English

مشهد ؛ اندیشه 9 ، پلاک 33

ساعت کاری 10:00 الی 20:00

05191014881

خرید و فروش پی پال

در حال بارگیری نوشته ها...
افتتاح حساب پی پال وریفای شده - افتتاح حساب پی پال وریفای شده - ساخت حساب پی پال

افتتاح حساب پی پال وریفای شده – ساخت حساب پی پال

برای ثبت سفارش افتتاح حساب پی پال وریفای شده از داخل پنل کاربری پی توییت اقدام فرمایید ، درحال حاضر امکان ساخت حساب پی پال از اکثر کشورها امکانپذیر است و بسته به کشور مورد نظر شما خدمات و قیمتها نیز متفاوت است . حساب پی پال ساخته شده دارای یک ویزا کارت ۵ دلاری هدیه است و این نکته را فراموش نکنید که هیچ کاربر مقیم ایران نمیتواند جساب پی پال فول وریفای داشته باشد ، شعار شبکه پرداخت پی توییت صداقت با کاربر است و با صداقت اعلام میدارد که هیچ سایت و ییا شرکتی در جهان وجود ندارد که افتتاح حساب پی پال فول وریفای شده را به کاربران مقیم ایران ارائه دهد ، منظور از افتتاح حساب پی پال وریفای شده ، فقط اتصال دبیت کارت به حساب پی پال است و نه هیچ چیز دیگر ، بعد از ساخت حساب پی پال هر لحظه ممکن است که شبکه پی پال حساب را لیمیت کند و از شما مدارک هویتی درخواست کند ، اگر در این مرحله مدارک هویتی را ارائه بدهید و حساب از لیمیت خارج شود ، حساب شما فول وریفای میشود .
پس به طور کلی : این مطلب برای تمام شرکتها و سایتها صدق میکند و هیچ سایت یا شرکتی قادر به افتتاح حساب پی پال فول وریفای برای کاربر مقیم ایران نیست ، فقط دبیت کارت را وریفای میکند و حساب شما بزودی وارد مرحله لیمیت و احراز هوییت میشود .
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ساخت حساب پی پال وریفای شده با ما تماس بگیرید .

ادامه مطلب

شارژ حساب پی پال - خرید دلار پی پال - خرید یورو پی پال - خرید پی پال - خرید و فروش پی پال

شارژ حساب پی پال ( خرید پی پال ، خرید دلار پی پال ، خرید یورو پی پال و تمام ارزهای دیگر )

شارژ حساب پی پال ؛ با استفاده از خدمات خرید پی پال در پی توییت میتوانید با سرعتی بالا و با قیمت عالی حساب پی پال خود را شارژ کنید . اگر قصد واریز پول به حساب پی پال خود و یا دیگران را دارید آن را به ما بسپارید .

ادامه مطلب

فروش پی پال - نقد کردن درامد پی پال

فروش پی پال ( نقد کردن درامد پی پال ، فروش موجودی پیپال )

همواره میتوانید از بخش فروش پی پال برای نقد کردن درامد های پی پال خود استفاده نمایید . شبکه پرداخت پی توییت موجودی پی پال شما را با بالاترین نرخ و سریعترین زمان تسویه خریداری مینماید . نقد کردن درامد پی پال از طریق سایتهای فریلنسری نیز امکانپذیر است .
برای ثبت درخواست فروش پی پال وارد حساب کاربری خود بشوید ( و یا حساب جدید بسازید ) و درخواست خود را ثبت نمایید .

ادامه مطلب

پرداخت با پی پال ( پرداخت در سایتها با پیپال ، پرداخت فاکتور پی پال )

پرداخت با پی پال ( پرداخت در سایتها با پیپال ، پرداخت فاکتور پی پال )

خرید با پی پال در پی توییت با بهترین نرخ و بالاترین سرعت انجام میشود . خرید در تمام سایتهای خارجی با پی پال و با تمام ارزها ، شارژ موجودی حساب شما در سایتهای خارجی ، خریدهای پی پال خود را به ما بسپارید .

ادامه مطلب