English

مشهد ؛ اندیشه 9 ، پلاک 33

ساعت کاری 10:00 الی 20:00

05191014881

افتتاح حساب وبمانی وریفای شده – ساخت حساب وبمانی

افتتاح حساب وبمانی ( ساخت حساب وبمانی وریفای )

 

ایا تاکنون به این موضوع فکر کردید که با توجه به شرایط کنونی اقتصادی و تحریم هایی که ما در این سال های اخیر در کشورمان تجربه می کنیم دانشجوها، مسافران، تجار و خیلی از افراد دیگر که در خارج از کشور بصور مرتب تبادلات و تراکنش های ارزی دارند، چگونه کار خود را به سرانجام می رسانند؟
چقدر برای واریز و برداشت محدودیت دارند؟
با چه درگاه های پرداختی الکترونیکی می توان از حداکثر مزایا استفاده کرد؟
واریز و برداشت را باید چگونه انجام داد و در روز و هفته چه میزان ارز می توان انتقال داد و یا برداشت کرد؟

وبمانی (webmoney) سیستمی برای پرداخت الکترونیکی سریع و محیطی برای کسب و کارهای آنلاین است که  انجام تراکنش های مالی را در کوتاه ترین زمان و بدون نیاز به حساب بانکی یا کارت اعتباری امکان پذیر میکند.

این تراکنش ها غیرقابل بازگشت هستند،شناسایی نمیشوند و در صورت علاقه در عمل هر دو طرف تراکنش می توانند هویت های خود را کاملا پنهان کنند. 

وبمانی در حال حاضر بیش از ۲۹ میلیون کاربر در سراسر جهان است و به تازگی موفق به کسب استانداردهای اتحادیه اروپا به منظور فعالیت در این قاره شده است و انتظار برای افزایش کاربران اروپایی وبمانی وجود دارد. 

کاربردهای حساب وبمانی

 از کاربردهای اصلی وبمانی استفاده  آن برای خرید از فروشگاه های اینترنتی و شارژ اکانت های مختلف اینترنتی است. معروفترین وب سایت های که کاربران ایرانی با آن ها کار می کنند bangood،  aliexpress و resello هستند، که حجم بالای از خرید اینترنتی ایرانیان از خارج از کشور را به خود اختصاص داده اند.

افتتاح حساب وبمانی

وبمانی یک روش پرداخت روسی است که ایران درآن تحریم نمیباشد. به همین منظور بسیاری از ایرانی ها برای انجام پرداخت های بین المللی خود از آن استفاده می کنند. در ادامه روش ثبت نام در وب مانی را برای شما آورده ایم. پس از افتتاح حساب شما برای خرید وب مانی می توانید از خدمات صرافی آنلاین ما شبکه پرداخت پی توییت استفاده کنید.

افتتاح حساب پی پال وریفای شده

خدمات دیگر پی پال در شبکه پرداخت پی توییت

افتتاح حساب وبمانی

افتتاح حساب وبمانی 

 اتصال ویزا کارت ۵دلاری به حساب(با ثبت سفارش افتتاح حساب پی پال وریفای شده در پی توییت یک ویزا کارت ۵ دلاری که به حساب شما متصل میشود را از ما هدیه بگیرید)
 تحویل سریع ( پس از ثبت سفارش ساخت حساب پی پال وریفای شده ، حساب پی پال خود را در کوتاهترین زمان ممکن از پی توییت تحویل بگیرید )
 قیمت مناسب ( بهترین قیمتهای ساخت حساب پی پال را در پی توییت تجربه کنید )
 پشتیبانی ( پی توییت همواره برای پشتیبانی به کاربران خود آماده است ، اگر در روند ثبت سفارش افتتاح حساب پی پال خود مشکلی دارید با ما در تماس باشید )
افتتاح حساب پی پال وریفای شده - افتتاح حساب پی پال وریفای شده - ساخت حساب پی پال

مراحل ساخت حساب پی پال وریفای شده

افتتاح حساب پی پال وریفای شده

ثبت نام در پی توییت

ابتدا حساب کاربری در پی توییت بسازید

افتتاح حساب پی پال وریفای شده

ثبت سفارش

ثبت سفارش برای ساخت حساب پی پال

پرداخت برای افتتاح حساب پی پال وریفای شده

پرداخت

پرداخت مبلغ ساخت حساب پی پال

افتتاح حساب پی پال وریفای شده

تحویل سفارش

حساب پی پال خود را دریافت نمایید

سؤالات متداول در مورد افتتاح حساب وبمانی وریفای شده

  1. تأیید هویت در شبکه پی توییت
  2. اسکن پاسپورت
  3. ایمیل برای ساخت حساب وبمانی ( هیچ حساب وبمانی روی ایمیل نباید باشد )

با ساخت حساب وبمانی میتوانید از بسیاری خدمات مالی جهانی بهره مند شوید، مانند :

  • ارسال و دریافت پول به سراسر دنیا
  • پرداخت در سایت های خارجی
  • رزرو هتل و بلیط هواپیما
  • خریدهای اینترنتی
  • رزرو آزمون ها
  • کسب درآمدهای ارزی
  • و بسیاری خدمات مالی بین المللی دیگر

بله روسیه برای افتتاح حساب وبمانی ایران را تحریم نکرده است.

بله ،  در تعداد اکانتهای وبمانی هیج محدودیتی وجود ندارد.

سقف تراکنش در حسابهای پی پال ( پرسنال ) معادل ۸۰۰ دلار در هفته می باشد ، این مبلغ شامل مجموع دریافت و واریز است ، اگر حسابی این سقف را رد کند پی پال حساب را لیمیت میکند و شما میبایست برای رفع لیمیت حساب خود مدارک مورد نیاز پی پال را ارسال نمایید .

برای رفع لیمیت حساب پی پال با کارشناسان شبکه پرداخت پی توییت تماس بگیرید .

شبکه پرداخت پی توییت حساب پی پال را بسته به سفارش کاربر خود ارائه میدهد و در حال حاضر امکان ساخت حساب پی پال از اکثر کشورها امکان پذیر است .

کاربر گرامی ؛ صداقت در کار شعار ما است ، پس در جواب این سؤال ، جواب خیر است ! حساب پی پال ساخته شده توسط ما و یا هیچ سایت دیگری که برای کاربران مقیم ایران حساب پی پال میساند کاملاً وریفای نیست !

بدلیل تحریمهای جهانی علیه ایران کاربران مقیم ایران اجازه استفاده از خدمات پی پال را ندارند و در اصل تمام حسابهای پیپال ساخته شده برای افراد ایرانی کاملاً وریفای نیست ، فقط وریفای دبیت کارت انجام میشود و پس از رسیدن به سقف مجاز تراکنشها میبایست برای پی پال مدارک فول وریفای را ارسال نمایید . پس از ارسال مدارک حساب شما فول وریفای میشود .

کاربر گرامی ؛ صداقت در کار شعار ما است ؛ بله ، دیر یا زود و یا به حداکثر رسیدن تراکنشات پی پال شما لیمیت میشود ، هیچ حساب پی پال فول وریفای برای کاربران مقیم ایران وجود ندارد ، و در شبکه پی توییت برخلاف دیگر سایتها با صداقت با کاربران خود برخورد میشود ؛ شاید در تمام سایتها به شما گفته شود که حساب شما فول وریفای میشود و بعد تحویل شما میشود ، اما این حقیقت ماجرا نیست !

حقیقت این است که در ابتدا فقط دبیت کارت برای حساب شما وریفای میشود ، اما هیچ مدرکی برای تایید هویت به پی پال ارائه نمیشود ! پس از استفاده از حساب و بعد از به سقف رسیدن تراکنشات پی پال حساب شمارا لیمیت میکند و از شما مدارک هویتی درخواست میکند ، اینجا به مرحله فول وریفای میرسیم که ۹۹% اکانتهای پی پال در این مرحله لیمیت کامل میشوند و غیرقابل استفاده هستد .

در صورتی که در مورد افتتاح حساب پی پال وریفای شده ، سؤالی دارید با شماره تلفن زیر تماس بگیرید . کارشناسان ما آماده مشاوره دادن به شما در مورد ساخت حساب پی پال وریفای شده هستند .

۰۵۱۹۱۰۱۴۸۸۱

برای ثبت سفارش افتتاح حساب پی پال وریفای شده وارد حساب کاربری خود شوید ( و یا حساب کاربری جدید بسازید ) و درخواست خود را ثبت نمایید .


در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی و یا مطرح نمودن هرگونه سؤال با کارشناسان ما در پی توییت تماس بگیرید ؛ همواره پذیرای صدای گرم شما هستیم .

تلفن تماس : ۰۵۱۹۱۰۱۴۸۸۱


پی توییت چیست ؟     ثبت سفارش ساخت حساب پیپال عضویت در پی توییت

کانال تلگرام پی توییت


 

اشتراک گذاری این پروژه: