افتتاح حساب transferwise – ساخت اکانت ترانسفر وایز

آیا تا به حال به فکر داشتن یک حساب بانکی معتبر جهانی، البته به صورت آنلاین بوده اید؟ ( افتتاح حساب transferwise – ساخت اکانت ترانسفر وایز )

حساب Transferwise یکی از معتبرترین حسابهای بانکی جهان است که پس از ساخت اکانت ترانسفر وایز شما مجاز به دریافت حساب بانکی از بیش از ۲۰ کشور جهان هستید.

با حساب Transferwise شما قادر به دریافت و پرداخت وجه بین بانکی ( حواله سوئیفت ) هستید.

با ساخت اکانت ترانسفروایز شما برای هر حساب بانکی از کشورهای مختلف کد سوئیفت و IBAN دریافت میکنید.

کارمزد انتقال در حساب Transferwise بسیار ناچیز است.

با ساخت اکانت ترانسفروایز شما مجاز به تبدیل ارزها به یکدیگر در کسری از ثانیه و با کمترین کارمزد ممکن هستید.

افتتاح حساب Transferwise به شما این امکان را میدهد که یک عدد مسترکارت فیزیکی لول ۱ دریافت کنید که این کارت قابلیت پرداخت در اکثر درگاه های بانکی با اکثر ارزهای جهان را دارد.

با ساخت اکانت ترانسفروایز شما مجاز به دریافت ۳ عدد مسترکارت مجازی بصورت روزانه با قابلیت سوزاندن و دریافت مجدد کارت هستید.

حساب transferwise برای اتصال به تمام حسابهای ارزی مانند پی پال، اسکریل، نتلر و … قابل استفاده است و موجودی این حساب ها را میتوانید به حساب ترانسفروایز خود انتقال دهید.

موارد بالا تنها بخشی از خدمات قابل ارائه با افتتاح حساب transferwise است.

شبکه پرداخت پی توییت با ارائه خدمات تخصصی ساخت حساب خارجی به کاربران خود این امکان را به شما میدهد که ساخت حساب transferwise – ساخت اکانت ترانسفروایز را انجام دهید.


پس اگر قصد ساخت اکانت ترانسفروایز وریفای شده را دارید، با کارشناسان ما تماس بگیرید. ما بهترین راهکارها را در زمینه افتتاح حسابهای خارجی با احراز هویت کامل داریم

۰۵۱۹۱۰۱۴۸۸۱

ثبت سفارش ساخت اکانت ترانسفروایز


افتتاح حساب transferwise – ساخت اکانت ترانسفر وایز

5/5 - (3 امتیاز)