آموزش ورود و نحوه استفاده از شماره مجازی گوگل ویس – شماره مجازی امریکا

در این مطلب با آموزش ورود و نحوه استفاده از شماره مجازی گوگل ویس ( شماره مجازی امریکا ) در خدمت شما هستیم ( Google Voice )

قبل از هر چیز توضیح مختصری در مورد اینکه شماره گوکل ویس که به جرأت میتوان گفت معتبرترین شماره مجازی امریکا دائمی است چیست میدهیم :

گوگل ویس (Google voice) یکی از خدمات ارتباطی گوگل است که از سال ۲۰۰۹ در دسترس عموم است ( کاربران امریکایی ). با استفاده از گوگل ویس میتوانید در کنار ارسال و دریافت پیام، به تماس صوتی نیز از طریق تلفن همراه یا لپ تاپ خود بر بستر اینترنت اقدام نمایید. از آنجایی که این سرویس بر بستر اینترنت می‌باشد پس می‌توانید یک VOIP نیز ایجاد نمایید.
از قابلیت‌های جذاب این سرویس می‌توان به اتصال یک یا چند گوشی یا دستگاه مختلف به شماره گوگل ویس اشاره کرد. همچنین گوگل ویس، داده‌های مربوط به حساب شما را نگهداری می‌کند که همین امر باعث می‌شود کاربران به‌راحتی در سایت‌ها و اپلیکیشن های مختلف عضو شده و از خدمات آن‌ها استفاده نمایند.
 

مهمترین دلایلی که گوگل ویس را محبوب کرده است:

این سرویس نه تنها در آمریکا بلکه در ایران نیز بسیار پرطرفدار است که از مزایای آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • امکان ثبت نام و وریفای کردن اکثر سرویس‌های مختلف مثل اپل آیدی، پی پال و …
  • دسترسی به پیام‌ها و تماس‌ها از طریق دستگاه‌های مختلف مثل لپ تاپ و موبایل و …
  • ارسال و دریافت پیامک و تماس رایگان به آمریکا و کانادا
  • دریافت تماس و پیامک از سراسر جهان بدون نیاز به شارژ
  • برقراری تماس و ارسال پیام به سایر کشورها با شارژ ارزی آن
  • عدم نیاز به پرداخت اشتراک به صورت ماهانه و یا سالیانه
  • ارسال پیام به صورت گروهی
  • پیش شماره‌ی ۱+
  • دائمی بودن
  • امنیت بالا

اگر شماره گوگل ویس را قبلاً از پی توییت خریداری کرده اید؛

برای استفاده از شماره مجازی گوگل ویس نرم افزار Google Voice را از گوگل استور دانلود و نصب کنید، ( حتماً با آیپی امریکا )  سپس جیمیلی که تحویل شما داده شده را وارد کنید و استفاده نمایید.

توجه داشته باشید که برای استفاده از این شماره حتماً میبایست با آی پی امریکا ( فیلترشکن امریکا ) به نرم افزار وارد شوید .

نکته بسیار مهم: اگر یک ماه شماره بدون استفاده ( بدون ارسال ) باشد، گوگل شماره را از دسترس شما خارج میکند و به فرد دیگری میفروشد ، پس برای جلوگیری از ازبین رفتن شماره حداقل ماهی یک مرتبه یک اس ام اس با آن ارسال کنید و یا تماسی با آن بگیرید ( دریافت تماس و پیامک مورد قبول نیست ، حتماً میبایست ارسال داشته باشید )


اگر گوگل ویس ندارید و قصد تهیه این سرویس بینظیر را دارید هم اکنون میتوانید از شبکه پرداخت پی توییت خرید کنید، جهت خرید شماره های گوگل ویس با بهترین قیمت به لینک زیر مراجعه نمایید.

خرید شماره مجازی گوگل ویس از شبکه پرداخت پی توییت

لطفاً به این مطلب امتیاز بدهید