English

مشهد ؛ اندیشه 9 ، پلاک 33

ساعت کاری 10:00 الی 20:00

05191014881

شارژ حساب پی پال – خرید دلار پی پال – شارژ Paypal

شبکه پرداخت پی پال ( PAYPAL )، یکی از بزرگترین و معتبرترین شبکه های پرداخت مالی جهان با چندصد میلیون کاربر است ( شارژ حساب پی پال – خرید دلار پی پال – شارژ Paypal )

این شرکت آمریکایی یک سامانه انتقال وجه آنلاین است که در زمینه تجارت الکترونیکی کار میکند.

که دریافت و پرداخت وجه را به صورت آنی انجام داده و جایگزین مناسبی برای شیوه های سنتی است.

پی‌پل ( PAYPAL ) در سال ۱۹۹۸ تأسیس شد و عرضه اولیه سهام این شرکت در سال ۲۰۰۲ اتفاق افتاد.

خدمات پی پال:

در هر لحظه شما میتوانید شارژ حساب پی پال ( شارژ Paypal ) را از طریق؛ حساب بانکی، دفاتر خدمات مالی و یا کارتهای اعتباری انجام دهید و از آن برای مواردی همچون موارد زیر استفاده کنید:

پرداخت با پی پال ( پرداخت در سایتهای فروشگاهی، شارژ موجودی اکانت در سایتها، پرداخت فاکتورهای پی پال )

انتقال وجه با پی پال: انتقال ارز در پی پال به ۲ دسته تقسیم میشوند:

 • انتقال برای دوستان و خانواده ( Friends and Family ): در این روش ارسال پول با پی پال همانطور که از نامش پیداست برای ارسال وجه به اشخاص مورد اعتماد شما یا همان دوستان و خانواده استفاده میشود که کارمزد این روش انتقال ارز با پی پال یک نرخ ثابت است و بسته به کشور میزان کارمزد نیز متغییر است و انتقال دهنده این کارمزد را در زمان انتقال پرداخت میکند. و این قابلیت در برخی کشورها مانند امارات در دسترس نیست .
 • انتقال برای کالا و خدمات ( Good and Service ): این روش انتقال پول با پی پال نیز که از نامش پیداست برای خرید محصول و یا خدمات از شخص و یا فروشگاه ها است. و کارمزد این نوع انتقال بطور میانگین ۴٫۵% از کل مبلغ ارسالی است که در این روش کارمزد از حساب گیرنده ( فروشنده ) کسر میشود.

خرید رمز ارز با پی پال: همانطور که میدانید رمزارزها در زندگی ما روز به روز پررنگتر میشوند و هرچه میگذرد بیشتر و بیشتر اسم و تعریف و دعوت به حضور در آن بازار را احساس میکنیم.

و با توجه به اینکه نرخ دلار پی پال به دلیل تحریمها که کاربران ایرانی نمیتوانند این حساب را داشته باشند نسبت به نرخ دلار اسکناس کمتر است، اگر بتوانیم آن را به رمز ارز تبدیل کنیم؛ ارزش بیشتری دارد.

در طی این ۲ سال اخیر صحبتها و رایزنیهایی در این باره در شرکت پی پال شده که در حال حاضر تبدیل دلار پی پال به رمزارز برای برخی کشورها مانند امریکا و انگلیس در دسترس است، اما آن رمزارز را نمیتوان از حساب پی پال به ولتهای رمز ارزی ارسال کرد و فقط قابلیت ترید در خود حساب پی پال امکانپذیر است که در آینده نزدیک امکان انتقال رمز ارز از حساب پی پال به ولتها نیز فراهم میشود .

اما در حال حاضر اگر قصد تبدیل دلار پی پال به رمز ارز را دارید؛ شبکه پرداخت پی توییت این کار را برای شکا انجام میدهد.

پی پال برای کاربران ایرانی:

همانطور که در بالا ذکر شد شرکت پی پال امریکایی است و به تبعیت از قوانین ایالات متحده امریکا و با توجه به تحریمهای علیه ایران، به کابران مقیم ایران خدماتی ارائه نمیدهد، لازم به ذکر است که در فروردین ماه ۱۳۹۴ دولت آمریکا، شرکت پی پال را به علت نقض تحریم‌های ایران و چند کشور دیگر هفت میلیون دلار جریمه کرد.

ایران، سوریه، سودان، کوبا، میانمار و دیگر کشورهایی که در فهرست تحریمهای اقتصادی امریکا هستند از دریافت خدمات پی پال محروم هستند.

استفاده از حساب پی پال در ایران:

درست است که کشور ایران در بین لیست تحریمهای پی پال است و کاربران مقیم ایران اجازه داشتن حساب پی پال را ندارند، اما اگر برای کسب و کار و یا استفاده شخصی نیاز به حساب پی پال دارید؛ میتوانید روی ما حساب باز کنید؛ شبکه پرداخت پی توییت تمام خدمات پی پال را انجام میدهد.

خدمات پی پال در شبکه پرداخت پی توییت:

شاید ابتدا لازم باشد این نکته را یادآور شویم که شبکه پرداخت پی توییت تیمی مجرب و کاردان و با سابقه ای فوق العاده درخشان در بخش خدمات پی پال دارد که اکثر خدمات پی پال که در دیگر مجموعه های همکاران نیز ارائه میشود توسط تیم ما انجام میشود .

 • افتتاح حساب پی پال وریفای شده ( ساخت اکانت paypal ) از تمام کشورها به همراه مدارک فیزیکی
 • پرداخت با پی پال: پرداخت در سایتها و برنامه ها (مانند: پرداخت هزینه سفارتخانه، رزرو هتل، خرید بلیط، پرداختهای دانشجویی، پرداختهای وبسمتران و فریلنسری و …. )، افزایش موجودی حساب در سایتها و برنامه ها
 • پرداخت فاکتور پی پال: پرداخت فاکتورهای صادر شده برای اکانت پی پال و هر فاکتور دیگری که با پی پل انجام میشود.
 • شارژ حساب پی پال ( شارژ paypal ): اگر حساب پی پال دارید و قصد شارژ اکانت Paypal خود را دارید شبکه پرداخت پی توییت بهترین گزینه برای شماست ( خرید دلار پی پال، خرید یورو پی پال، خرید پوند پیپال، خرید دلار کانادا پی پال و … )
 • فروش موجودی پی پال ( نقد کردن پی پال ): اگر داخل حساب paypal خود موجودی دارید و قصد فروش موجودی اکانت پی پال خود را دارید، شبکه پرداخت پی توییت با بهترین نرخ آماده نقد کردن درامد پی پال شماست ( فروش دلار پیپال، فروش یورو پی پال، فروش پوند paypal و … )
 • نقدکردن درامد فریلنسری با پی پال: فریلنسر هستید ؟ با استفاده از خدمات پی پال شبکه پرداخت پی توییت به راحتی، در کوتاهترین زمان ممکن و با بهترین نرخ نقد کردن درامد فریلنسری با پی پال خود را به ما بسپارید.
 • رفع لیمیت اکانت پی پال ( آزاد کردن اکانت Paypal لیمیت شده ): اگر اکانت پی پال شما لیمیت شده و نیاز به رفع مسدودی حساب پی پال خود دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید.
 • آزاد سازی موجودی پی پال لیمیت شده ( نقد کردن موجودی اکانت پی پال لیمیت شده ): اگر اکانت پی پال شما لیمیت شده و داخل آن موجودی دارید، برای نقد کردن آن با کارشناسان پی توییت تماس بگیرید.

  به جرأت میگوییم که ما قویترین تیم در زمینه ارائه خدمات پی پال هستیم  

ثبت سفارش شارژ حساب پی پال - خرید دلار پی پال - شارژ Paypal

خدمات دیگر شارژ حساب پی پال در شبکه پرداخت پی توییت

شارژ حساب پی پال - خرید دلار پی پال - شارژ Paypal

خرید دلار پی پال / خرید یورو paypal و دیگر ارزها

  شارژ حساب پی پال ( شارژ Paypal ) با بهترین نرخ
  ارسال از حسابهای معتبر و فول وریفای
شارژ حساب پی پال – خرید دلار پی پال – شارژ Paypal در کوتاهترین زمان ممکن
 پشتیبانی ( پی توییت همواره برای پشتیبانی به کاربران خود آماده است ، اگر در روند ثبت سفارش شارژ حساب پی پال خود مشکلی دارید با ما در تماس باشید )
شارژ حساب پی پال - خرید دلار پی پال - شارژ Paypal

تفاوت ثبت سفارش شارژ حساب پی پال – خرید دلار پی پال – شارژ Paypal در پی توییت با دیگر سایتها چیست ؟

طبیعتاً هر کسی برای فعالیتی که انجام میدهد تبلیغات میکند و حتی اگر ضعفهای بیشماری نیز داشته باشد آن ها را به نقاط قوت بازگو میکند، این شما هستید که میبایست با درنظر گرفتن تمام جوانب بهترین انتخاب را بکنید.

شبکه پرداخت پی توییت بخشی اختصاصی برای خدمات پی پال دارد که این بخش توسط تیمی مجرب و کاردان با سالها سابقه فعالیت در این امر اداره میشود. که جالب است بدانید اکثر خدماتی که در دیگر مجموعه های همکاران ارائه میشود توسط تیم پی پال ما انجام میشود.

نکته بعدی که باید بدانید این است که شبکه پرداخت پی توییت دارای ایــنــمــاد از وزارت صنعت، معدن و تجارت است و این تضمین را به شما میدهد که شارژ حساب پی پال شما بدون نقص و مطمئن انجام خواهد شد.

یکی از مهمترین نکته ها در سفارشات شارژ حساب پی پال – خرید دلار پی پال – شارژ Paypal، انتقال ارز از حسابهای فول وریفای است، این نکته حتی از نرخ ارز نیز مهمتر است، چرا که اگر شارژ اکانت پی پال شما توسط حسابهای پی پال فیک و غیر مطمئن انجام شود باعث لیمیت شدن حساب پی پال شما برای همیشه میشود.

در شبکه پرداخت پی توییت تمام سفارشات شارژ حساب پیپال – خرید دلار پیپال – شارژ Paypal با استفاده از حسابهای فول وریفای و معتبر انجام میشود.

با این تفاسیر این شما هستید که میبایست تمام جوانب را در نظر بگیرید و مجموعه ای امن برای پرداخت و ثبت سفارش شارژ اکانت پی پل خود انتخاب کنید.

مراحل ثبت سفارش شارژ حساب پی پال - خرید دلار پی پال - شارژ Paypal

افتتاح حساب پی پال وریفای شده, افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر

ثبت نام در پی توییت

ابتدا حساب کاربری در پی توییت بسازید

افتتاح حساب پی پال وریفای شده. افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر,افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر

ثبت سفارش

ثبت سفارش برای شارژ حساب پیپال

پرداخت برای افتتاح حساب پی پال وریفای شده, افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر

پرداخت

پرداخت مبلغ شارژ Paypal

افتتاح حساب پی پال وریفای شده, افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر

تحویل سفارش

انجام سفارش شارژ حساب پیپال شما

سؤالات متداول در مورد شارژ حساب پی پال - خرید دلار پی پال - شارژ Paypal

برای انجام سفارش شارژ paypal تنها ایمیل متصل به حساب پی پال و یا لینک شخصی حساب مورد نیاز است

به صورت کلی انجام سفارشات خرید دلار پی پال در مجموعه پی توییت بین ۳۰ دقیقه الی ۳ ساعت در تایم کاری مجموعه است، اما این تایم بسته به مقدار سفارش شما برای سفارشات بالای ۱۰۰۰ دلار ممکن است طولانی تر نیز بشود

بله، اگر قصد پرداخت اینویس پی پال را دارید، میتوانید با ثبت سفارش شارژ اکانت پی پال اینویس خود را پرداخت کنید.

شارژ حساب پی پال در پی توییت با تمام ارزهای جهان امکانپذیر است.

نکته : به صورت عادی تمام انتقال های پی پال توسط پی توییت با ارزهای دلار و یورو انجام میشود ، اگر قصد دریافت ارزهای دیگر را دارید ( مانند پوند ، دلار کانادا ، دلار استرالیا و … ) میتوانید معادل دلار یا یورو آن را ثبت سفارش کنید و در قسمت توضیحات سفارش نوع ارز دلخواه را ذکر کنید که معادل دلار یا یورو که ثبت درخواست کرده اید ارز مورد نظر برای شما ارسال شود . و یا قبل از ثبت سفارش با پشتیبانی پی توییت از طریق تیکت با کارشناسان ما هماهنگ کنید.

شبکه پرداخت پی توییت تمام سفارشات شارژ حساب پی پال را با اکانتهای فول وریفای انجام میدهد، بنابراین هیچ سقفی برای ثبت درخواست شارژ Paypal وجود ندارد و هر مقدار که مورد نیاز شماست میتوانید درخواست خرید پی پال خود را ثبت کنید.

استعلام نرخ شارژ paypal با ۴ روش زیر امکانپذیر است:

 1. وارد حساب کاربری پی توییت خود شوید و از منو به قسمت پی پال/اسکریل/پرفکت و… بروید
 2. با شماره ۰۵۱۹۱۰۱۴۸۸۱ و داخلی پی پال تماس بگیرید
 3. از طریق تلگرام به آیدی Paytwit_Support@ پیام بدهید
 4. از طریق چت آنلاین با پشتیبان سایت چت کنید

در صورتی که در مورد شارژ حساب پی پال – خرید دلار پی پال، سؤالی دارید با شماره تلفن زیر تماس بگیرید . کارشناسان ما آماده مشاوره دادن به شما در مورد شارژ paypal هستند .

۰۵۱۹۱۰۱۴۸۸۱

برای ثبت سفارش شارژ حساب پی پال – خرید دلار پی پال – شارژ Paypal وارد حساب کاربری خود شوید ( و یا حساب کاربری جدید بسازید ) و درخواست خود را ثبت نمایید .

در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی و یا مطرح نمودن هرگونه سؤال با کارشناسان ما در پی توییت تماس بگیرید ؛ همواره پذیرای صدای گرم شما هستیم .

تلفن تماس : ۰۵۱۹۱۰۱۴۸۸۱ 


پی توییت چیست ؟     ثبت سفارش شارژ حساب پیپال عضویت در پی توییت

 کانال تلگرام پی توییت

شارژ حساب پی پال – خرید دلار پی پال – شارژ Paypal

5/5 - (5 امتیاز)

اشتراک گذاری این پروژه: