بنا به درخواست کاربران محترم پی توییت ؛ پنل کاربری سایت بروزرسانی گردید . در بروزرسانی ، کار با پنل جدید به مراتب آسانتر از پنل قبلی شده است .

چند نکته مهم :

توجه داشته باشید که علاوه بر پنل کاربری ، دیتابیس سایت نیز تغییر کرده است ، و تمام کاربران فعال بصورت دستی در پنل جدید توسط ادمینهای پی توییت ثبت نام شده اند و ایمیلی به آدرس ایمیل کاربری آنان ارسال شده است که حاوی رمز جدید و لینک ورود به پنل جدید است.

لطفاً توجه داشته باشید که پس از ورود به پنل جدید حتماً رمز عبور خود را تغییر دهید .

کاربرانی که اکانت آنها فعال بوده و ایمیلی برای ارسال رمز جدید دریافت نکرده اند میتوانند با پشتیبانی سایت تماس بگیرند . ( ۰۵۱۹۱۰۱۴۸۸۱ )

کاربرانی که ثبت نام آنها تکمیل نبوده و به هردلیل حساب کاربری آنها فعال نبوده ، میبایست در پنل جدید حساب کاربری جدید بسازند.

آدرس پنل جدید : https://my.paytwit.com

حسابهای بانکی ( کارتهای بانکی جهت تسویه حسابها ) نیز از حسابها حذف شده اند که کیبایست کاربران مجدد ثبت بفرمایند .

قسمتهای گزارش دهی پنل قدیم سایت مانند : گردش حساب و لیست شارژ حساب ارزی تا آخر این هفته ( ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ ) در دسترس خواهد بود و کاربران میتوانند آن را بررسی نمایند و اگر اطلاعاتی از آن گزارشات مورد نیازشان است دریافت نمایند ، پس از این تارییخ پنل قدیم بصورت کلی حذف خواهد شد .

تغییرات پنل جدید :

کیف پولها :

برداشتن ورود به کیف پولها برای انجام عملیات در هر ارز یکی از مهمترین تغییرات است .

در پنل جدید کاربر تمام ارزهای خود را در یک حساب دارد و ارزها در کیفهای متفاوت نیستند .

شارژ حساب :

شارژ حساب همانند گذشته با ۲ روش آنلاین و دستی انجام میشود که در شارژ دستی تغییراتی لحاظ شده است :

در شارژ دستی پنل قدیم، کاربران ایرانی میبایست از مبلغی که انتقال میدادند ۱٫۵ دلا/یورو کمتر درخواست را ثبت میکردند، ( به عنوان  مثال اگر ۱۰۰ دلار ارسال میکردند مبلغ درخواستی را ۹۸٫۵ دلار وارد میکردند . ) اما در پنل جدید سایت بصورت خودکار این مبلغ را کسر میکند و کاربر برای درخواست شارژ میبایست همان مبلغ واریز شده را وارد کند . ( به عنوان مثال اگر ۱۰۰ دلار واریز کردید ، همان ۱۰۰ دلار را درخواست بفرستید )

انتقال وجه :

برای انتقال وجه ذر پنل جدید نیاز به ورود کیف پول همان ارز نیست و نیاز نیست شما همان ارز مد نظر برای ارسال را داشته باشید .

( به عنوان مثال ؛ در پنل قدیم ، اگر فردی قصد واریز دلار برای شخص دیگری را داشت و موجودی دلار نداشت ، اما تومان داشت ، میبایست ابتدا وارد کیف پول تومان خود بشود ، تومان را به دلار تبدیل کند و سپس وارد کیف دلار میشد و مبلغ را برای کاربر دیگر ارسال میکرد .

اما در پنل جدید کاربر میتواند با ورود به قسمت انتقال وجه ، از هر ارزی به ارز دیگر انتقال را انجام دهد ، بدین صورت که : پس از ورد به قسمت انتقال وجه نوع ارز گیرنده و دریافت کننده را انتخاب و انتقال را انجام میدهد )


تغییرات بسیاری در پنل جدید پی توییت لحاظ شده و در تمام قسمتها سعی بر آن بوده که خدمات با جدیدترین متودهای روز طراحی و در دسترس کاربران قرار گیرد .

برای آشنایی کامل با نحوه کارکرد تمام قسمتهای پنل جدید پی توییت وارد قسمت راهنمای پی توییت ( لینک زیر ) شوید .

راهنمای استفاده از پی توییت

 

لطفاً به این مطلب امتیاز بدهید