English

مشهد ؛ اندیشه 9 ، پلاک 33

ساعت کاری 10:00 الی 20:00

05191014881

راهنمای استفاده از خدمات پی توییت

ارزهای کاربردی در پی توییت

درحال حاظر ۴ ارز در پی توییت پشتیبانی میشود که کاربران میتوانند در داخل پنل کاربری خود تمام ارزها را به یکدیگر تبدیل نمایند ، همچنین استفاده از تمام خدمات واریز و دریافت نیز با این ارزها امکانپذیر است ، این ارزها عبارتند از :

 • تومان ایران
 • دلار امریکا
 • یورو
 • بیت کوین
حسابها

هر کاربر به محض ثبتنام در سایت ۴ کیف پول با ۴ ارز ( تومان ، دلار، یورو و بیت کوین ) دریافت میکند.

شارژ حساب

برای شارژ حساب خود میتوانید از ۲ روش شارژ آنلاین و شارژ دستی استفاده نمائید

 • شارژ آنلاین ؛ با استفاده از درگاه های پرداخت اینترنتی در قسمت شارژ حساب میتوانید موجودی خود را به صورت آنی افزایش دهید
 • شارژ دستی ؛ جهت افزایش موجودی حساب خود از طریق شارژ دستی میبایست به قسمت شارژ حساب رفته و مبلغ مورد نظر را به یکی از حسابهای معرفی شده در این قسمت واریز نمایید و پس از آن فرم افزایش موجودی را تکمیل و ارسال نمایید . لازم به ذکر است تأیید و افزایش موجودی از این طریق تا ۲۴ ساعت زمانبر است
انتقال وجه

ارسال وجه در پی توییت به سه روش امکانپذیر است. ( لحظه ای ، مدت دار ، خدماتی ) توضیحات مربوط به هر روش را در زیر مطالعه نمائید .

 • واریز لحظه ای ؛ در واریز لحظه ای پس از انتخاب حساب مقصد و تأیید واریز مبلغ مورد نظر از حساب فرستنده کسر و در همان لحظه به حساب دریافت کننده واریز میگردد. این نوع از واریز شامل هیچگونه درخواست لغو و یا برگشت مبلغ نمیشود .

 

 • واریز مدت دار ؛ این واریز برای پرداخت قراردادها و یا تحویل پروژه هایی که تایم خاصی دارند بیشترین کاربرد را دارد ، در این نوع از انتقال همانطور که از اسمش پیداست فرسنتده زمانی را برای دریافت مبلغ توسط دریافت کننده تعیین میکند. در حساب فرستنده مبلغ مورد نظر بعد از تأیید ارسال از موجودی قابل برداشت کسر و به موجودی مسدودی منتقل میشود و در سمت دریافت کننده مبلغ به موجودی مسدودی اضافه میشود . بعد از زمان تعیین شده مبلغ از موجودی مسدودی فرستنده و دریافت کننده کسر و به موجودی قابل برداشت دریافت کننده اضافه میشود . نکته : واریز مدت دار قابل برگشت است ! در زمان تعیین شده توسط فرستنده ، مبلغ قابل برگشت بوده و تا قبل از به پایان رسیدن تایم مشخص شده فرستنده میتواند برای مبلغ خود درخواست بازگشت ثبت نماید . برای ثبت درخواست بازگشت وجه میتوانید وارد بخش واریزیهای مدت دار شوید و در تراکنش مورد نظر درخواست بازگشت وجه را ثبت نمایید . پس از ثبت درخواست ، دریافت کننده پیغامی را جهت ارائه توضیحات دریافت مینماید که میبایست حداکثر تا ۳ روز کاری به آن پاسخ بدهد ( دریافت مدت دار ، تراکنش مورد نظر ) . پس از ثبت پاسخ دریافت کننده ، نهایتاً تا ۳ روز کاری تصمیم گیری در بخش حقوقی پی توییت انجام شده و مبلغ طبق صلاحدید مدیریت به حساب فرستنده و یا دریافت کننده واریز میگردد . تذکر ۱ ؛ تصمیم گیری نهایی برای پذیرش و یا رد درخواست بازگشت وجه با مدیریت پی توییت است و کاربر طبق قوانین آن را پذیرفته است . تذکر ۲ ؛ در صورت ارسال ۳ درخواست بازگشت وجه ناموفق برای فرستنده حساب کاربری مسدود و طبق قوانین مسدودی عمل میشود . تذکر ۳ ؛ در صورت داشتن ۳ درخواست بازگشت وجه موفق برای دریافت کننده حساب کاربری مسدود و طبق قوانین مسدودی عمل میشود . تذکر ۴ ؛ در صورتی که دریافت کننده در زمان تعیین شده برای درخواست بازگشت وجه پاسخی ارسال نکند تیم حقوقی پی توییت این اجازه را دارد که با درخواست فرستنده موافقت نموده و مبلغ را به ایشان برگشت بزند.

 

 • واریز خدماتی ؛ اساساً این نوع واریز برای کالاهای دارای گارانتی کاربرد دارد ؛ در واریز خدماتی همانند واریز لحظه ای پس از تأیید ارسال مبلغ در همان لحظه به حساب دریافت کننده واریز میشود ( موجودی قابل برداشت ) . اما فرستنده تا ۶۰ روز پس از پرداخت میتواند برای این تراکنش درخواست بازگشت وجه ارسال کند . نکته ؛ در واریز خدماتی و در صورتی که حساب دریافت کننده موجودی نداشته باشد امکان ثبت درخواست بازگشت وجه وجود ندارد . برای ثبت درخواست بازگشت وجه میتوانید وارد بخش واریزیهای مدت دار شوید و در تراکنش مورد نظر درخواست بازگشت وجه را ثبت نمایید . پس از ثبت درخواست ، مبلغ مورد نظر در حساب دریافت کننده مسدود و پیغامی را جهت ارائه توضیحات دریافت مینماید که میبایست حداکثر تا ۳ روز کاری به آن پاسخ بدهد ( دریافت مدت دار ، تراکنش مورد نظر ) . پس از ثبت پاسخ دریافت کننده ، نهایتاً تا ۳ روز کاری تصمیم گیری در بخش حقوقی پی توییت انجام شده و مبلغ طبق صلاحدید مدیریت به حساب فرستنده و یا دریافت کننده واریز میگردد . تذکر ۱ ؛ تصمیم گیری نهایی برای پذیرش و یا رد درخواست بازگشت وجه با مدیریت پی توییت است و کاربر طبق قوانین آن را پذیرفته است . تذکر ۲ ؛ در صورت ارسال ۳ درخواست بازگشت وجه ناموفق برای فرستنده حساب کاربری مسدود و طبق قوانین مسدودی عمل میشود . تذکر ۳ ؛ در صورت داشتن ۳ درخواست بازگشت وجه موفق برای دریافت کننده حساب کاربری مسدود و طبق قوانین مسدودی عمل میشود . تذکر ۴ ؛ در صورتی که دریافت کننده در زمان تعیین شده برای درخواست بازگشت وجه پاسخی ارسال نکند تیم حقوقی پی توییت این اجازه را دارد که با درخواست فرستنده موافقت نموده و مبلغ را به ایشان برگشت بزند.
درخواست پول از دوستان

با استفاده از این قسمت میتوانید برای دیگر کاربران پی توییت درخواست ارسال پول بفرستید و در صورتی که کاربر مورد نظر درخواست شما را تأیید نماید مبلغ تعیین شده به حساب شما منظور میشود . ( این تراکنش از قوانین واریز لحظه ای برخوردار میشود )

لیست دوستان

با استفاده از این بخش میتوانید با جستجوی نام ، شماره حساب ، ایمیل و یا شماره تلفن کاربر مورد نظر را در لیست دوستان خود اضافه نمائید و در قسمتهای مختلف سایت از جمله واریزها و درخواست ارسال پول برای سهولت کار از لیست دوستان استفاده نمائید .

حسابهای بانکی من

جهت برداشت مبلغ ( انتقال از حساب پی توییت به حسابهای بانکی ) میبایست در بخش حسابهای بانکی ؛ مشخصات حساب خود را وارد نمایید . توجه داشته باشید که حساب معرفی شده حتماً میبایست به نام صاحاب حساب باشد ، موارد مورد نیاز ؛

 • حساب تومانی : نام بانک ، شماره حساب ، شماره شبا ، شماره کارت و عکس ازکارت بانکی
 • حساب دلار ، یورو و بیت کوین : معرفی یکی از حسابهای ؛ پی پال ، پرفک مانی ، وب مانی ، ترنسفروایز ، ولت بیت کوین
برداشت از حساب
پس از ثبت و تأیید شماره حساب ، در این بخش میتوانید درخواست برداشت از حساب پی توییت و واریز به حسابهای بانکی تأیید شده خود را ارسال نمایید . واریز به حسابهای بانکی بین ۲۴ الی ۷۲ ساعت در روزهای کاری زمانبر است .
تبدیل ارز

یکی از پرکاربردترین و منحصر به فردترین قابلیتهای پی توییت بخش تبدیل ارز است ، با استفاده از این سیستم شما میتوانید مبلغ مورد نظر خود را در چند ثانیه به ارزهای پشتیبانی شده تبدیل نمایید و برای برداشت آن اقدام نمایید همچنین میتوانید آن را به حساب دیگر کاربران انتقال دهید و یا برای پس انداز و سرمایه گذاری از آن استفاده نمایید . استفاده از این بخش کاربردهای زیادی دارد . به عنوان مثال ؛

 • با توجه به نوسانات بازار ارز میتوانید تومان خود را به دلار ، یورو و یا بیت کوین تبدیل کرده و در زمان مناسب آن را مجدد به تومان تبدیل و برداشت نمایید .
 • برای خرید کالاهایی که به دلار و یا دیگر ارزها قیمت گذاری میشوند استفاده نمایید .
 • ارسال به حساب دوستان ، آشنایان و یا موارد تجاری .
 • و بسیاری راه های دیگر ....
شارژ حسابهای ارزی

با استفاده از این بخش میتوانید به حسابهای ارزی خود و یا دیگران مانند پی پال ، اسکریل، وبمانی ، پرفکت مانی و .... پول ارسال کنید .

پرداخت مبلغ این خدمات از موجودی کیف پولهای پی توییت و یا با استفاده از درگاه های بانکی امکانپذیر است .

گردش حساب

در این بخش تمام تراکنهای مالی شما قابل مشاهده است ، واریزها ، برداشتها و دیگر تراکنشها را در فیلترهای مختلف برسسی نمائید

کارمزدهای پی توییت

لیست کارمزدهای خدمات پی توییت به شرح زیر میباشد :

شارژ دستی حساب : 

برای کاربران ایرانی برای هر تراکنش ۱٫۵ دلار / یورو و برای ارزهای تومان و بیت بدون کارمزد میباشد .

تبدیل ارز :

 • از تومان به دیگر ارزها : ۱۰٫۰۰۰ تومان
 • از دلار به دیگر ارزها : ۱ دلار
 • از یورو به دیگر ارزها : ۱ یورو
 • از بیت کوین به دیگر ارزها : ۰٫۰۰۰۲ بیت کوین

انتقال وجه :

 • از تومان : ۵٫۰۰۰ تومان
 • از دلار : ۲ دلار
 • از یورو : ۲ یورو
 • از بیت کوین : ۰٫۰۰۰۵ بیت کوین

برداشت از حساب :

 • از تومان : ۳٫۰۰۰ تومان
 • از دلار : ۵ دلار
 • از یورو : ۵ یورو
 • از بیت کوین : ۰٫۰۰۰۵ بیت کوین
وبسرویس ( مخصوص حسابهای تجاری )

کاربرانی که حساب تجاری دارند از این بخش میتوانند برای وبسایت خود درگاه بانکی ثبت نمایند . درگاه پی توییت مختص کاربران این سایت است و فقط کاربرانی میتوانند از این درگاه اقدام به خرید نمایند که در پی توییت حساب کاربری دارند .

درگاه اینترنتی پی توییت نوعی درگاه بین المللی است و هرشخصی از هرکجای دنیا که کاربر پی توییت باشد به راحتی از درگاه سایت شما خرید خود را انجام میدهد.

چند نکته مهم در مورد درگاه پی توییت که پذیرنده و خریدار باید بدانند ؛

 • برای هر وبسایت فقط یک وبسرویس ارائه میشود و تا وقتی وبسرویس برای دامنه ای فعال باشد امکان ثبت مجدد آن نیست 
 • پشتیبانی درگاه فقط از ارزهای داخل پی توییت میباشد ( تومان ، دلار ، یورو و بیت کوین )
 • درگاه را از حساب متناسب با قیمت گذاری فروشگاه انتخاب نمایید . ( به عنوان مثال اگر قیمت گذاری فروشگاه شما بر مبنای تومان است ، وبسرویس خود را از حساب تومانی دریافت نمایید و اگر قیمتهای شما بر اساس دلار است وبسرویس را از حساب دلاری دریافت نمایید ، این مورد برای تمام ارزها صدق میکند . )
 • همانند نکته بالا ، اگر قصد خرید از درگاه پی توییت را دارید اگر مبلغ مورد نظر تومان است ؛ توجه داشته باشید که حساب تومان شما موجودی داشته باشد و اگر مبلغ به دلار است حساب دلار شما میبایست موجودی داشته باشد ، این مورد برای تمام ارزها صدق میکند .

اگر پاسخ خود را در مطالب بالا پیدا نکردید و یا سؤالی دارید به بخش سؤالات متداول پی توییت مراجعه نمایید

برو به بخش سؤالات متداول پی توییت