خرید و فروش پی پال

سیستم مالی پی پال در بین اکثر مردم بسیار رایج می باشد و به عنوان سرویس تبادل مالی و پرداخت بین المللی از آن نام برده می شود. در نتیجه خرید و فروش پی پال در بین مردم ایران جایگاه ویژه ای دارد. حال اگر داخل ایران زندگی می کنید، می خواهید حساب پی پال افتتاح کنید یا در حال راه اندازی کسب و کار در حوزه ی بین المللی هستید یا اگر قصد خرید کالاهایی از فروشگاه مرتبط به حیطه پی پال را دارید به وسیله پی پال می توانید خرید و فروش موفقی داشته باشید.

بنابراین خدماتی همراه با خرید پی پال وجود دارد که شامل تبدیل موجودی یا پول حساب پی پال به واحد پول ایران یا همان ریال، نقدی شدن درآمد حاصل از پی پال یا شارژ حساب است.

همچنین فروشگاه های اینترنتی پی پال را به عنوان دریچه ای جهت پرداخت خود تعیین کرده اند و این افراد از طریق دریافت و ارسال حواله پی پال عمل به تبادل وجه و تجارت می کنند.

خرید و فروش پیپال از طریق شارژ اکانت پی پال و نقد کردن درآمد

اگر تعادل اکانت پی پال شما پایین است و یا می خواهید پی پال را خریداری کنید از طریق خدمات شارژ در حساب پی پال در کمترین زمان و با آسان ترین روش می توانید اقدام به خرید و فروش پی پال در حساب کاربری خود کنید.

بنابراین در فرم درخواست مربوط به خرید پی پال، موجودی مورد نیاز و آدرس حساب را وارد کنید سپس مبلغی به تومان پرداخت کرده و معادل درخواست پی پال مورد نظر را در اکانت شخصی خود تحویل بگیرید.

حال اگر شما یک فریلنسر یا برنامه نویس هستید و از طریق پی پال کسب درآمد می کنید. می توانید به وسیله فروش پی پال، تبدیل آن به ریال، نقدینه شدن درآمدهای ارزی و در نهایت حواله آنها به ایران تجارت همراه با سود کلان را تجربه کنید.

بنابراین مراحل فروش پی پال نیز مانند خرید آن باید وارد سایت شوید، فرم مربوط به فروش پی پال بر حسب ریال پر کنید، درخواست را ثبت کرده و منتظر جواب درخواست خود باشید‌.

نتیجه گیری :

برای خرید و فروش پیپال، خرید دلار پی پال ، خرید یورو پی پال و یا دیگر ارزهای پی پال میتوانید از داخل حساب کاربری پی توییت خود اقدام کنید و با بهترین نرخ و در کوتاهترین زمان ممکن ارز مورد نظر خود را در حساب پی پال دریافت کنید .

و نیز اگر دلار پی پال ، یورو پی پال و یا هر ارز دیگری دارید پی توییت آماده خرید آن از شما با بهترین نرخ است .


در صورت نیاز به راهنمایی و یا مطرح نمودن هرگونه سؤال با کارشناسان ما در پی توییت تماس بگیرید ؛ همواره پذیرای صدای گرم شما هستیم .

تلفن تماس : ۰۵۱۹۱۰۱۴۸۸۱ 


پی توییت چیست ؟     ثبت سفارش خرید و فروش پیپال عضویت در پی توییت

 کانال تلگرام پی توییت


 

 

لطفاً به این مطلب امتیاز بدهید