English

مشهد ؛ اندیشه 9 ، پلاک 33

ساعت کاری 10:00 الی 20:00

05191014881

افتتاح حساب پی پال

در حال بارگیری نوشته ها...
افتتاح حساب پی پال، ساخت اکانت پی پال وریفای شده,افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر

افتتاح حساب پی پال

اگر تجارت جهانی دارید، فریلنسر هستید و یا به هر نحوی نیاز به داشتن حساب ارزی برای نقل و انتقالات مالی خود هستید، پیشنهاد ما به شما افتتاح حساب پی پال است، با ساخت اکانت پی پال وریفای شده میتوانید تمام مراودات مالی خود را با سراسر جهان در کوتاهترین زمان ممکن و با کمترین هزینه انجام دهید.
اگر بخواهیم تنها یک شبکه مالی را برای انجام تراکنشات مالی جهانی به شما معرفی کنیم؛ بدون شک افتتاح حساب Paypal پیشنهاد ما به شماست.

ادامه مطلب

افتتاح حساب پی پال وریفای شده - افتتاح حساب پی پال وریفای شده - ساخت حساب پی پال

افتتاح حساب پی پال وریفای شده – ساخت حساب پی پال

برای ثبت سفارش افتتاح حساب پی پال وریفای شده از داخل پنل کاربری پی توییت اقدام فرمایید ، درحال حاضر امکان ساخت حساب پی پال از اکثر کشورها امکانپذیر است و بسته به کشور مورد نظر شما خدمات و قیمتها نیز متفاوت است . حساب پی پال ساخته شده دارای یک ویزا کارت ۵ دلاری هدیه است و این نکته را فراموش نکنید که هیچ کاربر مقیم ایران نمیتواند جساب پی پال فول وریفای داشته باشد ، شعار شبکه پرداخت پی توییت صداقت با کاربر است و با صداقت اعلام میدارد که هیچ سایت و ییا شرکتی در جهان وجود ندارد که افتتاح حساب پی پال فول وریفای شده را به کاربران مقیم ایران ارائه دهد ، منظور از افتتاح حساب پی پال وریفای شده ، فقط اتصال دبیت کارت به حساب پی پال است و نه هیچ چیز دیگر ، بعد از ساخت حساب پی پال هر لحظه ممکن است که شبکه پی پال حساب را لیمیت کند و از شما مدارک هویتی درخواست کند ، اگر در این مرحله مدارک هویتی را ارائه بدهید و حساب از لیمیت خارج شود ، حساب شما فول وریفای میشود .
پس به طور کلی : این مطلب برای تمام شرکتها و سایتها صدق میکند و هیچ سایت یا شرکتی قادر به افتتاح حساب پی پال فول وریفای برای کاربر مقیم ایران نیست ، فقط دبیت کارت را وریفای میکند و حساب شما بزودی وارد مرحله لیمیت و احراز هوییت میشود .
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ساخت حساب پی پال وریفای شده با ما تماس بگیرید .

ادامه مطلب

شارژ حساب پی پال - خرید دلار پی پال - خرید یورو پی پال - خرید پی پال - خرید و فروش پی پال

شارژ حساب پی پال ( خرید پی پال ، خرید دلار پی پال ، خرید یورو پی پال و تمام ارزهای دیگر )

شارژ حساب پی پال ؛ با استفاده از خدمات خرید پی پال در پی توییت میتوانید با سرعتی بالا و با قیمت عالی حساب پی پال خود را شارژ کنید . اگر قصد واریز پول به حساب پی پال خود و یا دیگران را دارید آن را به ما بسپارید .

ادامه مطلب