English

مشهد ؛ اندیشه 9 ، پلاک 33

ساعت کاری 10:00 الی 20:00

05191014881

کسب و کار جهانی دارید ؟ و یا به دنبال راهی برای جهانی کردن کسب و کار خود هستید؟ نیاز به افتتاح حساب بانکی در خارج از کشور و ساخت حساب بانکی در اروپا و یا دیگر کشورها دارید؟

این پست را تا انتها مطالعه کنید !

شاید در قدیم، زمانی که گستردگی ارتباطات به اندازه حال نبود و از طرفی محصولات آنلاین به اندازه حالا فراگیر نبود، افراد نیاز آنچنانی به تجارت جهانی و فروش محصولات خود به خارج از کشور نداشتند.

اما در این زمان، با توجه به گستردگی محصولات و خدمات آنلاین و حتی افزایش سطح ارتباطات فروش محصولات و خدمات به خارج از کشور یک امر طبیعی محسوب میشود.

گذشته از اینکه فروش محصولات فیزیکی و ارسال آن به کشورهای دیگر نیز با استفاده از خدمات بین المللی کار دشواری نیست.

به این معنا که اگر فرد بتواند افتتاح حساب بانکی در خارج از کشور را انجام دهد و یک حساب بین المللی داشته باشد، به راحتی می تواند کسب و کار خود را جهانی کند و محصولات وخدمات خود را در دیگر کشورها به فروش برساند.

چه افرادی نیاز به افتتاح حساب بانکی در خارج از کشور – ساخت حساب بانکی در اروپا دارند؟

اگر بخواهیم در یک جمله پاسخ این سؤال را بدهیم؛ افتتاح حساب بانکی در خارج از کشور برای تمام کسانی که تجارت بین المللی دارند مورد نیاز است.

تاجرها، فریلنسرها، وبمستران ( سئو کارها، برنامه نویسان، طراحان وبسایت ) و … هر کسی که به نحوی قصد ارسال و دریافت پول به خارج از کشور را دارد.

در این بین کسانی هستند که دوست و یا یکی از افراد خانواده آنها در کشور دیگری است و قصد دریافت و پرداخت به آن شخص را دارند.

البته این موضوع را نیز باید خاطر نشان کرد که تمامی این افراد میتوانند از خدمات نقدکردن درآمد ارزی و یا پرداختهای بین المللی در شبکه پرداخت پی توییت استفاده کنند و بدون داشتن حساب بانکی خارجی، دریافت و پرداخت خود را انجام دهند.

اما آنچه که واضح است، این است که داشتن یک حساب بانکی خارجی شخصی به مراتب بهتر است از اینکه بخواهیم از حسابهای مجموعه ها و اشخاص دیگر استفاده کنیم.

علاوه بر کسر کارمزدها، مدیریت حساب نیز با خود صاحب حساب است و مزیتهای بسیار دیگر که در ادامه به آنها میپردازیم.

افتتاح حساب بانکی در خارج از کشور برای افراد مقیم ایران امکانپذیر است؟

همانطور که میدانید به دلیل تحریمهای جهانی علیه کشور ایران، امکان افتتاح حساب بانکی در خارج از کشور برای افراد مقیم ایران امکانپذیر نیست.

اما با توجه به موارد بالا، برخی افراد نیاز به ساخت حساب بانکی در اروپا و یا دیگر کشورها را دارند تا بتوانند تجارت خود را پیش برده و نقل و انتقالات مالی خود را انجام دهند.

در شبکه پرداخت پی توییت برای حل این مشکل نیز راه کاری وجود دارد و تیم تخصصی افتتاح حساب خارجی ما آماده ارائه خدمات به شما هستند.

شما به راحتی میتوانید ثبت سفارش برای افتتاح حساب بانکی در خارج ( ساخت حساب بانکی در اروپا و یا هر کشور دیگر ) را ثبت کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن حساب بانکی خارج خود را دریافت کنید.

لازم به ذکر است که شما همزمان با ثبت سفارش برای افتتاح حساب بانکی خارج، بر روی آن شماره موبایل دائمی و مدارک احراز هویت خود را نیز به صورت فیزیکی و از طریق پست دریافت میکنید.

امکان افتتاح حساب بانکی در خارج از کشور، برای چه کشورهایی امکانپذیر است ؟

بطور کلی شبکه پرداخت پی توییت افتتاح حساب بانکی خارجی شما را بسته به کشور مورد نظر شما انجام میدهند.

اما اگر بخواهیم چند کشور پرکاربرد را برای افتتاح حساب بانکی در خارج از کشور نام ببریم، کشورهای انگلیس، امریکا، سوئیس، آلمان، امارات و ترکیه جزو پر طرفدارترین ها هستند.

ثبت سفارش افتتاح حساب بانکی در خارج از کشور - ساخت حساب بانکی در اروپا

خدمات دیگر افتتاح حساب بانکی در خارج از کشور در شبکه پرداخت پی توییت

افتتاح حساب بانکی در خارج از کشور

ساخت حساب بانکی در اروپا و دیگر کشورها

امکان ساخت حساب بانکی در اروپا و دیگر کشورها بنا به انتخاب کاربر
افتتاح حساب بانکی بین المللی به همراه احراز هویت کامل
ارسال نسخه فیزیکی مدارک احراز هویت حساب بانکی خارج به آدرس پستی کاربر
 پشتیبانی ( پی توییت همواره برای پشتیبانی به کاربران خود آماده است ، اگر در روند ثبت سفارش افتتاح حساب بانکی بین المللی خود مشکلی دارید با ما در تماس باشید )
افتتاح حساب بانکی در خارج از کشور - ساخت حساب بانکی در اروپا

تفاوت ثبت سفارش افتتاح حساب بانکی در خارج از کشور – ساخت حساب بانکی در اروپا، در پی توییت با دیگر سایتها چیست ؟

طبیعتاً هر کسی برای فعالیتی که انجام میدهد تبلیغات میکند و حتی اگر ضعفهای بیشماری نیز داشته باشد آن ها را به نقاط قوت بازگو میکند، این شما هستید که میبایست با درنظر گرفتن تمام جوانب بهترین انتخاب را بکنید.

شبکه پرداخت پی توییت بخشی اختصاصی به نام افتتاح حساب خارجی دارد که این بخش توسط تیمی مجرب و کاردان با سالها سابقه فعالیت در این امر اداره میشود. که جالب است بدانید افتتاح حساب در هر سایت خارجی توسط تیم ما انجام میشود و اکثر خدماتی که در دیگر مجموعه های همکاران ارائه میشود توسط تیم افتتاح حساب خارجی ما انجام میشود.

نکته بعدی که باید بدانید این است که شبکه پرداخت پی توییت دارای ایــنــمــاد از وزارت صنعت، معدن و تجارت است و این تضمین را به شما میدهد که افتتاح حساب بانکی در خارج از کشور – ساخت حساب بانکی در اروپا شما بدون نقص و مطمئن انجام خواهد شد.

با این تفاسیر این شما هستید که میبایست تمام جوانب را در نظر بگیرید و مجموعه ای امن برای پرداخت و ثبت سفارش افتتاح حساب بانکی در خارج از کشور – ساخت حساب بانکی در اروپا خود انتخاب کنید.

مراحل ثبت سفارش افتتاح حساب بانکی در خارج از کشور - ساخت حساب بانکی در اروپا

افتتاح حساب پی پال وریفای شده, افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر

ثبت نام در پی توییت

ابتدا حساب کاربری در پی توییت بسازید

افتتاح حساب پی پال وریفای شده. افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر,افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر

ثبت سفارش

ثبت سفارش افتتاح حساب بانکی بین المللی

پرداخت برای افتتاح حساب پی پال وریفای شده, افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر

پرداخت

پرداخت مبلغ باز کردن حساب بانکی خارجی

افتتاح حساب پی پال وریفای شده, افتتاح حساب پی پال وریفای با مدرک معتبر

تحویل سفارش

انجام سفارش افتتاح حساب بانکی در خارج از کشور

سؤالات متداول در مورد افتتاح حساب بانکی در خارج از کشور - ساخت حساب بانکی در اروپا

تنها مدارک مورد نیاز جهت افتتاح حساب بانکی بین المللی – ساخت حساب بانکی در اروپا از سمت شما؛ یک قطعه عکس پرسنلی از خودتان و یک ایمیل است.

کل تایم مورد نیاز برای افتتاح حساب بانکی بین المللی – ساخت حساب بانکی در اروپا و یا دیگر کشور ۷ الی ۱۰ روز کاری پس از ثبت سفارش میباشد.

هزینه افتتاح حساب بانکی بین المللی بسته به کشور مورد نظر شما متفاوت است، برای اطلاع از نرخ با کارشناسان پی توییت در بخش افتتاح حساب خارجی تماس بگیرید.

 • دریافت و ارسال پول با تمام ارزها به سراسر دنیا
 • انجام پرداخت در تمام سایتها ( درگاه های پرداخت )
 • دریافت درآمدهای ارزی از سایتها و شرکتهای خارجی
 • دریافت کیف پول برای هر ارز بصورت مجزا
 • امکان دریافت حساب بانکی برای هر ارز بصورت مجزا
 • ارسال و دریافت حواله سوئیفت با کد سوئیفت و نیز IBAN
 • دریافت یک مسترکارت فیزیکی با قابلیت مدیریت کارت بصورت کامل
 • دریافت ۳عدد مسترکارت مجازی بصورت روزانه با قابلیت سوزاندن و صدور مجدد
 • و بسیاری خدمات مالی بین المللی دیگر

میزان کارمزد در حساب بانکی که توسط ما ساخته میشود بسته به نوع و مبلغ هر تراکنش متغیر است، اما کارمزدهای این حسابها نسبت به دیگر شبکه های مشابه به مراتب کمتر است.

 
 
 
 
 •  

به دلیل تحریمهای امریکا علیه ایران ، کاربران مقیم ایران اجازه داشتن حساب بانکی خارجی را ندارند ، اما برای دریافت و افتتاح حساب بانکی خارجی – باز کردن حساب بانکی در خارج میتوانید با کارشناسان شبکه پرداخت پی توییت تماس بگیرید .

 
 
 
 
 
 •  

سقف تراکنشات در حساب بانکی خارجی که پی توییت برای شما افتتاح میکند نامحدود می باشد .

 
 
 
 •  

بله ، برای فعالیت با حساب بانکی خارجی؛ همان ابتدا میبایست احراز هویت را بصورت کامل انجام دهید و تا زمانی که احراز هویت کامل نشود اجازه فعالیت ندارید، پس حسابی که به شما تحویل میشود کاملا وریفای شده است . و شما نیز در زمان ساخت حساب بانکی خارجی خود بطور کامل در روند مراحل نظارت دارید.

اما پس از تحویل حساب به شما، مسئولیت نگهداری از آن کاملاً بعهده کاربر است و در صورت بروز هرگونه مشکل شبکه پرداخت پی توییت مسئولیتی ندارد .

در صورتی که در مورد افتتاح حساب بانکی بین المللی، سؤالی دارید با شماره تلفن زیر تماس بگیرید . کارشناسان ما آماده مشاوره دادن به شما در مورد ساخت حساب بانکی در خارج از کشور هستند .

۰۵۱۹۱۰۱۴۸۸۱

برای ثبت سفارش افتتاح حساب بانکی خارجی – ساخت حساب بانکی در اروپا وارد حساب کاربری خود شوید ( و یا حساب کاربری جدید بسازید ) و درخواست خود را ثبت نمایید .

در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی و یا مطرح نمودن هرگونه سؤال با کارشناسان ما در پی توییت تماس بگیرید ؛ همواره پذیرای صدای گرم شما هستیم .

تلفن تماس : ۰۵۱۹۱۰۱۴۸۸۱ 


پی توییت چیست ؟     ثبت سفارش شارژ حساب پیپال عضویت در پی توییت

 کانال تلگرام پی توییت

افتتاح حساب بانکی در خارج از کشور – ساخت حساب بانکی در اروپا

5/5 - (1 امتیاز)

اشتراک گذاری این پروژه: