نقد کردن درآمد ارزی در ایران

اگر شما به عنوان فریلنسر در زمینه گیم، گرافیک یا برنامه نویسی مشغول به فعالیت هستید و کارفرمایان خارجی درآمد شما را به دلار حساب می کنند نقد کردن درآمد ارزی یا دلاری با افزایش رشد قیمت ارز در ایران می تواند روش مناسبی جهت سرمایه گذاری و درآمدزایی باشد.

همچنین این روش جزء منابع اصلی ارزآوری به کشور است که اقتصاد از این مزیت بهره مند می شود. بنابراین کسب درآمد ارزی در ایران سرمایه گذاری به حساب می آید و با گذشت زمان ارزش پول کم نمی شود و در نتیجه  بهترین راه کسب درآمد می باشد.

البته با ورود کرونا به ایران دورکاری در این زمان به نوعی از سبک زندگی تبدیل شده است طوری که اکثر کارمندان سبک لایف استایل را برای خود بر می گزینند. در نتیجه درآمدهای نقدی نیاز به نقد کردن پیدا می کنند.

مشکلات نقد کردن درآمد ارزی در ایران

مشکلات نقد کردن درآمد ارزی در ایران به دو بخش تقسیم می شود؛

یکی شامل کسب درآمد ارزی و دیگری نقد کردن این درامدها می باشد و موانعی را بر سر راه قرار می دهد که شما را بیخیال چنین سودی می کند.

همچنین ایران با تحریم های مختلفی اعم از بانکی یا غیربانکی ارتباط دارد که نقد کردن این درآمدهای ارزی را دشوار ساخته است.

همچنین مشاغل اینترنتی مانند فروشگاه ها و فریلنسرها درآمد خود را به دلار تحویل می گیرند که این درآمدها با توجه به کشور محل اقامت کارفرمایان یا مکان زندگی مشتری ها متفاوت می باشند. البته ین، پوند، یورو و…  جزء این ارزها هستند.

چه افرادی به نقد کردن درامد ارزی نیاز دارند؟

اکثر فریلنسرها در داخل کشور جهت انتقال درآمد دلاری خود به ریال با مشکل روبرو می شوند. حال سوال اینجاست چه افرادی به نقد کردن درامد ارزی نیاز دارند؟ که به شرح زیر است.

  • نقد کردن حساب ارزی فریلنسرها
  • نقد کردن حساب دلاری فریلنسرهای در سفر
  • نقد کردن حساب ارزی طراحان و برنامه نویسان وب
  • نقد کردن حساب ارزی کارشناسان تولید
  • نقد کردن حساب ارزی گیمرها
  • نقد کردن حساب ارزی گرافیست ها و طراح انیمیشن

درامد ارزی خود را چگونه به ریال تبدیل کنیم ؟

این کار اگرچه به ظاهر خیلی سخت و دشوار ( و در ذهن برخی غیرممکن ) است ، اما خبر خوب این است که شما میتواند نقد کردن درآمد ارزی خود را به ما بسپارید .

شبکه پرداخت ارزی پی توییت این امکان را به شما میدهد که درامد ارزی خود را از هر سایت و شبکه ای به تومان تبدیل و در حساب بانکی خود دریافت کنید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید .


در صورت نیاز به راهنمایی و یا مطرح نمودن هرگونه سؤال با کارشناسان ما در پی توییت تماس بگیرید ؛ همواره پذیرای صدای گرم شما هستیم .

تلفن تماس : ۰۵۱۹۱۰۱۴۸۸۱ 


پی توییت چیست ؟     ثبت سفارش نقدکردن درامدهای ارزی عضویت در پی توییت

 کانال تلگرام پی توییت


 

لطفاً به این مطلب امتیاز بدهید