاه را بر روی وبسایت خود که واحد پول آن یکی از ارزهای تومان ایران، دلار امریکا، یورو و یا بیت کوین است نصب کنند و مشتریان نیز میتوانند با هرکدام از این ارزها پرداخت خود را انجام دهند.

روش های پرداخت در درگاه پرداخت ارزی پی توییت متفاوت است و قابلیت اکسچینج آنلاین را دارد و مهم نیست که نوع ارز فروشگاه پذیرنده کدامیک از ارزهای بالا است.

به طور مثال؛ اگر نوع ارز فروشگاهی دلار امریکا باشد و کاربر قصد پرداخت در آن سایت را اداشته باشد، میتواند با انتخاب پرداخت با درگاه پرداخت ارزی پی توییت و پس از هدایت به برگه پرداخت شبکه پی توییت، پرداخت خود را با تومان ایران ، یورو، بیت کوین و یا همان دلار امریکا با استفاده از روشهای پرداخت انجام دهد.

فرض کنیم که کاربر با تومان ایران محصول را خرید کرد، در اینجا پرداخت کننده معادل نرخ دلار محصول را به تومان پرداخت میکند و  پذیرنده در کیف پول پی توییت خود همان مبلغ محصول با نوع ارز فروشگاه خود ( دلار امریکا ) را دریافت میکند.

شارژ حساب پی پال با تومان

ارز : تومان

درگاه های تحت پوشش:
زرین پال، پی آی آر
آیدی پی، پی پینگ
نکست پی

شارژ حساب پی پال دلار

ارز : دلار امریکا

درگاه های تحت پوشش:
PerfectMoney
WebMoney
Payeer

شارژ حساب پی پال یورو

ارز : یورو

درگاه های تحت پوشش:
PerfectMoney
WebMoney
Payeer

خدمات بیت کوین

ارز : بیت کوین

درگاه های تحت پوشش:
PerfectMoney
WebMoney
Payeer

سؤالات متداول در مورد درگاه پرداخت ارزی پی توییت

لطفاً به این مطلب امتیاز بدهید