English

مشهد ؛ اندیشه 9 ، پلاک 33

ساعت کاری 10:00 الی 20:00

05191014881

سؤالات متداول پی توییت

چطوری کیف پول پی توییت رو با پی پال شارژ کنم ؟

برای شارژ کیف پول پی توییت با پی پال ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید و از قسمت تیکتها یک تیکت جدید به بخش مالی ارسال بفرمایید . در متن تیکت بنویسید ؛ درخواست ارائه خدمات پی پال را دارم . بزودی تیکت شما پاسخ داده میشود و فرم تعهدنامه خدمات پی پال برای شما ارسال خواهد شد . پس از تکمیل و ارسال تعهدنامه ، تمامی خدمات پی پال شبکه پی توییت برای شما در دسترس است .

بعد از انجام وریفای خدمات پی پال ؛ برای شارژ کیف پول پی توییت با پی پال ، برای هر تراکنش یک تیکت جدید به بخش شارژ حساب ارسال کنید و در تیکت مقدار و نوع ارز مورد نظر خودتون رو وارد کنید، بطور مثال : من قصد شارژ کیف پولم رو به مقدار ۱۰۰ دلار دارم . بعد از ارسال تیکت همکاران ما ایمیل حساب پی پال متناس با درخواست شمارو توی همون تیکت ارسال میکنند و شما مبلغ رو به حساب معرفی شده ارسال میکنید . بعد از ارسال مبلغ وارد کیف پول مربوط به ارز ارسالی میشید ( همون ارزی که از طرق پی پال پول ارسال کردید ) و به قسمت شارژ حساب میرید، انتهای صفحه فرم شارژ دستی رو تکمیل و ارسال میکنید ، پس از بررسی درخواست شما تأیید و کیف پول شما شارژ میشه .

  • نکته ۱ : برای هر تراکنش حتماً یک تیکت جدید ثبت کنید و پی پال جدید دریافت کنید .
  • نکته ۲ : حتماً توی تیکت درخواست حساب مقدار و نوع ارز رو مشخص کنید .
  • نکته ۳ : هر حساب پی پال که برای واریز مبلغ به شما ارائه میشه فقط و فقط ۶ ساعت اعتبار داره ، اگر از ۶ ساعت گذشت مجدد تیکت رو بروزرسانی کنید تا حساب جدید به شما ارائه بشه .

  در صورت رعایت نکردن هر کدام از موارد بالا این امکان که پرداخت شما پذیرفته نشه وجود دارد  

 

پی پال دارم چطوری به تومان تبدیل کنم ؟

برای نقد کردن پی پال ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید و از قسمت تیکتها یک تیکت جدید به بخش مالی ارسال بفرمایید . در متن تیکت بنویسید ؛ درخواست ارائه خدمات پی پال را دارم . بزودی تیکت شما پاسخ داده میشود و فرم تعهدنامه خدمات پی پال برای شما ارسال خواهد شد . پس از تکمیل و ارسال تعهدنامه ، تمامی خدمات پی پال شبکه پی توییت برای شما در دسترس است و میتوانید به مقدار نامحدود اقدام به نقد کردن پی پال نمایید .

اگر پاسخ خود را در مطالب بالا پیدا نکردید و یا سؤالی دارید فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید


در صورتی که تمایل دارید پاسخ به شما اطلاعرسانی شود فیلدهای ایمیل و تلفن را پر کنید ، در غیر این صورت میتوانید آنها را خالی بگذارید
  • دلخواه
  • دلخواه
  • دلخواه

 

لطفاً به این مطلب امتیاز بدهید