English

مشهد ؛ اندیشه 9 ، پلاک 33

ساعت کاری 10:00 الی 20:00

05191014881

 

 

وب مانی چیست ؟

شاید تا حالا بارها واستون سوال شده باشه که چطور میتونم یک اکانت خارجی داشته باشم؟
چطور میشه توی کارگزاری های خارجی trade کنم و مهم تراز اون چطور میتونم پول ها و در آمدم را دریافت کنم.
همه این موارد چطور با تحریم ها امکان پذیر است ؟

یکی از اکانت های بین المللی مطرح اکانت وب مانی ( Webmoney ) هست .
بیایید با وبمانی بیشتر آشنا بشیم .

وب مانی چیست ؟

وب مانی در واقع یک سامانه خدمات پول اینترنتی و الکترونیکی است که در سال ۱۹۹۸ شروع به کارنمود. همان طور که اسم این حساب گویا است از دو بخش ساخته شده است . پول و اینترنتی که در اصل اشاره به پول اینترنتی و نقل و انتقال پول دیجیتال دارد. در حال حاضر ۴۱ میلیون حساب فعال دراین شبکه مالی فعال و در حال فعالیت می باشند.
یکی از مزیت های وبمانی که باعث محبوبیت روز افزون این حساب جهانی شده است سرعت بالای انتقال آن است. تراکنش ها در کمتر از چند دقیقه انجام می شوند.

افتتاح این اکانت بدون نیاز به کارت اعتباری ( ویزا کارت ، مسترکارت و …) انجام می پذیرد.

در کنار موارد گفته شد شبکه وب مانی با توجه به تحریم ها ایرانیان را محدود نکرده است. این ویژگی یکی از دلایل رونق هرچه بیشتر آن برای ایرانیان شده است.
به تازگی برای پرداخت در سایت های بین المللی هم می توانید از وب مانی کمک بگیرید مانند:

www.FreeLancer.com
www.AliExpress.com

کاربران شبکه مالی امنیت اکانت و انتقالات و تراکنشش ها برایشان بسیار مهم است. وب مانی در این زمینه هم توانسته کاربران خود را در این زمینه راضی نگه دارد. تراکنش‌های Web money بسیار امن، غیرقابل بازگشت و غیرقابل شناسایی هستند.

شبکه وب‌مانی در تمام نسخه‌های خود از سامانه رمز پویا (Dynamic password ) ، همچنین به صورت پیامک یا با نرم‌افزاربنام Enum استفاده می‌کند.
در راستای تامین امنیت ، در صورت استفاده از نسخه کلاسیک که بر روی ویندوز نصب می‌شود، بعد از افتتاح حساب وب‌مانی برای کاربر فایل کلیدی مخصوص حساب ساخته شده، ارائه می‌گردد .

که توسط این فایل کلیدی دسترسی به حساب ممکن می‌شود. همچنین کاربر می‌تواند در تنظیمات حساب خود، دسترسی به آن را با یک یا چند آی‌ پی محدود نماید تا اینکه از ورود دیگران به حساب خود جلوگیری شود.
قدم اول راه اندازی نرم‌افزار «نگه‌دارنده وب‌مانی» (Webmoney Keeper) می باشد. به هر حساب وب‌مانی، شناسه وب‌مانی (WMID) تعلق می‌گیرد.

انواع حساب های وب مانی و ارزهای رایج :

هر حساب وب‌مانی قابلیت پذیرش ۱۰ کیف پول مختلف را دارد.
هرکدام از این کیف‌های پول نشانگر یک واحد ارزی است که به شرح زیر هستند:
WMZ – نشانگر کیف پول دلار ایالات متحده آمریکا
• WMZ – نشانگر کیف پول دلار ایالات متحده آمریکا (USD)
• WME – نشانگر کیف پول یورو اتحادیه اروپا (EUR)
• WMR – نشانگر کیف پول روبل کنفدراسیون روسیه (RUB)
• WMU – نشانگر کیف پول گریونا اوکراین (UAH)
• WMB – نشانگر کیف پول روبل بلاروس (BYR)
• WMS – نشانگر کیف پول سوم قرقیزستان (KGS) – منحل‌شده
• WMY – نشانگر کیف پول سوم ازبکستان (UZS) – منحل‌شده
• WMV – نشانگر کیف پول دانگ ویتنام (VND)
• WMX – نشانگر کیف پول بیت‌کوین (BTC)
• WMG – نشانگر کیف پول طلا

انجام حواله در شبکه پول الکترونیکی وب‌مانی با هزینه ۰/۸ درصد انجام می‌شود. همچنین این هزینه بر عهده فرستنده است و از مبلغ ارسالی کسر می شود.
به طور مثال اگر فرستنده بخواهد ۱۰۰۰ دلار وب‌مانی به حساب گیرنده واریز نماید ، بانک الکترونیکی وب‌مانی ۸ دلار وب‌مانی به عنوان کارمزد در نظر می‌گیرد و از مبلغ کم می نماید.

بنابراین برای این که ۱۰۰۰ دلار وب‌مانی کامل به دست گیرنده برسد، فرستنده باید حدود ۱۰۰۸ دلار وب‌مانی به حساب گیرنده واریز نماید. یا اینکه بداند مبلغ ۹۹۲ دلار به حساب شخص مقابل می نشیند.
البته حداقل میزان کارمزد برای تراکنش‌های مختلف ۰٫۰۱ از همان نوع کیف پول است، همچنین برای کیف پول‌های مختلف سقفی نیز برای حداکثر کارمزد در نظر گرفته شده‌است .

برای مثال برای کیف پول wmz برابر ۵۰ دلار است. درمبلغ های بالاتر بیشتر از ۵۰ دلار کسر نمی شود.

اکانت های webmoney  انواع مختلفی دارد . مانند Formal ( فرمال ) یا Webmoney Alias ( الیاس ) که در محدودیت مبلغ و سطح وریفای متفاوت است.

 

خدمات وبمانی مجموعه

شما می توانید اقدام به ساخت اکانت وب مانی نمایید . افتتاح اکانت وب مانی ( اکانت ایرانی و خارجی )توسط مجموعه PayTwit  نیز انجام می شود.

بعضی از سایت های فریلنسری متاسفانه وب مانی ایرانی را نمی پذیرند. مجموعه ما ساخت اکانت وب مانی کشورهای دیگر را در اسرع وقت توسط کارشناسان مجرب و با تجربه پیشنهاد می نمایید. 

 

از دیگر خدمات ما نقد کردن درآمد ارزی شما از سایت ها با بهترین نرخ هست. بدون ساخت اکانت و استفاده از اکانت مجموعه در آمد خود را نقد نمایید. 

سایت های فریلنسری مانند : 

۳d sky
eldorado
lgvault
cgtrader
italki
همچنین اگر قصد فروش یا شارژ اکانت وب مانی دارید در این راه می توانیم خدمتگذار شما باشیم . پرداخت در سایت های خارجی شما  با وب مانی را نیز با مناسب ترین نرخ و کمترین کارمزد به ما بسپارید.

5/5 - (1 امتیاز)

اشتراک گذاری این پروژه: